NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még sajnos nem tudom megmondani, de vszínű h nem fog menni, de még futom a köröket, mert jó lenne.

na a tkról nem sok fogalmam van, mert 3 nap alatt kb két órám jutott a városra, de akkor is hop-on/hop-off busszal mentem. viszont nincsenek nagy távolságok, könnyen és gyorsan bejárható, nem is biztos h megéri ez a nagy jegy, bár nem tudom mennyi. taxi is olcsó.

croke parkban lesz v aviva ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
yeppgabtsi
mondjuk hozzád az is kérdésem lenne, hogy jössz-e, mert ma már néztem szállást és le akarom foglalni a repjegyet is (a pass pedig intézés alatt) 😊

igazából a tömegközlekedés érdekelne, bár most rátaláltam a három napos Freedom Ticket bérletre, amivel szabadon lehet buszozni meg a reptér és a belváros között ingázni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
yepp

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
járt már valaki Dublinban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
tudok valamit kezdeni ezekkel az új youtube-os reklámokkal? :rolleyes:eaglesmcnabb
opera+adblock


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tudok valamit kezdeni ezekkel az új youtube-os reklámokkal? :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
deee 290
Hali!

Most először kb 10 év után elgondolkodtam egy vodafonról telenorra váltáson de igazából a készülék kínálat miatt. SE-t szeretnék de a Voda vmiért azt kezdi nagyon nem komálni? Mit gondoltok kinek mi a tapasztalata egyik másik szolgáltatóval? (nekem eddig a vodával egyébként 10! év alatt semmi gubancom nem volt kiszámítható, fizetésnél rugalmasak, nem szedik le a fejem ha kb 1 hónappal később tudok fizetni stb.)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sziasztok! Itt nálunk vidéken szinte semmi sincs, ezért az lenne a kérdésem, hogy Pesten, elérhető közelségben (Hungária krt., Kerepesi út vagy IX. ker.) nem-e tudnátok nekem pontos címmel ellátott ajándék boltot mondani? Ahol megfelelő ajándéktárgyat (minőségi plüss, vagy bármi más) tudok venni a kedvesemnek?
Köszönöm a segítséget!JC6
ha tényleg plüssállat v ilyesmi kell:
 www.happybox.hu/
de van vidéken is, meg az összes nagyobb plázában pesten. a megadott közterületek alapján az árkád lesz neked való.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Fiúk, egy rögtönzött ötletbörzére hívnálak titeket.

Szeretném megcsináltatni a második tattoom, ami a kosárlabda, testvér motívum(ok)ra épülne. Esetleg bele lehetne csempészni a piros-fekete színeket, utalást (Körmend).

Lehet figura + felirat is. Csak nekem olyan össze-vissza gondolataim vannak, hogy nehezen tudom meghozni a döntést, hogy melyik/milyen irányba induljak el.

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Itt nálunk vidéken szinte semmi sincs, ezért az lenne a kérdésem, hogy Pesten, elérhető közelségben (Hungária krt., Kerepesi út vagy IX. ker.) nem-e tudnátok nekem pontos címmel ellátott ajándék boltot mondani? Ahol megfelelő ajándéktárgyat (minőségi plüss, vagy bármi más) tudok venni a kedvesemnek?
Köszönöm a segítséget!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A regisztrációhoz meghívókódot kér, tudnál küldeni olyat?Zolika
Küldtem PM-et.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Fashiondays-el kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
vmi billentyű kombinációt nyomtam a miniclippes olimpia játék közben, ami szerencsésen átnyomta más miniclippes játék felbontását is.
 kepfeltoltes.hu/view/120722/peffff_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
így néz ki. vki tudna megoldást, hogy visszaálljon? 😕Habi
Ctrl+0
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Digi Sport Plus streamet tud valaki? Köszönöm előre is.Zolika
 onlinetvkeresre.eu/
Nem tudom mikor akarod nézni, de itt mikor fent vagyok mindig van digi is. Meg szavazhatsz is eseményre, amit nézni szeretnél.süti
A regisztrációhoz meghívókódot kér, tudnál küldeni olyat?

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vmi billentyű kombinációt nyomtam a miniclippes olimpia játék közben, ami szerencsésen átnyomta más miniclippes játék felbontását is.
 kepfeltoltes.hu/view/120722/peffff_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
így néz ki. vki tudna megoldást, hogy visszaálljon? 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Digi Sport Plus streamet tud valaki? Köszönöm előre is.Zolika
 onlinetvkeresre.eu/
Nem tudom mikor akarod nézni, de itt mikor fent vagyok mindig van digi is. Meg szavazhatsz is eseményre, amit nézni szeretnél.
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Digi Sport Plus streamet tud valaki? Köszönöm előre is.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azt csinálom és ez a szar azt írja hogy 0 byte. a kurva anyját!
szerk.: köszi szépen a választ, de közben google docon megoldottam 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
dropboxon van lehetőség egész mappát feltölteni? ha igen hogy a rákba kell? mert nem jöttem rá :/eaglesmcnabb
Behúzod a dropbox mappába a mappát.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
dropboxon van lehetőség egész mappát feltölteni? ha igen hogy a rákba kell? mert nem jöttem rá :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valami hibakódot nem ír?Nekem is ugyanezt játszotta el már kétszer,de aztán az msn honlapján vissza tudtam állítani a hibakód beírásávalJoeyPorter
Hibakódot nem ír. Kb 1 éve volt, hogy bedöglött mindenkinél és ezt csinálta, akkor az MSN-nel volt a probléma. Most viszont csak nálam van, ha el is indul hol látnak hol nem... hol tudnak írni hol nem... Igaz már csak egy haverral beszélek rajta, de idegesítő tud lenne, én meg nem vagyok hajlandó FB chatet használni. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szintén kaptam SMS-t a T-től, abban az áll, hogy 09.01-től módosulnak a díjak, 08.01.-kor kerülnek ki a t-mobile.hu-ra és ekkortól számítva 15 napom van élni a felmondási jogommal. szal sztem várd még ki ezt a másfél hetet és akkor tudni fogod, hogy szeptembertől mennyit kell fizetned és az alapján dönthetsz 😉
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy ha 2 éves szerződés alatt a szolgáltató gondol egyet, és megemeli az árait, akkor mit lehet tenni. Te kötöttél egy szerződést egy csomagra, x forintért, y időre. Ő milyen jogon emeli meg azt az árat, amire ti szerződtetek? (az más, ha mondjuk az áfa-t emlik és amiatt emel). Mert ugye most gyakorlatilag az összes szolgáltató ezt teszi/tette.
Nekem pont most jár le az előfizetésen, kötnék másikat, a tmobilnál (voda helyett). Az előfizetési díjai a régiek még, de már mondták ismerősök, akik most is előfizetőik, hogy már jelezték az emelést. Megkötöm mondjuk hétfőn az előfizetést ami szimpatikus nekem 2 évre, aztán a következő hónapban gondolnak egyet és felemelik a díjat? Én meg bele kell törődjek szó nélkül? GRAFI
Speciel a T-nél én most nemrég kaptam egy SMS-t hogy mivel változik a díjazás meg stb. ezért lemondhatom a csomagom ha akarom. Legtöbbször ilyenkor le lehet mondani.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy ha 2 éves szerződés alatt a szolgáltató gondol egyet, és megemeli az árait, akkor mit lehet tenni. Te kötöttél egy szerződést egy csomagra, x forintért, y időre. Ő milyen jogon emeli meg azt az árat, amire ti szerződtetek? (az más, ha mondjuk az áfa-t emlik és amiatt emel). Mert ugye most gyakorlatilag az összes szolgáltató ezt teszi/tette.
Nekem pont most jár le az előfizetésen, kötnék másikat, a tmobilnál (voda helyett). Az előfizetési díjai a régiek még, de már mondták ismerősök, akik most is előfizetőik, hogy már jelezték az emelést. Megkötöm mondjuk hétfőn az előfizetést ami szimpatikus nekem 2 évre, aztán a következő hónapban gondolnak egyet és felemelik a díjat? Én meg bele kell törődjek szó nélkül?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha jól értelmezem a dolgokat, joában áll az embernek felmondani, de a szolgáltatónak is jogában áll a követeléseit (mondjuk kötbér) követelni. Tehát megint meg van az ember szopatva, azt csinál a szolgáltató, amit akar. GRAFI
Kötbért csak akkor követelhetnek rajtad, ha nincs jól megindokolt (és valós) okod a szerződés felmondására, mégis megteszed. A saját "hibájuk" miatt nem kérhetnek kötbért...