NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
google mapsel (vagy más hasonló programmal) hogy lehet légvonalban távolságot mérni?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Audacity
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Srácok!

Valaki legyen olyan kedves és ajánljon nekem olyan (free) programot, amivel hangfájlokat lehet vágni, szerkeszteni és egy laikus (mint én) is kiigazodik rajta!

Előre is köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok, tudtok-e valami újat a Corvinusos felosztásról/átalakításáról?? Mert nagyon érdekelt lennék az ügyben.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem félsz, hogy nem leszel megelégedve?catattack
Ennyi pénzért nem is várok sok mindent. 😊 Elég ha nem szakad le alattam, azt meg ahogy mondtátok viszonylag elég strapabíró, én meg még könnyebb is vagyok. Azért a boltban ha tudom még szeretném kipróbálni.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Megbízol a technikában?catattack
Hogy értve ?süti
Nem félsz, hogy nem leszel megelégedve?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Megbízol a technikában?catattack
Hogy értve ?
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ez az olcsó, amiről írtam.catattack
Köszi. 😊 Hétvégén akkor beszerzek egyet én is.süti
Megbízol a technikában?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez az olcsó, amiről írtam.catattack
Köszi. 😊 Hétvégén akkor beszerzek egyet én is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, kampóra és vízszintes rúdra, vagy a kertben a fára is lehet függeszteni!
Óriási előnye, hogy kis helyen lehet tárolni és a gyakorlatanyagnak csak a képzelet szab határt!
A gyakorlatokat megfeszített törzzsel kell végrehajtani, így erősödnek a vázizmok, javul a koordináció és mivel saját testsúllyal dolgozik az ember sokkal egészségesebb is 😉

Ugyan ez nem olcsó, de állítólag valahol már kidolgozták az olcsóbb változatát is.
A tengerészgyalogosok fejlesztették ki és pár hónapja mi is használjuk edzésen nagy hatékonysággal!!!
http://trxinfo.hu/index.phpEgon bá
vhol neten korábban láttam vmi házilag kókányolt változatot, ami kb tizedannyi lovéból megáll...amúgy maga a TRX rohadt jó dolog, én már több mint fél éve járok és csak pozitívumot tudok felhozni!Divat
Világosítsatok fel egy kicsit... Ennek a felfüggesztéséhez pl. elég egy szimpla ajtó/ajtókeret), vagy miként képzeljem el? Simán lehet otthon használni?adyno12
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van.
bár egy kicsit nagyobb tér kell hozzá, persze ez is gyakorlat függő, de van hozzá egy készség amivel az ajtó mögé be tudod akasztani, rácsukod és kezdődhet. persze nem baj ha az ajtó nyílás irányával ellentétesen használod.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Ugyan ez nem olcsó, de állítólag valahol már kidolgozták az olcsóbb változatát is.
A tengerészgyalogosok fejlesztették ki és pár hónapja mi is használjuk edzésen nagy hatékonysággal!!!
http://trxinfo.hu/index.phpEgon bá
vhol neten korábban láttam vmi házilag kókányolt változatot, ami kb tizedannyi lovéból megáll...amúgy maga a TRX rohadt jó dolog, én már több mint fél éve járok és csak pozitívumot tudok felhozni!Divat
Világosítsatok fel egy kicsit... Ennek a felfüggesztéséhez pl. elég egy szimpla ajtó/ajtókeret), vagy miként képzeljem el? Simán lehet otthon használni?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
van tippje valakinek, hogy lehet a legolcsóbban eljutni Pestről Brugge-be?jjncaa
Brusselbe repülővel és onnan vonat vagy busz?Fucu
ja kösz, a repülő+vonat kombó a leggazdaságosabb, szerencsés esetben akár 20e forintból kihozható az útiköltség, ami azért mindjárt más 😊 az OrangeWays buszok meg újból járnak Drezdába is, erősen tudom ajánlani mindenkinek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ugyan ez nem olcsó, de állítólag valahol már kidolgozták az olcsóbb változatát is.
A tengerészgyalogosok fejlesztették ki és pár hónapja mi is használjuk edzésen nagy hatékonysággal!!!
http://trxinfo.hu/index.phpEgon bá
vhol neten korábban láttam vmi házilag kókányolt változatot, ami kb tizedannyi lovéból megáll...amúgy maga a TRX rohadt jó dolog, én már több mint fél éve járok és csak pozitívumot tudok felhozni!

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ugyan ez nem olcsó, de állítólag valahol már kidolgozták az olcsóbb változatát is.
A tengerészgyalogosok fejlesztették ki és pár hónapja mi is használjuk edzésen nagy hatékonysággal!!!
http://trxinfo.hu/index.php
több mint 12 éve
catattack 3 520
Még annyi, hogy az olcsóbb (3-4 ezer közötti) is bírná ezt, vagy ti már egy drágább verziót használtok ?süti
Ez az olcsó, amiről írtam.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
én direkt a szobám ajtajához szereltem, mert így mindig elmegyek alatta, ergo folyamatosan emlékeztet, ha aznap épp kihagytam volna egy kis húzodzkodást 😊 leálltam sajna a gyúrással mostanában, de szerintem ez a gyakorlat nagyon jó legalább a "szinten tartáshoz", vagy legalább az önbizalom-növeléshez, csak ajánlani tudomjjncaa
Az a baj, hogy hiába jártam annó rendszeresen kondiba, soha az életben nem tudtam magam felhúzni hát izomból... Pedig fűrészeltem meg eveztem annyival, mint edzőtársam akinek simán ment. Most meg fegyencedzésnél járok ott, úgyhogy kíváncsi leszek azóta változott-e valami... 😀 Szaba is mondta, hogy jó gyakorlat ne hagyjam ki vagy helyettesítsem mással, ez a pár ezer forint meg akkor még belefér.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
nekem pont ilyen van, szerintem elég ez az árkategória, a két hengeres rész közti illeszkedést kell hamar megerősíteni, amúgy bírni fogja a strapát (fa ajtófélfába nem biztos, hogy a legjobb ötlet)jjncaa
Köszi neked is. Én is inkább a a folyosó eldugott részére akarom felrakni, mert ajtófélfa lábemeléshez nem lenne elég magas. Ha stabil akkor onnantól úgy is találok már neki egy helyet valahol, mégis jobb, mint a nappaliba felfúrni egy "rendeset". 😀süti
én direkt a szobám ajtajához szereltem, mert így mindig elmegyek alatta, ergo folyamatosan emlékeztet, ha aznap épp kihagytam volna egy kis húzodzkodást 😊 leálltam sajna a gyúrással mostanában, de szerintem ez a gyakorlat nagyon jó legalább a "szinten tartáshoz", vagy legalább az önbizalom-növeléshez, csak ajánlani tudom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nekem pont ilyen van, szerintem elég ez az árkategória, a két hengeres rész közti illeszkedést kell hamar megerősíteni, amúgy bírni fogja a strapát (fa ajtófélfába nem biztos, hogy a legjobb ötlet)jjncaa
Köszi neked is. Én is inkább a a folyosó eldugott részére akarom felrakni, mert ajtófélfa lábemeléshez nem lenne elég magas. Ha stabil akkor onnantól úgy is találok már neki egy helyet valahol, mégis jobb, mint a nappaliba felfúrni egy "rendeset". 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
nekem pont ilyen van, szerintem elég ez az árkategória, a két hengeres rész közti illeszkedést kell hamar megerősíteni, amúgy bírni fogja a strapát (fa ajtófélfába nem biztos, hogy a legjobb ötlet)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem van ilyenem. Bár én padlás feljáróba raktam. Öcsém és én is nyomattuk 1000-rel, de mindig féltem, hogy leszakad.
Eddig nem történt baleset. Másfél éve használjuk.
Asszem 90 vagy 100 kilóig írja biztonságosnak. Én 90, tesóm 85.
Azt is mérlegeld, hogy pl. nálam recsegett a fa amikor installáltam. Én olyan ajtóhoz raknám, aminek már mindegy.catattack
Köszi a segítséget. 😊
Még annyi, hogy az olcsóbb (3-4 ezer közötti) is bírná ezt, vagy ti már egy drágább verziót használtok ?
több mint 12 éve
catattack 3 520
Én nem tudom, de ha veszel ilyet és beválik, írhatsz, hogy hol vetted, mert akkor én is beszerzek egyet. 😀szaba
Előbb írja meg valaki, hogy neki bevált, és akkor veszek én is, utána pedig megírom neked. 😀süti
Nekem van ilyenem. Bár én padlás feljáróba raktam. Öcsém és én is nyomattuk 1000-rel, de mindig féltem, hogy leszakad.
Eddig nem történt baleset. Másfél éve használjuk.
Asszem 90 vagy 100 kilóig írja biztonságosnak. Én 90, tesóm 85.
Azt is mérlegeld, hogy pl. nálam recsegett a fa amikor installáltam. Én olyan ajtóhoz raknám, aminek már mindegy.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én nem tudom, de ha veszel ilyet és beválik, írhatsz, hogy hol vetted, mert akkor én is beszerzek egyet. 😀szaba
Előbb írja meg valaki, hogy neki bevált, és akkor veszek én is, utána pedig megírom neked. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Az ilyen ajtófélfa közé helyezhető húzódzkodókról van valakinek személyes tapasztalata ?
Heti 1-2 alkalomszor pár percre kéne, súlyom olyan 75 kiló körül mozog. Ennyire megteszi ez is ?süti
Én nem tudom, de ha veszel ilyet és beválik, írhatsz, hogy hol vetted, mert akkor én is beszerzek egyet. 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az ilyen ajtófélfa közé helyezhető húzódzkodókról van valakinek személyes tapasztalata ?
Heti 1-2 alkalomszor pár percre kéne, súlyom olyan 75 kiló körül mozog. Ennyire megteszi ez is ?