NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Új flash player állandóan ledöglik...Valakinek hasonló problémája nem volt? :rolleyes: Esetleg valami ötlet rá?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Be persze,vagy 200 ilyen lemezt írtam tele...Pont ez a baj,hogy az írási folyamatot sem tudom elkezdeni,mert nem észleli az üres lemezt :rolleyes: Előtte mindig kidobta a windows az alap ablakot mikor beraksz egy lemezt,most az sincs 😕JoeyPorter
Vagy úgy. Akkor próbálj firmware-t frissíteni (DVD író márkáját megnézed mögé firmware és kitudod guglizni. Igaz ha ugyanolyan mint amilyenekre eddig is írtál, nem hinném, hogy segíteni fog.), vagy ha az se segít kipróbálhatod még egy ismerősnél ott jók-e.
Viszont ha feltűnően olcsón, esetleg már bontottan vetted, akkor lehet, hogy ez most egy rossz üzlet volt. Kitudja mit művelnek közbe velük. Persze ellenkező esetben blokkal kilehet cseréltetni.süti
Nálam lehet valami gebasz,mert hárman rendeltünk egy 100as packot és elosztottuk.A többieknél semmi gond nincs :/

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Számtech gurukhoz:Miért van az,hogy a dvd íróm/olvasóm nem akarja beolvasni az üres lemezeket?Most vettem egy 100as Maxell packot,de vagy 10 db-ot bepróbáltam randomra és semmi reakció...Ugyanezen típusú lemezeknél az olyat meg beolvassa amire már írtam valamit...JoeyPorter
😕 😕JoeyPorter
Eddig beolvasta az üres lemezeket ?
Próbálj meg írni rá, ha azt se olvassa akkor lesz csak gond.
hogy kell az operációs rendszer amerikai lokálra állítani?Delphi 2010-hez kéne.Kiss
Attól függ milyen op rendszer, de windoswnál én úgy tudom - vagy legalábbis nem hallottam még róla -. hogy lehetne váltani a lokalizációt.süti
windows van..köszi!átkúrt a prof. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Be persze,vagy 200 ilyen lemezt írtam tele...Pont ez a baj,hogy az írási folyamatot sem tudom elkezdeni,mert nem észleli az üres lemezt :rolleyes: Előtte mindig kidobta a windows az alap ablakot mikor beraksz egy lemezt,most az sincs 😕JoeyPorter
Vagy úgy. Akkor próbálj firmware-t frissíteni (DVD író márkáját megnézed mögé firmware és kitudod guglizni. Igaz ha ugyanolyan mint amilyenekre eddig is írtál, nem hinném, hogy segíteni fog.), vagy ha az se segít kipróbálhatod még egy ismerősnél ott jók-e.
Viszont ha feltűnően olcsón, esetleg már bontottan vetted, akkor lehet, hogy ez most egy rossz üzlet volt. Kitudja mit művelnek közbe velük. Persze ellenkező esetben blokkal kilehet cseréltetni.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Egerszalók?Atari
Niagara béta verzió.Gabesz92
Pamukkale
http://en.wikipedia.org/wiki/Pamukkalevadibandi
Köszi szépen! A többieknek is a próbálkozást 😛
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Számtech gurukhoz:Miért van az,hogy a dvd íróm/olvasóm nem akarja beolvasni az üres lemezeket?Most vettem egy 100as Maxell packot,de vagy 10 db-ot bepróbáltam randomra és semmi reakció...Ugyanezen típusú lemezeknél az olyat meg beolvassa amire már írtam valamit...JoeyPorter
😕 😕JoeyPorter
Eddig beolvasta az üres lemezeket ?
Próbálj meg írni rá, ha azt se olvassa akkor lesz csak gond.süti
Be persze,vagy 200 ilyen lemezt írtam tele...Pont ez a baj,hogy az írási folyamatot sem tudom elkezdeni,mert nem észleli az üres lemezt :rolleyes: Előtte mindig kidobta a windows az alap ablakot mikor beraksz egy lemezt,most az sincs 😕

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Számtech gurukhoz:Miért van az,hogy a dvd íróm/olvasóm nem akarja beolvasni az üres lemezeket?Most vettem egy 100as Maxell packot,de vagy 10 db-ot bepróbáltam randomra és semmi reakció...Ugyanezen típusú lemezeknél az olyat meg beolvassa amire már írtam valamit...JoeyPorter
😕 😕JoeyPorter
Eddig beolvasta az üres lemezeket ?
Próbálj meg írni rá, ha azt se olvassa akkor lesz csak gond.
hogy kell az operációs rendszer amerikai lokálra állítani?Delphi 2010-hez kéne.Kiss
Attól függ milyen op rendszer, de windoswnál én úgy tudom - vagy legalábbis nem hallottam még róla -. hogy lehetne váltani a lokalizációt.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
hogy kell az operációs rendszer amerikai lokálra állítani?Delphi 2010-hez kéne.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Számtech gurukhoz:Miért van az,hogy a dvd íróm/olvasóm nem akarja beolvasni az üres lemezeket?Most vettem egy 100as Maxell packot,de vagy 10 db-ot bepróbáltam randomra és semmi reakció...Ugyanezen típusú lemezeknél az olyat meg beolvassa amire már írtam valamit...JoeyPorter
😕 😕

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Folytatva a tegnapi kérdéssort, kissé átfogalmazva: Ez melyik vízesés lehet?
Szokol
Egerszalók?Atari
Niagara béta verzió.Gabesz92
Pamukkale
http://en.wikipedia.org/wiki/Pamukkale




több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Folytatva a tegnapi kérdéssort, kissé átfogalmazva: Ez melyik vízesés lehet?
Szokol
Egerszalók?Atari
Niagara béta verzió.

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Folytatva a tegnapi kérdéssort, kissé átfogalmazva: Ez melyik vízesés lehet?
Szokol
Egerszalók?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Google alapján: اجمل انهار العالم

Hmm, bár ez gyors translate alapján csak annyit jelent, hogy A világ legszebb folyói 😀
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Folytatva a tegnapi kérdéssort, kissé átfogalmazva: Ez melyik vízesés lehet?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

ez a hangosan szól a muzsika a telóból..sajnos európai más részén is menő. Anno angliában is így mászkáltak a metron a fiatalok, mondjuk ott grájm meg rap szólt és nem ... 😊

😊

üdv,VZ
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
remélem 1 év múlva bejut a 8 osztályos gimnáziumba, ahol a tanulás a sikkEgon bá
saját tapasztalatomból mondom, hogy ez csak általánosítás, a szélsőségeket ugyanúgy kiutálják itt is.

ettől függetlenül, csupán az olvasottak alapján ajánlom, valszeg könnyebben talál majd itt barátokat
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sajnos a telefon is azok a dolgok közé tartozik, amik befolyásolják most egy gyerek elfogadottságát egy közösségen belül és ugyebár a gyerekéért az ember - bizonyos kereteken belül - sok mindenre képes 😉

Egon bá
Mobilszolgáltatós munkahelyi iskolába jár az a gyerek? Mert egyébként ezt a státusszimbólum dolgot nem értem. Iskolában használni nem lehet, utána meg bandáznak és ha normális a társaság, nem a csúcsmobilos a vezér. De én javíthatatlanul régimódi vagyok, biztosan megváltoztak a viszonyok, amióta felnőttem.Dzsokijuing
Ők még nem telefonálásra használják az iskolában, hanem játékra. Egyébként most a telefon kb. olyan a kicsiknél mint 30 évvel ezelőtt a többgombos kvarcóra, vagy a kvarcjáték.
Bandázni biztos nem fog, mert visszük és hozzuk + különórákra jár.

Az, hogy ő jó tanuló az már eleve nem menő + egy barátnője volt az osztályban, az kapott egy telót amit szünetben kölcsönad játszani és azóta a többiek őt futtatják 😕
A lányom lassan az iskolába sem akar bemenni, mert kiközösítik! Hiába vannak nekem is elveim, ha ezekkel rémálommá teszem a gyerekem mindennapjait. Itthon más a helyzet és remélem 1 év múlva bejut a 8 osztályos gimnáziumba, ahol a tanulás a sikk és szerez normális barátokat :cool:

A 17 éves játékosaimnál már sokkal rosszabb a helyzet, nap mint nap látom, hogy óra közben írogatnak egymásnak a FB-on!!! Én hiába ítélem el, ha a szülők otthon szarnak rá 😕
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Számtech gurukhoz:Miért van az,hogy a dvd íróm/olvasóm nem akarja beolvasni az üres lemezeket?Most vettem egy 100as Maxell packot,de vagy 10 db-ot bepróbáltam randomra és semmi reakció...Ugyanezen típusú lemezeknél az olyat meg beolvassa amire már írtam valamit...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A státusszimbólumos dolog abszolút megvan, megvolt már az én gyerekkoromban is. Csak épp akkor az volt a menő, akinek volt otthon jó kis 386-os gépe, persze utána már mindenki áhította a csúcstechnikát, Pentium processzor alatt már gagyi voltál. Aztán mobiltelefon nyilván már akkor megkezdődött, akinek volt király volt, bár nagyon nem tudtál senkivel beszélni, mert volt 5 gyereknek a suliban. Na mindegy, ez tipikus dolog, én ezért fel sem háborodtam Egon bá esetén, abszolút megértem, csak brutális ezzel szembesülni, hogy egy 10 éves gyerek kitűnő bizonyítványáért kap egy okostelefont, főleg hogy az én koromban egy kitűnő bizonyítvány, vagy legalábbis közel az abszolút nem volt ritka dolog általánosban, manapság már gondolom ez sincs így.. :/

Atari: Én is hasonlóan voltam. Volt egy telóm, kaptam ajándékba egy iphone-t, a telót megkapta a nagyobbik húgom. Aztán úgy 2 év után visszacseréltem vele arra a telóra, ami előtte vagy 4 évig megvolt, majd később mikor az beszart nálam, megörököltem a 6 évvel fiatalabb húgom elhasznált telefonját 😀 Kemény dolgok ezek.

Toca: Mi az, hogy Bőrfikt vagy Samaras? Bőrfikt és Samaras egy szellem, egy lélek csak két test, nem hogy nem lehet, gyakorlatilag nem is tudsz választani, mert ha egyiket választod, azzal választod a másikat is. 😛
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ezt is a cigányok hozták be, ezek szerint terjed...empty taxi
A jelenségre nálunk a kifejezés: "cigány hi-fi".Atari
Anno az üzletünkből hány ilyen cigányt zavartam ki, mert az alkalmazottak egy szót se mertek szólni nekik 😊 Persze én voltam a rasszista, ha éppen ki tudta mondani valamelyik. Aztán csak makogtak, amikor visszakérdeztem: a nálad bőrre kétszer sötétebb, csendben nézelődő haverodhoz szerinted miért nincs egy szavam se?

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
Sajnos a telefon is azok a dolgok közé tartozik, amik befolyásolják most egy gyerek elfogadottságát egy közösségen belül és ugyebár a gyerekéért az ember - bizonyos kereteken belül - sok mindenre képes 😉

Egon bá
Mobilszolgáltatós munkahelyi iskolába jár az a gyerek? Mert egyébként ezt a státusszimbólum dolgot nem értem. Iskolában használni nem lehet, utána meg bandáznak és ha normális a társaság, nem a csúcsmobilos a vezér. De én javíthatatlanul régimódi vagyok, biztosan megváltoztak a viszonyok, amióta felnőttem.Dzsokijuing
Régimódi vagy mint ahogy én is. Fentebb írtam, hogy nem értek egyet ezzel a mobilos, státuszszimbólumos dologgal, de messzemenőleg megértem Egon bát. És igen, a csúcsmobilos, csili-vili ruhás jellemzően leghisztisebb picsa a falkavezér, még a legnormálisabb társaságokban is. Még azt sem lehet mondani, hogy minden nevelés kérdése mert a behatások jelentős része nem otthon éri a gyerekeket, hanem az iskolában, baráti társaságban.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Sajnos a telefon is azok a dolgok közé tartozik, amik befolyásolják most egy gyerek elfogadottságát egy közösségen belül és ugyebár a gyerekéért az ember - bizonyos kereteken belül - sok mindenre képes 😉

Egon bá
Mobilszolgáltatós munkahelyi iskolába jár az a gyerek? Mert egyébként ezt a státusszimbólum dolgot nem értem. Iskolában használni nem lehet, utána meg bandáznak és ha normális a társaság, nem a csúcsmobilos a vezér. De én javíthatatlanul régimódi vagyok, biztosan megváltoztak a viszonyok, amióta felnőttem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Egy kis segítségre lenne szükségem. Télen volt egy reklám, ahol elindulnak a hidegben, volt nálunk egy gumikrokodil, aztán megérkeznek egy hegyhez, majd hirtelen nyár lesz és önfeledten labdáznak egy tóban egy gyönyörű vízesésnél. Az lenne a kérdésem, hogy rémlik-e ez bárkinek és vajon mit reklámozhatott?

A fő kérdés pedig az, hogy vajon melyik vízesésről lehetett szó?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Megértem a felháborodást 😉

Mi sem preferáltuk a telefon témát ezért kötöttük kitűnő bizonyítványhoz, hogy legyen motiváló erő. Megcsinálta... :rolleyes:
Most már nem lehet azt mondani, hogy azt gondoltuk, hogy nem vagy rá képes és nem kapod meg!

Sajnos a telefon is azok a dolgok közé tartozik, amik befolyásolják most egy gyerek elfogadottságát egy közösségen belül és ugyebár a gyerekéért az ember - bizonyos kereteken belül - sok mindenre képes 😉

Én is megkaptam gyerekkoromban az Adidas cipőt és még ennyire jól sem tanultam 😊

Igaz az értettségimért csak meleg kézfogást kaptam, míg az osztálytársnőm 1,5 szobás lakást!!! :o
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ezt is a cigányok hozták be, ezek szerint terjed...empty taxi
A jelenségre nálunk a kifejezés: "cigány hi-fi".

"Itt?? ... Mindenki!"