NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A másik.. én vagyok az egyetlen, aki addig használ egyet, míg tönkre nem megy?? Egyedül egy ajándékba kapott iphone-om volt az, amitől idő előtt váltam meg, aztán azt is úgy, hogy egy egyszerű régi telefont meg egy mp3 lejátszót kaptam érte, körülöttem meg egyfolytában veszik az újakat, ha kijön valami jobb...fetomy
Az enyémet, ha elromlik, lecserélem a gyerek valamely régi telójára, amik halomban állnak a fiókban. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
... hogyan tudnám kiváltani más színnel.kittli
Arannyal. Az kevéssé iritál és méltó a feladatra.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan


Húgomnak is valami ilyen samsung galaxy valamije van az óccsóbb verzióból, ő is kihangosítva nyomatja állandóan mondjuk csak itthon... Csak a cégek is leszophatnak, hogy nem tudnak normális kihangosítót csinálni a telefonokba, hogy legalább minőségileg ne bassza a fülemet...

A másik.. én vagyok az egyetlen, aki addig használ egyet, míg tönkre nem megy?? Egyedül egy ajándékba kapott iphone-om volt az, amitől idő előtt váltam meg, aztán azt is úgy, hogy egy egyszerű régi telefont meg egy mp3 lejátszót kaptam érte, körülöttem meg egyfolytában veszik az újakat, ha kijön valami jobb...fetomy
Mondjuk azért vannak igények ha már azt várod hogy egy kb fél centis hangszórójukon normális kihangosítás legyen 😀
Ha már itt vagyok lenne egy kérdésem hozzád.
Börfikt vagy Samaras a menőbb ? Mert az tudjuk hogy Chucknál mindketten keménybbek.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
Hát annyit tudok mondani, nem tudom így van-e, vgy azóta van-e változás, de mikor én csináltattam, akkor pont ott beszélte a tetováló fazon egy csávóval, hogy ilyen fehér, és hasonló világos festéket csak olyan helyre/formában válasszon az ember, ahol nem okoz gondot ha kijön, mert sok ember bőre nem szereti ezeket a színeket, és egyszerűen kidobja akárhányszor festeti át. Máshogy vagy másból készül a fehér (és gondolom ilyen alapon készülnek a hasonló árnyalatok) festék mint a sötétebbek, ezért van hogy egyiket kidobhatja másikat nem. Ez alapján vagy gondold át, hogy más színnel egészíteted ki, vagy kénytelen vagy úgy hagyni. De azért kérdezz meg egy tetoválót, legtöbbnek van honlapja és e-mail címe is 😉
fetomy
A következő lépés ez lesz, csak gondoltam először a "szűkebb ismeretségi körömben" érdeklődök. 😉
Egyébként meg Vipera beletrafált (lájkoltam is érte) ezért nem igazán látom most perpill. hogyan tudnám kiváltani más színnel.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó


Húgomnak is valami ilyen samsung galaxy valamije van az óccsóbb verzióból, ő is kihangosítva nyomatja állandóan mondjuk csak itthon... Csak a cégek is leszophatnak, hogy nem tudnak normális kihangosítót csinálni a telefonokba, hogy legalább minőségileg ne bassza a fülemet...

A másik.. én vagyok az egyetlen, aki addig használ egyet, míg tönkre nem megy?? Egyedül egy ajándékba kapott iphone-om volt az, amitől idő előtt váltam meg, aztán azt is úgy, hogy egy egyszerű régi telefont meg egy mp3 lejátszót kaptam érte, körülöttem meg egyfolytában veszik az újakat, ha kijön valami jobb...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
telefon-téma: Tudomén, hogy változik a világ meg minden, de mindig nézek egyet ha utcán is látok ilyen 8-10 éveseket menő telefonokkal, vagy bármilyen telefonnal nyomulni.fetomy
Az még hagyján ha van nekik, de magyarázza már el valaki miért jó hogy kihangosítva hallgatják a zenét!? Engem meg szerintem még sok mindenkit nem érdekel, meg még ha érdekelne se akkor se ilyen torz hangzással. Már gondolkoztam, hogy elveszem és földhöz csapom valamelyikét.Matthew99
Ezt is a cigányok hozták be, ezek szerint terjed...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
telefon-téma: Tudomén, hogy változik a világ meg minden, de mindig nézek egyet ha utcán is látok ilyen 8-10 éveseket menő telefonokkal, vagy bármilyen telefonnal nyomulni.fetomy
Az még hagyján ha van nekik, de magyarázza már el valaki miért jó hogy kihangosítva hallgatják a zenét!? Engem meg szerintem még sok mindenkit nem érdekel, meg még ha érdekelne se akkor se ilyen torz hangzással. Már gondolkoztam, hogy elveszem és földhöz csapom valamelyikét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát annyit tudok mondani, nem tudom így van-e, vgy azóta van-e változás, de mikor én csináltattam, akkor pont ott beszélte a tetováló fazon egy csávóval, hogy ilyen fehér, és hasonló világos festéket csak olyan helyre/formában válasszon az ember, ahol nem okoz gondot ha kijön, mert sok ember bőre nem szereti ezeket a színeket, és egyszerűen kidobja akárhányszor festeti át. Máshogy vagy másból készül a fehér (és gondolom ilyen alapon készülnek a hasonló árnyalatok) festék mint a sötétebbek, ezért van hogy egyiket kidobhatja másikat nem. Ez alapján vagy gondold át, hogy más színnel egészíteted ki, vagy kénytelen vagy úgy hagyni. De azért kérdezz meg egy tetoválót, legtöbbnek van honlapja és e-mail címe is 😉


telefon-téma: Tudomén, hogy változik a világ meg minden, de mindig nézek egyet ha utcán is látok ilyen 8-10 éveseket menő telefonokkal, vagy bármilyen telefonnal nyomulni. Nem kellene az még nekik egyáltalán. Bár múltkor alsó tagozatosokat hallottam "Szétdikházlak köcsög! K. anyádat dikházod te cigány" és hasonló párbeszédeket folytatni, szóval a telefon talán a legkevesebb... 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Szívesen fogadok tanácsot abban a kérdésben (ha valaki ért hozzá), hogy a tetoválásomban a sárga színt kilöki a bőröm, nem marad meg benne. Ugyanaz a festék mint a többi színből, azok rendben vannak csak ezt az egyet nem szereti valamiért. Mit lehet ilyenkor tenni? ("használj zománcfestéket", "ragassz matricát rá" tanácsokkal tele a padlás, olyat várok ami talán segít is)
Előre is kösz.kittli
szurkolj olyan csapatnak aminek a színeiben nincs sárga 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
Szívesen fogadok tanácsot abban a kérdésben (ha valaki ért hozzá), hogy a tetoválásomban a sárga színt kilöki a bőröm, nem marad meg benne. Ugyanaz a festék mint a többi színből, azok rendben vannak csak ezt az egyet nem szereti valamiért. Mit lehet ilyenkor tenni? ("használj zománcfestéket", "ragassz matricát rá" tanácsokkal tele a padlás, olyat várok ami talán segít is)
Előre is kösz.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
"jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni"

"csak most lesz 10 éves"

Aztakurva! Sorry, de nekem, vénülő fejemmel azért ezt durva volt olvasnom...fetomy
Én 10 évesen a jó biziért a Nagy Indiánkönyvet kaptam, de a Samsung Galaxy Miniben biztos az is benne van.Dzsokijuing
Változnak az idők, változnak az igények. Már az én lányom is pedzegette (hasonló korosztály) az okost telefont mivel az osztálytársainak jó része ilyennel jár iskolába, de leállítottam. Most még sikerült. De előbb-utóbb úgyis előjön megint valami hasonló kéréssel.kittli
Nálunk a 8 éves fiam is nyomatja a témát, de mivel sem a páromnak, se nekem nincs ilyen kütyünk, egyrészt a kísértés sincs meg és még mondhatom neki, hogy először te legyél okos, aztán a telefon.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
"jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni"

"csak most lesz 10 éves"

Aztakurva! Sorry, de nekem, vénülő fejemmel azért ezt durva volt olvasnom...fetomy
Én 10 évesen a jó biziért a Nagy Indiánkönyvet kaptam, de a Samsung Galaxy Miniben biztos az is benne van.Dzsokijuing
Változnak az idők, változnak az igények. Már az én lányom is pedzegette (hasonló korosztály) az okost telefont mivel az osztálytársainak jó része ilyennel jár iskolába, de leállítottam. Most még sikerült. De előbb-utóbb úgyis előjön megint valami hasonló kéréssel.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
"jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni"

"csak most lesz 10 éves"

Aztakurva! Sorry, de nekem, vénülő fejemmel azért ezt durva volt olvasnom...fetomy
Én 10 évesen a jó biziért a Nagy Indiánkönyvet kaptam, de a Samsung Galaxy Miniben biztos az is benne van.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni"

"csak most lesz 10 éves"

Aztakurva! Sorry, de nekem, vénülő fejemmel azért ezt durva volt olvasnom...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A lányom csak most lesz 10 éves és elsősorban zenehallgatásra és játékra fogja használni a mobilt a telefonáláson kívül.
A párom kézzel-lábbal tiltakozik az ellen, hogy netes telefonja legyen a gyereknek, de ha beígértük neki a jutalmat a teljesítményéért, akkor jár neki a kiválasztott telefon. A programletöltéseket az otthoni wifin megoldanám neki, de ha a feltöltős kártyával rátévedne a netre, az nem lenne rentábilis 😉

A véleményetekre vagyok kíváncsi!

A lányom a jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni feltöltőkártyával.
Milyen androidos app-ot javasoltok, hogy a netet csak wifivel tudja használni?

Előre is köszönöm!!!Egon bá
Miért nem akarsz rá mobilnetet? Elcsépelt, de anélkül tényleg nem érnek sokkal többet az okostelefonok, mint az simák. De egyébként a legbiztosabb az, ha a szolgáltatónál letiltatod a netet.Schleck
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
3G Watchdog
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha már itt járunk, androidra jó adatforgalom mérő programot tudnátok mondani?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A véleményetekre vagyok kíváncsi!

A lányom a jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni feltöltőkártyával.
Milyen androidos app-ot javasoltok, hogy a netet csak wifivel tudja használni?

Előre is köszönöm!!!Egon bá
Miért nem akarsz rá mobilnetet? Elcsépelt, de anélkül tényleg nem érnek sokkal többet az okostelefonok, mint az simák. De egyébként a legbiztosabb az, ha a szolgáltatónál letiltatod a netet.Schleck
Azért manapság - főleg a fővárosban ahol gyakorlatilag folyamatosan free wifibe botlik az ember - nem olyan nagy hátrány a mobilnet hiánya szerintem. Én legalábbis elvagyok nélküle, pedig nem is budapesti vagyok 😊 Az meg vsz. szintén túlzás hogy szinte csak a mobilnet a különbség egy sima nyomkodós teló meg egy androidos között, utóbbit a rengetegféle alkalmazásnak hála manapság már szinte mindenre használhatod, úgy szabod személyre ahogy akarod.
Arról nem is beszélve hogy azért még mindig nem olyan olcsó a mobilnet, főleg ha nem csak olvasásra használod, hanem esetleg képeket is töltesz be, vagy folyamatosan online akarsz lenni, és ennek megfelelő nagyságú csomagot szeretnél.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A véleményetekre vagyok kíváncsi!

A lányom a jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni feltöltőkártyával.
Milyen androidos app-ot javasoltok, hogy a netet csak wifivel tudja használni?

Előre is köszönöm!!!Egon bá
Miért nem akarsz rá mobilnetet? Elcsépelt, de anélkül tényleg nem érnek sokkal többet az okostelefonok, mint az simák. De egyébként a legbiztosabb az, ha a szolgáltatónál letiltatod a netet.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A véleményetekre vagyok kíváncsi!

A lányom a jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni feltöltőkártyával.
Milyen androidos app-ot javasoltok, hogy a netet csak wifivel tudja használni?

Előre is köszönöm!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
akkor meg egyértelmű, hogy diákbérlet, metró, 4-6-os, pár perc gyaloglásjjncaa
Bocs, de ilyen területen én nagyon vak vagyok (emlékszel, mikor találkoztunk is... 😀), szóval itt a 3. opció?
https://maps.google.hu/maps?f=d&source=s_d&saddr=Budapest,+Turbina+utca+6&daddr=Cs%C3%A1sz%C3%A1r+-+Komj%C3%A1di+Sportuszoda,+Budapest,+%C3%81rp%C3%A1d+fejedelem+%C3%BAtja&hl=hu&geocode=Fahg1QId0vMiASm_kbddwttBRzHgRvnpKMQAEw%3BFd8Z1QIdo4AiASEQa1eEbcb2Ng&aq=1&oq=Budapest,+cs%C3%A1sz%C3%A1r+&sll=47.524715,19.053775&sspn=0.043991,0.077162&vpsrc=0&dirflg=r&ttype=dep&date=12%2F06%2F13&time=07:45&noexp=0&noal=0&sort=def&mra=ls&ie=UTF8&t=m&z=14&start=0szaba
igen 😊
(Metró: Forgách u->Nyugati pu; 4/6: Nyugati pu->Margit híd, budai hídfő, onnan gyaloglás)Szobi22
Oksa. Nagyjából vágom, de le kellett így konkretizálni a dolgot, nehogy beüssön a krach.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nekem az egyszerűbb út kell, meg ami nem tart sokáig. 😊 Amúgy van érvényes diákom, ja.szaba
akkor meg egyértelmű, hogy diákbérlet, metró, 4-6-os, pár perc gyaloglásjjncaa
Bocs, de ilyen területen én nagyon vak vagyok (emlékszel, mikor találkoztunk is... 😀), szóval itt a 3. opció?
https://maps.google.hu/maps?f=d&source=s_d&saddr=Budapest,+Turbina+utca+6&daddr=Cs%C3%A1sz%C3%A1r+-+Komj%C3%A1di+Sportuszoda,+Budapest,+%C3%81rp%C3%A1d+fejedelem+%C3%BAtja&hl=hu&geocode=Fahg1QId0vMiASm_kbddwttBRzHgRvnpKMQAEw%3BFd8Z1QIdo4AiASEQa1eEbcb2Ng&aq=1&oq=Budapest,+cs%C3%A1sz%C3%A1r+&sll=47.524715,19.053775&sspn=0.043991,0.077162&vpsrc=0&dirflg=r&ttype=dep&date=12%2F06%2F13&time=07:45&noexp=0&noal=0&sort=def&mra=ls&ie=UTF8&t=m&z=14&start=0szaba
igen 😊
(Metró: Forgách u->Nyugati pu; 4/6: Nyugati pu->Margit híd, budai hídfő, onnan gyaloglás)

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Nekem az egyszerűbb út kell, meg ami nem tart sokáig. 😊 Amúgy van érvényes diákom, ja.szaba
akkor meg egyértelmű, hogy diákbérlet, metró, 4-6-os, pár perc gyaloglásjjncaa
Bocs, de ilyen területen én nagyon vak vagyok (emlékszel, mikor találkoztunk is... 😀), szóval itt a 3. opció?
https://maps.google.hu/maps?f=d&source=s_d&saddr=Budapest,+Turbina+utca+6&daddr=Cs%C3%A1sz%C3%A1r+-+Komj%C3%A1di+Sportuszoda,+Budapest,+%C3%81rp%C3%A1d+fejedelem+%C3%BAtja&hl=hu&geocode=Fahg1QId0vMiASm_kbddwttBRzHgRvnpKMQAEw%3BFd8Z1QIdo4AiASEQa1eEbcb2Ng&aq=1&oq=Budapest,+cs%C3%A1sz%C3%A1r+&sll=47.524715,19.053775&sspn=0.043991,0.077162&vpsrc=0&dirflg=r&ttype=dep&date=12%2F06%2F13&time=07:45&noexp=0&noal=0&sort=def&mra=ls&ie=UTF8&t=m&z=14&start=0
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Nekem az egyszerűbb út kell, meg ami nem tart sokáig. 😊 Amúgy van érvényes diákom, ja.szaba
akkor meg egyértelmű, hogy diákbérlet, metró, 4-6-os, pár perc gyaloglás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Nekem az egyszerűbb út kell, meg ami nem tart sokáig. 😊 Amúgy van érvényes diákom, ja.