NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Na szóval az a kérdésem lenne, hogy van egy OTPs PayPassos kártyám, amin nincs pénz, de szombaton egy nagyobb összeget kapok majd rá, megoldható, hogy ezzel a kártyával most vásároljak mínuszba rakva az egyenlegemet, és azt majd az átutalás után fizessem ki?FViktor93
Ha van hozzá hitelkeretedet (az OTP-nál azt hiszem A-hitelnek hívják), akkor igen. Egyébként sima folyószámlával szerintem nem lehetséges.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na szóval az a kérdésem lenne, hogy van egy OTPs PayPassos kártyám, amin nincs pénz, de szombaton egy nagyobb összeget kapok majd rá, megoldható, hogy ezzel a kártyával most vásároljak mínuszba rakva az egyenlegemet, és azt majd az átutalás után fizessem ki?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
köszönöm zavi! valami ilyesmit bogarásztam ki én is kicsiny angol tudásommal, hogy mintha írni kéne valahova valamit, de azért biztosra akartam menni.
egyébként nagyon régóta nem jelentkerztem be, és talán azért maradt nálam ez a "bug"



hát ez rohadt jó. nem tudom mi a f*szért kell ilyen k*rva nagy szabályrendszert alkotni a TYT-en... ha jól tudom akkor kedd éjféltől, csütörtök éjfélig van nyitva a ''Disabled Accounts thread'', ahol kérni lehet, hogy nyissák meg újra az accountot... nevetséges. mintha az 51. állam lenne a TYT.Ventura
Nem a régi beléppéseel van a gond, valamit frissitettek az oldalon, és sokaknak nem ment a régi accountja, nekem siekrült simán megújítanom. Jól betojtam én is mikor ez volt. Amúgy igen, nem midnen nap lehet irogatni oda, és lehet 1-2 hét is volt egyik haveromnak mire beállíitották asszem. Remélem sikerül majd!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
köszönöm zavi! valami ilyesmit bogarásztam ki én is kicsiny angol tudásommal, hogy mintha írni kéne valahova valamit, de azért biztosra akartam menni.
egyébként nagyon régóta nem jelentkerztem be, és talán azért maradt nálam ez a "bug"



hát ez rohadt jó. nem tudom mi a f*szért kell ilyen k*rva nagy szabályrendszert alkotni a TYT-en... ha jól tudom akkor kedd éjféltől, csütörtök éjfélig van nyitva a ''Disabled Accounts thread'', ahol kérni lehet, hogy nyissák meg újra az accountot... nevetséges. mintha az 51. állam lenne a TYT.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
köszönöm jj, de nem találtam wisconsinosat...



valaki legyen már kedves lefordítani, hogy tudjam, hogy mit kell csinálnom, hogy be tudjak jelentkezni a trackerre.

"No.3. IF YOU DO GET DISABLED

TIP: You will see a Message "This Account Is Disabled". If you get a "Wrong UserName Or PassWord" Message that means your Log-In details aren't correct. Re-Enter CORRECTLY or ReSet your PassWord (see LINKS)

A. DO NOT CREATE ANOTHER "DUPE" ACCOUNT

B. DO NOT SEND A "CONTACT US" FORM ABOUT IT. THEY WILL BE IGNORED & DELETED.

C. You can Request to have Your Account Restored by Posting In the Monthly Disabled Accounts Thread which you will find Stickied at the Top of the Page. YOU NEED TO BE SIGNED UP TO THE TYT FORUMS TO POST IN THE D.A.T.

THIS IS THE ONLY FORMAT THAT WE DEAL WITH DISABLED ACCOUNTS, SO DON'T BOTHER PM'ING THE MODS OR ANYONE ELSE ABOUT IT- READ THE RULES OF THE D.A.T THEN POST WHEN ITS OPEN.

NOTE: D.A.Thread Open From 6am EST Wed-6am EST Friday ONLY"Ventura
Asszem be kell regelned (ha meg nem vagy) a TYT forum részére, és ott a megfelelő topicban kérned hogy állítsák vissza az accountodat. Pár hónapja volt valami ilyesmi, és sokaknak nem működött a régi, a fórumba kellett nekik beírni a megfelelő topicba.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
köszönöm jj, de nem találtam wisconsinosat...



valaki legyen már kedves lefordítani, hogy tudjam, hogy mit kell csinálnom, hogy be tudjak jelentkezni a trackerre.

"No.3. IF YOU DO GET DISABLED

TIP: You will see a Message "This Account Is Disabled". If you get a "Wrong UserName Or PassWord" Message that means your Log-In details aren't correct. Re-Enter CORRECTLY or ReSet your PassWord (see LINKS)

A. DO NOT CREATE ANOTHER "DUPE" ACCOUNT

B. DO NOT SEND A "CONTACT US" FORM ABOUT IT. THEY WILL BE IGNORED & DELETED.

C. You can Request to have Your Account Restored by Posting In the Monthly Disabled Accounts Thread which you will find Stickied at the Top of the Page. YOU NEED TO BE SIGNED UP TO THE TYT FORUMS TO POST IN THE D.A.T.

THIS IS THE ONLY FORMAT THAT WE DEAL WITH DISABLED ACCOUNTS, SO DON'T BOTHER PM'ING THE MODS OR ANYONE ELSE ABOUT IT- READ THE RULES OF THE D.A.T THEN POST WHEN ITS OPEN.

NOTE: D.A.Thread Open From 6am EST Wed-6am EST Friday ONLY"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
ncaa meccsekhez is hozzálehet férni más oldalakon, nem csak ten yard torrenten? csak mert a ten yardon z accountomnak azt írja ki hogy disabled - szóval becummandéroztam...
a thepiratebay-en, csak két meccs van wisconsin badgerstől, azok is 2007-esek.Ventura
itt van pár
http://sport-video.org.ua/americanfootball2.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
ncaa meccsekhez is hozzálehet férni más oldalakon, nem csak ten yard torrenten? csak mert a ten yardon z accountomnak azt írja ki hogy disabled - szóval becummandéroztam...
a thepiratebay-en, csak két meccs van wisconsin badgerstől, azok is 2007-esek.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
köszönöm!


van még egy kérdésem. szóval hiányoznak már a meccsek ezért néznék unalmasabb időben.
a ten yard-on rámentem hogy recover account. küldték is a jelszót meg a felhasználónevet, azonban ez a tapintatlanság fogadott: "This account has been disabled."

az a baj, hogy ncore-on kb. csak 4 miami meccs van.
van még valahol ilyen nfl filmes portál ahol meg lehet nézni a meccseket? 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Az lenne a kérdésem, hogy szószerint átvett fordítást az angol wikipédiáról lehet közölni a magyaron anélkül, hogy a forrásokat megneveznék (vagy ilyenkor az angol wikipedia -t kell forrásként megnevezni)? Mert unalmamban fordítgatnék pár sportolóról szoló írást angolról magyarra, de nem tudom hogy hogy kéne. Ja és még annyi, hogy akkor azt szerkesztek, amit akarok, és ha valakinek nem tetszik, akkor maximum törli?
Előre is kösz.Jughead
lehet, csak kapsz bele majd egy "Ez a szócikk nem tünteti fel a forrásokat" sablont, mint itt
http://hu.wikipedia.org/wiki/Heisman-tr%C3%B3fea

szócikktől függ amúgy, mostanában már szinte semmi új szerkesztés nem jelenik meg a moderátorok engedélye nélkül (ennyit a "szabad" enciklopédiáról), tedd csak simán bele a lefordított szöveg linkjeit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Az lenne a kérdésem, hogy szószerint átvett fordítást az angol wikipédiáról lehet közölni a magyaron anélkül, hogy a forrásokat megneveznék (vagy ilyenkor az angol wikipedia -t kell forrásként megnevezni)? Mert unalmamban fordítgatnék pár sportolóról szoló írást angolról magyarra, de nem tudom hogy hogy kéne. Ja és még annyi, hogy akkor azt szerkesztek, amit akarok, és ha valakinek nem tetszik, akkor maximum törli?
Előre is kösz.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Digiretus.hu
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
valaki tud olyan magyar oldalt vagy youtube videót, ahol a photoshop alapjait mutatják be kezdőknek?
lesem a google-ba de nem találok olyat vagy ha találtam akkor magyar verziójú photoshoppal csinálták. nekem mindenképp angol verziójúval kell megtanulnom
(CS3)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hogyan tudom a printscreen tartalmát "törölni" ? Biztos hülyén hangzik a kérdés, de ha csinálok egy felvételt, a következő újraindításig az a kép marad benne, hiába akarok másikat csinálni. Mi lehet a probléma?GRAFI
Minden egyes lenyomásnál új képet kéne csinálnia. Nézd meg, hogy ha asztalon csinálod se működik-e, illetve ha játékból akarsz kimenteni képeket, azt egyesek letiltják. Erre viszont kiváló megoldás a Fraps nevű progi.süti
vagy a gadwin print screenjjncaa
Nem játékból, még csak nem is programból. Régen működött, most sehogy sem akar. Egyet csinálok, és az a kép "beragad". Hiába nyomok újabbat és újabbat, csak az van a memóriájában.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Robogót vennék városi használatra. Ha valaki jártas ilyenben kérem jelezze.Matthew99
nekem hasonló célra van egy Keeway Matrixom. Elég olcsón hozzá lehet már jutni, egész jól megy és kb. 2 litert eszik 100-on. 2006 óta használom az enyémet, beleraktam 20000 km-t és még csak egyszer kellett hozzányúlni.shawnka
Egész szimpatikus. És az árkategória is jó.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
Robogót vennék városi használatra. Ha valaki jártas ilyenben kérem jelezze.Matthew99
nekem hasonló célra van egy Keeway Matrixom. Elég olcsón hozzá lehet már jutni, egész jól megy és kb. 2 litert eszik 100-on. 2006 óta használom az enyémet, beleraktam 20000 km-t és még csak egyszer kellett hozzányúlni.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Robogót vennék városi használatra. Ha valaki jártas ilyenben kérem jelezze.Matthew99
Írj pm-et.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Robogót vennék városi használatra. Ha valaki jártas ilyenben kérem jelezze.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Hogyan tudom a printscreen tartalmát "törölni" ? Biztos hülyén hangzik a kérdés, de ha csinálok egy felvételt, a következő újraindításig az a kép marad benne, hiába akarok másikat csinálni. Mi lehet a probléma?GRAFI
Minden egyes lenyomásnál új képet kéne csinálnia. Nézd meg, hogy ha asztalon csinálod se működik-e, illetve ha játékból akarsz kimenteni képeket, azt egyesek letiltják. Erre viszont kiváló megoldás a Fraps nevű progi.süti
vagy a gadwin print screen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hogyan tudom a printscreen tartalmát "törölni" ? Biztos hülyén hangzik a kérdés, de ha csinálok egy felvételt, a következő újraindításig az a kép marad benne, hiába akarok másikat csinálni. Mi lehet a probléma?GRAFI
Minden egyes lenyomásnál új képet kéne csinálnia. Nézd meg, hogy ha asztalon csinálod se működik-e, illetve ha játékból akarsz kimenteni képeket, azt egyesek letiltják. Erre viszont kiváló megoldás a Fraps nevű progi.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hogyan tudom a printscreen tartalmát "törölni" ? Biztos hülyén hangzik a kérdés, de ha csinálok egy felvételt, a következő újraindításig az a kép marad benne, hiába akarok másikat csinálni. Mi lehet a probléma?
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nekem a vimeonál is ugyanazt teszi.
De hamár betetted, átváltottam a HTML5 módra, és megszűnt a szaggatás. Szóvsal még biztosabb, hogy a rohadék flash szarakszik. Mindenesetre kösz a tippet (még ha nem is az a baj, amit gondoltál).
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha a youtube-ról beszéltek, akkor nem lehet az, hogy flashről átváltott html5-re és azért szaggat? Ha esetleg ez van, akkor itt vissza tudtok váltani a flashes módra, nekem az simábban fut, mint a html5: http://www.youtube.com/html5

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nekem már az előző frissítés óta ilyen. Tegnap szedte le a legfrissebet, azt hittem megoldódik. Tévedtem. 😕
Mintha valahol azt olvastam volna, hogy csak a FF-al csinálja. Próbáltam chrome-mal is, de ugyanúgy be-beszaggatnak a videók.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Nekem is ugyanez a bajom. És lassít is mint állat. Tele van vele a tököm..


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.