NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nekem annyi tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, hogy ismerősöm diplomával rendelkezik és jelentkezett egy szobalányi állásra sokadmagával együtt, felvették, majd mikor a hajóra felszállt közölték vele, hogy a mosodában fog dolgozni. (Ami a hajó fenekén a világtól elzárva van. napi több több mint 10 óra munkával) Elég kutyaszar élet. Ha valamit venni akar, akkor megkéri a szobalány ismerősét. harisnyáért is pl. őt tudta csak elküldeni, mert ő sehogy sem jutott le a hajóról, amikor kikötöttek.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
én pont nem, de sok ismerősöm igen, mi kell? a gmn-nél vagy a carnivalnál érdeklődj állásügybenjjncaa
mire vagy kíváncsi...szaba
szerencsére van egy közeli ismerősöm, akivel tegnap beszélgettem ez ügyben, mert májusban jött haza a 8 hónapos szerződésből, és most megy vissza július 8.-án. tanári diplomája van, szóval köze sincs a vendéglátáshoz, mégis felvették segédfelszolgálónak (tavaly júniusában kezdett hozzá a projekthez, majd a sikeres elbeszélgetés után, szeptember 1.-jén kellett megjelennie miamiban), - pedig a különféle munkaközvetítő honlapokon (hajópincér.hu, dunarapszódia.hu, gmn-hungary.hu), mind-mind azt írják, hogy kell egy bizonyos fokú munkatapasztalat, de ezek szerint nem kell feltétlen minden pozícióhoz (pl. nyilván szakácsnak kell)?

egyébként az ismerősöm a dunarapszódiához ment.

valahogy így vázolta fel:
1. felment pestre a tájékoztatóra júniusban
2. megírta sikeresen az angolt
3. elintézte a papírokat (orvosi, stb.)
4. felment újból pestre, hogy elbeszélgesen valamelyik vezetővel angolul
5. szóltak neki hogy szeptember 1.-jén jelenése van miamiban.


mennyi időt érdemes várni, ha nagyon nem telefonálnak, hogy van e munka? mert fórumokon olvasgattam, hogy van akinek 3 hónapja sem szóltak vissza.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
mire vagy kíváncsi...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
(nem hiszem, de ki a f*sz tudja)

dolgozott már valaki óceánjáró hajón? vagy tervez e valaki idővel egy ilyet megpróbálni?Ventura
én pont nem, de sok ismerősöm igen, mi kell? a gmn-nél vagy a carnivalnál érdeklődj állásügyben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
(nem hiszem, de ki a f*sz tudja)

dolgozott már valaki óceánjáró hajón? vagy tervez e valaki idővel egy ilyet megpróbálni?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Reklámot keresek:
Azt hiszem az Eurosporton láttam. Fényképezős. A csávó mindig úgy fényképez, mintha közvetlenül rajta ülne valamin. Pl bálnán. Vki nem tudja, hogy melyik reklám ez?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
van tippje valakinek, hogy lehet a legolcsóbban eljutni Pestről Brugge-be?jjncaa
Brusselbe repülővel és onnan vonat vagy busz?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
van tippje valakinek, hogy lehet a legolcsóbban eljutni Pestről Brugge-be?jjncaa
Volánbusz nem megy Belgium felé? Amúgy a legolcsóbb gyalog. 😀 (bocs...)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Fapadosokat néztél már?GRAFI
aha, liligo.hu-n a legolcsóbb jegy drágább volt, mintha New Yorkba utaznék... (két átszállás a minimum)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Fapadosokat néztél már?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
van tippje valakinek, hogy lehet a legolcsóbban eljutni Pestről Brugge-be?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Valakinek volt már orrsövény műtéte? Csak, hogy ez az orrváladékozás miként fog eltűnni, és, hogy hogyan fog kitisztulni az orrom. Orrfújással, amit csak egy-két hét után lehet normálisan? 😊kristóf17
Én csak láttam olyat akinek volt (akkor nekem "csak" mandula műtétem volt), de nem cserélnék vele, egyébként nekem is kéne, de inkább nem, főleg hogy visszanőhet...Egon bá
Remélem nem fog! Én sem csinálnám meg még egyszer az is tök biztos!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valakinek volt már orrsövény műtéte? Csak, hogy ez az orrváladékozás miként fog eltűnni, és, hogy hogyan fog kitisztulni az orrom. Orrfújással, amit csak egy-két hét után lehet normálisan? 😊kristóf17
Én csak láttam olyat akinek volt (akkor nekem "csak" mandula műtétem volt), de nem cserélnék vele, egyébként nekem is kéne, de inkább nem, főleg hogy visszanőhet...
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Valakinek volt már orrsövény műtéte? Csak, hogy ez az orrváladékozás miként fog eltűnni, és, hogy hogyan fog kitisztulni az orrom. Orrfújással, amit csak egy-két hét után lehet normálisan? 😊
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
Jelen állás szerint mind a három zsebből lehet szállást fizetni, de most módosítottak valami olyat, hogy a jövőben az utazási irodáknál a szállást csak a szállás zsebből lehet. Viszont ha jól értettem akkor ha közvetlenül a szállodának fizetsz akkor mehet mind a háromból továbbra is.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Köszi!Konkrétan egy szállodában szeretném felhasználni :rolleyes:

több mint 12 éve
gsn 3 548
Viszont ha jól értem, hogy a vendéglátás alszámlára kapsz pénzt, az felhasználható szállásra is.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ha a SZÉP kártyámra étkezési lóvét kapok,akkor azt át tudom valahogy csoportosítani szállásra?JoeyPorter
Nem lehet átcsoportosítani, a kormányrendelet tiltja az átcsoportosítást az alszámlák között. Csakis azokra a szolgáltatásokra használható fel, amelyek ahhoz az adott alszámlához vannak rendelve, amelyre a cég utalta a pénzt.

A szálláshely alszámlára utalt összeg felhasználható:
szálláshely-szolgáltatás; belföldi utazásszervezés

Vendéglátás alszámlára jutó pénz felhasználható:
éttermi és mozgó vendéglátás; egyéb vendéglátás; szálláshely-szolgáltatás

Szabadidő alszámla:
egyéb humán-egészségügyi ellátás; előadó-művészet; múzeumi tevékenység; növény-, állatkert és természetvédelmi terület működtetése; vidámparki, szórakoztatóparki tevékenység; máshová nem sorolt egyéb szórakoztatás, szabadidős tevékenység; fizikai közérzetet javító szolgáltatás; testedzési szolgáltatás; egyéb sporttevékenység; belvízi személyszállítás; egyéb foglalás; szálláshely-szolgáltatás

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ha a SZÉP kártyámra étkezési lóvét kapok,akkor azt át tudom valahogy csoportosítani szállásra?

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
4 hetes intenzív nyelvtanfolyamot keresünk a nyárra
a peregrinust néztük ki, heti 5*5 óra, 40 ropi. van valakinek ezzel vagy más ugyanilyen intenzitású nyelvtanfolyammal kapcsolatban valamilyen tapasztalata?
ha igen akkor megköszönném, biztosra kéne menni a nyelvvizsgávaleaglesmcnabb
nekem egyik osztálytársam csinált ilyet, és sokat basztattuk érte, hogy mennyi időt vesz el, de végülis is a sors őt igazolta, nagyon hasznos volt számára, nyelvvizsga (azóta felsőfokú) is simán meglett + használni is jól tudja (ráadásul nyelvtanilag is helyesen 😀)
angolból vagy franciából szeretnéd?kristof
Angol. Denem nekem kell hanem tesómnak, hogy legyen meg végre az a kurva nyelvvizsgája. Franciát majd csak jövőre tervezem, de azt nem ilyen szuperintenzívre 😊
Eddig nem jött össze pedig volt már többször is, pedig nem hülye hozzá, szóbeli megvan neki, ha külföldön vagyunk mindig ő beszél, csak valahogy az írásbeli nem akar összejönni 😀

egyébként köszönöm az információt! 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
4 hetes intenzív nyelvtanfolyamot keresünk a nyárra
a peregrinust néztük ki, heti 5*5 óra, 40 ropi. van valakinek ezzel vagy más ugyanilyen intenzitású nyelvtanfolyammal kapcsolatban valamilyen tapasztalata?
ha igen akkor megköszönném, biztosra kéne menni a nyelvvizsgávaleaglesmcnabb
nekem egyik osztálytársam csinált ilyet, és sokat basztattuk érte, hogy mennyi időt vesz el, de végülis is a sors őt igazolta, nagyon hasznos volt számára, nyelvvizsga (azóta felsőfokú) is simán meglett + használni is jól tudja (ráadásul nyelvtanilag is helyesen 😀)
angolból vagy franciából szeretnéd?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
4 hetes intenzív nyelvtanfolyamot keresünk a nyárra
a peregrinust néztük ki, heti 5*5 óra, 40 ropi. van valakinek ezzel vagy más ugyanilyen intenzitású nyelvtanfolyammal kapcsolatban valamilyen tapasztalata?
ha igen akkor megköszönném, biztosra kéne menni a nyelvvizsgával

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Na szóval az a kérdésem lenne, hogy van egy OTPs PayPassos kártyám, amin nincs pénz, de szombaton egy nagyobb összeget kapok majd rá, megoldható, hogy ezzel a kártyával most vásároljak mínuszba rakva az egyenlegemet, és azt majd az átutalás után fizessem ki?FViktor93
Ha van hozzá hitelkeretedet (az OTP-nál azt hiszem A-hitelnek hívják), akkor igen. Egyébként sima folyószámlával szerintem nem lehetséges.Gyurma Pappa
Így van, ha nincs kereted akkor simán "nincs fedezet a számlán" címszóval vissza fogja utasítani a tranzakciót. A hitelkeret egyébként jövedelemérkeztetés függvénye, ha nem érkezik rendszeres jövedelmed a számlára akkor nincs A-hiteled, ellenkező esetben ha kell ha nem tukmálják 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
iMovie-Share-iTunes.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
milyen programmal tudok a legegyszerűbben podcastet rss feedbe gyúrni, hogy azt fel tudjam tölteni itunes-ra is? ha shareware, az se gond, csak egy jöjjön végre össze...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal