NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na még egy kocka kérdés. Felraktam win7-et, minden drivert a géphez, de a wi-fi-t nem ismeri fel. Na ilyenkor wattafak van? a hivatalos oldalon lévő wireless lan driver el sem indul (egyik sem mert 2 van és találtam egy harmadikat ami szintén kussol).
Tippek, trükkök, praktikák?Fucu
írd be googlebe 😛

amúgy nekem se működött először 32-es win7 alatt, meg mindent manuálisan kellett felpakolni. aztán felraktam a 64-est és hirtelen minden automatikusan feltelepült és minden fasza lett. ha jóféle laptopod van, akkor nyomd fel a 64-est.shawnka
64-est tettem fel...Fucu
jó. van 4 féle driver és találtam egyet amivel működik. anyukájukat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na még egy kocka kérdés. Felraktam win7-et, minden drivert a géphez, de a wi-fi-t nem ismeri fel. Na ilyenkor wattafak van? a hivatalos oldalon lévő wireless lan driver el sem indul (egyik sem mert 2 van és találtam egy harmadikat ami szintén kussol).
Tippek, trükkök, praktikák?Fucu
írd be googlebe 😛

amúgy nekem se működött először 32-es win7 alatt, meg mindent manuálisan kellett felpakolni. aztán felraktam a 64-est és hirtelen minden automatikusan feltelepült és minden fasza lett. ha jóféle laptopod van, akkor nyomd fel a 64-est.shawnka
64-est tettem fel...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
na még egy kocka kérdés. Felraktam win7-et, minden drivert a géphez, de a wi-fi-t nem ismeri fel. Na ilyenkor wattafak van? a hivatalos oldalon lévő wireless lan driver el sem indul (egyik sem mert 2 van és találtam egy harmadikat ami szintén kussol).
Tippek, trükkök, praktikák?Fucu
írd be googlebe 😛

amúgy nekem se működött először 32-es win7 alatt, meg mindent manuálisan kellett felpakolni. aztán felraktam a 64-est és hirtelen minden automatikusan feltelepült és minden fasza lett. ha jóféle laptopod van, akkor nyomd fel a 64-est.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na még egy kocka kérdés. Felraktam win7-et, minden drivert a géphez, de a wi-fi-t nem ismeri fel. Na ilyenkor wattafak van? a hivatalos oldalon lévő wireless lan driver el sem indul (egyik sem mert 2 van és találtam egy harmadikat ami szintén kussol).
Tippek, trükkök, praktikák?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Kösz mindkettőtöknek.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
MKV kiterjesztésű videót milyen program tud lejátszani?vassadi
felrakod a k-lite codec packet és utána nem lesz olyan formátum, amit nem fogsz tudni lejátszani.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
MKV kiterjesztésű videót milyen program tud lejátszani?vassadi
km player


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
MKV kiterjesztésű videót milyen program tud lejátszani?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 959 — megbékéltem tom bradyvel
egyébként az okj-t egyetemen csináltam. ez egy felsőfokú papír. annyi a különbség, hogy nem diploma, illetve nem 3 év hanem 2.

itt van egy hallgatói jogviszony megszűnése:
http://www.felvi.hu/felsooktatasimuhely/avir/fogalomtar/defmart/!DefMart/index.php/Hallgat%C3%B3i_jogviszony_megsz%C5%B1n%C3%A9se

"e) felsőfokú szakképzés esetén az első szakmai vizsga utolsó napján"
- tehát elvileg nekem június 26.-án.



amúgy igen, elég érdekes ez a munkavállalás. a fürge diákon keresztül a tanévben tudtam dolgozni a tevában a szalag mellett (infúzió csomagolás). semmivel sem voltsam másabb mint az ott dolgozók. ugyanúgy megvoltak a műszakok, ugyanúgy kellett csomagolnom, stb... csak diákként más volt a bérezésem, de ennyi... érdekes világ ez.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
egyébként egyetemen ha meg van az összes tantárgy, akkor abszolvált státuszba kerülsz, és megszűnik a hallgatói jogviszonyod. Ergó ha már csak záróvizsgáid vannak hátra nincs hallgatói jogviszonyod, és nem jelentett volna akadályt. Nem tudom OKJ-nél hogy van.

Btw.: Ez egy teljesen értelmetlen szabály, semmi értelme nincs.
Egyébként ez mindenhol így van? Csak mert biztosan tudok olyanokról akik MSC mellett főállásúként munkavállalóként vagy esetleg alvállalkozóként dolgoztak valahol. Én is jelentkezhettem volna most MSC-re úgy h van munkám. Vagy akkor ez jogszerűtlen lett volna? Más kérdés, h nappali tagozat munka mellett teljesen esélytelen, de akkor is, ez így nonszensz...
Meg mi az jogilag, h diákmunka? Bármilyen részmunkaidős, vagy a munkaminőségére vonatkozik, pl szarlapátolás diákmunka, de a sírásás már nem?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Közokirathamisítás.
Ha "jogtalan" anyagi haszonszerzés a cél és kárt okozol (mondjuk plusz kifizetéssel vagy kedvezménnyel mondjuk az államnak) akkor csalás is.
Persze a lebukás esélye a nullához konvergál.




több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 959 — megbékéltem tom bradyvel
kedves lurkók!
van egy nagyon fontos kérdésem, remélem tud valaki érdemleges választ adni.

mi baj lesz, ha a munkaügyi központban hazudok és azt mondom, hogy már nem vagyok nappali tanulói jogviszonyban, de még az vagyok.

a helyzet a következő. az okj-s bizonyitvány megszerzéséig már csak a a záróvizsgák vannak és az 26.-án lesz. viszont egy cégnél lenne munka (fizikai, de gondolom lényegtelen, csak azért írom, mert minen szociális munkás mehet). beadtam a céghez egy jelentkezést és mondták, hogy menjek el a munkaügyi központba közvetítői lapért. a munkaügyi központban meg felakadtam, mert mondták, hogy nappali tanulói jogviszonnyal csak diákmunkát vállalhatok. regisztálni nem lehet. én meg azt válaszoltam hogy tanuló vagyok még, 2 hét múlva végzek...
mi lett volna ha letagadom azt a 2 hetet?

azért vagyok "bánatos", mert több ember is fejemhez vágtam, hogy miért nem hazudtam....

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mindjárt írok fb-on 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na kompjúterzsenik segítsetek

felnyomtam egy win 7-et a (Toshiba Satellite L850-13M) laptopomra (tök szűz volt) és szeretném aktiválni (igen, tudom vegyek jogtisztát). A Windows 7 Loader Extreme Edition v3.503 -al. Persze nehogy simán menjen (enkóról szedtem le ott elolvastam a hsz-eket és a segéd videót is megnéztem többször is) se az egyszerű, se a haladó módon sem. Az egyszerűnél az ablak aljában ennyi van = Loader&180+days method: incomplete SLIC detected.
Ha valaki találkozott már ilyennel, vagy tudja a megoldást ne habozzon megosztani velem.
Thx



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Leszedik a videót / letiltják a hangsávot.tenorx
Az nem sok.. Köszi!catattack
Nekem pl az egyik feltöltött videóm alól leszedték a hangot,de úgy,hogy én ezt nem vettem észre,mert nálam normálisan szól,csak ismerősök jelezték,hogy nekik nincs hangja a videónak :rolleyes:

több mint 12 éve
catattack 3 520
Leszedik a videót / letiltják a hangsávot.tenorx
Az nem sok.. Köszi!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jogvédett zenét/videót használ.tenorx
... és ebből lehetnek komplikációk?catattack
Leszedik a videót / letiltják a hangsávot.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Jogvédett zenét/videót használ.tenorx
... és ebből lehetnek komplikációk?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jogvédett zenét/videót használ.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Harmadik féltől származó tartalommal való...
Ez mit jelent pontosan a videóim mellett a Youtube-on?
több mint 12 éve
catattack 3 520
FB-on ha lájkolok az csak a lálkoltnál jelenik meg, vagy az összes ismerősömnél?
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 960 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki valami normális mahjong játékot nokia 5230ra ?

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Pl. rossz a memória. Cseréld, vagy ha több modul van benne, próbáld csak ez egyikkel.
A bios-ban állíts mindent defaultra, ha lehet.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
Újra megpróbáltam, ugyanez a sszöveg fogadott, csak a MEMORY_MANAGEMENT helyett PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA volt. Ja és a végén van egy ilyen:
Technical information: STOP: és egy csomó szám meg betű.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
A problem has benn detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

MEMORY_MANAGEMENT

If this is the first time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:

Check to make sure any new hardware or software is properly installed. If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need.

If problems continue, disable or remove newly instaleed hardware or software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing. If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup, and then select Safe Mode.

Leformáztam a gépet, elindítottam a windows telepítőt és ez fogadott. Megpróbáltam Safe mode-ban és ugyanez fogadott. Valami számítógépgurunak van ötlete, hogy mi a teendő?