NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
Külső winchesterről szeretnék adatokat átmásolni, de hol nem is látja a fájlt, hol írásvédettnek, hol valami hibát talál, de véletlenül sem akarja átmásolni. Mi lehet a gond?
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Volna egy olyan kérdésem, hogy alapvetően Safari-t használok böngészni, és ott van ugye olyan opció, hogy összerakok egy listát, és amikor indítom a Safari-t, akkor egy klikkelés, és a listában lévő összes oldalt megnyitja egyszerre tab-okban.
Viszont ezt nem tudja megcsinálni különböző gmail fiókokkal.
Letöltötem a Chrome-ot, mégiscsak google termék, viszont ott nem találom ezt az opciót.
A kérdésem az, hogy Chrome-ban miként lehet ezt a lehetőséget használni, és működik e különböző google fiókokra?
Köszi.Sobri Jóska
Ahogy fetomy is írta, gmail egyszerre egy böngészőben csak egy futtatható. Chrome-ban még azt lehet megoldani, higy nyitsz egy új inkognító lapot és ott belépsz másik e-mailre, így egyszerre tudod látni mindegyiket.
Illetve ez a klikkelésre minden oldal megnyílikre 2 alternatíva: vagy legyen összes kezdőoldal (gondolom nem így szeretnéd), vagy pakold bele összeset egy könyvjelző mappába, és azon jobb klikk és összes megnyitása.Deny
Köszi, én is kb idáig jutottam el, de ezek szerint a gmail hibája, hogy nem engedi párhuzamosan, hogy sok nyitva legyen. Marad a ki-belépegetés.Sobri Jóska
http://index.hu/tech/2011/12/14/egyszerre_tobb_fiokot_kezel_a_chrome/

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok 😊

Tudja e valaki hogy hol tudnék beszerezni egy ilyen facemask-ot visor nélkül ?
http://cdn1.sbnation.com/imported_assets/564699/snapshot20101011175425_medium.jpg
http://cdn2.sbnation.com/entry_photo_images/2192703/131017809_extra_large.jpg
http://cdn0.sbnation.com/entry_photo_images/801129/gyi0062635276.jpg

Adams sisakra kellene , de ha jól tudom az adams nem gyárt ilyet...valami segitség ?

Üdv
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg tudja nekem mondani valaki hol tudom azt beállitani, hogy amikor belépek egy bizonyos topicba, az utolsó hozzászólást minidg az első oldalon jelentitse meg ? vagy van egyáltalán erre lehetőség ? Lehet a fáradtság miatt de egy ideje már keresgélem és egyszerüen nem sikeül rátalálni 😊 előre is köszönömgravedigger
az csak az előző fórumon működött.
sajnosHöri
Értem, köszönöm 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meg tudja nekem mondani valaki hol tudom azt beállitani, hogy amikor belépek egy bizonyos topicba, az utolsó hozzászólást minidg az első oldalon jelentitse meg ? vagy van egyáltalán erre lehetőség ? Lehet a fáradtság miatt de egy ideje már keresgélem és egyszerüen nem sikeül rátalálni 😊 előre is köszönömgravedigger
az csak az előző fórumon működött.
sajnos

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg tudja nekem mondani valaki hol tudom azt beállitani, hogy amikor belépek egy bizonyos topicba, az utolsó hozzászólást minidg az első oldalon jelentitse meg ? vagy van egyáltalán erre lehetőség ? Lehet a fáradtság miatt de egy ideje már keresgélem és egyszerüen nem sikeül rátalálni 😊 előre is köszönöm
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Volna egy olyan kérdésem, hogy alapvetően Safari-t használok böngészni, és ott van ugye olyan opció, hogy összerakok egy listát, és amikor indítom a Safari-t, akkor egy klikkelés, és a listában lévő összes oldalt megnyitja egyszerre tab-okban.
Viszont ezt nem tudja megcsinálni különböző gmail fiókokkal.
Letöltötem a Chrome-ot, mégiscsak google termék, viszont ott nem találom ezt az opciót.
A kérdésem az, hogy Chrome-ban miként lehet ezt a lehetőséget használni, és működik e különböző google fiókokra?
Köszi.Sobri Jóska
Ahogy fetomy is írta, gmail egyszerre egy böngészőben csak egy futtatható. Chrome-ban még azt lehet megoldani, higy nyitsz egy új inkognító lapot és ott belépsz másik e-mailre, így egyszerre tudod látni mindegyiket.
Illetve ez a klikkelésre minden oldal megnyílikre 2 alternatíva: vagy legyen összes kezdőoldal (gondolom nem így szeretnéd), vagy pakold bele összeset egy könyvjelző mappába, és azon jobb klikk és összes megnyitása.Deny
Köszi, én is kb idáig jutottam el, de ezek szerint a gmail hibája, hogy nem engedi párhuzamosan, hogy sok nyitva legyen. Marad a ki-belépegetés.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volna egy olyan kérdésem, hogy alapvetően Safari-t használok böngészni, és ott van ugye olyan opció, hogy összerakok egy listát, és amikor indítom a Safari-t, akkor egy klikkelés, és a listában lévő összes oldalt megnyitja egyszerre tab-okban.
Viszont ezt nem tudja megcsinálni különböző gmail fiókokkal.
Letöltötem a Chrome-ot, mégiscsak google termék, viszont ott nem találom ezt az opciót.
A kérdésem az, hogy Chrome-ban miként lehet ezt a lehetőséget használni, és működik e különböző google fiókokra?
Köszi.Sobri Jóska
Ahogy fetomy is írta, gmail egyszerre egy böngészőben csak egy futtatható. Chrome-ban még azt lehet megoldani, higy nyitsz egy új inkognító lapot és ott belépsz másik e-mailre, így egyszerre tudod látni mindegyiket.
Illetve ez a klikkelésre minden oldal megnyílikre 2 alternatíva: vagy legyen összes kezdőoldal (gondolom nem így szeretnéd), vagy pakold bele összeset egy könyvjelző mappába, és azon jobb klikk és összes megnyitása.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Most ne menj Kecskemétre, közelebb van Szekszárd 😛Matthew99
ilyen benzinárak mellett teljesen jogos 😀
Habi
Csak ott meg nehogy mandulára műtsenek 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Most ne menj Kecskemétre, közelebb van Szekszárd 😛Matthew99
ilyen benzinárak mellett teljesen jogos 😀
kössz egyébként srácok!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
kenőcs???
Ha tényleg eltört akkor ne szarakodj! Nincs elmozdulva akkor fapapucs, nyugalom, de inkább nézesd meg!diverdoc
azt olvastam, hogy nem lehet úgysem műteni, csak kenőcsöt szoktak felírni az orvosok. Csak Baján valszeg azt sem írnak fel, szóval inkább itt kérdezem 😀Habi
Én Lioton gélt kaptam rá.Duff
Több csont is van ott, jó lenne tudni melyik és hogyan tört el. Műteni nem is igen kell, de esetleg ha elmozdult v vmi hasonló,akkor azért jó azt tisztázni. Rögzítésnek meg a fapapucsot nem hülyeségből mondtam. Egyébként tünetileg bármelyik gyulladáscsökkentő kenőcsöt használhatód, de ha a fájdalom nagyobb akkor az úgysem lesz elég.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Most ne menj Kecskemétre, közelebb van Szekszárd 😛


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
vmi tipp nagylábujj törésre? kenőcs vagy hasonlóHabi
kenőcs???
Ha tényleg eltört akkor ne szarakodj! Nincs elmozdulva akkor fapapucs, nyugalom, de inkább nézesd meg!diverdoc
azt olvastam, hogy nem lehet úgysem műteni, csak kenőcsöt szoktak felírni az orvosok. Csak Baján valszeg azt sem írnak fel, szóval inkább itt kérdezem 😀Habi
Én Lioton gélt kaptam rá.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
De ha L alakba kell kenegetni akkor jobb ha rákérdezel mi legyen vele...Matthew99
😀 😀
persze, holnap elmegyek kórházba, csak annyira nem bízom bennük, mióta elküldtek szimulálás vádjával a rendelőből kificamodott vállal... 😛
mondjuk sztem a baszódj hanyatt, akkor elmegyek Kecskemétre te majom elköszönésem is élhet még a főovosban...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
De ha L alakba kell kenegetni akkor jobb ha rákérdezel mi legyen vele...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vmi tipp nagylábujj törésre? kenőcs vagy hasonlóHabi
kenőcs???
Ha tényleg eltört akkor ne szarakodj! Nincs elmozdulva akkor fapapucs, nyugalom, de inkább nézesd meg!diverdoc
azt olvastam, hogy nem lehet úgysem műteni, csak kenőcsöt szoktak felírni az orvosok. Csak Baján valszeg azt sem írnak fel, szóval inkább itt kérdezem 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
vmi tipp nagylábujj törésre? kenőcs vagy hasonlóHabi
kenőcs???
Ha tényleg eltört akkor ne szarakodj! Nincs elmozdulva akkor fapapucs, nyugalom, de inkább nézesd meg!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vmi tipp nagylábujj törésre? kenőcs vagy hasonló


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
nem tudom mi ez az új módi, hülyeség, de mostanában a sorozatokhoz nem az .srt flet csinálják sokszor hanem csak egy mezei .txt-t odaraknak. Írték, hogy le kell szedni hozzá a Subtitle workshop nevű progit, ol beolvasni a txt filet (megtörtént) majd mentés másként subripként. Na itt már gáz van mert ki kell választani a formátumot, de utána nicns olyan hogy mentés hanem custom format ahol 3-4 dolgot be kéne állítani (fps meg ilyenek), Létrejön egy srt file de nem simeri fel a vlc, nem tudja betölteni. Valaki leírná mi lehet a hiba, vagy valami egyszerűbb megoldást?zavi27
Egyszerűen nevezd át a .txt fájlt .srt-re.DoM
köszi, tényleg! 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Hali!

Leawo avi converterrel szoktam például az mkv formátumban letöltött meccseket avi-ba konvertálni, ez gond nélkül működött is eddig, ám most a konvertálás befejeztével az összes videó darabos.... :o 😐 tudna valaki ebben segiteni ? mitol lehet ez ?gravedigger
Bár nem segítség:Én format factory-val csinálom ugyanezt,illetve még zenéket is szoktam konvertálni.Nekem most azt kezdte el csinálni,hogy amiket mp3-ba konvertálok valamitől ótvar rossz minőség lesz :/JoeyPorter
De a format factory a videókat jól átkonvertálja ? Köszi mindenesetre, majd kipróbálom 😊gravedigger
Nekem eddig nem volt vele bajom(a zenés dolgot leszámítva),bár főként flv-ket konvertáltam avi-ba és mp4-be

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
nem tudom mi ez az új módi, hülyeség, de mostanában a sorozatokhoz nem az .srt flet csinálják sokszor hanem csak egy mezei .txt-t odaraknak. Írték, hogy le kell szedni hozzá a Subtitle workshop nevű progit, ol beolvasni a txt filet (megtörtént) majd mentés másként subripként. Na itt már gáz van mert ki kell választani a formátumot, de utána nicns olyan hogy mentés hanem custom format ahol 3-4 dolgot be kéne állítani (fps meg ilyenek), Létrejön egy srt file de nem simeri fel a vlc, nem tudja betölteni. Valaki leírná mi lehet a hiba, vagy valami egyszerűbb megoldást?zavi27
Egyszerűen nevezd át a .txt fájlt .srt-re.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
nem tudom mi ez az új módi, hülyeség, de mostanában a sorozatokhoz nem az .srt flet csinálják sokszor hanem csak egy mezei .txt-t odaraknak. Írték, hogy le kell szedni hozzá a Subtitle workshop nevű progit, ol beolvasni a txt filet (megtörtént) majd mentés másként subripként. Na itt már gáz van mert ki kell választani a formátumot, de utána nicns olyan hogy mentés hanem custom format ahol 3-4 dolgot be kéne állítani (fps meg ilyenek), Létrejön egy srt file de nem simeri fel a vlc, nem tudja betölteni. Valaki leírná mi lehet a hiba, vagy valami egyszerűbb megoldást?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali!

Leawo avi converterrel szoktam például az mkv formátumban letöltött meccseket avi-ba konvertálni, ez gond nélkül működött is eddig, ám most a konvertálás befejeztével az összes videó darabos.... :o 😐 tudna valaki ebben segiteni ? mitol lehet ez ?gravedigger
Bár nem segítség:Én format factory-val csinálom ugyanezt,illetve még zenéket is szoktam konvertálni.Nekem most azt kezdte el csinálni,hogy amiket mp3-ba konvertálok valamitől ótvar rossz minőség lesz :/JoeyPorter
De a format factory a videókat jól átkonvertálja ? Köszi mindenesetre, majd kipróbálom 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nasohem vagy mi, egy kence, de régebben begyött au Ung.Nasale esténként meg legalább három hétig Coldastop csepp.
Ha nagy a gáz szerezz Gelaspon szivacsot. Sömmi orrcsepp egy hónapig!
küldj PMet hétfőn, akkor leszek benn akkor tuttipöttyösen megmomndomsutianap
Köszi a segítséget. 😊
Utána nézek ezeknek, meg akkor rád írok hétfőn is.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Orrvérzés ellen ki tud valami használható ellenszert javallani?
Gyengék a hajszálereim, így ha sokat fújom, ömlik a vér is.
Rutascorbin viszont már nem használ.süti
Nasohem vagy mi, egy kence, de régebben begyött au Ung.Nasale esténként meg legalább három hétig Coldastop csepp.
Ha nagy a gáz szerezz Gelaspon szivacsot. Sömmi orrcsepp egy hónapig!
küldj PMet hétfőn, akkor leszek benn akkor tuttipöttyösen megmomndom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak