NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Day of the tentacles 😊 - 'majd 15 éve nagy sláger volt nálam, és ahogy látom iPadra is van: http://www.youtube.com/watch?v=d9cTzg_vCV8 (02:00-tól)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Tipikus point-and-click játékokat keresek ipadre, a Monkey islandet és a Broken swordot már megtaláltam, van még olyan régi klasszikus amit érdemes letölteni?JJ
Grim Fandango ?Drip
megjelent ipadre?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hogy tudok egy word dokumentumból egy sima táblázatot beszurni egy PP diába?akárhogy variálok csak a szöveget bassza bele ugy ahogy van,biztos én vagyok a láma de nem birok rájönni.Cowboykarcsi
akarod még később szerkeszteni? mert ha nem akkor print screen aztán kész... 😊

|
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
hogy tudok egy word dokumentumból egy sima táblázatot beszurni egy PP diába?akárhogy variálok csak a szöveget bassza bele ugy ahogy van,biztos én vagyok a láma de nem birok rájönni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tipikus point-and-click játékokat keresek ipadre, a Monkey islandet és a Broken swordot már megtaláltam, van még olyan régi klasszikus amit érdemes letölteni?JJ
Grim Fandango ?

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hali! Eltudja-e nekem mondani valaki hogy egy amerikai foci edzés miből áll, miket szoktak csinálni edzésen?
köszi!bence12
offseasonban leginkább atlétika/erősítés. szezon előtt pozíciós edzések. szezon közben pedig leginkább "játék"

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
gyerekek!
nincs vagy létezik e ilyen NFL-es képernyőkímélő? pontosabban miami dolphins-os kéne. lesegetem itt a google-ba, de nem nagyon találtam.Ventura
http://lmgtfy.com/?q=Miami+Dolphins+screensaver
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
gyerekek!
nincs vagy létezik e ilyen NFL-es képernyőkímélő? pontosabban miami dolphins-os kéne. lesegetem itt a google-ba, de nem nagyon találtam.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
tud valaki esetleg jobb interneten elérhető wpf szakirodalmat? e-book vagy jegyzet vagy vmi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
fejhallgatót tud ajánlani valaki? 10k alatti lenne jóSzobi22
Csakis AKG.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fejhallgatót tud ajánlani valaki? 10k alatti lenne jóSzobi22
Sennheiser HD 203
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
fejhallgatót tud ajánlani valaki? 10k alatti lenne jó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Nem tudom, hogy van-e iPadre, de nálam a Syberia a #1, nagyon zseniális játék.tenorx
Akkor már inkább a Kyrandia :p
De sajnos egyik sincs ipadre, a sam & max-et fedeztem ég fel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom, hogy van-e iPadre, de nálam a Syberia a #1, nagyon zseniális játék.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Tipikus point-and-click játékokat keresek ipadre, a Monkey islandet és a Broken swordot már megtaláltam, van még olyan régi klasszikus amit érdemes letölteni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Más eszközt felismer azokban a portokban (bár annak az esélye, h mind egyszerre megy tönkre elég csekély)
Nézd meg, Hogyha nem mint hordozható vinyót próbálod használni, hanem beteszed a gépbe, adsz neki tápkábelt meg buszt az alaplapból, úgy működik-e...Black_Adder
hát megmondom őszintén, nem tudom h tudnám betenni. Ezen csak egy snassz usb csatlakozó van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Más eszközt felismer azokban a portokban (bár annak az esélye, h mind egyszerre megy tönkre elég csekély)
Nézd meg, Hogyha nem mint hordozható vinyót próbálod használni, hanem beteszed a gépbe, adsz neki tápkábelt meg buszt az alaplapból, úgy működik-e...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.Amadeus91
Próbáltad akkor több portba is? Mert nekem is volt olyan, hogy az egyik port az egyik pillanatról a másikra abba hagyta az egér érzékelését. A többi porton jó az egér, meg minden más cucc is jó az egérintoleráns porton is 😀tenorx
igen. Ugyanaz mindnél...

maga a hordozható vinyó tökéletes, minden máshol (asztali DVD, másik gép) működik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.Amadeus91
Próbáltad akkor több portba is? Mert nekem is volt olyan, hogy az egyik port az egyik pillanatról a másikra abba hagyta az egér érzékelését. A többi porton jó az egér, meg minden más cucc is jó az egérintoleráns porton is 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.Amadeus91
Más file-rendszer?Sobri Jóska
?? eddig tökéletes volt. Nem változtattam semmi sem a dolgokon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.Amadeus91
Más file-rendszer?

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Szerintetek mitől van, hogy a gép nem ismeri fel a hordozható vinyót 2 napja? Illesztőprogram rendben, a hardver jó, az USB portok sem jeleznek hibát.

"Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz" most meg kiírt egy ilyet..ha frissíteném az illesztőt, akkor meg az az üzenet, hogy a jelenlegi a legjobb hozzá.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bence12 9
Hali! Eltudja-e nekem mondani valaki hogy egy amerikai foci edzés miből áll, miket szoktak csinálni edzésen?
köszi!

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
nekem is z323 van, de 1255a se rossz választás...bármeiket választod a kettő közül, nem fogod megbánni. 😉Divat
bizonyíték?Joci
Meleg vagy.fetomy
http://ajanlo.kapu.hu/files/kpics/0000042/0000042542.jpg
😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
Én ezt ajánlom:
http://www.zonacomputers.hu/webaruhaz/shop.product_details/184-hangszoro-20/flypage.tpl/10257-genius-sp-hf-1255a-40watt-rms-20-soetet-fa-hangszoro/Sobri Jóska
szintén csak ajánlani tudom. én a kollégiumi szobámba ilyet vettem születésnapi ajándékként magamnak. nagyon fajintos!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------