Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Ha Froome megindul mint a Giron vajon a sky mit csinálna?
Toca
Ismet tortenelmet irna.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Ha Froome megindul mint a Giron vajon a sky mit csinálna?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Feszegessük, a kokszos Froome ennyire bírja a Tourt, akkor a nem kokszos Domoulin hogyan bírja még jobban kérdést?
tüsi91
Ha rendszeresen olvasod a topikot, akkor tudhatod, hogy a sportértéke miatt írtam és nem azért mert #mindenkidoppingol
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Thomas parade amit megy. Egyetlen rossz pillanata nem volt a Touron.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Feszegessük, a kokszos Froome ennyire bírja a Tourt, akkor a nem kokszos Domoulin hogyan bírja még jobban kérdést?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mindenki játsza az eszét aztán Froome pénteken odabasz 3 percre mindenkit 😀
Toca
Vagy holnap nyom egy Landist.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Jó volt ez a szakasz. Mondjuk többet reméltem hónapokkal ezelőtt.
Thomas kimagaslik.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Domoulin szép teljesítményt nyújt. Pont annyival erősebb Froomenál, mint fordítva volt ez a Giron. Lesz két 2. helye. Mindenki döntse el, hogy ez jobb-e, mint egy győzelem és egy 4. hely.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Roglic TT-n tarthatja ezt, Froome lemaradhat a dobogóról.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Mindenki játsza az eszét aztán Froome pénteken odabasz 3 percre mindenkit 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Froome már 4 km-el ezelőtt is sokkal pörgősebbel tekert, mint a többiek. Nem bírja

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Dumoulint is megértem, hogy nem mert hosszabbat nyitni, de a végén thomas úgyis odaveri szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Dumolin na végre bmeg

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Froome kivan mint a kutya. Nem értem mért nem támadja Domoulin.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Domoulin kb annyit tud, mint Froome, ami a Girot nézve megsüvegelendő. Kristálytisztán Thomas a legerősebb. Csak a Sky nem ismerte be eddig.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ezért kéne mennie Dumoulinnek, ha nem megy be 1 perc alá Thomas-szal szemben esélye sem lesz

szerk.: mondjuk innen szokott támadni Froome 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem Froome nincs olyan erőben, mint az elmúlt években. Thomas pedig nagyon kompaktnak tűnik.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Nekem ez a biathlon üldözéses verseny megoldás tetszene. Mondjuk lehetne egy ilyen szakasz az utolsó előtti. Aki végül először ér a célba, az nyeri a TDF-et. A szakaszon elért győzelmet meg kiszámíthatnák utólag is, ahogy sífutásban szokták a Tour de ski alatti üldözéses versenyek esetén, h ki teljesítette leggyorsabban az adott szakaszt.

A rajtolás meg annyira kellene eltolni, h mondjuk teszem azt 15 perc után jöjjön a hullám. Ha abba a különbségbe befér 10 ember valós hátránnyal való indítása, akkor annyi, ha 20-an vannak 15 percen belül, akkor 20-an. Lényeg, h 15 perc feletti hátránnyal egyszerre indulhasson mindenki, senki nem kíváncsi több órára szétnyújtott mezőny szórványokban történő tekerésére. Viszont, ha a top10 esélyesek indulnak addigi hátrányuknak megfelelő különbségekkel a sárga trikóa után, az egy iszonyat jó szakaszt eredményezhetne. Mindenki saját zsíron, csapat nélkül. A szakasz hossza 70-80 km-nél ne legyen lehetőleg hosszabb, és legyen ilyen intenzív, mint a mai, ne legyen benne sok sík, csak hegymenet és lejtmenet.
Persze egy ilyen szakasz kicsit elvenné a többi elől a showt. Kis túlzással a megelőző 3000km eredményeihez képest egy ilyen szakaszon mutatott okos, erős versenyzéssel kis túlzással, legalábbis a top 10-én belül akár feje tetejére is lehetne állítani az összetettet. Míg a többi szakaszon a másodpercekért menne a harc itt súlyos percek kerulhetnének kiosztásra. Tavaly számolgattam, h hány olyan kilométere volt a 3 hétnek, ahol az összetett esélyesek segítők nélkül head-to-head tudtak egymással versenyezni. A szám valahol pont ilyen 60-70 km között volt. Míg egy ilyen szakasz során alapból mennének ennyit egymás ellen saját zsíron. Mindenesetre én szívesen vennék egy ilyen szakaszt a 3. hét szombatján. Az ITT-t meg pakolják vagy péntekre vagy 1 héttel korábbra.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 880
Ennek a szakasznak így sok értelme nincs. Akkor legalább raktak volna még bele vagy 50-60 km hegyes-dombos részt 2-3 kategóriás hegyekkel és lehetett volna egyből királyetapnak nevezni. De így, hogy besűrítettek 3 hegyet összesen 60 km-re még inkább elérték ne legyen semmi akció. Csak még jobban kedveznek a Sky-nak mert így még lehet az összes segítő fogja bírni utolsó hegyig a tempót, főleg ha megint hozzák ezt a tutyi-mutyi tempót.

Ez tényleg úgy lett volna vlmivel elfogadhatóbb, hogy külön időkkel indítják őket és majd a végén levonják azokat a különbségeket.Így az élmenők se tudtak volna annyira taktikázni,nem tudták volna bevárni a segítőiket és tényleg mehetett volna a 65 km egymás ellen.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
És a nagy találmány következtében a Sky vonat hamarabb összeállt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Ma hogy lesz ez a hullámokban történő indítás? Hány embert indítanak egyszerre és milyen időközönként? Nem találom sehol....
gabokocka
Na végül nem is lett belőle semmi 😀 de hülye ötlet volt amúgy is

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Holnapi szakaszt hol tudom nézni majd streamen?
Vrij6
 www.firstonetv.net/Live/France/RTS-Un-26

én itt szoktam, még a bankbiztonság sem szokta offolni, úgyhogy szerintem neked is fog működni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
new orl Baltimore Ravens 610
I I > >
Mindegyik jel 5 embert jelol. Ez az elso 20 utana husszasaval. Cyclingweekly.com

Szerkesztette: new orl
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/1021832498156904448

Ezt csak most láttam. Hova esett be, te jó ég.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Egy hete olvastam valahol, h 20 fős csoportokból 3 vagy 4 és utánuk egyszerre az összes többi. A csoportok egymástól 700 m távolságból indulnak. Na most csak az elmúlt 24 órában egy olyan hírt nem találok a lebonyolításról, ahol a 700 m szerepelne egy cikkben is. Szóval passz.