Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
 www.google.hu/amp/amp.timeinc.net/cyclingweekly/news/racing/tour-de-france/tour-de-france-grid-start-387824%3Fsource%3Ddam
Én ennyit tudok nem hiszem hogy sokkal egyértelműbb lesz bárhol .
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Ma hogy lesz ez a hullámokban történő indítás? Hány embert indítanak egyszerre és milyen időközönként? Nem találom sehol....
gabokocka
Én se találok, jöhetnek az infók. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ma hogy lesz ez a hullámokban történő indítás? Hány embert indítanak egyszerre és milyen időközönként? Nem találom sehol....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Na ez a mai is max bemelegítésnek volt jó. Holnapi rövid szakaszt lehet végignézem elejétől a végéig. Remélem nem okoz csalódást.

Amúgy aki szétátkozta a Mitcheltont az lassan levehetné már az átkot. Elég sokk volt már a Giro is, nem kell még további pofon.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
 index.hu/sport/bringa/2018/07/24/varjas_istvan_rejtett_elony_motor_mechanikai_dopping_tour_de_france_armstrong/
Vrij6
Minden évben egyszer-kétszer körbejárja a médiát (biztos kifogy az interjúkból kapott pénzből), csak az a baj, hogy néha magának mond ellent, és igazi bizonyítékot sem szolgáltatott...

Mint már írtam, volt már ilyenre példa, tudomásom szerint ez az első/egyetlen(??) - inkább azzal van a gond, hogy megint a Skujins eset kapcsán most 38ezer ilyen clickbait cikket kell írni... ehh.

 www.cyclingnews.com/news/uci-confirms-motorised-doping-uncovered-at-cyclo-cross-world-championships/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gilbert te jó ég... 😮
Mikey
És az esését élőben mutatták. Azt hittem ott van vége a csávónak. Örülök, hogy megúszta.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/sport/bringa/2018/07/24/varjas_istvan_rejtett_elony_motor_mechanikai_dopping_tour_de_france_armstrong/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Holnapi szakaszt hol tudom nézni majd streamen?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Gilbert te jó ég... 😮
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
😀
 oi65.tinypic.com/6oevxe.jpg

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Gilbert jól fejreállt...
bezzeg egy Neymar 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Vicc le France

3 hegyi szakasz 20-ból.
31 km időfutam.

Ha kisebb hegyek lettek volna még Sagan is esélyes lehetne.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Sagan 100. alkalommal viseli a zoldet, nem normalis szam...
Moscont kizartak utesert, zuhanyhirado vol 2 😃
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Greipelt kivágta a Lottó... Ha már a Tour ócska a zuhanyhirado legyen érdekes 😊

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sajnálatos h szinte semmi sem történik az idei Tour-on! 😕
több mint 6 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Amugy a Sunweb csak a Tour de France-ra keszulve Oomen, Wilco, Soren Kragh Andersen-nel felallva Dumoulin vezetesevel siman dominalhatjak a versenyt evekig, ha Tom annyival erosebb lesz a tobbieknel. Mindketten itt fogunk sirankozni ha vegig dominalja a versenyt a sunweb vonat es ha ezt mindenki vegignezi es 375 meteres sprintekkel akarjak legyozni a hegyeken, ( a jelenlegi kiiras jellege nem fog valtozni szerintem).
new orl
Szerintem te sem hiszed el, h ez a hármas közel olyan jó, mint a közelmúlt TDF-jein top3 Sky segítők.
dawyd728
Nem erdekes, hogy ok rosszabbak. A lenyeges hogy boven elegendoek lesznek, ha Tom Dumoulin annyival erosebb lesz a kihivoinal mint Froome az elmult evekben.
több mint 6 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Milyen okos a Sky. Nem erőlteti az oldalszelet, pedig valószínű tudnának adni más gyengébb GC contendernek, de inkább erőt spórolnak. Egyszerűen gazdagabbak, ügyesebbek, okosabbak. Mesterien tudják unalomba fullasztani a saját érdekükben a szakaszokat.
dawyd728
Tom Dumoulin-t nem tudnak lerazni. Milyen tobbi GC conterder-rol beszelunk?
new orl
Froome és Sky-t is sikerült a '15-ös Vueltán. Nincs lehetetlen.

Másrészt azért 3-4 perc hátrányt még GC contendernek tartok, főleg Froome és Dumoulin duplázása és Thomas szokásos 1-1 korábbi rossz napja miatt. Persze a top3 és a követők között van egy fajta szakadék, de Giron is volt Yates és Dumoulin mögött kb ilyen fázisában a versenynek.
dawyd728
Persze hogy barmi lehet.
A 3-4 perc a ITT utan lesz tobb, de egy rossz nap utan meg ez is eltunhet.

A la Rosiere-n felfele te irtad, hogy Tom Dumoulin tamadasa visszuthet, mert a tobbiek sok wattot tudnak sporolni. Most a sky sporol a wattal, mert nekik jelenleg nem kell tamadni. Froome fog a sargaert, de nem Finestre tavolsagban van most es majd akkor fog amikor a sky vonat megtette a dolgat. A fele meg fogja kapni a maga idejet akkor is akiket le birtak volna razni.

A sky-tol varni a tamadast az enyhen nem fair, de igy is lesz Thomas-Dumoulin-Froome kozott, ahol erdekes lesz a 2 sky-os taktikaja, mert nehogy a neveto harmadik nyerjen.
new orl
Sky nem támad az egy dolog, de kb a többiek előtt felsorakoztak a mezőny elején a 6-7m széles útszakaszon és elejét vették a további támadásoknak, amit rajtuk kívül lehet 1-2 velük egy csoportban lévő összetett esélyes csapatának akár szándékában állhatott volna továbbvinni. 1-2 perc tétovázás és máris felért az összes leszakadó csoport. Onnantól értelmét vesztette a további próbálkozás. Egyszerűen okosabbak és erősebbek (nem csak a GC menőik), mint a többiek. Én se támadtam volna a helyükben. Bármelyik esélyesük defektet kap egy ilyen üldözéses szakaszon, ott 1-2 percet bármikor ott lehet hagyni, ha senki földjén találják magukat és mondjuk az élbolyban +2-3 csapat ellenük is kezd dolgozni..
Pont arra célzok, h egy hátrányban lévő csapat esetén logikus kockázat ilyen szakaszon támadni, ha már szétszakadt a mezőny. Egy ennyire a versenyt kontrollálni képes Sky tudja jól, ha esemenytelenné teszi a versenyt az a legjobb, mert a váratlan faktort minimalizálják és nem engedik a káoszt, ahol rajta is veszíthetnek. Ezzel a mentalitással csak és kizárólag az ilyen erőfölényben lévő csapatoknak célszerű versenyezni.

Kicsit olyan, mint F1-ben a szárazon leggyorsabb az esővel csak rajta veszíthet. Simán nyerhet nagyobb fölénnyel is, mint szárazon, de a kiszámíthatatlansági faktor miatt nő az esélye a vereségnek is.
dawyd728
| Ha akartak volna a tobbiek akkor azert tudtak volna menni, de nem is akartak. De ez a resze lenyegtelen is. |

Teljesen egyetertunk amit irtal elobb es most is, csak az a resze zavar hogy a sky a hibas, mert ok mesterien csinaljak ami szamukra a legjobb. Nem a szarazon legjobb csapat a hibas sem mert a tobbiek gyengebbek sem azert mert nincs eso. Es ahogy irod nekik a dolguk az unalomba fullasztas es ha tehetnek setabicajozasban tennek meg a tavot Parizsig. Aki le akarja gyozni Thomast annak kell tenni erte, megha nehez is. Szamomra meg ok fullasztjak unalomba hogy szamoljak a wattot es nem kockaztatnak. Ezert jar a taps Tom Dumoulin-nak.

A Formula 1-tol elteroen ha Tom Dumoulin erosebb lesz Thomas-nal es Froome-nal akkor van eselye hiaba jobb csapat a sky.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Amugy a Sunweb csak a Tour de France-ra keszulve Oomen, Wilco, Soren Kragh Andersen-nel felallva Dumoulin vezetesevel siman dominalhatjak a versenyt evekig, ha Tom annyival erosebb lesz a tobbieknel. Mindketten itt fogunk sirankozni ha vegig dominalja a versenyt a sunweb vonat es ha ezt mindenki vegignezi es 375 meteres sprintekkel akarjak legyozni a hegyeken, ( a jelenlegi kiiras jellege nem fog valtozni szerintem).
new orl
Szerintem te sem hiszed el, h ez a hármas közel olyan jó, mint a közelmúlt TDF-jein top3 Sky segítők.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Milyen okos a Sky. Nem erőlteti az oldalszelet, pedig valószínű tudnának adni más gyengébb GC contendernek, de inkább erőt spórolnak. Egyszerűen gazdagabbak, ügyesebbek, okosabbak. Mesterien tudják unalomba fullasztani a saját érdekükben a szakaszokat.
dawyd728
Tom Dumoulin-t nem tudnak lerazni. Milyen tobbi GC conterder-rol beszelunk?
new orl
Froome és Sky-t is sikerült a '15-ös Vueltán. Nincs lehetetlen.

Másrészt azért 3-4 perc hátrányt még GC contendernek tartok, főleg Froome és Dumoulin duplázása és Thomas szokásos 1-1 korábbi rossz napja miatt. Persze a top3 és a követők között van egy fajta szakadék, de Giron is volt Yates és Dumoulin mögött kb ilyen fázisában a versenynek.
dawyd728
Persze hogy barmi lehet.
A 3-4 perc a ITT utan lesz tobb, de egy rossz nap utan meg ez is eltunhet.

A la Rosiere-n felfele te irtad, hogy Tom Dumoulin tamadasa visszuthet, mert a tobbiek sok wattot tudnak sporolni. Most a sky sporol a wattal, mert nekik jelenleg nem kell tamadni. Froome fog a sargaert, de nem Finestre tavolsagban van most es majd akkor fog amikor a sky vonat megtette a dolgat. A fele meg fogja kapni a maga idejet akkor is akiket le birtak volna razni.

A sky-tol varni a tamadast az enyhen nem fair, de igy is lesz Thomas-Dumoulin-Froome kozott, ahol erdekes lesz a 2 sky-os taktikaja, mert nehogy a neveto harmadik nyerjen.
new orl
Sky nem támad az egy dolog, de kb a többiek előtt felsorakoztak a mezőny elején a 6-7m széles útszakaszon és elejét vették a további támadásoknak, amit rajtuk kívül lehet 1-2 velük egy csoportban lévő összetett esélyes csapatának akár szándékában állhatott volna továbbvinni. 1-2 perc tétovázás és máris felért az összes leszakadó csoport. Onnantól értelmét vesztette a további próbálkozás. Egyszerűen okosabbak és erősebbek (nem csak a GC menőik), mint a többiek. Én se támadtam volna a helyükben. Bármelyik esélyesük defektet kap egy ilyen üldözéses szakaszon, ott 1-2 percet bármikor ott lehet hagyni, ha senki földjén találják magukat és mondjuk az élbolyban +2-3 csapat ellenük is kezd dolgozni..
Pont arra célzok, h egy hátrányban lévő csapat esetén logikus kockázat ilyen szakaszon támadni, ha már szétszakadt a mezőny. Egy ennyire a versenyt kontrollálni képes Sky tudja jól, ha esemenytelenné teszi a versenyt az a legjobb, mert a váratlan faktort minimalizálják és nem engedik a káoszt, ahol rajta is veszíthetnek. Ezzel a mentalitással csak és kizárólag az ilyen erőfölényben lévő csapatoknak célszerű versenyezni.

Kicsit olyan, mint F1-ben a szárazon leggyorsabb az esővel csak rajta veszíthet. Simán nyerhet nagyobb fölénnyel is, mint szárazon, de a kiszámíthatatlansági faktor miatt nő az esélye a vereségnek is.
több mint 6 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Amugy a Sunweb csak a Tour de France-ra keszulve Oomen, Wilco, Soren Kragh Andersen-nel felallva Dumoulin vezetesevel siman dominalhatjak a versenyt evekig, ha Tom annyival erosebb lesz a tobbieknel. Mindketten itt fogunk sirankozni ha vegig dominalja a versenyt a sunweb vonat es ha ezt mindenki vegignezi es 375 meteres sprintekkel akarjak legyozni a hegyeken, ( a jelenlegi kiiras jellege nem fog valtozni szerintem).

Szerkesztette: new orl
több mint 6 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Milyen okos a Sky. Nem erőlteti az oldalszelet, pedig valószínű tudnának adni más gyengébb GC contendernek, de inkább erőt spórolnak. Egyszerűen gazdagabbak, ügyesebbek, okosabbak. Mesterien tudják unalomba fullasztani a saját érdekükben a szakaszokat.
dawyd728
Tom Dumoulin-t nem tudnak lerazni. Milyen tobbi GC conterder-rol beszelunk?
new orl
Froome és Sky-t is sikerült a '15-ös Vueltán. Nincs lehetetlen.

Másrészt azért 3-4 perc hátrányt még GC contendernek tartok, főleg Froome és Dumoulin duplázása és Thomas szokásos 1-1 korábbi rossz napja miatt. Persze a top3 és a követők között van egy fajta szakadék, de Giron is volt Yates és Dumoulin mögött kb ilyen fázisában a versenynek.
dawyd728
Persze hogy barmi lehet.
A 3-4 perc a ITT utan lesz tobb, de egy rossz nap utan meg ez is eltunhet.

A la Rosiere-n felfele te irtad, hogy Tom Dumoulin tamadasa visszuthet, mert a tobbiek sok wattot tudnak sporolni. Most a sky sporol a wattal, mert nekik jelenleg nem kell tamadni. Froome fog a sargaert, de nem Finestre tavolsagban van most es majd akkor fog amikor a sky vonat megtette a dolgat. A fele meg fogja kapni a maga idejet akkor is akiket le birtak volna razni.

A sky-tol varni a tamadast az enyhen nem fair, de igy is lesz Thomas-Dumoulin-Froome kozott, ahol erdekes lesz a 2 sky-os taktikaja, mert nehogy a neveto harmadik nyerjen.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Milyen okos a Sky. Nem erőlteti az oldalszelet, pedig valószínű tudnának adni más gyengébb GC contendernek, de inkább erőt spórolnak. Egyszerűen gazdagabbak, ügyesebbek, okosabbak. Mesterien tudják unalomba fullasztani a saját érdekükben a szakaszokat.
dawyd728
Tom Dumoulin-t nem tudnak lerazni. Milyen tobbi GC conterder-rol beszelunk?
new orl
Froome és Sky-t is sikerült a '15-ös Vueltán. Nincs lehetetlen.

Másrészt azért 3-4 perc hátrányt még GC contendernek tartok, főleg Froome és Dumoulin duplázása és Thomas szokásos 1-1 korábbi rossz napja miatt. Persze a top3 és a követők között van egy fajta szakadék, de Giron is volt Yates és Dumoulin mögött kb ilyen fázisában a versenynek.
több mint 6 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Milyen okos a Sky. Nem erőlteti az oldalszelet, pedig valószínű tudnának adni más gyengébb GC contendernek, de inkább erőt spórolnak. Egyszerűen gazdagabbak, ügyesebbek, okosabbak. Mesterien tudják unalomba fullasztani a saját érdekükben a szakaszokat.
dawyd728
Tom Dumoulin-t nem tudnak lerazni. Milyen tobbi GC conterder-rol beszelunk?
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Előző két napi szakaszból nem sokat láttam, de csak kapkodom a fejem mik nem történtek.

A sprinterek ilyen szelekciójára én nem igen emlékszem hasonlóra. Gyakorlatilag Sagan lett a leggyorsabb lábú. 😀

Ami az összetettet illeti, a csütörtöki szakaszt sajnálom, h nem tudtam nézni. Csak összefoglalót láttam, de Kruijswijk sikeréért nagyon szurkoltam. Kár érte. Ahogy Nibaliért és Uranért is. Dobogóra szerintem Vincenzo pályázott a top3 után legnagyobb eséllyel. Movistar eddig a negatív meglepetés. Igazából nem csak erővel nem bírják, de még taktikájuk is néha érthetetlen. Roglic nálam top5 esélyes volt a Tour előtt is, de jó látni, ahogy tud jönni a többiekkel. Dumoulin volt nekem a pozitív meglepetés. Nem hittem volna, h a szerdai szakasz után képes lesz a a két brittel tartani a lépést. Elég jó lehet a regenerálódó képessége. 😊 Egyelőre Thomas sárgájára a legnagyobb biztosíték az ő szereplése. A walesinek innentől elég tenni a kereket a hollandra, aki szépen felviszi majd energiakímélő módban Froome-ra. Azért Thomas eddigi háromhetesein mindig történt valami, szóval azért nem zárnám ki, h idén nem fog semmi. A két duplázó formájára kíváncsi leszek a Pireneusokban is, mert egyelőre Thomas mellett az Alpok az övék volt, kb várhatóan), de kérdés fenn lehet-e tartani 3. hétre is ezt a formát. Az biztos, h Alpe d'Huez előtt még Froome-ra tettem volna a pénzem, de most szinte azonos esélyt látok hármójuk között. Talán a Sunweb gyengesége miatt és ebből fakadóan egy potenciális okos Sky csapattaktikányival teszem hátrébb Dumoulint.

Nézegettem melyik csapatból hányan vannak a top20-ban, aminek a 65km-es szakaszon lenne jelentősége, de ahogy látom elvileg 700m-rel(kb 40-50sec) hátrébb lesz az összetett 21-40 közötti versenyzők indulása azon a szakaszon, ami kb semmi. Simán be fogják őket várni az élen. Mindenesetre a Sky(két esélyes+Bernal; ami érdekes a 60-ban rajtuk kívül csak Kwiato) és a Movistar is 3-3 emberrel van a Top20-ban. A holland lottó, az Astana és az AG2R, akik 2-2 emberrel szerepelnek, az összes többi csapat 1-1 emberrel.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Milyen okos a Sky. Nem erőlteti az oldalszelet, pedig valószínű tudnának adni más gyengébb GC contendernek, de inkább erőt spórolnak. Egyszerűen gazdagabbak, ügyesebbek, okosabbak. Mesterien tudják unalomba fullasztani a saját érdekükben a szakaszokat.