Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Az Armstrong előtti idők nincsenek meg nekem. Emlékszik valaki arra, hogy volt valaha, valaki egyszerre címvédője a három nagy versenynek korábban? Hamár vasárnap Froome az lehet, kiváncsi lennék megcsinálta-e már valaki.
gyurczi
A válasz az ilyen kérdésekre mindig Eddie Merckx 😊 Persze más, mert akkor a Vuelta még tavasszal volt a Giro előtt, de 72-73-ban nyert négy GT-t egymás után...

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Kesz en sokkot kaptam. Lemondtam az esti bulit es harmadszor nezem az ismetlest, nem tudok napirendre terni a mai nap folott
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Azért a Landises sztorihoz képest vannak különbsége. 😊 Egyrészt ugyanis Landis azelőtt egy nappal teljesen lefőtt, másrészt Landis koránt sem volt ennyire jó versenyző, mint Froome, harmadrészt Froome annyira lent kezdte ezt a Girot a sérülése miatt, hogy lehet, ha egészségesen jön, akkor már most több perccel vezetett volna, így meg muszáj volt mindent egy lapra feltenni, amire még sose volt rákényszerítve.

De hozzátenném, hogyha Yates meg Pozzovivo nem pont ma rogyott volna meg, akkor teljesen más lett volna minden, mert ők tudták volna húzni többieket is. Így meg ugye az volt, hogy az erősek közül csak az a Dumoulin maradt, akinek amúgy sem feküdt a mai szakasz és, akinek pont az tesz a legjobbat, ha van, akire teheti kereket.
Jughead
Mondjuk az a sérülés miatt csak 1 percnyit bukott. Osimo, Zoncolan, Sappada nehezen fogható 12-16 nappal korábbi bukásra.

Amúgy az zavar csak, h Pragelato és Bardonecchia közötti kb 50 km-en a 2 percből 3,5-et csinált. Azon a részen, ahol ugyan csak hárman dolgoztak össze, de egymás elől fogva a szelet sem tudták még csak tartani sem. Oké ebből fél perc a sestrierei lejtmenetben a lemaradó Reichenbach bevárására ment el. Viszont kb 1 perc úgy jött össze Froomenak, amit épp ésszel nem gondolt volna senki.

Ha mondjuk az utolsó 75 km-en egyenkéntizett volna egymással Froome és Dumoulin és a Finestre tetején mért 40 másodperchez hozzászedett volna 2 percet az utolsó hegy lábáig, az benne van (azért nem 3 percet, mert ugye a Finestre lejtmenetben Reichenbachra várakozással is elment 1 perc). Hiába jobb TT-s Tom, ha a lábaiban van egy Finestre.. Egy lankás emelkedős(4-5% max), sík és lejtős szakaszon már könnyű elhinni, h 1-1-ben gyorsabb Froome.

Ha olvastad a topicot, én mikor 80-nal a vége előtt megindult simán kinéztem, h átvészi a maglia rosát. Viszont maga a szakasz folyása olyan volt, ami kérdéseket vet fel.

Egyedül azzal tudom magyarázni, de egyelőre még nem olvastam máshol erről, h se Reichenbach, se Pinot nem jó csapatidőfutamos. Ugye a TTT során a csapatok legjobbjai nem lüktetik a tempót, hanem hosszabb ideig vezetnek és ezzel adnak be többet a közösbe, míg a csoport sebesség nagyjából egyenletes. Ugyanígy, a gyengébbek csak addig vezetnek, amíg azt a tempót el tudják vinni. Na most amit láttam ott mindig az a kép maradt meg bennem, h Dumoulin amint kiállt az élről nagyon lassan került elé vagy Pinot, vagy Reichenbach, pedig ilyenkor Dumoulin alig tekert. Amint ők fogták a szelet a tempó visszaeshetett. Ilyenkor mindig volt a csoportban kis lüktetés. Ugyanúgy, amikor Tom került előre, akkor nem a többiek tempóját vitte tovább, hanem emelt egyet. Sokszor 2-3 kerékpárhossz is kialakult közte és a többiek között, akiknek, h visszérjenek rövid ideig több wattot kellett leadni, ami tovább fárasztotta őket. Kérdés a szélárnyékban pihent percek alatt mennyivel több wattot sikerült spórolni, mint ezzel a folyamatos hullámzó intenzitású üldözéssel elpazarolni. Nyilván erre egzakt magyarázatot senki nem fog adni, de érdemes lenne FDJ és Sunweb-es nyilatkozatokat nézni, hátha valahol elejtik, h nem a leghatásosabb volt az összhang az üldözés során hármójuk között. De kb ez az egyetlen magyarázat, amit így pár órával a szakasz vége után magamból ki tudtam izzadni Froome "védelmre".
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Dumoulinnek nem feküdt a mai nap? Lehet. DE hogy sikon odabasz neki froome tobb mint ket percet, ugy hogy elotte csak kapott tole, azért az tobb mint gyanús.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Az Armstrong előtti idők nincsenek meg nekem. Emlékszik valaki arra, hogy volt valaha, valaki egyszerre címvédője a három nagy versenynek korábban? Hamár vasárnap Froome az lehet, kiváncsi lennék megcsinálta-e már valaki.
gyurczi
Nem nyert még senki hármat egymás után.
Mikey
Thx. Gondoltam. Akkor emberünk tényleg bejelentkezett a Goat címért. Persze mindenki maga dönti el, hogy kit tart a legnagyobbnak, de Froome beléphet az igazán nagy legendák klubjába.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az Armstrong előtti idők nincsenek meg nekem. Emlékszik valaki arra, hogy volt valaha, valaki egyszerre címvédője a három nagy versenynek korábban? Hamár vasárnap Froome az lehet, kiváncsi lennék megcsinálta-e már valaki.
gyurczi
Nem nyert még senki hármat egymás után.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Azért a Landises sztorihoz képest vannak különbsége. 😊 Egyrészt ugyanis Landis azelőtt egy nappal teljesen lefőtt, másrészt Landis koránt sem volt ennyire jó versenyző, mint Froome, harmadrészt Froome annyira lent kezdte ezt a Girot a sérülése miatt, hogy lehet, ha egészségesen jön, akkor már most több perccel vezetett volna, így meg muszáj volt mindent egy lapra feltenni, amire még sose volt rákényszerítve.

De hozzátenném, hogyha Yates meg Pozzovivo nem pont ma rogyott volna meg, akkor teljesen más lett volna minden, mert ők tudták volna húzni többieket is. Így meg ugye az volt, hogy az erősek közül csak az a Dumoulin maradt, akinek amúgy sem feküdt a mai szakasz és, akinek pont az tesz a legjobbat, ha van, akire teheti kereket.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yates végül laza 35 percet kapott. Az nem semmi. Ilyen összezuhanást tényleg nem láttam ennyire a végén összetett elsőtől egy háromhetesen.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Azt a kurva Froome mit ment. Ezert a valaha volt egyik legnagyobb haromhetes meno. Egyszerre mindharom nagy koron cimvedo lehet valaki, elkepeszto. Ezt bevallalni egyedul. Amikor olvastam nem hittem el, most hogy a sajat szemeimmel lattam sem vagyok benne teljesen biztos hogy ilyen van... Dumoulin meg sejthette volna hogy a kutya nem fog neki menni. Ur isten mit ment Froomey
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Az Armstrong előtti idők nincsenek meg nekem. Emlékszik valaki arra, hogy volt valaha, valaki egyszerre címvédője a három nagy versenynek korábban? Hamár vasárnap Froome az lehet, kiváncsi lennék megcsinálta-e már valaki.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Közben Vivianiék 45 percre jöttek.



Közben sport1-en gemenci nagydíj, komoly😁 csak V. Aurélt ne kellene hallgatni
eaglesmcnabb
Sagan előkerült már?
dawyd728
Olyat miért kérdezel mire tudod a választ? 😁 en alapból nem kedvelem Sagant, gondolod mennyire díjazom 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ezután legalább nem kell magyarázkodnia hogy csak a Sky sor miatt nyert
Toca
Ezután majd más miatt kell 😉 😕
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én meg egy ilyen szakaszt nem látok. 😀 #floydlandising

Yatesszel mi történt?
Mikey
Úgy a Finestre 1/4-nél leszakadt. Nagyjából 3 órával a szakasz vége előtt. 😕 Egy ideig (5-10 percig) próbált kapaszkodni, de vmi borzalmas testtartással ment szemmel láthatóan nyélen, majd a murvás részre érve volt kb 4 perc hátránya, ahol feladta. Hegy tetején már 8-10 perc, onnantól kb nem is mutatták a szakaszon.
dawyd728
Shit. 😕
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Én meg egy ilyen szakaszt nem látok. 😀 #floydlandising

Yatesszel mi történt?
Mikey
Úgy a Finestre 1/4-nél leszakadt. Nagyjából 3 órával a szakasz vége előtt. 😕 Egy ideig (5-10 percig) próbált kapaszkodni, de vmi borzalmas testtartással ment szemmel láthatóan nyélen, majd a murvás részre érve volt kb 4 perc hátránya, ahol feladta. Hegy tetején már 8-10 perc, onnantól kb nem is mutatták a szakaszon.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én meg egy ilyen szakaszt nem látok. 😀 #floydlandising

Yatesszel mi történt?
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Közben Vivianiék 45 percre jöttek.



Közben sport1-en gemenci nagydíj, komoly😁 csak V. Aurélt ne kellene hallgatni
eaglesmcnabb
Sagan előkerült már?

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Közben sport1-en gemenci nagydíj, komoly😁 csak V. Aurélt ne kellene hallgatni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Jó, arra sem volt sok esély hogy Froome nyom egy Landist, aztán mégis bekövetkezett. Dumoulinnek akkor van esélye ha Froome erőből leszakad a mezonyrol, mint most Yates. De Budán nem sokszor volt kutyavásár

Inkább az erdekelne, hogy tegnap mekkora szorzo volt Froome gyozelmere, es hányan raktak meg kozulunk 😀

eaglesmcnabb
ITT után 19x-es volt, ha jól rémlik.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó, arra sem volt sok esély hogy Froome nyom egy Landist, aztán mégis bekövetkezett. Dumoulinnek akkor van esélye ha Froome erőből leszakad a mezonyrol, mint most Yates. De Budán nem sokszor volt kutyavásár

Inkább az erdekelne, hogy tegnap mekkora szorzo volt Froome gyozelmere, es hányan raktak meg kozulunk 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Baszki 2 szakasszal le vagyok maradva és 100+ komment van! Valami nagyon durva dolog történhetett!
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Froome 1,2-es, addig Dumoulinnek 4,5-es a szorzója. Kecsegtető.
dawyd728
Én több esélyt látok arra, hogy Dumoulin kicsúszik a top 3-ból (ha akciózik és megrogyik mondjuk) mint arra, hogy megnyeri. De nagyjából egyikre se látok esélyt.
Jughead
Nyilván nem azt mondom, h megnyeri, de egy hete hasonló forgatókönyv már lejátszódott.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Froome 1,2-es, addig Dumoulinnek 4,5-es a szorzója. Kecsegtető.
dawyd728
Én több esélyt látok arra, hogy Dumoulin kicsúszik a top 3-ból (ha akciózik és megrogyik mondjuk) mint arra, hogy megnyeri. De nagyjából egyikre se látok esélyt.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Az a baj a mai nap TD-t is visszaveti holnap.
Innen nagyon nehéz lesz.

Az első lejtőn mehetett volna csövön, ha felment volna 20mp-re megpróbálhatott volna felérni rá, onnantól szerintem nem hibázott a holland.
Floyd ellen ma ennyire tellett.
eaglesmcnabb
Ugye múlt szombaton is nyélen ment mindkettő. Egyik a szakaszért, a másik, h minimalizálja Yates-hez képest a hátrányát.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Froome 1,2-es, addig Dumoulinnek 4,5-es a szorzója. Kecsegtető.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Ezután legalább nem kell magyarázkodnia hogy csak a Sky sor miatt nyert