NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem biztos hogy megeri a leirt okok miatt.
no
Magyarán nem lehet. Csak olyannak, aki nem veszélyes összetettben.

Ha túl erős egy csapat, az pont ezért teszi tönkre a versenyt, de ezt már írtam a Tour után. Ugyanolyan unalomba fulladt a Tour, mint a US Postal-időkben. Mert ebből nem lehet támadni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.
flzoli
Így van, összejött neki. És meg is érdemelte. De ettől nem lesz jobb GC-menő, hogy most egyszer megverte őket. engem nagyon meglepne, ha Tom 3 Grand Tour-győzelemig vinné.
Soldados
Ha ez a Dumolin elkerülne a Sky-ba szerintem ugyan úgy feltörhetne mint Froome. Nem látok olyan hű de nagy különbséget kettejük között, amit egy profi és pénzes csapat ne tudna kompenzálni.
flzoli
Ha ugyanúgy feltörhetne, akkor miért nem viszik el? 😉
Nem logikus amit írsz.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Hagyjuk mar a sky-t. Profi csapat, sok penzzel. De itt a vueltan a Mikel-WP parosnal van jobb itt is. Yates testverek tudnanak szepen segiteni, ha Chaves olyan helyzetbe kerulne. De Froome kerul olyan helyzetbe, mert o a jobb. A sky ereje a tdbritain nevezesi listan latszik ( persze hazai verseny)
no
Ne...
4 hegyi segítője van Froome-nak. Hol egyik, hol másik dolgozik. Rosa, Moscon, Nieve, Pouls közül mindig van 1-2 segítség. Előre meg van tervezve, melyik napon meddig kell segíteni egyiknek, másiknak. Az Orica két Yates tesója közül max Adam képes segíteni jelenleg.

Froome erős, sőt jobban kiemelkedő összességében, mint volt júliusban. Ettől még vasárnap lehetett erősebb Froome-nál Nibali, Contador vagy Lopez is (nem mondom, h azok is voltak), csak bolyban, folyamatos szélárnyékban, ilyen 5-6 %-os hegyeken, ahol kB 25km/h-s a tempó, egyszerűen lehetetlen támadni. Mert, ha van valakinek olyan segítője, aki képes jó tempót diktálni, aki mögött kilométereket lehet pihenni, akkor egy gyengébb GC versenyző is képes a tartalékolással a hegy végére erősebbé válni a menetszelet egyedül törő riválisánál.

Másrészt ez egy tipikus TDF hegy, ami utolsó előtti hegynek, vagy hegyi ITT-nek való. Lopezék is csak azért mehettek el, még a hegy lábánál, mert nem voltak veszélyesek. Ha ott ugrott volna Nibali is, azonnal ugrottak volna rá és nem engedték volna el őket, ahogy Lopezék esetében tették.
dawyd728
Az a furcsa hogy szinte minden mondatoddal egyet ertek es megsem ertjuk egymast.
Igen 4 van neki es pontosan le van jatszva ki meddig. Ettol ez egy terv es kozben is megbeszelik ki hogy erzi magat. A tdf-on ezt meg sem probaltak gyakorlatilag tamadni es mint a jo terv szerint haladt "mindenki". Amit en irtam, hogy a Nieve-WP kettose nem jobb mint a Yates tesok es Rosa-ek is megtalalnak a parjukat naluk. A kulonbseg hogy a tesoknak mas a szerepuk most, de ha Chaves vedene a trikot akkor Simon is tudna segiteni amikor rajta van a rota.

A masodik bekezdessel is egyet ertek. De lehet ebbol a tempobol tamadni csak nem biztos hogy megeri a leirt okok miatt. Es a 3. bekezdest is iderangatva, mar a nap elott lenyilatkoztak tobben ( RBardet-ra emlekszem ), hogy itt nem fogjak tudni elverni Fro-t, de magaslati levegon a sky-t lehetett volna farasztani okosabban is
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.
flzoli
Így van, összejött neki. És meg is érdemelte. De ettől nem lesz jobb GC-menő, hogy most egyszer megverte őket. engem nagyon meglepne, ha Tom 3 Grand Tour-győzelemig vinné.
Soldados
Ha ez a Dumolin elkerülne a Sky-ba szerintem ugyan úgy feltörhetne mint Froome. Nem látok olyan hű de nagy különbséget kettejük között, amit egy profi és pénzes csapat ne tudna kompenzálni.
flzoli
Nem látsz különbséget? Dumnak eddig egy kiemelkedő versenye volt és ez alapján az egy alapján nem látsz különbséget? Az elmúlt 3 évben 5 részvételből 2 háromhetest tudott befejezni. Egyelőre egy versenyen kijött neki a lépés és ennyi.

Persze van ideje még bizonyítani, de egyelőre nincs ok a legjobbak közé emelni. Talán jövőre a Touron megmutatja, hogy odatartozik-e.
Soldados
Fiatal Froome VS Mostani Dumolin-ről szól az összevetés. És még mindig a potenciálról beszélünk, hogy akár benne lehet a hollandban egy olyasmi karrier is. És főleg a stílusa miatt, ameddig elég csak a megadott tartományban tekergetni és figyelni rá, hogy nehogy túllépjen egy határt.

több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.
flzoli
Így van, összejött neki. És meg is érdemelte. De ettől nem lesz jobb GC-menő, hogy most egyszer megverte őket. engem nagyon meglepne, ha Tom 3 Grand Tour-győzelemig vinné.
Soldados
Ha ez a Dumolin elkerülne a Sky-ba szerintem ugyan úgy feltörhetne mint Froome. Nem látok olyan hű de nagy különbséget kettejük között, amit egy profi és pénzes csapat ne tudna kompenzálni.
flzoli
Nem látsz különbséget? Dumnak eddig egy kiemelkedő versenye volt és ez alapján az egy alapján nem látsz különbséget? Az elmúlt 3 évben 5 részvételből 2 háromhetest tudott befejezni. Egyelőre egy versenyen kijött neki a lépés és ennyi.

Persze van ideje még bizonyítani, de egyelőre nincs ok a legjobbak közé emelni. Talán jövőre a Touron megmutatja, hogy odatartozik-e.
Soldados
2015 Vuelta + 2017 Giro
Persze a fiatal Froome jobb hegyen, mint a mostani Dumoulin, ez nem kérdés, és valószínű a top Dum se lesz jobb hegyen, mint a bármikori Froome. Ettől még ITT-n 1 sec/km, amennyivel jobb a holland.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.
flzoli
Így van, összejött neki. És meg is érdemelte. De ettől nem lesz jobb GC-menő, hogy most egyszer megverte őket. engem nagyon meglepne, ha Tom 3 Grand Tour-győzelemig vinné.
Soldados
Ha ez a Dumolin elkerülne a Sky-ba szerintem ugyan úgy feltörhetne mint Froome. Nem látok olyan hű de nagy különbséget kettejük között, amit egy profi és pénzes csapat ne tudna kompenzálni.
flzoli
Nem látsz különbséget? Dumnak eddig egy kiemelkedő versenye volt és ez alapján az egy alapján nem látsz különbséget? Az elmúlt 3 évben 5 részvételből 2 háromhetest tudott befejezni. Egyelőre egy versenyen kijött neki a lépés és ennyi.

Persze van ideje még bizonyítani, de egyelőre nincs ok a legjobbak közé emelni. Talán jövőre a Touron megmutatja, hogy odatartozik-e.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Amúgy Keldeman nekem óriási meglepetés. Barguil visszaléptetése után mondtam, Wilco örülhet, ha tízben lesz. Egy ilyen kapitányt a top5-re is esélyes, a csapatnál utolsó évét töltő Barguil minek istápoljon, amikor az első héten is folyamatosan kapott a holland.
Így utólag vissza is kell szívjam, mert még a 2. Nibali is lőtávon belül van, ami óriási, általam nem várt fordulat.
dawyd728
Egyetertunk. Barguil-nak raadasul tudnia kellett W mire kepes. A hatranyat W foleg az esesnel szedte ossze. B-nek varnia kellett volna mig vagy W besul vagy jobb esetben 2fejukent tamadhattak volna.
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Amúgy Keldeman nekem óriási meglepetés. Barguil visszaléptetése után mondtam, Wilco örülhet, ha tízben lesz. Egy ilyen kapitányt a top5-re is esélyes, a csapatnál utolsó évét töltő Barguil minek istápoljon, amikor az első héten is folyamatosan kapott a holland.
Így utólag vissza is kell szívjam, mert még a 2. Nibali is lőtávon belül van, ami óriási, általam nem várt fordulat.
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Hagyjuk mar a sky-t. Profi csapat, sok penzzel. De itt a vueltan a Mikel-WP parosnal van jobb itt is. Yates testverek tudnanak szepen segiteni, ha Chaves olyan helyzetbe kerulne. De Froome kerul olyan helyzetbe, mert o a jobb. A sky ereje a tdbritain nevezesi listan latszik ( persze hazai verseny)
no
Ne...
4 hegyi segítője van Froome-nak. Hol egyik, hol másik dolgozik. Rosa, Moscon, Nieve, Pouls közül mindig van 1-2 segítség. Előre meg van tervezve, melyik napon meddig kell segíteni egyiknek, másiknak. Az Orica két Yates tesója közül max Adam képes segíteni jelenleg.

Froome erős, sőt jobban kiemelkedő összességében, mint volt júliusban. Ettől még vasárnap lehetett erősebb Froome-nál Nibali, Contador vagy Lopez is (nem mondom, h azok is voltak), csak bolyban, folyamatos szélárnyékban, ilyen 5-6 %-os hegyeken, ahol kB 25km/h-s a tempó, egyszerűen lehetetlen támadni. Mert, ha van valakinek olyan segítője, aki képes jó tempót diktálni, aki mögött kilométereket lehet pihenni, akkor egy gyengébb GC versenyző is képes a tartalékolással a hegy végére erősebbé válni a menetszelet egyedül törő riválisánál.

Másrészt ez egy tipikus TDF hegy, ami utolsó előtti hegynek, vagy hegyi ITT-nek való. Lopezék is csak azért mehettek el, még a hegy lábánál, mert nem voltak veszélyesek. Ha ott ugrott volna Nibali is, azonnal ugrottak volna rá és nem engedték volna el őket, ahogy Lopezék esetében tették.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A sunweb meg jol valasztott, Wilco egesz pofas de utana verhetik a fejuket a falba, hogy hoztak volna meg egy Oomen-t Barguil helyett.
no
?
Oomen két napja adta fel...
Mikey
tudom. Egy hasonlo kaliberu, mint o ccsak meg egyet es Barguil hiaba jobb mint Oomen 20x akkor is jobban jartak volna ugy. Neha becsapos vagyok, ekezet nelkul meg mindig. 😊
De hogy nem tudod kitalalni, hogy mit irok, az viszont felhaborito. 😊
no
miután elküldtem a hsz-t, elgondolkodtam és kitaláltam, de gondoltam most már úgy hagyom. 😊

én azóta nem értem, hogy mi volt ez az egész. Barguilnak nem mondták el verseny előtt hogy Keldermant kell segítenie, vagy Warren gondolta meg magát verseny közben? szóval ja, igazad van. 😊
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Hagyjuk mar a sky-t. Profi csapat, sok penzzel. De itt a vueltan a Mikel-WP parosnal van jobb itt is. Yates testverek tudnanak szepen segiteni, ha Chaves olyan helyzetbe kerulne. De Froome kerul olyan helyzetbe, mert o a jobb. A sky ereje a tdbritain nevezesi listan latszik ( persze hazai verseny)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
A sunweb meg jol valasztott, Wilco egesz pofas de utana verhetik a fejuket a falba, hogy hoztak volna meg egy Oomen-t Barguil helyett.
no
?
Oomen két napja adta fel...
Mikey
tudom. Egy hasonlo kaliberu, mint o ccsak meg egyet es Barguil hiaba jobb mint Oomen 20x akkor is jobban jartak volna ugy. Neha becsapos vagyok, ekezet nelkul meg mindig. 😊
De hogy nem tudod kitalalni, hogy mit irok, az viszont felhaborito. 😊
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.
flzoli
Így van, összejött neki. És meg is érdemelte. De ettől nem lesz jobb GC-menő, hogy most egyszer megverte őket. engem nagyon meglepne, ha Tom 3 Grand Tour-győzelemig vinné.
Soldados
Ha ez a Dumolin elkerülne a Sky-ba szerintem ugyan úgy feltörhetne mint Froome. Nem látok olyan hű de nagy különbséget kettejük között, amit egy profi és pénzes csapat ne tudna kompenzálni.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.
flzoli
Így van, összejött neki. És meg is érdemelte. De ettől nem lesz jobb GC-menő, hogy most egyszer megverte őket. engem nagyon meglepne, ha Tom 3 Grand Tour-győzelemig vinné.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.

több mint 7 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dumoulin? Viccnek is rossz. Ő nincs TOP5-ben a jelenlegi GC-menők között.
Soldados
És Quintana meg Nibali akkor egy top5-ön kívülitől kapott ki tavasszal? Akinek belefért az is, hogy kiálljon oldalra nagydolgát végezni?
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A sunweb meg jol valasztott, Wilco egesz pofas de utana verhetik a fejuket a falba, hogy hoztak volna meg egy Oomen-t Barguil helyett.
no
?
Oomen két napja adta fel...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Dumoulin? Viccnek is rossz. Ő nincs TOP5-ben a jelenlegi GC-menők között.

Sajna megint kijön a Sky csapat erőssége. Amilyen tempót ment Poels, abból szinte nem lehet támadni. Conti és Nibali legalább megpróbálta, de le is főzték magukat. A kolumbiai pedig senkit sem érdekelt, mert összetettben veszélytelen. Mindegy, még van 1 hét, hogy elfáradjon a brit.
Soldados
Lehet belole tamadni, Lopez, Zakurin. Nibali szerintem rosszul csinalta, hogy nem ment el Contador-ral, utana mar a sky "kenyszerhelyzetbe" hozta Nibali-t mert Contador inkabb ra lett veszelyes es a sky-t latszolag nem zavarta C szokese. Amikor meg elment vele, utana a 2. sebessegvaltast akkor kellett volna mikor beerik oket, nem amikor a vonat 30 m-re van, mert igy a sky egyenletes tempoban mehetett ( az oxigennel tudtak sporolni a legmagasabb hegyen ellenben Nibali-ekkal).
De nem hiszem hogy Nibali-t zavarja ez a 6mp, le kell rogyasztani a sky-t ( minden ilyen nap segit ) es bizni benne hogy egyszer vegre Fro-nak nem lesz meg a laba ( en remelem meg lesz neki )
Fro nagyon jol hasznalja a csapatot es porazon tartja oket. Moscon sprintje 3napja Trentin ellen?! 350 m-el a cel elott kapta az engedelyt, hogy probalja meg. Trentin ellen!! Ahhoz kepest hogy egesz nap dolgozott ( mig T utazott ) es csak 350m-t kapott egesz pofas lett.

A sunweb meg jol valasztott, Wilco egesz pofas de utana verhetik a fejuket a falba, hogy hoztak volna meg egy Oomen-t Barguil helyett.

Az it utan meg lehet Nibali-nak meg hatrafele is kell neznie, bar sztem elsosorban nyerni akar es ez becsulendo benne ( innentol siman lehetne 2. ha arra koncetralna, de tamadni fog ) itt nem lesz tdf effektus.
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Dumoulin? Viccnek is rossz. Ő nincs TOP5-ben a jelenlegi GC-menők között.

Sajna megint kijön a Sky csapat erőssége. Amilyen tempót ment Poels, abból szinte nem lehet támadni. Conti és Nibali legalább megpróbálta, de le is főzték magukat. A kolumbiai pedig senkit sem érdekelt, mert összetettben veszélytelen. Mindegy, még van 1 hét, hogy elfáradjon a brit.
Soldados
Erre azert ne igyal hypot. Plane, mert Dumolulinnak tamadnia sem kene a hegyen, mert azon kevesek egyike, aki idofutamon is oda tudja verni Froomet. A Girot, ha epp nincs rosszul szo szerint agyonnyerte volna.
Danny
Volna? 😊
Ha Indurain nem vonult volna vissza, akkor simán nyert volna.
Vagy ha Usain Bolt átállt volna kerékpárosnak.
Volna...
Sobri Jóska
Igy is megnyerte azert... 😃
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Dumoulin? Viccnek is rossz. Ő nincs TOP5-ben a jelenlegi GC-menők között.

Sajna megint kijön a Sky csapat erőssége. Amilyen tempót ment Poels, abból szinte nem lehet támadni. Conti és Nibali legalább megpróbálta, de le is főzték magukat. A kolumbiai pedig senkit sem érdekelt, mert összetettben veszélytelen. Mindegy, még van 1 hét, hogy elfáradjon a brit.
Soldados
Erre azert ne igyal hypot. Plane, mert Dumolulinnak tamadnia sem kene a hegyen, mert azon kevesek egyike, aki idofutamon is oda tudja verni Froomet. A Girot, ha epp nincs rosszul szo szerint agyonnyerte volna.
Danny
Volna? 😊
Ha Indurain nem vonult volna vissza, akkor simán nyert volna.
Vagy ha Usain Bolt átállt volna kerékpárosnak.
Volna...

több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Dumoulin? Viccnek is rossz. Ő nincs TOP5-ben a jelenlegi GC-menők között.

Sajna megint kijön a Sky csapat erőssége. Amilyen tempót ment Poels, abból szinte nem lehet támadni. Conti és Nibali legalább megpróbálta, de le is főzték magukat. A kolumbiai pedig senkit sem érdekelt, mert összetettben veszélytelen. Mindegy, még van 1 hét, hogy elfáradjon a brit.
Soldados
Erre azert ne igyal hypot. Plane, mert Dumolulinnak tamadnia sem kene a hegyen, mert azon kevesek egyike, aki idofutamon is oda tudja verni Froomet. A Girot, ha epp nincs rosszul szo szerint agyonnyerte volna.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
A mai hegy rekordere RBardet, de a tdf-al a lababan nem latszott.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Froome jobb mindenkinel. De Nibali-Contador az elmezony tagjai es sokkal frisebbek, foleg Nibali aki gyakorlatilag ide keszult. Bar en nem erzem ezt hype-nak, csak egy teny. Mindenki bizik es bizhat is, hogy lesz egy "gyengebb" napja es akkor elverik kinek amennyivel kell. Zakurin is ott lehet mert jol hasit a hegyeken jelenleg.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dumoulin? Viccnek is rossz. Ő nincs TOP5-ben a jelenlegi GC-menők között.

Sajna megint kijön a Sky csapat erőssége. Amilyen tempót ment Poels, abból szinte nem lehet támadni. Conti és Nibali legalább megpróbálta, de le is főzték magukat. A kolumbiai pedig senkit sem érdekelt, mert összetettben veszélytelen. Mindegy, még van 1 hét, hogy elfáradjon a brit.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
En is azert irtam, mert nem ertem en sem a hypeot. A het legfontosabb szalaszain kemeny 20 metereket tudott elmenni es kifujt. Akkor tudott hozni, amikor Froome bukott.