Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Mechanical doping used in Strade Bianche and Coppi e Bartali, claims investigation

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
Mondtam már, mondtam már, de remélem mindenkit élete végéig eltiltanak, aki ilyennel lebukik.

Mondjuk ez sem olyan dolog, hogy a kerékpáros este a csapatbusz mögött a sötétben egyedül beleteszi a kerékpárjába a motort...
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Milyen befutó volt a Roubaix-n?
Mathew Hayman megveri Boonen/Boasson Hagen/Vanmarcke hármast a velodromeban? Az mi?
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Ha egyszer egy üzlet beindul... Sagan megnyerte a flandriai kört is. 😊

It's very hard to work with other guys because no one wants to work with me... so it's better to drop everyone.Peter Sagan
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
akármi lesz a vége... spartacus hatalmasat megy ma...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajna most sok időm nincs kerékpárt nézni. Milano-San Remo jó lehetett. Bár ez nem az extra eseménydús versenyek közé tartozik.

Tavaszi klasszikusok még vannak, de én már a májusi Girot várom. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Eseménydús hetek teltek el kerékpárban, Sagan megszerezte első győzelmét a világbajnoki mezben, Quintana nyerte a katalán kört Contador előtt és Kwiatkowski nyerte a Harelbekét. Ja és Démare a Milano-San Remót, hogy minden World Tour versenyt említsek.

Sajnos történt haláleset is a Gent-Wevelgemen, Antoine Demoitié bukott és egy motoros elütötte, ami miatt olyan súlyosan sérült, hogy a kórházban elhunyt. Videót nem láttam az esetről -- nem is baj -- de a motorosokkal most már tényleg kezdeni kellene valamit, mert ez így egyáltalán nem állapot.

Vasárnap Tour of Flanders, majd jövő héten baszk körverseny.

Ja és egy kis Tinkoff.
(...) "Although we cannot yet reveal the identity of the new team owner, we can state that a major Chinese food company will be the team's title sponsor. The new name and identity of the team will be unveiled during the upcoming presentation in Shanghai," (...)
tinkoffteam.com
Már itt is a kínaiak, eh.
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha valakinek van kedve jönni tippelgetni a versenyekre itt megteheti. Egész jó kis társaság verődött össze még az egykori Eurosport-os fórum közösségéből...

 eurutod.freeforums.net/board/3/tippelde

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Délután Milano.Sanremo
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért az Astana (Nibali) is bevágta a durcit. Persze ez csak blöff.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Sagan megint második -- ezúttal Tirreno-Adriatico GC-ben --, komolyan hihetetlen.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 www.youtube.com/channel/UC_2jzF2HP9M6xVYiC8053UQ/videos
Aki tud jobb helyet, ahol kerékpár UCI (teljes) versenyeket lehet visszanézni, az megírná ?
Én ezt találtam, és a Vuelta 2015 amit érdemes megnézni innen (legalább is én ezt szeretem)


Senki nem nézi a Paris-Nice-t?
Bouhanni büdös nagy paraszt volt a sprintben... 😊
Lecsó
Most néztem meg a végét, kurvára izgalmas volt. Gyönyörűen nyerte meg Thomas és a Sky az egészet.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Senki nem nézi a Paris-Nice-t?
Bouhanni büdös nagy paraszt volt a sprintben... 😊
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Háhh, a Kannibál véleménye mennyire egybecseng az enyémmel. 😊

“They have to suspend for life, for me they have to suspend for life,” Merckx told reporters in Doha on Monday on the eve of the Ladies Tour of Qatar. “From what I saw yesterday on the television, [it seemed] it was not the first time. They also showed a cyclo-cross on the Koppenberg [the Koppenberg cross where Van den Driessche finished second] and it was not normal. For me, it’s the worst thing you can do. You might as well go by motorcycle.”

“For me it’s more than doping, it’s more than doping. It gives you 50 watts more, or even 100, it depends,” Merckx said. “That’s nothing to do with cycling anymore. That’s motorcycling. They have to go riding with [Valentino] Rossi.”
 www.cyclingnews.com/news/merckx-calls-for-life-bans-for-motorised-doping-offences/
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Ha már dopping: megtalálták az első kézzel fogható bizonyítékot a kerékpár segédmotorral való hajtására. Mondjuk ez cyclo-cross versenyen történt (vb-én). Egy U-23-as csajszi bukott le. Ez egy egyéni próbálkozás volt ami igen amatőrre sikeredett.
danyly
Örökre eltiltani...

De közben a Gazetta is lehozott egy cikket, egy ún. elektromágneses hajtásrendszerről mint "elektronikai dopping". Ja és 200 ezer € mondják (írják) az árát. Ez őrületes összeg. Ha ezt valaki tényleg beválalja és kifizeti, az nagyon kevés ember.
danyly
Ezt meg lelőni.

Nem is értem ezeket, komolyan. Amennyire szeretem a kerékpársportot, annyira kezd elegem lenni ezekből a mindenféle ügyeskedésekből. Üljenek motorra az ilyenek...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha már dopping: megtalálták az első kézzel fogható bizonyítékot a kerékpár segédmotorral való hajtására. Mondjuk ez cyclo-cross versenyen történt (vb-én). Egy U-23-as csajszi bukott le. Ez egy egyéni próbálkozás volt ami igen amatőrre sikeredett.

De közben a Gazetta is lehozott egy cikket, egy ún. elektromágneses hajtásrendszerről mint "elektronikai dopping". Ja és 200 ezer € mondják (írják) az árát. Ez őrületes összeg. Ha ezt valaki tényleg beválalja és kifizeti, az nagyon kevés ember.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem voltam elájulva a Program (Lance Armstrong story) című filmtől. Kicsit botrányosabbra számítottam. Mondjuk a srác nem játszotta rosszul Lance szerepét.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Súlyos bukások tarkították az elmúlt időszakban a kerékpársportot, már az év első hónapjában.

A kiváló olasz időfutammenő Malori mesterséges kómában van egy bukás okán szenvedett fejsérülés miatt.

A másik eset még durvább, mert pl. nem is versenyen történt. A Giant csapat éppen edzett egy spanyol kisváros környékén, mikor egy idős hölgy autóval belehajtott (!) a sorba (hatan sérültek meg).

Degenkolb idényét tönkretette (de a tavaszát 100 %) és majdnem elvesztette az egyik ujját is (emelett alkartörés, lábszár és kézfej sérülés). De pl. az ismertebb nevek közül Barguil sem járt jól (csuklótörés).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tipikus:
 velo.hu/bye-bye-kobanya-cycling-team-vilagrekord-ido-alatt-szunt-meg-a-magyar-kontinentalis-orszaguti-csapata.html

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
De. Viszont idén arra az egy szakaszra átmennek Franciaországba.



Szerintem sok versenyző úgy lesz vele, hogy bár ne tennék. Ez a "TV előtt ülve is fárasztó" kategória. 😊
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Bemutattàk az idei Vuelta útvonalát. Szokás szerint rengeteg hegyi szakasszal és hegyi befutóval (10). Covadonga, Abisque stb. Kis "fincsi" hegyek.
Megint jó lesz.
danyly
A Col d'Aubisque az nem a Tour-on szokott lenni?

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bemutattàk az idei Vuelta útvonalát. Szokás szerint rengeteg hegyi szakasszal és hegyi befutóval (10). Covadonga, Abisque stb. Kis "fincsi" hegyek.
Megint jó lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Podcast Armstronggal:

 www.youtube.com/watch?v=rEfSdPz1WtA

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az csak edzőmez, a 'rendes' mezük szombaton lesz bemutatva. 😉
Mikey
Tudom, de akkor is randa. Nem mintha a Kathusáé is olyan szép lenne.
Közben tovább erősít a Dimension Data is. Jó kis csapat lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Az csak edzőmez, a 'rendes' mezük szombaton lesz bemutatva. 😉
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sosem volt normális. És az az új mez. Botrány.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.