Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Király lehet mostanában lengyelnek lenni. 😊

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezeket nem én találtam ki hanem Wiggins nyilatkozta.
Az olimpia természetesen track-re vonatkozik (hogy ott az egyéni v. csapat üldözősben indul nem tudom; v. akár mindkettő).

Màr idén komolyan készült Észak Poklára Wiggo, és valljuk be nem sikerült olyan rosszul. Most nyugodtan készülhet ilyen típusú versenyekre, mert 3 hetes màr nem célkitűzés. Az utolsó 5 GT nem is indult.

Én nem vagyok odáig érte, de szurkolok neki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igor!
Wiggins legutóbb 9. lett a Paris-Roubaixon, de csak egy bukás miatt szakadt le a közvetlen élmezőnytől, amit azért jobb koncentrációval azért lehet javítani.

Danyly: Cancellara ha igazán arra készülne odaverhetné Wigginst 1 órás időfutamon, amikor igazán csúcsformában volt akkor percekkel verte a mezőnyt. Lásd pl. Bodrogi ezüstjénél...
Az a baj hogy sokak szemében Cancellara még mindig TT menő, holott már vagy 3 éve inkább a macskaköveken erős mintsem tt-n, viszont ott vitathatatlanul a legjobb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát, generációváltás volt, nem tudom Boonen/Cancellara nyer-e még.. talán egy még bennük van, de már nem fiatalok. De itt vannak az új nevek, akiket mondtál, vagy pl. Sagan és Vanmarcke is - ezért nem hiszem hogy Wiggo 35 évesen hirtelen nyerne egyet..

Aztán persze, a TDF-re se fogadtak volna sokan 6-8 éve...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Itt nem az számít hogy valaki sprinter vagy hegyimanő...hanem, hogy pavéé/cobbler-menő-e. Wiggins jelenleg szerintem nem az..
Nem véletlen hogy a kilenc alkalomból Boonen/Cancellara nyert 7-szer.. és Summeren/O'Grady sem rossz macskakövön és mindketten nagy küzdők.

Wiggo tavaly kilencedik lett.. de ennél azért az én szememben több kell. Jóval többen vannak a jelenlegi pelotonban, akiknek a technikája/ereje + a tapasztalata nagyobb ezen a téren... ezért én tisztelettel ugyan, de maradnék szkeptikus.

 www.theroar.com.au/2014/04/19/why-wiggins-will-be-foiled-by-cobblestones/
 crankpunk.com/2013/12/30/can-wiggins-win-paris-roubaix/Igor
Ebben igazad van.
Arra alapoztam amit mondtam, hogy a hagyományosan jó "Roubaixták" közül Ballan, Flecha sincs már, és Boonen is keresgéli még magát.

(Azért egy Wiggins, Kristoff, Van Avermaet, Štybar, Lars Boom, Spartacus és talán Boonen között igen jó verseny lehet majd, úgyhogy rosszul semmiképpen sem járhatunk)

Nem tudom ti hogy látjátok, de az idei forma alapján szerintem Kristoff-ban jövőre benne lehet egy olyan év mint amilyet Gilbert produkált 2011-ben

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Itt nem az számít hogy valaki sprinter vagy hegyimanó...hanem, hogy pavéé/cobbler-menő-e. Wiggins jelenleg szerintem nem az..
Nem véletlen hogy a kilenc alkalomból Boonen/Cancellara nyert 7-szer.. és Summeren/O'Grady sem rossz macskakövön és mindketten nagy küzdők.

Wiggo tavaly kilencedik lett.. de ennél azért az én szememben több kell. Jóval többen vannak a jelenlegi pelotonban, akiknek a technikája/ereje + a tapasztalata nagyobb ezen a téren... ezért én tisztelettel ugyan, de maradnék szkeptikus.

 www.theroar.com.au/2014/04/19/why-wiggins-will-be-foiled-by-cobblestones/
 crankpunk.com/2013/12/30/can-wiggins-win-paris-roubaix/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Paris-Roubaix-t, Wiggo? Come on...
Persze olyan célokat kell kitűzni, amit nem könnyű elérni.. de azért.

Az olimpiai cím meg pláne mindig lutri...Igor
Paris-Roubaix győztesei az utóbbi pár évből:

2005: Belgium Tom Boonen
2006: Svájc Fabian Cancellara
2007: Ausztrália Stuart O’Grady
2008: Belgium Tom Boonen
2009: Belgium Tom Boonen
2010: Svájc Fabian Cancellara
2011: Belgium Johan van Summeren
2012: Belgium Tom Boonen
2013: Svájc Fabian Cancellara

Szerintem azért elég vegyes a paletta: Boonen sprinter, Spartacus időfutam, van Summeren átlagos, O’Grady pedig road captain típusú versenyző. Nyílván nem véletlen hogy még nem volt brit győztese a versenynek, és Wiggins azért inkább a sterilebb körélmények között lubickol, de szimplán erőben a várható riválisoknál azért jóval erősebb, mintsem, hogy teljes lutri legyen a győzelme

több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valverde alá Vino behúzza Riót a visszavonulása előtt meglátjátok 😀

több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az olimpián pályán tervezi az indulást elvileg, csapat üldözésesben simán van esélyük.
Esetleg az omnium is összejöhet neki.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Ja. Ha Londonban elbénázták az angolok a mezőnyversenyt, semmi garancia nincs rá hogy sikerül '16-ban.
Az egynaposak (mint az olimpia is) meg mindig kurva nagy lutri, hisz más is készül pont arra, egy hiba, és nincs idő kijavítani.
Azért Wiggins mellett szól, hogy kurva erős, és pályán már többszörös olimpiai bajnok.
Ellene meg az, hogy lesz még vagy 200 induló.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha csak arra készül meglehet.
Spec én másnak örülnék😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Paris-Roubaix-t, Wiggo? Come on...
Persze olyan célokat kell kitűzni, amit nem könnyű elérni.. de azért.

Az olimpiai cím meg pláne mindig lutri...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Wiggins: 2014-ben időfutam VB cím (pipa), 2015: Paris-Roubaix (?), 2016: olimpiai bajnoki cím (?).

Fő célkitűzései. Nagyon kíváncsi leszek rá.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a jó öreg spartacus nem foglalkozik annyit az időfutammal mint régen, nem is csoda anno nemcsak macskakövön hanem időfutamban is No. 1. volt, ezt azért nem lehet míg a világ csinálni, de ha egyszer a jó öreg spartacus ezt a rekordot majd nagyon akarja akkor sikerülhet neki is. Szerintem.eaglesmcnabb
Nyilván a mostani Voigt rekordot lenyomhatja, de nem hiszem hogy hosszabb távon tudna majd nagyot alkotni

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a jó öreg spartacus nem foglalkozik annyit az időfutammal mint régen, nem is csoda anno nemcsak macskakövön hanem időfutamban is No. 1. volt, ezt azért nem lehet míg a világ csinálni, de ha egyszer a jó öreg spartacus ezt a rekordot majd nagyon akarja akkor sikerülhet neki is. Szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most az össz listán ez a helyzet (minden fajta mutatót figyelembe véve).
Ha Wiggins próbálkozna, szerintem neki meglenne az 52 teteje.
Egyébként Wiggins megmondta, hogy Voigt-nak sikerülni fog. De ott van még Cancellara is. Ők pl. sokkal jobb időfutamosok mint a német + Wiggins még a pályán is otthon érzi magát.danyly
A jó öreg Spartacus sajnos már kifele megy, nem tudom lesz-e még olyan formában újra.
Szerintem Martin és Wiggins esélyesebb, hogy maradandó (akár néhány évig) fennálló rekordot felállítson.

Vagy "legrosszabb" esetben ide-oda ping-pongoznak majd a rekorddal 😊
Mekkora lenne egy osztott képernyős, egyszerre 3-4 helyszínen zajló rekordkísérlet, másodpercre azonos indítási idővel 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Ez most milyen lista dasny?kishaszi
 old.www.cyclingnews.com/news/voigt-breaks-world-hour-record

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez most milyen lista dasny?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hour Record Results (* "best human effort", ** previous record, *** to be ratified)

1 Chris Boardman (Manchester, UK)* September 7, 1996 56.375
2 Tony Rominger (Velodrome du Lac, Bordeaux)* November 5, 1994 55.291
3 Tony Rominger (Velodrome du Lac, Bordeaux)* October 22, 1994 53.832
4 Miguel Indurain (Velodrome du Lac, Bordeaux)* September 2, 1994 53.040
5 Graeme Obree (Velodrome du Lac, Bordeaux)* April 27, 1994 52.713
6 Chris Boardman (Velodrome du Lac, Bordeaux)* July 23, 1993 52.270
7 Graeme Obree (Hamar, Norway)* July 17, 1993 51.596
8 Francesco Moser (Mexico City)* January 23, 1984 51.151
9 Jens Voigt (Grenchen, Switzerland ) September 18, 2014 *** 51.115
10 Francesco Moser (Mexico City)* January 19, 1984 50.808

Most az össz listán ez a helyzet (minden fajta mutatót figyelembe véve).
Ha Wiggins próbálkozna, szerintem neki meglenne az 52 teteje.
Egyébként Wiggins megmondta, hogy Voigt-nak sikerülni fog. De ott van még Cancellara is. Ők pl. sokkal jobb időfutamosok mint a német + Wiggins még a pályán is otthon érzi magát.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
És meglett Voigt-nak az egy órás világcsúcs.
51,115 km sikerült ami nagyon szép eredmény.
Én személy szerint kevesebbre számítottam, de legalább feladta a leckét a következő próbálkozónak.
43 évesen ez nagyon szép teljesítmény.

De a világcsúcs kísérlet közben hallgatott setlist elolvasása segít a megoldásban.
Aki Metallica, P.O.D., AC/DC-t tol ment közben, + erőt adhat. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem meglesz, bár ha utána rámegy Wiggins vagy valami más nagyobb menő akkor elveszik tőle, De 43 évesen nagy szó lesz még így is ha sikerül neki!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ma este 18:30-tól a Eurosport közvetíti Jens Voigt egy órás csúcskísérletét.

Basszus úgy emlékeztem holnap lesz. Sajnos nem tudom nézni.
Ugyan sikerül 50 km felé tornászni a csúcsot?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én sem vitatom Contador érdemeit de nekem nem kerek a dolog. Számomra szimpatikusabb Purito v. Valverde. De lehet másnak meg fordítva van. Emberek vagyunk, különböző ízlésékkel.

Más: Gerrans nagyon belehúzott. A kanadai "hétvégét" is behúzta. Hogy a többi nagy idei győzelmeiről nem is beszéljünk.
Nagy esélyese a VB-nek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen, bár hozzáteszem minden körülménytől függetlenül - még ha nagyon nem is vagyok oda érte -, de AC a legnagyobb bringás a mostani mezőnyben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vagy nem volt komoly az a törés és altattak v. iszonyat jó dolgokat eszik.
Egy sérült versenyző nem nyer egy ilyen kemény 3 hetest. 96 óta követem a kerékpársportot aktívan, de ilyet nem láttam.

Tisztában vagyok a dolgokkal (tehetség, dopping stb.), tehát nem kell a lehurrogó duma.
De természetesen érdekelne más véleménye is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.