Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Legjobb szakasz a kedvenc kommentátorommal. Ígéretesnek tűnik. 😊Schleck
az a holnapi szakasz lesz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nagyjából mikorra várható az utolsó hegy megmászása? Tudnom kellene, hogy mikor menjek haza melóból 😀Habi
Én nem bíztam a véletlenre és szabit vettem ki mára és holnapra 😊
Mindenesetre most eléggé megtorpant a mezőny. Még 110km van hátra. kb 64km-mel a vége előtt mennek először és 14km-mel a vége előtt másodszor.

Hány km-mel a vége előtt szóljunk, ha nem felejtjük el?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!
Vajon sikerül-e kifárasztania Contadornak Froome-ot?
Valami azt súgja hogy Contador ma szakaszt nyer.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyjából mikorra várható az utolsó hegy megmászása? Tudnom kellene, hogy mikor menjek haza melóból 😀Habi
Kb. 5 körül fogják megkezdeni elvileg, de ez eléggé megtippelhetetlen. De fél 5-nél hamarabb szerintem nem érnek oda semmiképp.
Vicces lesz ez a szakasz így, ha már most nyírják egymást. 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nagyjából mikorra várható az utolsó hegy megmászása? Tudnom kellene, hogy mikor menjek haza melóból 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Legjobb szakasz a kedvenc kommentátorommal. Ígéretesnek tűnik. 😊

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Froome tavaly sem rogyott meg. Az első szakaszok valamelyikén belekeveredett vmi bukásba, ott kapott időt.

Aki ennyire domináns 2 és fél hétig az nem most fog megrogyni. Ezt Froome úgy nyerte meg, ahogy Armstrong szokta: kétséget nem hagyóan.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
na szegény Peraud :/ ekkora pechet...eaglesmcnabb
Én meg ráraktam 5 rugót, hogy veri Fuglsangot, lol.

Amúgy valaki majd nem akar kijönni vasárnap a Budapest GP-re?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem nem a telekerék volt a döntő, egyszerűen csak Contador nagyon bekezdett, a 2. "hegy" végére már be volt lassulva rendesen.Szvsz Froome jobban beosztotta az erejét.

Nibali szerintem roppant okosan csinálja, a Touron esélye sem lenne nyerni ez ellen a Froome ellen, így legalább gyűjti a GC győzelmeket. A Vueltára meg kb. megint nem lesz ellenfele.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát ha Froome megnyeri ezt a Tourt (márpedig nagy a sansz rá 😊 ) akkor teljesen megérdemelt lesz. A tavalyi Wiggins versenyzés után felüdülés látni Froome támadásait. Viszont én még nem adnám neki oda a győzelmet, nem létezik, hogy valaki végig menjen egy ilyen Tourt egy megrogyás nélkül. Kérdés, hogy mekkora lesz, ha lesz egyáltalán.
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Ez is, de jó szakasz volt. 😊 Contadorék szerintem eltaktikázták magukat (az a hátsó teli kerék pont arra volt jó, hogy felfelé is hátráltassa, és lefelé se legyen belőle nagy előnye), de ennek ellenére nagyon jól ment Alberto. Froome sajna egyre inkább verhetetlennek tűnik, de továbbra se volt rossz napja az embernek, nem hiszem el, hogy nem lesz egy. 😉

Amúgy továbblépve egy kicsit a Touron, a Vuelta idei útvonala megvan? Kegyetlen, szerintem egy kicsit el is szaladt a rendezőkkel a ló, Nibali ezt így nagyon hamar el fogja dönteni... 😕 Ennek ellenére lehet nekik lesz igazuk, de egy kicsit félek attól, hogy az hamar el fog dőlni. Amúgy így az útvonalat látva nem annyira meglepő, hogy Wiggins inkább a brit körversenyre megy. 😊

Szerk: Egyébként most így gondolkozva azon, hogy Nibali mekkora esélyes lesz ott is, csak előjött belőlem a kérdés: csak szerintem volt szánalmas döntés Nibalitól, hogy megfutamodott az idei (a 100.!) Tourtól, és inkább elmegy a másik 2 nagyversenyt megnyerni, gyakorlatilag igazi vetélytárs nélkül? Szerintem egy igazán nagy versenyző ilyet nem tehet meg, ráadásul ezzel valószínűleg mind a 3 Grand Tourt tönkre teszi valamilyen szinten... 😉
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na szegény Peraud :/ ekkora pechet...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Érdekes értékrendszere van Albertónak, láncleesésnél támadni fair dolog, de saját hibájából elkövetett bukás esetén meg nem. 😀Schleck
Az a láncleesés is saját hibából volt 😉 (de ezt már sokszor sok helyen átbeszélték/tük, végül úgyis Andy Schleck nyerte azt a Tourt hivatalosan, szóval mindegy).
Ezt a felháborodást is meg lehet magyarázni, ha egyáltalán az volt és nem tényleg megköszönte a bevárást (amit amúgy én is kétlek, hogy így volt). 😊 Egyrészt szerintem Valverdének mutatta, akitől talán mint honfitársától és régi bajtársától nem várta ezt. Másrészről ő abban a helyzetben szerintem abban a tudatban volt, hogy Froome őt bevárta (éppen esett, szóval nem láthatta, hogy Froome is besokallt), és éppen ezért vélte úgy, hogy hogyha a sárga trikós megállt őt bevárni, akkor talán elvárható lenne, hogy a többiek ne hagyják ott őket... Mindegy is igazából lehet csak én mosdatom megint csak Contadort. 😊 Nekem inkább volt visszatetsző Froome, aki tiszta ideg volt, amiért nem vezetett nekik Contador, (amit én egy hülyeségnek tartok, mert Contador hülye lett volna vezetni és nézni, ahogy Froome bebiciklizik pihentebben, hisz tudta, hogy Porte így is úgy is felviszi őket) mint később az interjúban kiderült azért mert nem tetszett neki ez a "kétségbeesett" támadás a lejtmenetben.

Amúgy a mai/tegnapi szakasz is tetszett, annak ellenére, hogy Contador támadásai nem voltak igazi támadások inkább csak ilyen kuffervizitek (azt hiszem itt volt ez egy elterjedt megnevezése régebben ezeknek a beetetéseknek), bár szerintem ő arra várt, hogy mondjuk Quintana beálljon mellé, és akkor ketten el tudnak majd menni, de ennek ellenére ez kevés lesz. A downhill jó volt, míg el nem esett, remélem az időfutamon nem lesz emiatt túl parás, mert jól jöhet neki az elit lejtmenete (meg csütörtökön is, ahol már azon a nagyon nehéz lejtmeneten betámadhatja Froome-ot, hogy adott esetben előnnyel mehessen neki az Alpe d'hueznek második nekifutásra). És remélem a sérülése se fogja akadályozni.

Ja igen, továbbra is várom az igazi Contador támadásokat, az olyanokat, mint a 2007-es Tour 15. szakaszán produkált (életem első Tourja volt, így nálam az a szakasz az etalon), vagy olyanokat mint a 2011-es Giro-n csinált (az általam látott leginkább szétdominált Grand Touron, amelyen szerintem erősebb volt, még a mostani Froome-nál is, és amely győzelemtől jogtalanul fosztották meg), vagy még sorolhatnék jó néhány példát. 😉
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Érdekes értékrendszere van Albertónak, láncleesésnél támadni fair dolog, de saját hibájából elkövetett bukás esetén meg nem. 😀Schleck
Szerintem a láncleesésnél igaza volt de itt nem, mondjuk komoly különbséget úgyse raktak volna rá.

Contador pedig egyáltalán nincs jó formában, az esélyesek közül a legjobb lejtmenetben de ezt eddig is tudtuk. A támadásai viszont nagyon kevesek voltak, bár Porte megfőtt tőlük.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett


A Voeckler-esnél kicsit túlkapta, de amúgy zseniális 😀

szerk.: brutál elvetemült ez a manus, még a sífutókat is utánozza, érdemes megnézni a többi videóját is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Érdekes értékrendszere van Albertónak, láncleesésnél támadni fair dolog, de saját hibájából elkövetett bukás esetén meg nem. 😀

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Contador nagyon jó formában van. Ez jót tehet az utolsó hét szakaszainak.iktriad
Ha jó formában lenne akkor nem kapott volna bő másfél percet vasárnap 😊.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Contador nagyon jó formában van. Ez jót tehet az utolsó hét szakaszainak.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez a tegnapi kegyetlen volt Froometól. Hiába borzalmas a SKY ő nagyon ott van erőben és simán veri rommá a mezőnyt. Kár, hogy nincs itt Nibali, ő szerintem tudná tartani Froomeot. Sajnálom, hogy idén a Girot választotta.FViktor93
Mindig az tudná tartani aki nincs itt...
Egyébként meg nem tudom miért borzalmas a Sky lehet nem tudják az egész versenyen hozni amit sokan elvárnak, de tegnap kurva nagyot mentekToca
Ja, eddig két szakaszon bizonyultak gyengének, mindkettőn olyan váratlan taktikát alkalmaztak ellenük (ráadásul több csapat együtt), amire lehetetlen felkészülni. És szerencsétlenek voltak a sérülésekkel is (EBH, Thomas, Kennaugh). Egyébként is remekül csinálják, hogy bár csak két valódi hegyimenőnőjük van, egy 3.al már keményen tudnak voantozni, pedig ezt meg tudná akadályozni kb. bármelyik rivális csapat.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Ez a tegnapi kegyetlen volt Froometól. Hiába borzalmas a SKY ő nagyon ott van erőben és simán veri rommá a mezőnyt. Kár, hogy nincs itt Nibali, ő szerintem tudná tartani Froomeot. Sajnálom, hogy idén a Girot választotta.FViktor93
Mindig az tudná tartani aki nincs itt...
Egyébként meg nem tudom miért borzalmas a Sky lehet nem tudják az egész versenyen hozni amit sokan elvárnak, de tegnap kurva nagyot mentek
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ez a tegnapi kegyetlen volt Froometól. Hiába borzalmas a SKY ő nagyon ott van erőben és simán veri rommá a mezőnyt. Kár, hogy nincs itt Nibali, ő szerintem tudná tartani Froomeot. Sajnálom, hogy idén a Girot választotta.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!
holnap én klasszikus szökevényektől várok valamit, ahol végre nyerhet szakaszt egy francia.

A Valverde-Schleck kombótól a 18. de inkább a 19. szakaszon várok szökést. Ott az elején a 2 nagy hegyen elmehetnek annyit hogy a végén beérjenek, nem hiszem hogy holnap valamelyikük bevállal egy hosszút.eaglesmcnabb
Én már Voecklert nézném meg egy hosszú szökésben mint régen.Csak hát szegény minden szakasz közepén "ledobja a vasmacskát" 😕

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
holnap én klasszikus szökevényektől várok valamit, ahol végre nyerhet szakaszt egy francia.

A Valverde-Schleck kombótól a 18. de inkább a 19. szakaszon várok szökést. Ott az elején a 2 nagy hegyen elmehetnek annyit hogy a végén beérjenek, nem hiszem hogy holnap valamelyikük bevállal egy hosszút.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
De ezek ellenére is én azt mondom, hogy én még mindig hiszek Contadorban (aztán lehet csak mert elvakult fan vagyok), és éppen ezért egy kevés pénzzel meg is raknám valahol a győzelmét (hol találok valami nagyobb oddsot, mint a bwin 17x-ese?), mert nem hiszem el, hogy Froome ilyen erős lehet 3 hétig... És ezért én nem adom fel bármennyire is kevés a remény. Hogy hogy fogja megcsinálni azt nem tudom, de pl a holnapi szakasz az eléggé hasonlít a tavalyi Vueltán arra, amelyiken megnyerte a versenyt ugyanígy pihenő nap után, nem ártana valami olyasmit alkotni újra. Aztán az Alpe d'Huezen egy 2011-re hajazó őrült szakaszt várok, ahol mindenki támad, aki akar valamit (Contador ott is jól ment, pedig gyenge volt akkor nagyon). 😊 De szép is lenne, ha Schleck és Contador együtt támadná be Foome-ot a régi idők emlékére. 😊

Ja igen és mindenki beszél a Skyról meg a Movistarról, de itt az igazán erős csapat a Saxo, amit ki is kéne használni ennél is jobban (Riis ki tudná, de miért nincs itt?), és ebben is látom azt, hogy Contador jó lehet az utolsó héten, mert a pénteki szakasz kivételével az a csapat pihent (ha lehet ilyet mondani 2 hét után). És halkan megjegyzem, hogy a Saxo 2. legjobb bringása (Majka) itt sincs... 😉Jughead
A holnapi szakasz vége ugyanaz, ahol 2011-ben Contador betámadta Schlecket (sikeresen). De én inkább azt várom, hogy a Movistar és a Garmin erős embereket rak a szökésbe (Valverde, Talansky, Costa, Martin), ők pedig így feljebb kapaszkodnak. Nincs elég nagy hegy ahhoz, hogy komoly különbségeket lehessen amúgy szerezni.

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Nem kell itt Froome-ot szídni, nem ő tehet róla, hogy a többiek gyengék, ezért ő nagyon erősnek tűnik. Való igaz, hogy tegnap minden idők 2. legjobb idejét tekerte a Ventouxon (gondolom hivatalosan meg a legjobbat), de ez azért hatott demoralizálóan, mert Contador és Schleck viszont gyengébb, mint voltak mondjuk a 2009-ben és 2010-ben. Akkori formájukban mind a ketten tudták volna tartani a tempóját ebben szinte biztos vagyok. 😉 Ezért is vagyok csalódott, mert egy jó Contadorral ez egy szoros csata lenne, így meg egyelőre nagyon nem az.

Egyébként bár élvezem a Tour-t, de azért ennél jóval szorosabbnak gondoltam az élmezőnyt, nem kevés csalódást keltő egyén van a mezőnyben, a legnagyobb pl Van Garderen, akiről azt hittem a TOP 3-ért fog menni, ehhez képest?... Aztán ott van Pinot, Rolland és Andy Schleck, akiktől szintén elvártam volna a TOP 10-et, de aligha lesz meg. No meg aztán Contador és Purito is csalódás, de azért előbbi legalább dobogós, míg utóbbi Top 10-es.

Persze vannak meglepetés emberek (Mollema, Ten Dam, Kreuziger), de ők is sokat köszönhetnek a többiek rossz formájának. 😉

De ezek ellenére is én azt mondom, hogy én még mindig hiszek Contadorban (aztán lehet csak mert elvakult fan vagyok), és éppen ezért egy kevés pénzzel meg is raknám valahol a győzelmét (hol találok valami nagyobb oddsot, mint a bwin 17x-ese?), mert nem hiszem el, hogy Froome ilyen erős lehet 3 hétig... És ezért én nem adom fel bármennyire is kevés a remény. Hogy hogy fogja megcsinálni azt nem tudom, de pl a holnapi szakasz az eléggé hasonlít a tavalyi Vueltán arra, amelyiken megnyerte a versenyt ugyanígy pihenő nap után, nem ártana valami olyasmit alkotni újra. Aztán az Alpe d'Huezen egy 2011-re hajazó őrült szakaszt várok, ahol mindenki támad, aki akar valamit (Contador ott is jól ment, pedig gyenge volt akkor nagyon). 😊 De szép is lenne, ha Schleck és Contador együtt támadná be Foome-ot a régi idők emlékére. 😊

Ja igen és mindenki beszél a Skyról meg a Movistarról, de itt az igazán erős csapat a Saxo, amit ki is kéne használni ennél is jobban (Riis ki tudná, de miért nincs itt?), és ebben is látom azt, hogy Contador jó lehet az utolsó héten, mert a pénteki szakasz kivételével az a csapat pihent (ha lehet ilyet mondani 2 hét után). És halkan megjegyzem, hogy a Saxo 2. legjobb bringása (Majka) itt sincs... 😉