Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Meg aztán ugye még pár év, mire kiderül, hogy ki is nyert valójában...

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát azért ezzel z armstrong-féle dominanciával várnék egy keveset Contadorról se hittem volna pár éve hogy fog ő így szenvedni hegyen mint pl. ma.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Az összetett eldőlt mielőtt elkezdődött volna, de a szakasz jó volt, amit ma a Sky csinált az megsüvegelendő. Még nem bízok benne, h sikerül neki, de azért nagyon szorítok, h Valverde-nek legyen meg a dobogó...Black_Adder
Amúgy tényleg, ilyesfajta szakaszon ekkora különbségeket ritkán látni manapság, ergo kennaugh tempója tényleg gyilkos lehetett.Rajna
Hát, én arra számítottam h szépen lassan lecsorognak az utolsó előtti hegyről (amolyan USPostalosan), Quintana megkezdi úgy 2,5 -3 perc elpnnyel az Ax3-t, aztán vagy hazaér, vagy nem. Ehhez képest őrült és kockáztatós lelytmenetet nyomtak, ami lehet h nem csak engem ért készületetlenül, hanem a pelotonban is néhány embert.
Azon kívül a Palihéres-n meg volt a fárasztás. Nagyon komoly tempót mentek. Sajnos a kommentátorok valami teljesen mást néztek, amikor azt mondták mennyire sebezhető a Sky... Az Armstrong éra óta nem nagyon kontrollált egy csapat ennyire egy hegyet vagy egy teljes szakaszt. Leszámítva a tavalyi Sky-t, ahol kb ugyanez lett volna, ha hagyják Froomot menni.

Ma volt majdnem minden amiért szeretem ezt a sportot, "bedobták a gereblyét" még az utolsó hegy előtt, volt támadás, kontra az nem. Ha 2-en 3-man ott maradnak Froome mellett és fel-alá kínáljak egymást megindulásokkal, akkor persze még jobb lett volna, de panaszra szvsz azért nincs ok.

Az más kérdés, h komoly sansz mutatkozik egy armstrongi dominancia kialakulására, amit általában nem szeretek a sportban, s máris érzem, h Froome riválisainak szurkolok inkább, semmint neki, annak ellenére, h még nem nyert, sőt megítélésem szerint egyet saját csapata vett el tőle...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát ez gyilkos volt, sehol senki még a kanyarban sem. a 2 kedvencem már most elszállt, igaz kb mindenki 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az összetett eldőlt mielőtt elkezdődött volna, de a szakasz jó volt, amit ma a Sky csinált az megsüvegelendő. Még nem bízok benne, h sikerül neki, de azért nagyon szorítok, h Valverde-nek legyen meg a dobogó...Black_Adder
Amúgy tényleg, ilyesfajta szakaszon ekkora különbségeket ritkán látni manapság, ergo kennaugh tempója tényleg gyilkos lehetett.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Az összetett eldőlt mielőtt elkezdődött volna, de a szakasz jó volt, amit ma a Sky csinált az megsüvegelendő. Még nem bízok benne, h sikerül neki, de azért nagyon szorítok, h Valverde-nek legyen meg a dobogó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát ez ennyi volt.
Legalább lett új kedvencem Quintana személyében, akinek nagyon durva a háttértörténete. Onnan ilyen szintre jutni óriási dolog. Itt egy jó cikk róla, akit érdekel:  www.cyclinginquisition.com/2013/04/who-is-nairo-quintana.htmlSchleck
És még nagyon fiatal, pedig már tavaly is zúzott. Időfutamban is sokat javult, ha minden jól megy jövőre már nagy körön is komoly esélyes lehet.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ez ennyi volt.
Legalább lett új kedvencem Quintana személyében, akinek nagyon durva a háttértörténete. Onnan ilyen szintre jutni óriási dolog. Itt egy jó cikk róla, akit érdekel:  www.cyclinginquisition.com/2013/04/who-is-nairo-quintana.html

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Pedig mindent megtettek a szervezők, hogy nagy Tourt lássunk, de most már nagy dolgok kellenének, hogy bármi legyen. A menők közül egyedül Valverde volt tűrhető, vicc, hogy egy Mollema a 4. Időfutamon még nőni fognak a különbségek, utáne pedig egy Fuente Dé-szerű akció is kevés lesz (bár erre amúgy se lenne esély a Sky-vonat ellen).

De legalább a sprintek izgalmasak.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát akkor el is dőlt a nagy kérdés.

Armstrong és Contador is mindig az első szakaszon odavágott, hogy a többiek tudják hol a helyük. Ma Froome.

Porte elképesztő.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én a mai szakaszra egy nagy szökés győzelmet tippelek. Hosszú az etap és be lehet vállalni a dombocskák miatt pár hegyi pontért. Szerintem egy francia nyer, vagy Fedrigo v. Jeannesson.danyly
Fantasy csapatom nagy örömére (Sagan nálam -is- teker), ez nem jött be.

Székely Dávid tweetjének köszönhetően már lehet tudni, miért van ott Bodrogi a Tour egyes szakaszainál (pár napja ugye az Astananál látták beszélgetni). Nos ezért.

Bodrogi Laci a Skodánál dolgozik, a vendégeknek mutatja be a Tourt.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én a mai szakaszra egy nagy szökés győzelmet tippelek. Hosszú az etap és be lehet vállalni a dombocskák miatt pár hegyi pontért. Szerintem egy francia nyer, vagy Fedrigo v. Jeannesson.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sajnos munka és egyéb elfoglaltságok miatt közel sem fogom tudni úgy követni az idei Tourt, mint szeretném, de látom ma személyes kedvencem, JVDB fel is adta. Hát, hiába centenáriumi a Tour, meg eddig ahogy hallom izgalmas, nekem nem lesz annyira az. 😀 :/
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
közben a leopard kibaszta Frankot, így sikerült az idei vueltáját is elkúrni fasza... Becca most már bekaphatná a faszt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Lotto igen undorító módon viselkedett. Azért ez, hogy az utolsó felvezetőember izomból elindul keresztbe szerintem elég sportszerűtlen.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért az elég nonszensz, hogy Cavendisht ma 6:30-kor költötték a doppingellenőrök. Mit gondoltak, hogy alvás közben biztosan benyomott volna magának még egy-két fedőszert?

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
zubeldiának eltört a keze, még nem tudni hogy folytatja-e.eaglesmcnabb
Csak én nem értem, hogy mi a g*ci értelme van egy sprint szakasz utolsó kilométerére ilyen kanyarokat tenni, amikor nagy eséllyel együtt jön a mezőny és kb. 60-nal robognak be a "vonatok"?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
zubeldiának eltört a keze, még nem tudni hogy folytatja-e.

"Engedett a versenyzők kérésének, így a 100. Tour de France után, július 24-én hozza nyilvánosságra a Francia Szenátus az 1998-as Touron EPO-t használó kerekesek listáját. A Laurent Jalabert-t már lebuktató, utólagosan elvégzett vizsgálatokon fennakadtak eredetileg az idei év egyik királyszakaszának, az Alpe d'Huezzel tarkított etapnak a napján buktak volna le, ám a Jens Voigt és Samuel Dumoulin által vezetett delegáció elérte, hogy mégsem a világ legnagyobb körversenyének legizgalmasabb részét feketítse be egy ilyen sztori."...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó ez a Tour, az első napos baki ellenére is. Ezt vártam a Tourtól, remélem ilyen is marad. 😉

Ja amúgy azt hiszem a pöttyös kb el is dőlt. Egy Rolland szintű hegyimenő, ha ennyire akarja akkor be is fogja húzni. 😉 Már bánom, hogy nem őt tippeltem pedig gondoltam rá...Jughead
Nem akarja a pöttyöst, az összetettben akar minél előbb végezni. De az Europcarnak célja volt megszerezni a pöttyöst, eredetileg Voecklerrel vagy Gautier-vel, de neki jött össze. Nem fogja megtartani, ha ezzel akár egy helyet is előrébb mehet az összetettben.

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Jó ez a Tour, az első napos baki ellenére is. Ezt vártam a Tourtól, remélem ilyen is marad. 😉

Ja amúgy azt hiszem a pöttyös kb el is dőlt. Egy Rolland szintű hegyimenő, ha ennyire akarja akkor be is fogja húzni. 😉 Már bánom, hogy nem őt tippeltem pedig gondoltam rá...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt az utolsó kanyart, hogy elrontották Saganék... Bár nekem ő is lassúnak tűnt.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Viszont így tán nincs az, hogy a hegyekig ugyanannál van a sárga trikó, és megy érte a harc az elejétől kezdve.Sobri Jóska
Ez jól hangzik, csak ezzel minden szakaszra garantálják a bukást. Jó, mondjuk ez a 2-3. szakasz így okés, ezek közül kellett volna az egyik elsőnek és akkor okés lenne minden. 30-40-es csoportban már nincs igazi sansza a káosznak.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Viszont így tán nincs az, hogy a hegyekig ugyanannál van a sárga trikó, és megy érte a harc az elejétől kezdve.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lehet szidni a buszsofőrt, de igazából a szervezők voltak ostobák, hogy odaengedték...rantotthus
Igazából a szakasz így is magában foglalta a bukás komoly esélyét, nem véletlen szokás prológgal kezdeni. Ha a 100. Tour sárga trikóját odadobod tétnek, a világ legjobb vonatai szépen kinyírják egymást. Persze erre rátett a buszmizéria, de eleve marhaság volt kihagyni a prológot. Jövőre megint ez lesz.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Székely Dávid kurvajó, a jelenlegi kerékpárt közvetítők közül messze a legjobb, de Dániel is iparkodik, ha ők maradnak végig nem lesz ez rossz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!