Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem akarja senki megverni Froome-ot. 😊danyly
Contadoron kívül valóban senki, de ő nyilván nem a 2. helyre hajt.Rajna
Alberto másodiknál jobb nem lesz, de nem is bánom. Nagyon nem szeretem Contador-t, pedig a többi (nagy része) spanyol versenyző szimpi (Purito, Valverde, Flecha stb.; vagy régebben a Galdeano tesók, Mayo, a kis EUS baszkok stb.). Nekem ő túl flegma, rátarti és stb.
De szokták mondani, van mire.danyly
Attól még, hogy nem fogja megverni Froome-ot, még meg akarja és meg is próbálja, ahogy a mellékelt ábra mutatja.Rajna
Próbálkozni azt lehet és kell is, hogy izgalmasabb legyen a verseny, de ahogy te is írtad korábban nem olyan erős Contador, mint amilyennek kellene, hogy legyen. Én a hegyeken érzem gyengébbnek (persze maradt jó hegyimenő, de most már nem a legjobb), és főleg a szakaszok végén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem akarja senki megverni Froome-ot. 😊danyly
Contadoron kívül valóban senki, de ő nyilván nem a 2. helyre hajt.Rajna
Alberto másodiknál jobb nem lesz, de nem is bánom. Nagyon nem szeretem Contador-t, pedig a többi (nagy része) spanyol versenyző szimpi (Purito, Valverde, Flecha stb.; vagy régebben a Galdeano tesók, Mayo, a kis EUS baszkok stb.). Nekem ő túl flegma, rátarti és stb.
De szokták mondani, van mire.danyly
Attól még, hogy nem fogja megverni Froome-ot, még meg akarja és meg is próbálja, ahogy a mellékelt ábra mutatja.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem akarja senki megverni Froome-ot. 😊danyly
Contadoron kívül valóban senki, de ő nyilván nem a 2. helyre hajt.Rajna
Alberto másodiknál jobb nem lesz, de nem is bánom. Nagyon nem szeretem Contador-t, pedig a többi (nagy része) spanyol versenyző szimpi (Purito, Valverde, Flecha stb.; vagy régebben a Galdeano tesók, Mayo, a kis EUS baszkok stb.). Nekem ő túl flegma, rátarti és stb.
De szokták mondani, van mire.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na most már érthető, miért volt Riis kiakadva tegnap a lejtő törlésére vonatkozó pletykákon 😀 jó lett volna. ha nem csak Kreuziger, hanem Quintana is tudott volna menni vele.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem akarja senki megverni Froome-ot. 😊danyly
Contadoron kívül valóban senki, de ő nyilván nem a 2. helyre hajt.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért ha a Sarenneről olyan a lefelé menő út, mint amilyen a felfele, akkor az elég veszélyes lesz.

Froome pedig verhetetlennek tűnik. Legalábbis az eddigi 2 hegyi befutós szakaszból kiindulva nem valószínű, hogy bárki belerúghat a lasztiba.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nem akarja senki megverni Froome-ot. 😊danyly
egy-két holland nézőt leszámítva 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A sky azt csinálja amit nekik kell. A kérdés, h hol van Quintana, Contador, meg a többiek... Így nem akkora szám, h 2× másszák... Én legalábbis többet vártam tőle...Black_Adder
Ott lesz a lábakban. Várható volt, hogy a sík rész miatt legkorábann a Sarenne-en jön komoly akció, utána a durva lejtőn még lehet növelni az előnyt.Rajna
Tudom-tudom, nem először látok kerékpárt. De az előzmények alapján lehetett reménykedni egy 2 hegyes támadásban, főleg h Froome-ra, ha valahogy, csak így lehetett volna eleget verni.
2 éve már a Galibier-n elkezdődött a műsor...Black_Adder
Nem akarja senki megverni Froome-ot. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A sky azt csinálja amit nekik kell. A kérdés, h hol van Quintana, Contador, meg a többiek... Így nem akkora szám, h 2× másszák... Én legalábbis többet vártam tőle...Black_Adder
Ott lesz a lábakban. Várható volt, hogy a sík rész miatt legkorábann a Sarenne-en jön komoly akció, utána a durva lejtőn még lehet növelni az előnyt.Rajna
Tudom-tudom, nem először látok kerékpárt. De az előzmények alapján lehetett reménykedni egy 2 hegyes támadásban, főleg h Froome-ra, ha valahogy, csak így lehetett volna eleget verni.
2 éve már a Galibier-n elkezdődött a műsor...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A sky azt csinálja amit nekik kell. A kérdés, h hol van Quintana, Contador, meg a többiek... Így nem akkora szám, h 2× másszák... Én legalábbis többet vártam tőle...Black_Adder
Ott lesz a lábakban. Várható volt, hogy a sík rész miatt legkorábann a Sarenne-en jön komoly akció, utána a durva lejtőn még lehet növelni az előnyt.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A sky azt csinálja amit nekik kell. A kérdés, h hol van Quintana, Contador, meg a többiek... Így nem akkora szám, h 2× másszák... Én legalábbis többet vártam tőle...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
TJék azért nagyon halálukon lesznek, amikor másodszorra kell mászni...Black_Adder
Nem véletlenül lendült neki Andy, szakaszt akar nyerni és a Sky jelenlegi tempója nem tesz jót az esélyeinek.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
TJék azért nagyon halálukon lesznek, amikor másodszorra kell mászni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nah, a mezőny összekaphatná magát. Én valahogy nem szeretem, ha a király szakaszon hagyják hazaérni a szökevényeket.Schleck
Nagyon sok van még + ugye még 1x az Alpe-d'Huez. Itt az fog nyerni aki jól beosztja az erejét + rohadt erős. Nem sok lehetőség van. Purito nagyon szépen jön fel az összetettben, megnézzük mit tud ma. Nyerni nem fog, de ott lesz elől.danyly
Ez szerintem már TvG-nek áll. Most láthatólag nem hoznak rajta semmit, a lejtmenetben szintén óvatos lesz a mezőny, 8 percről meg pedig szerintem lazán megnyerheti a második Alpe d'Huezt.Schleck
Ha ezt behúzza Tejay, élete legnagyobb győzelme lesz. Még a tavalyi Tour össz. 5. helye is eltörpülne mellette (jó, lehet kicsit túlzás, de van benne valami).
Idei forma alapján nem is értettem, miért ilyen gyenge az amcsi, most az idei Tour-on..

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Froome-t támadhatná valaki a top10-ből már ez első emelkedőn is.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, a mezőny összekaphatná magát. Én valahogy nem szeretem, ha a király szakaszon hagyják hazaérni a szökevényeket.Schleck
Nagyon sok van még + ugye még 1x az Alpe-d'Huez. Itt az fog nyerni aki jól beosztja az erejét + rohadt erős. Nem sok lehetőség van. Purito nagyon szépen jön fel az összetettben, megnézzük mit tud ma. Nyerni nem fog, de ott lesz elől.danyly
Ez szerintem már TvG-nek áll. Most láthatólag nem hoznak rajta semmit, a lejtmenetben szintén óvatos lesz a mezőny, 8 percről meg pedig szerintem lazán megnyerheti a második Alpe d'Huezt.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nah, a mezőny összekaphatná magát. Én valahogy nem szeretem, ha a király szakaszon hagyják hazaérni a szökevényeket.Schleck
Nagyon sok van még + ugye még 1x az Alpe-d'Huez. Itt az fog nyerni aki jól beosztja az erejét + rohadt erős. Nem sok lehetőség van. Purito nagyon szépen jön fel az összetettben, megnézzük mit tud ma. Nyerni nem fog, de ott lesz elől.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Nah, a mezőny összekaphatná magát. Én valahogy nem szeretem, ha a király szakaszon hagyják hazaérni a szökevényeket.Schleck
Tom Danielson.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, a mezőny összekaphatná magát. Én valahogy nem szeretem, ha a király szakaszon hagyják hazaérni a szökevényeket.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nagyjából mikorra várható az utolsó hegy megmászása? Tudnom kellene, hogy mikor menjek haza melóból 😀Habi
Én nem bíztam a véletlenre és szabit vettem ki mára és holnapra 😊
Mindenesetre most eléggé megtorpant a mezőny. Még 110km van hátra. kb 64km-mel a vége előtt mennek először és 14km-mel a vége előtt másodszor.

Hány km-mel a vége előtt szóljunk, ha nem felejtjük el?Black_Adder
sajnos én nem bírtam szabadságolni magam mára, audit van 😕 hát 4 után igyekszem elhúzni, addig remélem nem érnek oda a hegy lábához, előbb meg úgy sem tudok elmenni…azért köszönöm 😊Habi
Hát most kezdődött az első felvonás a szökevényeknek, a mezőnynek majd 7:40 múlva...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Vajon sikerül-e kifárasztania Contadornak Froome-ot?
Valami azt súgja hogy Contador ma szakaszt nyer.Kenny
Most elég jónak tűnnek a szökevények esélyei és amúgy sem hiszem, hogy megverheti Froome-ot és Quintánát. Ez a kettős szökés szerintem nem hoz sok hasznot, Stannardék kinyírásáért nem biztos, hogy érdemes beáldozni két jobb segítőt.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nagyjából mikorra várható az utolsó hegy megmászása? Tudnom kellene, hogy mikor menjek haza melóból 😀Habi
Én nem bíztam a véletlenre és szabit vettem ki mára és holnapra 😊
Mindenesetre most eléggé megtorpant a mezőny. Még 110km van hátra. kb 64km-mel a vége előtt mennek először és 14km-mel a vége előtt másodszor.

Hány km-mel a vége előtt szóljunk, ha nem felejtjük el?Black_Adder
sajnos én nem bírtam szabadságolni magam mára, audit van 😕 hát 4 után igyekszem elhúzni, addig remélem nem érnek oda a hegy lábához, előbb meg úgy sem tudok elmenni…azért köszönöm 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
én ezen feküdtem ki 😀

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
haveromék most írtak Alpe d'huez 7-es (holland 😊 ) kanyarnál vannak, nagyon komoly a hangulat már délelőtt óta!zászló, minden van még az is lehet hogy feltűnnek majd!amilyen hülye az egyik akár még a watts-ban is! 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Legjobb szakasz a kedvenc kommentátorommal. Ígéretesnek tűnik. 😊Schleck
az a holnapi szakasz lesz 😀eaglesmcnabb
Persze... 😀