Kézilabda

19 feliratkozó

5 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
10 napja
ozibozi New York Giants 15 959
Ma négy éve

Gódorné Nagy Mariann-t választották,minden idők legjobb kézilabdázó nőjének!
A régi-új szövetségi kapitányokból álló zsűri még további 2 VASAS játékost, Sterbinszky Amáliát és Horváth Klárát szavazta be minden idők legjobb 10 játékosa közé.
A képzeletbeli dobogó harmadik fokára Amál került,Horváth Klára a kilencedik lett.
Hölgyeim,hatalmas gratuláció!Köszönjük a nagy sikereket!
Hajrá VASAS!❤️💙
14 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
 handballveszprem.hu/hu/article/koszonjuk-magyar-telekom-foszponzort-valtunk_7463?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0Ohw1BKYsr1nM-WNQv4RodquOkieIVH9n4kge3S7EBJERSnJuNU2pwYBA_aem_op2prM_Xr_S2NmL0WGtyEg
zacknorb
Igen, a 4ig lesz az
 handballveszprem.hu/hu/article/uj-fotamogatonk-a-4ig-csoport_7467?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0XuCllBTX6w_Yd_pS8OpoAbZFBV9upeyBb4MZUH43-en38cI2lzLyvxGk_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw
15 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
 handballveszprem.hu/hu/article/koszonjuk-magyar-telekom-foszponzort-valtunk_7463?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0Ohw1BKYsr1nM-WNQv4RodquOkieIVH9n4kge3S7EBJERSnJuNU2pwYBA_aem_op2prM_Xr_S2NmL0WGtyEg
27 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 457 — The Mathematician
 www.eurosport.hu/kezilabda/csik-zoltan-vezerigazgato-telekom-veszprem-tavozas-bartha-csaba_sto10183977/story.shtml

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
29 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 457 — The Mathematician
Hú ha ez igaz.... ha vele se nyerünk BL-t akkor valóban senkivel...hihetetlen, hogy még mindig Sabate az akivel legközelebb álltunk hozzá (én nagyon bírtam őt)

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/2024/06/a-veszprem-kivasarolja-xavi-pascualt-a-dinamo-bucuresti-tol-sajtohir
dande2
Nekem az fáj hogy tuti megy a kis Rosta is utána

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
29 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 912 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ha ez igaz.... ha vele se nyerünk BL-t akkor valóban senkivel...hihetetlen, hogy még mindig Sabate az akivel legközelebb álltunk hozzá (én nagyon bírtam őt)

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/2024/06/a-veszprem-kivasarolja-xavi-pascualt-a-dinamo-bucuresti-tol-sajtohir
1 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 398 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Jó, de te drukkolsz a Fradinak?
nagylaza, főpohárnok
Én szurkoltam a Győrnek, nem kell mindig fanyalogni, örüljünk már néha!
Bezzeg, ha kikapnak, megy a köpködés, h ennyi pénzből sem tudták megcsinálni (mint a Veszprém mindig).
Vagy legyünk amatőrök és sosem lesz siker.
Pl a Bietigheimet is egy jó erős tőkeinjekcióval emelték fel, Vestergaard az edzőjük a hírek szerint 1,5m eurot kapott.
Willie Parker
Nagyon drukkoltam a csajoknak! De az örömöm - mondjuk így - az említett okok miatt nem felhőtlen. Senki ne értsen félre, egyenként semmi bajom a lányokkal, sőt: kifejezetten szimpatikus csapat. Csak éppen a Hypot annak idején pont azért utáltam, amit most mi csinálunk. Bocs, ha ünneprontó voltam.
nagylaza, főpohárnok
A HYPO teljesen más struktúra volt, ott a külföldre kiszökni akaró tehetséges kelet-európai és távol-keleti játékosokat nemcsak leigazolták, hanem egyben honosították is. Prokop egyszerre betöltött vagy öt-hat tisztséget, nemcsaka csapat alapítója, hanem csapatmanager/sportvezető/néha vezetőedző volt, hanem mellette az osztrák szövetség főtitkára, a válogatott csapatmanagere meg az EHF végrehajtó bizottságának a tagja is.
Willie Parker
És egyben egy iszonyatosan irritáló arrogáns paraszt, bár ez nem tisztség 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 806
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Jó, de te drukkolsz a Fradinak?
nagylaza, főpohárnok
Én szurkoltam a Győrnek, nem kell mindig fanyalogni, örüljünk már néha!
Bezzeg, ha kikapnak, megy a köpködés, h ennyi pénzből sem tudták megcsinálni (mint a Veszprém mindig).
Vagy legyünk amatőrök és sosem lesz siker.
Pl a Bietigheimet is egy jó erős tőkeinjekcióval emelték fel, Vestergaard az edzőjük a hírek szerint 1,5m eurot kapott.
Willie Parker
Nagyon drukkoltam a csajoknak! De az örömöm - mondjuk így - az említett okok miatt nem felhőtlen. Senki ne értsen félre, egyenként semmi bajom a lányokkal, sőt: kifejezetten szimpatikus csapat. Csak éppen a Hypot annak idején pont azért utáltam, amit most mi csinálunk. Bocs, ha ünneprontó voltam.
nagylaza, főpohárnok
A HYPO teljesen más struktúra volt, ott a külföldre kiszökni akaró tehetséges kelet-európai és távol-keleti játékosokat nemcsak leigazolták, hanem egyben honosították is. Prokop egyszerre betöltött vagy öt-hat tisztséget, nemcsaka csapat alapítója, hanem csapatmanager/sportvezető/néha vezetőedző volt, hanem mellette az osztrák szövetség főtitkára, a válogatott csapatmanagere meg az EHF végrehajtó bizottságának a tagja is.
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Jó, de te drukkolsz a Fradinak?
nagylaza, főpohárnok
Kicsit off, de a Fradi UP-t azóta se sikerült rendesen helyre rakni, pedig ennyi pénzből lehetne abba is fektetni, 2010 óta bőven meg lehetett volna alapozni ha legalább abból nem vennék ki
Heisman nádor
Miért sikerült volna? Szerinted üzleti alapú modell az FTC? Ha a klub érdekelt lenne abban, hogy jó legyen az utánpótlás, akkor jó (a mostaninál jobb) lenne. Pénz tényleg van hozzá. De kit érdekel? Amíg állam bácsi fejőstehén üzemmódban működik, addig nincs gond, mindenki boldog. Ha Kubatov repül a picsába (és nem valamelyik másik fideszes korifeus kerül a helyére), akkor tudni fogod, hogy ennek a korszaknak vége. Gyanítom, hogy ez nem holnap lesz.
nagylaza, főpohárnok
Csak ha szeretik a focit, vagy a sportot kéziben is, az a banda lehettek volna, akik legalább azt helyre rakták. Konkrétan ha nem mész külföldre elég kuka. Antiból aki a Gironaban játszik most nem lett volna max NB2-es játékos itthon. A tesóját scoutolták ki, ő valamelyik feeder megyei csapatban kezdett. Meg lehet nézni kik jutnak ki külföldre akik itthon nevelkedtek végig: Lisztes, Dragóner, Vancsa… vezetéknevekre érdemes figyelni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 204 — beers & Packers
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Jó, de te drukkolsz a Fradinak?
nagylaza, főpohárnok
Kicsit off, de a Fradi UP-t azóta se sikerült rendesen helyre rakni, pedig ennyi pénzből lehetne abba is fektetni, 2010 óta bőven meg lehetett volna alapozni ha legalább abból nem vennék ki
Heisman nádor
Miért sikerült volna? Szerinted üzleti alapú modell az FTC? Ha a klub érdekelt lenne abban, hogy jó legyen az utánpótlás, akkor jó (a mostaninál jobb) lenne. Pénz tényleg van hozzá. De kit érdekel? Amíg állam bácsi fejőstehén üzemmódban működik, addig nincs gond, mindenki boldog. Ha Kubatov repül a picsába (és nem valamelyik másik fideszes korifeus kerül a helyére), akkor tudni fogod, hogy ennek a korszaknak vége. Gyanítom, hogy ez nem holnap lesz.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Jó, de te drukkolsz a Fradinak?
nagylaza, főpohárnok
Kicsit off, de a Fradi UP-t azóta se sikerült rendesen helyre rakni, pedig ennyi pénzből lehetne abba is fektetni, 2010 óta bőven meg lehetett volna alapozni ha legalább abból nem vennék ki

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Nekem a helyszínen nagy élmény volt. Első BL meccsem, soha rosszabbat. 😊
1 hónapja
NB2 New England Patriots 22 961 — nabege2@yahoo.com
Egyébként a németek iszonyat jó PO runt toltak. Vazze 6. helyről BL döntő és igazándiból nem volt szerencséjük, mert szerintem a Győr az idei év legjobb játékát nyújtotta. Majd 40 percig nem igazán lehetett belekötni. Akkor jött egy kis hullámvölgy, de +7-nél belefért.
És a Győrnek hogy bejött az edzőcsere. Tanulhatnának egy-páran, hogy merjenek lépni!
Gratula nekik, az elődöntő bénázása után meglepően sima döntő volt.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 204 — beers & Packers
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Jó, de te drukkolsz a Fradinak?
nagylaza, főpohárnok
Én szurkoltam a Győrnek, nem kell mindig fanyalogni, örüljünk már néha!
Bezzeg, ha kikapnak, megy a köpködés, h ennyi pénzből sem tudták megcsinálni (mint a Veszprém mindig).
Vagy legyünk amatőrök és sosem lesz siker.
Pl a Bietigheimet is egy jó erős tőkeinjekcióval emelték fel, Vestergaard az edzőjük a hírek szerint 1,5m eurot kapott.
Willie Parker
Nagyon drukkoltam a csajoknak! De az örömöm - mondjuk így - az említett okok miatt nem felhőtlen. Senki ne értsen félre, egyenként semmi bajom a lányokkal, sőt: kifejezetten szimpatikus csapat. Csak éppen a Hypot annak idején pont azért utáltam, amit most mi csinálunk. Bocs, ha ünneprontó voltam.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 806
A kapus bármennyi pénzt megér.
ozibozi
Solberg távozni fog
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 697 — Bla, bla, bla
Meglepett ez a BL győzelem, de nagyon örülök!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
1 hónapja
ozibozi New York Giants 15 959
A kapus bármennyi pénzt megér.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 806
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Jó, de te drukkolsz a Fradinak?
nagylaza, főpohárnok
Én szurkoltam a Győrnek, nem kell mindig fanyalogni, örüljünk már néha!
Bezzeg, ha kikapnak, megy a köpködés, h ennyi pénzből sem tudták megcsinálni (mint a Veszprém mindig).
Vagy legyünk amatőrök és sosem lesz siker.
Pl a Bietigheimet is egy jó erős tőkeinjekcióval emelték fel, Vestergaard az edzőjük a hírek szerint 1,5m eurot kapott.

Szerkesztette: Willie Parker
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 204 — beers & Packers
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Jó, de te drukkolsz a Fradinak?
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 956 — Keep pounding
12 magyar gól, sztem ennél jobb nem történhetett a magyar női kézilabdával ma este.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 15 959
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
iktriad
Azok helyett is tudnál jobbakat hozni, csak kénytelen vagy gyengébbeket berakni, hogy elmondhassák magyarok vagyunk sok légióssal, pedig mennyivel erősebbek lehetnének ha azokon a posztokon is jobbak játszanának helyettük. Ha van eredmény a ‘barmok’ úgyanúgy megtöltenék a stadiont is
A folyamatos nemzetközi siker kulcsa a minél kevesebb magyar
😅

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 204 — beers & Packers
Le a kalappal, de azért az szomorú, hogy amikor a szurkerek elénekelték a Himnuszt, azt kérdeztem magamban: gyerekek, kinek? Teljesen másban szocializálódtam, és attól tartok, már nem is fogok megváltozni.
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 78 247 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az hogy egyel több magyar volt a Győrbe mint a németeknél pont az amiért nem kapcsoltam be… 3-2
Heisman nádor
A Fradi soccer csapatában sincsenek általában többen. 😀
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 78 247 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Áramszünet. Az MVM-Domeban.
csipkelli
Még jó hogy, nem a pályán történt ez kivételesén. 😀