Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szegény Görbe jellemzésébe is betehetjük az 'injury-prone' jelzőt. Nagyon sajnálom őt.

iktriad
nem értem amúgy mi értelme 2 héttel az EB előtt egy ilyen tornának, legalább Mátéfinak lesz mire fognia majd...Divat
Felkészülni és gyakorolni esetleg? Mindenki igy készül minden sportágban; hogy játszik 2-3 edzőmeccset a nagy megmérettetés előtt. Az hogy ilyenkor valaki megsérül sajnos benne van.iktriad
persze jó dolog felkészíteni és gyakoroltatni a legjobb és legsérülékenyebb játékosunk a nagy megmérettetés előtt 2-3 közvetlen edzőmeccsel.

szerk: persze az is benne van, h EB nyitómeccsen is egyből megsérülhet, de ezt már nem tudjuk meg.

|
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zácsik és Görbicz se lesz ott az EB-n...na de majd a Bulath-Tomori átlövő páros megmutatja 😊Divat
Szegény Görbe jellemzésébe is betehetjük az 'injury-prone' jelzőt. Nagyon sajnálom őt.

iktriad
nem értem amúgy mi értelme 2 héttel az EB előtt egy ilyen tornának, legalább Mátéfinak lesz mire fognia majd...Divat
Felkészülni és gyakorolni esetleg? Mindenki igy készül minden sportágban; hogy játszik 2-3 edzőmeccset a nagy megmérettetés előtt. Az hogy ilyenkor valaki megsérül sajnos benne van.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Zácsik és Görbicz se lesz ott az EB-n...na de majd a Bulath-Tomori átlövő páros megmutatja 😊Divat
Szegény Görbe jellemzésébe is betehetjük az 'injury-prone' jelzőt. Nagyon sajnálom őt.

iktriad
nem értem amúgy mi értelme 2 héttel az EB előtt egy ilyen tornának, legalább Mátéfinak lesz mire fognia majd...

|
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zácsik és Görbicz se lesz ott az EB-n...na de majd a Bulath-Tomori átlövő páros megmutatja 😊Divat
Szegény Görbe jellemzésébe is betehetjük az 'injury-prone' jelzőt. Nagyon sajnálom őt.

http://sporthirado.hu/cikk-kezilabda-szaz_evben_egyszer_latsz_ilyen_golt_-36739

WTF 😮Szobi22
Az igen.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://sporthirado.hu/cikk-kezilabda-szaz_evben_egyszer_latsz_ilyen_golt_-36739

WTF 😮Szobi22
ez a durva nem a Barátok Közt 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Zácsik és Görbicz se lesz ott az EB-n...na de majd a Bulath-Tomori átlövő páros megmutatja 😊

|
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://sporthirado.hu/cikk-kezilabda-szaz_evben_egyszer_latsz_ilyen_golt_-36739

WTF 😮

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
de nagy elégtétel a mai szegeden aratott győzelmünk. VESZPRÉM rulez
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ennafatival a játéktudása miatt van gondom. Meg legalább tanulna magyarul😛kishaszi
Ez itt off, de mondj jobb bekket a magyar mezőnyből, ahol Sille meg Kangyal 40000 évesen is válogatottak tudnak lenni...

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De nem érted mit mondok Rajna😊 Azt mondom, hogy leszarom mit gondolnak a szerbek, spanyolok😊 Tőlem hazaárulózhatják, akit akarnak. Én azzal kívánok foglalkozni, aki magyarnak született és amit tesz, ami úgymond érint. Ha ez megnyugtat: sose voltam híve a honosításoknak egyébként, de ennek is vannak kategóriái. Mondjuk mivel hokit is néznek páran egyesek, legyen onnét példa: Frank Kovács. Az érthető volt és nincs vele gond. Ennafati az már más tészta...kishaszi
Én abszolút honosításellenes vagyok, de ha már van, ne szapuljuk azokat, akik élnek a lehetőséggel. Laci is veszít a nemzetközi presztízséből azzal, hogy karrierje derekán kihagy három világversenyt. Nekem sem tetszik amit csinál, félreértés ne essék, csak eszembe nincs ezen megakadni, sajnos ilyen ma ez a sport. Fura mód hokiban a honosításaink egész korrektek, Ennaffati is magyar anyával bír, Holéczy is név alapján stimmel, Mihály, Sille tiszta sor, Ondrejcik meg Sikorcin aki eszembe jut most így hirtelen, hogy gáz, na de előbbi sosem volt tényező a válgoatottban, utóbbi pedig egyelőre nem volt az. Vörös Áron kéne még 😀Rajna
Ennafatival a játéktudása miatt van gondom. Meg legalább tanulna magyarul😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
De nem érted mit mondok Rajna😊 Azt mondom, hogy leszarom mit gondolnak a szerbek, spanyolok😊 Tőlem hazaárulózhatják, akit akarnak. Én azzal kívánok foglalkozni, aki magyarnak született és amit tesz, ami úgymond érint. Ha ez megnyugtat: sose voltam híve a honosításoknak egyébként, de ennek is vannak kategóriái. Mondjuk mivel hokit is néznek páran egyesek, legyen onnét példa: Frank Kovács. Az érthető volt és nincs vele gond. Ennafati az már más tészta...kishaszi
Én abszolút honosításellenes vagyok, de ha már van, ne szapuljuk azokat, akik élnek a lehetőséggel. Laci is veszít a nemzetközi presztízséből azzal, hogy karrierje derekán kihagy három világversenyt. Nekem sem tetszik amit csinál, félreértés ne essék, csak eszembe nincs ezen megakadni, sajnos ilyen ma ez a sport. Fura mód hokiban a honosításaink egész korrektek, Ennaffati is magyar anyával bír, Holéczy is név alapján stimmel, Mihály, Sille tiszta sor, Ondrejcik meg Sikorcin aki eszembe jut most így hirtelen, hogy gáz, na de előbbi sosem volt tényező a válgoatottban, utóbbi pedig egyelőre nem volt az. Vörös Áron kéne még 😀

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De nem érted mit mondok Rajna😊 Azt mondom, hogy leszarom mit gondolnak a szerbek, spanyolok😊 Tőlem hazaárulózhatják, akit akarnak. Én azzal kívánok foglalkozni, aki magyarnak született és amit tesz, ami úgymond érint. Ha ez megnyugtat: sose voltam híve a honosításoknak egyébként, de ennek is vannak kategóriái. Mondjuk mivel hokit is néznek páran egyesek, legyen onnét példa: Frank Kovács. Az érthető volt és nincs vele gond. Ennafati az már más tészta...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
alapvetően a FIFA elég hüyén kezeli a szabályrendszerét, de annál jobb ötletük még nem volt, hogy 1 játékos csak 1 ország csapatában lehet válogatott, szóval tök felesleges honosítani.

ezt miért nem lehet átvenni mindenhol?
nem csak kézilabdában szünnének meg a Laci-féle ügyek, de a macedón és kuvaiti kosárcsapatban sem Rayshawn Henderson nevű gyerek szaladgálnának.Höri
Pssszt, akkor a fél magyar válogatott most nem lenne, de azok magyar érzelmű srácok tudod, akiknek piros-fehér-zöldben dobog a szívük na. Nem ám kubai meg szerb meg mongol (Schuch 😂 ) hazaárulók 😛 viszont ha tőlünk megy el valaki a klubcsapata országába kézizni az egy Hitlersztálin keverék legalább.Rajna
Mondjuk pont leszarná mindenki, ha korrekten megmondja, hogy nekem ez nem pálya, amaz a pálya. Már rég nem foglalkozna vele senki. Attól még ugyanúgy nem lesz szimpatikus. Az megint kurvára más odlal, hogy a nemzeti csapatban meg van honosítottunk, mert más tészta. Én speciel leszarnám, hogy a spanyolok mit gondolnának grandekamusról, ha ott játszana. Teljesen más a két történet.kishaszi
Ezt te sem gondolod komolyan. Ha bejelentené, hogy baszik magyar válogatott lenni, akkor minden fan lenyelné meg helyeselne? Nem, sokkal durvább hazaárulózás menne, minden fellépésén durva fújolás. Nem lenne sztem gigantikus különbség. Én nem tudom, a mi honosítottjaink miben más tészták. Talán a kubaiak igen emrt őket nem is igen engedték játszani és meg lehet magyarázni, hogy nemzetközi színtéren akartak bizonyítani, de a szerbek semmiképp, pontosan annyi közük van Magyarországhoz mint Lacinak a spanyolokhoz. Nem hiszem, hogy déli szomszédainknál nem megy a hazaárulózás, de az ilyen felett könnyen szemet hunyunk, ha nekünk egy (de annál jobb...) emberünk elmegy akkor meg megy a gusztustalan stb. duma. Ha valakinek el kéne fogadni egy ilyet azok mi vagyunk (meg az osztrákok).

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
alapvetően a FIFA elég hüyén kezeli a szabályrendszerét, de annál jobb ötletük még nem volt, hogy 1 játékos csak 1 ország csapatában lehet válogatott, szóval tök felesleges honosítani.

ezt miért nem lehet átvenni mindenhol?
nem csak kézilabdában szünnének meg a Laci-féle ügyek, de a macedón és kuvaiti kosárcsapatban sem Rayshawn Henderson nevű gyerek szaladgálnának.Höri
Pssszt, akkor a fél magyar válogatott most nem lenne, de azok magyar érzelmű srácok tudod, akiknek piros-fehér-zöldben dobog a szívük na. Nem ám kubai meg szerb meg mongol (Schuch 😂 ) hazaárulók 😛 viszont ha tőlünk megy el valaki a klubcsapata országába kézizni az egy Hitlersztálin keverék legalább.Rajna
Mondjuk pont leszarná mindenki, ha korrekten megmondja, hogy nekem ez nem pálya, amaz a pálya. Már rég nem foglalkozna vele senki. Attól még ugyanúgy nem lesz szimpatikus. Az megint kurvára más odlal, hogy a nemzeti csapatban meg van honosítottunk, mert más tészta. Én speciel leszarnám, hogy a spanyolok mit gondolnának grandekamusról, ha ott játszana. Teljesen más a két történet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
alapvetően a FIFA elég hüyén kezeli a szabályrendszerét, de annál jobb ötletük még nem volt, hogy 1 játékos csak 1 ország csapatában lehet válogatott, szóval tök felesleges honosítani.

ezt miért nem lehet átvenni mindenhol?
nem csak kézilabdában szünnének meg a Laci-féle ügyek, de a macedón és kuvaiti kosárcsapatban sem Rayshawn Henderson nevű gyerek szaladgálnának.Höri
Pssszt, akkor a fél magyar válogatott most nem lenne, de azok magyar érzelmű srácok tudod, akiknek piros-fehér-zöldben dobog a szívük na. Nem ám kubai meg szerb meg mongol (Schuch 😂 ) hazaárulók 😛 viszont ha tőlünk megy el valaki a klubcsapata országába kézizni az egy Hitlersztálin keverék legalább.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én amúgy a Laci levelében azt a szót nem értettem, hogy "együttműködés". Márminthogy ő meg a válogatott együttműködik ha ő hajlandó játszani. Nem tudom, de én valahogy ezt nem így képzelem el. hívnak, jössz játszol, legfeljebb sírsz a körülmények miatt.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Egy percet nem játszott a spanyol válogatottban és nem mondta le a válogatottságot. Valószínűleg mindkettő meg fog történni. Ettől még nem kell úgy tenni, mintha ráhugyozott volna a címeres mezre és mint egy szabadügynök, a legtöbb pénzt kínáló csapattal válogatottal aláírt volna.marci
mindketten tudjuk, hogy azért nem lép pályára, hogy az olimpián játszhasson. mert rendben van lehet tüntetni a szar körülmények ellen, pl azzal h 10 gólt versz minden meccsen, és bebizonyítod h többet érdemelsz és esetleg segítesz további szponzort/pénzt szerezni.

és igenis történtek lépések a szövetség részéről, hogy az álkifogásai finanszírozható részét megoldják, csak amikor ez sikerült volna, kiderült hogy újabb igény van. ami ráadásul nem is olyan apró.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
alapvetően a FIFA elég hüyén kezeli a szabályrendszerét, de annál jobb ötletük még nem volt, hogy 1 játékos csak 1 ország csapatában lehet válogatott, szóval tök felesleges honosítani.

ezt miért nem lehet átvenni mindenhol?
nem csak kézilabdában szünnének meg a Laci-féle ügyek, de a macedón és kuvaiti kosárcsapatban sem Rayshawn Henderson nevű gyerek szaladgálnának.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hopp, most már az egész válogatottat fogják utálni az emberek? http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/kiall-a-valogatott-keret-nagy-laszlo-mellett-2051429/F.Schleck
Nyilvánvalóan mindegyikőjük hazaáruló ... gondolom.marci
miért melyik mondta még le a válogatottságot, hogy később nagyon sok pénzért játszhasson máshol ?gabtsi
Egy percet nem játszott a spanyol válogatottban és nem mondta le a válogatottságot. Valószínűleg mindkettő meg fog történni. Ettől még nem kell úgy tenni, mintha ráhugyozott volna a címeres mezre és mint egy szabadügynök, a legtöbb pénzt kínáló csapattal válogatottal aláírt volna.

Nyilvánvaló, hogy mindkét félnek van vaj a füle mögött, Nagy Laci is rosszul teszi, hogy csak a körülményekre hivatkozik, és nem említi meg, hogy felnőttként csak Spanyolországban élt, ott van a családja, van kismillió közeli barátja és minden bizonnyal jóval szorosabb szálak fűzik Barcelonához, mint Szegedhez. Ahogy a szövetség is barom mert egyrészt teljesen semmibe vette a csapatkapitány kéréseit (amik mint látjuk és Nagy is leírta, nem a saját, önző ötletei voltak, hanem a csapattársak nevében fordult a szövetséghez), másrészt ahelyett, hogy az első távolmaradás után megpróbált volna tiszta vizet önteni a pohárba, simán csak behivogatta, majd sopánkodott, hogy "már megint nem jön a Laci, nem értjük miért", tökéletes táptalajt teremtve a Nagy iránt itthon kialakult utálatnak.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hopp, most már az egész válogatottat fogják utálni az emberek? http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/kiall-a-valogatott-keret-nagy-laszlo-mellett-2051429/F.Schleck
Nyilvánvalóan mindegyikőjük hazaáruló ... gondolom.marci
miért melyik mondta még le a válogatottságot, hogy később nagyon sok pénzért játszhasson máshol ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Köszi,

na ezek után kíváncsi leszek arra, hogy melyik fél lép először és mit ! Fogunk itt mi még érdekes dolgokat látni, olvasni, úgy érzem.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mit írnak ? Bocs, a hülye kérdésért, csak bannolva van nálam az NSO ! 😕adyno12
Kiáll a válogatott keret Nagy László mellett
Gál Gyula csapatkapitány a Nemzeti Sportnak elmondta, beszélt a válogatott keret tagjaival, és egységes a játékosok véleménye: Nagy László az igazat írta nyílt levelében.
A válogatott és a CO Zagreb beállósa elmondta, a csapat szerint Nagy László írásának minden bíráló felvetése fedi a valóságot. Ezekről beszélniük kell a szövetség vezetőinek és a csapat tagjainak, irányítóinak, hogy mielőbb változások következzenek, s ennek a csapat, valamint a magyar kézilabda lássa a hasznát.
Hirdetés

A Gál Gyulával készített interjút és a keret több tagjának véleményét a pénteki Nemzeti Sportban olvashatják.

A keret levelet is eljuttatott a szövetséghez, amit teljes egészében az alábbiakban olvashatnak.
A VÁLOGATOTT KERET TAGJAINAK LEVELE A SZÖVETSÉGNEK
A levelet a kezi.hu tette közzé.



„Kedves kézilabdabarátok, tisztelt Magyar Kézilabda-szövetség!

Az utóbbi napokban szakmai és szurkolói körökben egyaránt komoly vihart kavart a férfi kézilabda-válogatott korábbi csapatkapitányának, Nagy Lászlónak a levele.

A magunk részéről nem szeretnénk sem botrányt okozni, sem tovább görgetni a „Nagy-ügyet", viszont az eset felvet problémákat, amelyek megoldásra várnak.

Mindannyian egy irányba húzunk: eredményes válogatottban szeretnénk szerepelni. Csapatunk összetartó közösség, ezen a tényen nem változtathat semmiféle külső körülmény.

De: kivétel nélkül mindenben egyetértünk Nagy László megállapításaival, amelyek a válogatott körülményeire, lehetőségeire vonatkoznak.

Reményeink szerint ez a helyzet egy folyamat kezdete, amely során mindenki mindent megtesz annak érdekében, hogy a válogatott minél eredményesebben szerepelhessen – már a svédországi világbajnokságon is. Mi, játékosok mindezt a pályán és az edzéseken tudjuk bizonyítani.

Ugyanakkor nemcsak a pályán, hanem a pályán kívül is a megoldások hívei vagyunk: éppen ezért párbeszédet kezdeményezünk a magyar válogatott működési feltételeit, menedzselési kérdéseit illetően a Magyar Kézilabda-szövetséggel.

Szeretnénk, ha mindkét fél őszintén elmondaná a véleményét, de ami még fontosabb: a lehetőségeit és az igényeit is. Bízunk benne, hogy levelünk minél rövidebb időn belül elindítja a változásokat.

Érdekünk és célunk közös – az olimpiai részvétel kiharcolása, a magyar kézilabdázás eredményességének és a válogatottak, klubcsapatok által kiharcolt tekintély megőrzése. Ehhez párbeszédre és változásokra van szükség.

A válogatott tagjai a továbbiakban a média számára ebben a kérdésben nem szeretnének nyilatkozni, az ügyet a nyilvánosság felé jelen levelünkkel lezártnak tekintjük.



A Magyar Kézilabda-szövetség válaszát várva, üdvözlettel:


A magyar férfi kézilabda-válogatott tagjai



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Sinka László a válogatott csütörtöki levelével kapcsolatban az MTI-nek elmondta: természetesen mindent meg kell beszélni a játékosokkal, és nem levelezni kell.

„Teljesen normális dolog, hogy kiállnak társuk mellett, mert ez is jelezi, amit Mocsai Lajos szövetségi kapitány is kiemel, hogy Nagy Lászlóra szükség van! Nyugvópontra kell jutni, és reméljük, ez így is lesz."

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Mit írnak ? Bocs, a hülye kérdésért, csak bannolva van nálam az NSO ! 😕

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hopp, most már az egész válogatottat fogják utálni az emberek? http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/kiall-a-valogatott-keret-nagy-laszlo-mellett-2051429/F.Schleck
Nyilvánvalóan mindegyikőjük hazaáruló ... gondolom.marci
Tényleg, eszembe sem jutottak a spanyol válogatottban lejátszott meccsei...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hopp, most már az egész válogatottat fogják utálni az emberek? http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/kiall-a-valogatott-keret-nagy-laszlo-mellett-2051429/F.Schleck
Nyilvánvalóan mindegyikőjük hazaáruló ... gondolom.