Könyvek, színház

19 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mucsi Zoltán lett az idei Kaszás Attila-díjas
Gratula! Nagyon nagy arc!
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 898 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Zeusz emlékiaratairól vélemény ?
a hátulján lévő kis előzetes kíváncsivá tett,de nem tudom,hogy megéri -eDrip
Az elátkozott királyokat olvastad? Ha az a 7 könyv tetszett ez is fog. (Egyébként van második része a Zeusznak).
Ha meg bejönnek a görög regék, mondák, istenek, sztorik, elmélkedések akkor ez is tetszeni fog.Sobri Jóska
Nem olvastam . Nem azt mondom,hogy húúú de oda vagyok értük,de semmi bajom nincs velük. Nem tudom,egyelőre keresgetek még könyveket aztán vagy most,vagy később de beszerzem

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Zeusz emlékiaratairól vélemény ?
a hátulján lévő kis előzetes kíváncsivá tett,de nem tudom,hogy megéri -eDrip
Az elátkozott királyokat olvastad? Ha az a 7 könyv tetszett ez is fog. (Egyébként van második része a Zeusznak).
Ha meg bejönnek a görög regék, mondák, istenek, sztorik, elmélkedések akkor ez is tetszeni fog.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 480 — Sic semper tyrannis!
Nemrég megkaptam J. R. dos Santos: Az isteni formula című könyvét. Hasonló stílusú mint a Da Vinci kód. Nekem nagyon tetszett, jó kis könyv, bár azért olyan nagy meglepetések nincsenek benne, de sztem kikapcsolódásnak tökéletes. Valamit most jelent meg a szerző új könyve A hetedik pecsét, amiről szintén jókat írnak. Ha valaki szereti az ilyen stílusú könyveket, azoknak csak ajánlani tudom.
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 898 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Zeusz emlékiaratairól vélemény ?
a hátulján lévő kis előzetes kíváncsivá tett,de nem tudom,hogy megéri -e

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
jó vadászterület, nehogy vigyél csajtbriareos
de sose a királynőt, mindig a második helyezett a legszebbJJ
Exemmel megyek. Tehát a szex garantált, de nem tartozunk egymásnak elszámolással. 😊 Így a legjobb, ha meg vmi királynő vagy udvarhölgy lesz, akkor döngetem a mellem. 😂Soldados
eccerű pofavizit, előre lezsozsózott szavazással.
Pont annyit igyál, hogy ne öklendezzél, de az arcod már merev legyen,és jó lesz. Csajokat felejt el, csak a üdvös papákat nézegessed - felfújt puccos picsás szobériás műbalhé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
A kórházban elolvastam Tvrtko 12 pokoli történet és Pokoli történetek különdkiadását, nagyon, nagyon jó! Már rajta vagyok a többi rész beszerzésén is.JayB
Frei első és azt hiszem e kategóriában utolsó könyve messze veri Tvrtko-tJJ
Moldova pedig mindkettőt 2 nagyságrenddel. 😊

Megvolt a legújabb (majdnem) skandináv krimi, Liza Marklund - James Patterson: Üdvözlet a gyilkostól.
Hát a Studio69-hez képest, és az egész Skandináv krimik sorozathoz képest rendkívül ergya. (Igaz nem ezen sorozat keretein belül jelent meg, de akkoris.) Szögegyenes sztoriszál teljesen egyszerűen megírva, semmi izgalom, csavar, agyalás, sőt, még egy teljesen snassz szerelmi szál is belekeveredet az amerikai hatásnak köszönhetően. Semmi skandináv feeling, sima tucatkrimi.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 292 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
A kórházban elolvastam Tvrtko 12 pokoli történet és Pokoli történetek különdkiadását, nagyon, nagyon jó! Már rajta vagyok a többi rész beszerzésén is.JayB
Frei első és azt hiszem e kategóriában utolsó könyve messze veri Tvrtko-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
A kórházban elolvastam Tvrtko 12 pokoli történet és Pokoli történetek különdkiadását, nagyon, nagyon jó! Már rajta vagyok a többi rész beszerzésén is.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ma néztük meg a Nemzetiben a Magyar ünnepet. Fantasztikus darab, nagyon tetszett, szünettel több, mint 2,5 óra volt, de egyáltalán nem tűnt fel. Csak ajánlani tudom.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Idén először megyek a balatonfüredi Anna-bálra. Volt már rajta vki? Ha igen, mik a személyes tapasztalatai?Soldados
jó vadászterület, nehogy vigyél csajtbriareos
de sose a királynőt, mindig a második helyezett a legszebbJJ
Exemmel megyek. Tehát a szex garantált, de nem tartozunk egymásnak elszámolással. 😊 Így a legjobb, ha meg vmi királynő vagy udvarhölgy lesz, akkor döngetem a mellem. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 292 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Idén először megyek a balatonfüredi Anna-bálra. Volt már rajta vki? Ha igen, mik a személyes tapasztalatai?Soldados
jó vadászterület, nehogy vigyél csajtbriareos
de sose a királynőt, mindig a második helyezett a legszebb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Idén először megyek a balatonfüredi Anna-bálra. Volt már rajta vki? Ha igen, mik a személyes tapasztalatai?Soldados
jó vadászterület, nehogy vigyél csajt

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Idén először megyek a balatonfüredi Anna-bálra. Volt már rajta vki? Ha igen, mik a személyes tapasztalatai?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Múlt héten is jártam arra, de nem mentem be, mert az utolsó (tavalyi) tapasztalatom az volt, hogy a normál antikváriumi árak minimum másfélszeresén árulnak.vadibandi
Hétfőn nyitottak.
És minden könyv 599 forint. Ez minek a másfélszerese egy full új Bradbury könyv vagy egy 2 kilós művészeti album esetén? Hol vannak ezek 400ért?

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Múlt héten is jártam arra, de nem mentem be, mert az utolsó (tavalyi) tapasztalatom az volt, hogy a normál antikváriumi árak minimum másfélszeresén árulnak.




több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Egy érdekességre bukkantam ma a nyugati aluljáróban:
a hosszú alagútas részen van az Eiffel antikvárium. viszont most kettő üzlettel odébb költözik, ami azt jelenti, hogy jelenleg minkét üzletben ők vannak. De ami nekünk ebben a jó, hogy az új üzletben egyfajta kiárúsítást tartanak egész áprilisban, 599/könyv áron.Minden könyv ennyibe kerül, de nem fos gagyik vannak, hanem szó szerint minden.
300 oldalas művészeti albumok (Cézanne, Giotto, Hopper, ezekre tuti emlékszem), USA-ról sok német nyelvű, vastag sok képpel illusztrált album, Révai lexikon kötetek, volt több fotókkal illusztrált történelmi könyv is (német 2.vh-s is), Taschen kiadású Bosch album, Grisham könyvek (keményfedelesek is), vadi új Bradbury, vagy Philip K. Dick (ezekből sok, nem csak 1-2 darab), és még sok más agavés könyv, de láttam például Daniel Keys Moran - A gyűrű című alapfantasy-jét, Gibson Neuromancer-ét, stb stb, szóval rengeteg jó könyv csak 600 ért.
Kérdeztem a srácot, hogy ezmiez, azt mondta akkora a készletük, hogy dömpingáron szűkítik. De mint írtam ebbe érdekes módon beletartoznak olyan könyvek, amit ha megvesz az ember, és átviszi másik antikváriumba, akkor ott izibe adnak érte 1000 forintot, minimum.
Szóval a nyugati aluljárót a Westend elöttivel összekötő alagútszakaszon, az utóbbi felé haladva, bal oldalt a kanyarnál lévő kocsma mellett.

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Igaz nem sci-fi, de Bankstől a Darázsgyár kötelező olvasmány. Sci-fieit viszont még nem olvastam, arról nem tudok véleményt mondani.

Libri Aranykönyv szavazáson csak tovább nyomatták idén is a sok tvájlájt meg vámpíros könyveket... A hold börtőnébenre meg hiába hívtam fel a figyelmüket még csak ki sem rakták szavazásra...

Nem baj, ma kaptam meg Neil Stephenson Gyémántkor című kötetét. :cool:
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 763 — Amerikai sportok rajongója
Ian M Banks konyveirol velemeny?zavi27
Én csak az első 2 magyarul megjelent sci-fi-jét olvastam, de azokról lesújtó. 😊
Az rendben, hogy felvázol egy világot, rendesen ki is dolgozza, de az a jól kidogozott világ egyszerűen unalmas.
Sokat elmond erről a pár könyvről, hogy már nem is emlékszem a sztorira, csak a feelingjére.
Bár lehet ezzel a véleményemmel egyedül maradok, mert sok rajongója van, de én mint sci-fi fan nem tartom sokra.
Sok jobb sci-fit tudok ajánlani. 😊Sobri Jóska
Egy kollegam ajalotta, hogy o a Jatekmester cimu muvet olvasta es szerinte az nagyon erdekes, izgalmas volt.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Jobb nincs, de sok ugyanennyire kurva jó van.
Mankell-eket ajánlom még bőszen, és ha az ötödik asszonnyal kezded, akkor felteszed őt is a csúcsra, azon nyomban.Sobri Jóska
Megnézem, kösz a tippet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Ian M Banks konyveirol velemeny?zavi27
Én csak az első 2 magyarul megjelent sci-fi-jét olvastam, de azokról lesújtó. 😊
Az rendben, hogy felvázol egy világot, rendesen ki is dolgozza, de az a jól kidogozott világ egyszerűen unalmas.
Sokat elmond erről a pár könyvről, hogy már nem is emlékszem a sztorira, csak a feelingjére.
Bár lehet ezzel a véleményemmel egyedül maradok, mert sok rajongója van, de én mint sci-fi fan nem tartom sokra.
Sok jobb sci-fit tudok ajánlani. 😊

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 763 — Amerikai sportok rajongója
Ian M Banks konyveirol velemeny?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Jobb nincs, de sok ugyanennyire kurva jó van.
Mankell-eket ajánlom még bőszen, és ha az ötödik asszonnyal kezded, akkor felteszed őt is a csúcsra, azon nyomban.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Megjelent a legújabb Indridason könyv Hideg Nyomon címmel 😉Bondi
Két hete, ja. 😊
SPOILER
Szerintem ez nem a csúcsműve, de egynek elmegy a többi közé, simán olvasható, szórakoztató, de a Vérvonal, a Hidegzóna, Kihantolt bűnök mind simán jobbak. Kb. a Távoli hangok kategóriája, de Erlendur-rajongóknak azért kötelező. 😊
Sobri Jóska
Nekem nagyon bejött, tetszett, hogy a rasszista vonal nem dominálta agyon a sztorit. Miután túlestem a Millennium 3 könyvén/filmjén és Jo Nesbo Vörösbegyén, még mindig azt mondom, hogy Indridasonnál nincsen jobb ebben a skandi-krimi műfajban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Megjelent a legújabb Indridason könyv Hideg Nyomon címmel 😉Bondi
Két hete, ja. 😊
SPOILER
Szerintem ez nem a csúcsműve, de egynek elmegy a többi közé, simán olvasható, szórakoztató, de a Vérvonal, a Hidegzóna, Kihantolt bűnök mind simán jobbak. Kb. a Távoli hangok kategóriája, de Erlendur-rajongóknak azért kötelező. 😊

És jön az új Mankell is, a Pekingi férfi, neten már rendelhető:
http://www.polc.hu/konyv/a_pekingi_ferfi/711973/