NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Egész family Type-O-Negative, szóval vmi rohadt Calici volt!
Willie Parker
blakkiznámbervan!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Igen az kell akkor. De eleg ha belepes utan 24 oran belul potolni tudod. Pl Sopron utan az elso benzinkutnal van ingyenes PCR es Antigen teszt.
Toto21
E carda(al)azért azt tedd hozzá
VvAlekosz
Nem kell!
Toto21
Dehogy nem az az első amit elkérnek nem ?
VvAlekosz
Itt elek. Corona elejen ingaztam es teszteltem. Anyos Nemetbol itt tesztel, mert nem kell. Csak nev Es telefonszam
Toto21
Értem
De ettől független mindenhol első körbe az E cardot kérik
Bár azt elhiszem hogy anélkül is megcsinálják de hivatalosan az is kell hozzá.
Mint ahogy kéz orosz oltással is mindenhova bemehettem még a határ átlépésnél sem volt vele para.Igaz ez szigorítás előtt volt
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=VkEqgoVdEtI


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Egész family Type-O-Negative, szóval vmi rohadt Calici volt!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Kedves Mindnyájan!Jó hír!
Újabb rendelkezések értelmében nov.17-től fogadhatjuk az egészséges de tünetmentes gyerekeket a csoportba!
Addig folynak a fertőtlenítések.Jelezzétek, aki nem jön az ebéd visszarendelés miatt.Köszönjük!"peach
Elgondolkodtam, hogy vajon az egészséges, de tüneteket produkáló gyerekekkel mi a helyzet? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Igen az kell akkor. De eleg ha belepes utan 24 oran belul potolni tudod. Pl Sopron utan az elso benzinkutnal van ingyenes PCR es Antigen teszt.
Toto21
E carda(al)azért azt tedd hozzá
VvAlekosz
Nem kell!
Toto21
Dehogy nem az az első amit elkérnek nem ?
VvAlekosz
Itt elek. Corona elejen ingaztam es teszteltem. Anyos Nemetbol itt tesztel, mert nem kell. Csak nev Es telefonszam
Toto21
jól van ezen ne vesszetek össze annyit nem ér 😀

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Igen az kell akkor. De eleg ha belepes utan 24 oran belul potolni tudod. Pl Sopron utan az elso benzinkutnal van ingyenes PCR es Antigen teszt.
Toto21
E carda(al)azért azt tedd hozzá
VvAlekosz
Nem kell!
Toto21
Dehogy nem az az első amit elkérnek nem ?
VvAlekosz
Itt elek. Corona elejen ingaztam es teszteltem. Anyos Nemetbol itt tesztel, mert nem kell. Csak nev Es telefonszam
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Kóbor is addig okoskodott vénségére az oltások ellen, hogy vége is lett, már nem fog felkelni.
ozibozi
sehol nem hozták még le, hogy elhunyt volna
NB2
Mert még a gépek életben tartják. 😕
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Igen az kell akkor. De eleg ha belepes utan 24 oran belul potolni tudod. Pl Sopron utan az elso benzinkutnal van ingyenes PCR es Antigen teszt.
Toto21
E carda(al)azért azt tedd hozzá
VvAlekosz
Nem kell!
Toto21
Dehogy nem az az első amit elkérnek nem ?
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Igen az kell akkor. De eleg ha belepes utan 24 oran belul potolni tudod. Pl Sopron utan az elso benzinkutnal van ingyenes PCR es Antigen teszt.
Toto21
E carda(al)azért azt tedd hozzá
VvAlekosz
Nem kell!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Kóbor is addig okoskodott vénségére az oltások ellen, hogy vége is lett, már nem fog felkelni.
ozibozi
sehol nem hozták még le, hogy elhunyt volna
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Kóbor is addig okoskodott vénségére az oltások ellen, hogy vége is lett, már nem fog felkelni.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nálunk előírták a kötelező oltást. Állami tulajdonú Nzrt.
Aki nem oltott, január 1-től fizetés nélküli szabi.
zemanla
Helyes
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Elvileg a pfizert is felvezetik az oltási igazolványhoz, illetve a kiskönyvbe is bekerült. Szóval van benne nyugati vakcina, akkor mehet az én értelmezésem szerint
peach
rokon 2 hete igy ment. 3. oltas 3/3kent szerepel az igazolasban...
nem kellett semmifele teszt, egyenlore ez nem amerika...
mayet
Fals
A dolog két nyugati vakcina második után x nap ez a hivatalos
Az más kérdés hogy basznak rá
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Elvileg a pfizert is felvezetik az oltási igazolványhoz, illetve a kiskönyvbe is bekerült. Szóval van benne nyugati vakcina, akkor mehet az én értelmezésem szerint
peach
Nagyon nem
Rosszul tudod két oltás nyugati
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Igen az kell akkor. De eleg ha belepes utan 24 oran belul potolni tudod. Pl Sopron utan az elso benzinkutnal van ingyenes PCR es Antigen teszt.
Toto21
E carda(al)azért azt tedd hozzá
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nálunk előírták a kötelező oltást. Állami tulajdonú Nzrt.
Aki nem oltott, január 1-től fizetés nélküli szabi.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
 24.hu/kozelet/2021/11/15/koronavirus-kormany-parlament-kerdesek-jarvanyugyi-adatok-lelegeztetogep/
A válaszok Fityeszék részéről egyszerűen zseniálisak...
Beki
akkkor dúdoljad csak velem:
ha zud tunk éjje
ha zud tunk nappal


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Igen az kell akkor. De eleg ha belepes utan 24 oran belul potolni tudod. Pl Sopron utan az elso benzinkutnal van ingyenes PCR es Antigen teszt.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/kozelet/2021/11/15/koronavirus-kormany-parlament-kerdesek-jarvanyugyi-adatok-lelegeztetogep/
A válaszok Fityeszék részéről egyszerűen zseniálisak...
több mint 2 éve
mayet Purdue Boilermakers 155
volt valaki mostanság kocsival ausztriában? mi a szitu?
briareos
Hataron ellenoriznek. Ha van oltasod akkor no para. Hegyeshalomnal reggelente hallom a dugot. Sopron ok
Toto21
Ha jól tudom neki két orosz van egy Pfizer.Ezzel átengedik ?
VvAlekosz
szerintem nem, kell mellé pcr 72 órán belüli
briareos
Elvileg a pfizert is felvezetik az oltási igazolványhoz, illetve a kiskönyvbe is bekerült. Szóval van benne nyugati vakcina, akkor mehet az én értelmezésem szerint
peach
rokon 2 hete igy ment. 3. oltas 3/3kent szerepel az igazolasban...
nem kellett semmifele teszt, egyenlore ez nem amerika...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Nővérem most hívott. Jött az email, hogy járványügyi megfigyelés alá helyezték. Megnyitotta a mellékletet, volt benne egy 2017-es születésű gyerekről szó, meg az anyjáról, de egyik sem ő volt😊
Felhívta a tiszti főorvost, hogy ha lehetne esetleg az illetékesnek juttassák el, mert most ő már tudja, de jó lenne, ha a tényleg érintett is megtudná😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy most kb mennyi a lappangási ideje ennek a szarnak? Főleg gyerekek esetében?
warr_b
Ah, úgy látom kb 4 napot írnak a deltára.
warr_b
Ezért is baromság ez a 10 nap a teszt eredményétől számítva. Esetünkben vasárnap jött meg a csoporttárs pcr eredménye. Az azt jelenti, hogy pénteken tesztelték kb. Ez alapján gondolom max szerdán volt utoljára oviban mert valószínűleg addigra neki vagy az anyjáéknak már volt tünete. Ha befertőzött valakit annak e hét közepére ki kellene derülnie. Valójában meg az általam prognosztizált szerdai otthonmaradásához képest 2 hét múlva térhet vissza a maci csoport az óvodába. Teljesen értelmetlen.
Hab a tortán, hogy reggel a lányommal visszafordítottak a cica csoport küszöbéről, hogy maciba járó gyerek testvére sem jöhet be az oviba. Mondanom sem kell, hogy kedden csütörtökön azért márton napi rendezvény volt tartva kötelező maszkviselés nélkül, volt ott vagy 500 ember... szóval egy másik apuka megelőzött és berombolt a titkárságra rendezkedni, hogy kontakt kontaktja miért számít, mikot a narratíva világosan azt mondja, hogy nem. Vegül mégis beengedték a macis testvéreket a cicába, de mire ez lezongorázódott kisebb dráma alakult ki a csoport ajtajában, sírógörcsöt kapott több gyermekes anyukákkal. Legalább nekünk megköszönték, hogy intézkedtünk és vittük a jóhírt, hogy mégis maradhat a gyerek oviba, pedig én lófaszt sem csináltam 😀
peach
Hehe. Hivatalos ántsz infó azóta sincs.... Az előző karantén éjfélkor letelt. Közben pont ránéztem a csoportra, most írták hogy keddig van az új karantén, szerdán már lehet menni... Mondjuk óvónők nem lesznek, szóval gondolom összevonva a szomszéd Maci csoporttal 😄 (a dadustól az infó, le kellett adni a fényképrendelésekel ma délelőtt - péntek volt a határidő, de a karantén miatt máig volt haladék). Én már nem annyira tudom követni itt az idővonalat 🤣
Amúgy köhög kicsit a gyerek, szóval ma meg holnap amúgy se ment volna, a szerda is inkább nem mint igen... Meglátjuk.
warr_b
Ne is mond, a fotózásról lemaradtunk mert beteg volt a gyerek. A pótfotozás most lett volna a heten de karantén van. Hogy lesz ebből karácsonyi fotó? 😂
peach
Jah, szerencsére ez legalább megvolt, tök jó képek lettek. A Márton-nap viszont egy az egyben ugrott...
warr_b
"Kedves Mindnyájan!Jó hír!
Újabb rendelkezések értelmében nov.17-től fogadhatjuk az egészséges de tünetmentes gyerekeket a csoportba!
Addig folynak a fertőtlenítések.Jelezzétek, aki nem jön az ebéd visszarendelés miatt.Köszönjük!"

Utolsó kommentem a témában ígérem,tudom, hogy senkit nem érdekel. Abszurdisztán. 20 óra leforgása alatt most itt tartunk éppen 😀
peach
Neked semmi nem jó 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
304 halott. Kinek mit intézett a kormánya.
Vrij6
Hát az ingyenes parkolás hol marad?!
r.baggio
De lesz gázunk, és nálunk nem szülhetnek a férfiak. A fizetős parkolóban sem.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Amúgy most kb mennyi a lappangási ideje ennek a szarnak? Főleg gyerekek esetében?
warr_b
Ah, úgy látom kb 4 napot írnak a deltára.
warr_b
Ezért is baromság ez a 10 nap a teszt eredményétől számítva. Esetünkben vasárnap jött meg a csoporttárs pcr eredménye. Az azt jelenti, hogy pénteken tesztelték kb. Ez alapján gondolom max szerdán volt utoljára oviban mert valószínűleg addigra neki vagy az anyjáéknak már volt tünete. Ha befertőzött valakit annak e hét közepére ki kellene derülnie. Valójában meg az általam prognosztizált szerdai otthonmaradásához képest 2 hét múlva térhet vissza a maci csoport az óvodába. Teljesen értelmetlen.
Hab a tortán, hogy reggel a lányommal visszafordítottak a cica csoport küszöbéről, hogy maciba járó gyerek testvére sem jöhet be az oviba. Mondanom sem kell, hogy kedden csütörtökön azért márton napi rendezvény volt tartva kötelező maszkviselés nélkül, volt ott vagy 500 ember... szóval egy másik apuka megelőzött és berombolt a titkárságra rendezkedni, hogy kontakt kontaktja miért számít, mikot a narratíva világosan azt mondja, hogy nem. Vegül mégis beengedték a macis testvéreket a cicába, de mire ez lezongorázódott kisebb dráma alakult ki a csoport ajtajában, sírógörcsöt kapott több gyermekes anyukákkal. Legalább nekünk megköszönték, hogy intézkedtünk és vittük a jóhírt, hogy mégis maradhat a gyerek oviba, pedig én lófaszt sem csináltam 😀
peach
Hehe. Hivatalos ántsz infó azóta sincs.... Az előző karantén éjfélkor letelt. Közben pont ránéztem a csoportra, most írták hogy keddig van az új karantén, szerdán már lehet menni... Mondjuk óvónők nem lesznek, szóval gondolom összevonva a szomszéd Maci csoporttal 😄 (a dadustól az infó, le kellett adni a fényképrendelésekel ma délelőtt - péntek volt a határidő, de a karantén miatt máig volt haladék). Én már nem annyira tudom követni itt az idővonalat 🤣
Amúgy köhög kicsit a gyerek, szóval ma meg holnap amúgy se ment volna, a szerda is inkább nem mint igen... Meglátjuk.
warr_b
Ne is mond, a fotózásról lemaradtunk mert beteg volt a gyerek. A pótfotozás most lett volna a heten de karantén van. Hogy lesz ebből karácsonyi fotó? 😂
peach
Jah, szerencsére ez legalább megvolt, tök jó képek lettek. A Márton-nap viszont egy az egyben ugrott...
warr_b
"Kedves Mindnyájan!Jó hír!
Újabb rendelkezések értelmében nov.17-től fogadhatjuk az egészséges de tünetmentes gyerekeket a csoportba!
Addig folynak a fertőtlenítések.Jelezzétek, aki nem jön az ebéd visszarendelés miatt.Köszönjük!"

Utolsó kommentem a témában ígérem,tudom, hogy senkit nem érdekel. Abszurdisztán. 20 óra leforgása alatt most itt tartunk éppen 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...