NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Gibralter 99%-os beoltottsag es romlik a helyzet.
YoungZeeZee
Gondolom rengeteg ott az átutazó ember és sokan azok közül kerülnek korházba. Ezt mondja az optimista énem, ha nem akkor akkot nemtudom
peach
vagy a "romló helyzet" eléggé tág meghatározás és hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy ez az időszak korábban is a komoly influenza-járványokról és egyéb felsőlégúti megbetegedésekről szólt, melyek a coviddal nem tűntek el, csak az eü-t ért terhek lettek nagyobbak

btw mellrákot leküzdő, legutóbb májusban pfizerrel oltott anyósomon két nap alatt nagyjából tünetmentesen (csak a szaglás részleges elvesztése miatt mentek el tesztelni és jött ki a pozitív teszt) átment a covid, szóval hatalmas következtetéseket pár személyes példából amúgy se lehet levonni, mert én meg csak olyan covidos ismerősökről, rokonokról tudok, akiket nem nagyon viselt meg a vírus

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2021/11/18/ot-nappal-az-oltasi-akciohet-kezdete-elott-szolt-a-kormanyhivatal-a-keruleti-rendeloknek-hogy-megsem-vehetnek-reszt-az-oltasi-akciohetben


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Gibralter 99%-os beoltottsag es romlik a helyzet.
YoungZeeZee
Gondolom rengeteg ott az átutazó ember és sokan azok közül kerülnek korházba. Ezt mondja az optimista énem, ha nem akkor akkot nemtudom



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/peking-2022-harom-oltassal-lehet-reszt-venni-mob-elnokseg-2860987
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Múlt pénteken négy napon keresztül tartó heroikus küzdelem után sikerült mára időpontot foglalnom a Városmajor utcába (Bp). Megvan a harmadik Pfizer.
A Semmelweis Egyetem intézményéről van szó, az oltást egy fiatal srác – sejthetően gyakorlaton lévő egyetemista – adta be. Kicsit ideges lettem attól, hogy mennyire izgul. Remélem, hogy nem cseszte el. Ezért is akartam a már kipróbált Rókusba menni, de nem jött össze…
Ami érdekes lehet: felbukkant egy nő, aki regisztráció nélkül jött. Simán megkapta, pedig az „oltakozási akicóhét” csak hétfőtől indul.
nagylaza
pár hete íírtam, hogy kb bárhol beadják reg nélkül, mert oltás van dögivel, nem veszed el senki elöl. annyit mondasz, váratlanul el kell utaznod, így nem cseszi szét a napodat egy 13.58. perces időpont, mész amikor kényelmes.
ozibozi
Igen, emlékszem. Csak azt sem árt tudni, hogy egyáltalán hol és mikor oltanak.
nagylaza
Mondjuk fura nekem ez a 4 napon at tartó heroikus küzdelem amikor 4 percet se töltöttem el azzal, hogy jelentkezzek.
Toca
Lehet, hogy neked fura, de én konkrétan keddtől péntekig próbálkoztam (a nap különböző szakában). Megszenvedtem, mire találtam erre a hétre időpontot. Jövő hétre (nov. 22-től) lett volna kínálat, de pont a tömegrohamot akartam elkerülni.
Tavasszal, az első két alkalommal nekem is secperc alatt ment. Sőt: pár hete a harmadiknál is, amit viszont kénytelen voltam sztornózni, mert lebetegedtem.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Múlt pénteken négy napon keresztül tartó heroikus küzdelem után sikerült mára időpontot foglalnom a Városmajor utcába (Bp). Megvan a harmadik Pfizer.
A Semmelweis Egyetem intézményéről van szó, az oltást egy fiatal srác – sejthetően gyakorlaton lévő egyetemista – adta be. Kicsit ideges lettem attól, hogy mennyire izgul. Remélem, hogy nem cseszte el. Ezért is akartam a már kipróbált Rókusba menni, de nem jött össze…
Ami érdekes lehet: felbukkant egy nő, aki regisztráció nélkül jött. Simán megkapta, pedig az „oltakozási akicóhét” csak hétfőtől indul.
nagylaza
pár hete íírtam, hogy kb bárhol beadják reg nélkül, mert oltás van dögivel, nem veszed el senki elöl. annyit mondasz, váratlanul el kell utaznod, így nem cseszi szét a napodat egy 13.58. perces időpont, mész amikor kényelmes.
ozibozi
Igen, emlékszem. Csak azt sem árt tudni, hogy egyáltalán hol és mikor oltanak.
nagylaza
Mondjuk fura nekem ez a 4 napon at tartó heroikus küzdelem amikor 4 percet se töltöttem el azzal, hogy jelentkezzek.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 453
Gibralter 99%-os beoltottsag es romlik a helyzet.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Taffix antivírus orrspray.
az izraeliek ezzel vannak felfegyverkezve. azt mondják náluk ez is kellett az oltás és maszk mellé, napi 3-4x fújnak vele, hogy megállítsák a deltát.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Múlt pénteken négy napon keresztül tartó heroikus küzdelem után sikerült mára időpontot foglalnom a Városmajor utcába (Bp). Megvan a harmadik Pfizer.
A Semmelweis Egyetem intézményéről van szó, az oltást egy fiatal srác – sejthetően gyakorlaton lévő egyetemista – adta be. Kicsit ideges lettem attól, hogy mennyire izgul. Remélem, hogy nem cseszte el. Ezért is akartam a már kipróbált Rókusba menni, de nem jött össze…
Ami érdekes lehet: felbukkant egy nő, aki regisztráció nélkül jött. Simán megkapta, pedig az „oltakozási akicóhét” csak hétfőtől indul.
nagylaza
pár hete íírtam, hogy kb bárhol beadják reg nélkül, mert oltás van dögivel, nem veszed el senki elöl. annyit mondasz, váratlanul el kell utaznod, így nem cseszi szét a napodat egy 13.58. perces időpont, mész amikor kényelmes.
ozibozi
Igen, emlékszem. Csak azt sem árt tudni, hogy egyáltalán hol és mikor oltanak.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300


Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ránéztem az usa adatokra… napi 1000 alatti 5-600 a halottak száma. Ez hogy?
Az itthoni 100-200 fényében
Janek
Ott nem hal meg 10 gépre kötöttből 9. És ott egy-két szabadságához ragaszkodó, vírus-szkeptikus gócpont kivételével nagyjából valósak a fertőzési számok, mert 5% környékén ill. alatta van a pozitivitási arány. Nálunk 30%. Úgyhogy az a mi napi 10 ezer pozitívunk az nem annyi, hanem inkább ötször-hatszor-tízszer annyi...

Ilyen védekezés (illetve nem védekezés) mellett a covid végig fog ezúttal menni mindenkin. Ilyen reprodukciós rátával bíró vírus, mint a delta nem áll meg csak úgy magától. A nem beoltottakon lényegében biztos végigmegy, ha nem most vagy jövő héten, akkor 1 hónap múlva. És a beoltottak közül is sokakon.
peterk2005
Nálunk már járt 3 hete kb.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Múlt pénteken négy napon keresztül tartó heroikus küzdelem után sikerült mára időpontot foglalnom a Városmajor utcába (Bp). Megvan a harmadik Pfizer.
A Semmelweis Egyetem intézményéről van szó, az oltást egy fiatal srác – sejthetően gyakorlaton lévő egyetemista – adta be. Kicsit ideges lettem attól, hogy mennyire izgul. Remélem, hogy nem cseszte el. Ezért is akartam a már kipróbált Rókusba menni, de nem jött össze…
Ami érdekes lehet: felbukkant egy nő, aki regisztráció nélkül jött. Simán megkapta, pedig az „oltakozási akicóhét” csak hétfőtől indul.
nagylaza
pár hete íírtam, hogy kb bárhol beadják reg nélkül, mert oltás van dögivel, nem veszed el senki elöl. annyit mondasz, váratlanul el kell utaznod, így nem cseszi szét a napodat egy 13.58. perces időpont, mész amikor kényelmes.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ránéztem az usa adatokra… napi 1000 alatti 5-600 a halottak száma. Ez hogy?
Az itthoni 100-200 fényében
Janek
Ott nem hal meg 10 gépre kötöttből 9. És ott egy-két szabadságához ragaszkodó, vírus-szkeptikus gócpont kivételével nagyjából valósak a fertőzési számok, mert 5% környékén ill. alatta van a pozitivitási arány. Nálunk 30%. Úgyhogy az a mi napi 10 ezer pozitívunk az nem annyi, hanem inkább ötször-hatszor-tízszer annyi...

Ilyen védekezés (illetve nem védekezés) mellett a covid végig fog ezúttal menni mindenkin. Ilyen reprodukciós rátával bíró vírus, mint a delta nem áll meg csak úgy magától. A nem beoltottakon lényegében biztos végigmegy, ha nem most vagy jövő héten, akkor 1 hónap múlva. És a beoltottak közül is sokakon.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Múlt pénteken négy napon keresztül tartó heroikus küzdelem után sikerült mára időpontot foglalnom a Városmajor utcába (Bp). Megvan a harmadik Pfizer.
A Semmelweis Egyetem intézményéről van szó, az oltást egy fiatal srác – sejthetően gyakorlaton lévő egyetemista – adta be. Kicsit ideges lettem attól, hogy mennyire izgul. Remélem, hogy nem cseszte el. Ezért is akartam a már kipróbált Rókusba menni, de nem jött össze…
Ami érdekes lehet: felbukkant egy nő, aki regisztráció nélkül jött. Simán megkapta, pedig az „oltakozási akicóhét” csak hétfőtől indul.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sajat szememmel láttam aki már a 4.kapta.
Nekem 3. Pfizer a balba.
Janek
Fater járt úgy h megnézte a múlt héten az EESZT appon a védettségiét (2 Szputynik után kaptott szeptemberben Pfizert) erre kiderült h beírták h már egy 4. Oltást is felvett...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Kár, hogy ezt büszkén nyilatkozzák az illetékesek, ahelyett, hogy szégyellnék magukat.

 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/rp-gyorskorcsolya-vk-csak-a-debreceni-allomason-lesznek-nezok-2860903
somoskovig
Inkább annak örülnél, hogy Lajosunk - aki a botrányos Pegasus-nyilatkozata után nagy hirtelen kórházba került koronával - már meggyógyult.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ránéztem az usa adatokra… napi 1000 alatti 5-600 a halottak száma. Ez hogy?
Az itthoni 100-200 fényében

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Jó hallani az ilyet. Szeptemberben szakadt el az ACL-em, kilátásom sincs rá, hogy mikor lesz ebből műtét. Valamikor talán áprilisban, de az évet még nem tudom. Azt mondták, hogy gyógytornázzak, ússzak, biciklizzek...egyelőre ez a megoldás, foci 2022-ben ACL hiányában elmarad számomra.
Klaci79
Írj egy pm-et, van egy tippem.

több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 712
Jó hallani az ilyet. Szeptemberben szakadt el az ACL-em, kilátásom sincs rá, hogy mikor lesz ebből műtét. Valamikor talán áprilisban, de az évet még nem tudom. Azt mondták, hogy gyógytornázzak, ússzak, biciklizzek...egyelőre ez a megoldás, foci 2022-ben ACL hiányában elmarad számomra.
Klaci79
Üdv a klubban. Decemberben harmadszor is szétszakadt a térdem. Nulla MRI, nulla műtét. Annyit mondott a doki miután megrángatta, hogy már semmilyen szalag nem maradt benne. Konzervatív kezelés, három hónap múlva 2 hét gyógytorna, és azóta is ilyen vasalt térdrögzítővel dolgozom.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Kommentár nélkül:

 mok.hu/hirek/mokhirek/levegot?fbclid=IwAR2enEGzXRK7iv5aFAGMONEdiH2W3K7q2RrAvCrmpPsfypzaN2DxCpsSjp0
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Szeptember óta megértő türelemmel várok az időpontomra, hogy kiszedjék az az alsó állkapcsomban bukfencező bölcsességfogam, erre bátyám produkált ma egy pozitív tesztet, én meg vasárnap voltam vele edzeni. Reggel felhívom őket, de gondolom így be se engednek a szájsebészetre.
andree
Mivel nincs kontaktkutatás, ez nem fog érdekelni senkit! Szólnod se kell róla!

Így működik a gyakorlatban

 www.google.com/amp/s/www.portfolio.hu/gazdasag/20211101/gulyas-gergely-kimondta-nincs-ma-magyarorszagon-kontaktkutatas-508212%3famphttps://www.google.com/amp/s/www.portfolio.hu/gazdasag/20211101/gulyas-gergely-kimondta-nincs-ma-magyarorszagon-kontaktkutatas-508212%3famp
VanillaSky
Mindenkeppen szolj, hogy kontakt voltal! Ha nem szolsz legalabb csinalj egy tesztet.
Voltam mostanaban par vizsgalaton (maganban) es mindenhol kellett kitoltenem nyilatkozatot, hogy voltam e igazolt fertozottel az elmult ket hetben.
rokaur
Ja, a pre triage-en így is-úgy is fel kéne tüntetni.
andree
Csak hogy legyen vége is. Felhívtam őket, kedvesen megköszönték, hogy szóltam és ígérték, hogy hamarosan felhívnak az új időponttal. Most kerestek, hogy csak azért nem szóltak korábban, mert nem találták a számomat, de szegeden ilyen műtéteket már nem végeznek a járvány miatt. Az összes hasonló időpontot törölték. A vírushelyzet javulása után majd szólnak, de idén már nem valószínű a dolog. Hogy egy haveromat idézzem: "Úgy vannak vele, majd csak kihúzod valahogy"
andree
Jó hallani az ilyet. Szeptemberben szakadt el az ACL-em, kilátásom sincs rá, hogy mikor lesz ebből műtét. Valamikor talán áprilisban, de az évet még nem tudom. Azt mondták, hogy gyógytornázzak, ússzak, biciklizzek...egyelőre ez a megoldás, foci 2022-ben ACL hiányában elmarad számomra.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Sajat szememmel láttam aki már a 4.kapta.
Nekem 3. Pfizer a balba.

több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 712
Szeptember óta megértő türelemmel várok az időpontomra, hogy kiszedjék az az alsó állkapcsomban bukfencező bölcsességfogam, erre bátyám produkált ma egy pozitív tesztet, én meg vasárnap voltam vele edzeni. Reggel felhívom őket, de gondolom így be se engednek a szájsebészetre.
andree
Mivel nincs kontaktkutatás, ez nem fog érdekelni senkit! Szólnod se kell róla!

Így működik a gyakorlatban

 www.google.com/amp/s/www.portfolio.hu/gazdasag/20211101/gulyas-gergely-kimondta-nincs-ma-magyarorszagon-kontaktkutatas-508212%3famphttps://www.google.com/amp/s/www.portfolio.hu/gazdasag/20211101/gulyas-gergely-kimondta-nincs-ma-magyarorszagon-kontaktkutatas-508212%3famp
VanillaSky
Mindenkeppen szolj, hogy kontakt voltal! Ha nem szolsz legalabb csinalj egy tesztet.
Voltam mostanaban par vizsgalaton (maganban) es mindenhol kellett kitoltenem nyilatkozatot, hogy voltam e igazolt fertozottel az elmult ket hetben.
rokaur
Ja, a pre triage-en így is-úgy is fel kéne tüntetni.
andree
Csak hogy legyen vége is. Felhívtam őket, kedvesen megköszönték, hogy szóltam és ígérték, hogy hamarosan felhívnak az új időponttal. Most kerestek, hogy csak azért nem szóltak korábban, mert nem találták a számomat, de szegeden ilyen műtéteket már nem végeznek a járvány miatt. Az összes hasonló időpontot törölték. A vírushelyzet javulása után majd szólnak, de idén már nem valószínű a dolog. Hogy egy haveromat idézzem: "Úgy vannak vele, majd csak kihúzod valahogy"
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Ma délelőtt be kellett mennem a győri Árkádba a kari.ajándékok átvétele miatt, mert pár db az üzletben átvéve volt a legkedvezőbb...
Hát bazzmeg ennyi szlovákot meg osztrákot még nem láttam ott mint ma 11körül!! Persze maszk az minek!? Importáljuk a hülyéket, hogy legyen fűtőanyag a IV.hullámhoz??
Hamar végeztem és már húztam is el, pedig egy ismerős még ki is szúrt a sapka+maszk kombó alatt... beszélgetni akart, nem jött össze Neki.🥴



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kár, hogy ezt büszkén nyilatkozzák az illetékesek, ahelyett, hogy szégyellnék magukat.

 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/rp-gyorskorcsolya-vk-csak-a-debreceni-allomason-lesznek-nezok-2860903
somoskovig
Ilyen egy embertelen rendszer, ami emberarcúnak hazudja magát. Évek óta egyértelmű, hogy ennek a kormányzatnak nincsenek morális, stratégiai, vagy akár elvi szempontjai. Hangsúlyozom, elviek sem. A nemzeti szó, ami olyan fontos volt nekik valamikor, és a szavazótáboruk egy részének még mindig az, már egy ideje valóban _semmi_ más, mint egy pántlikás előtag / jelző. Odateszik minden elé, lassan úgy működik, mint régen a "munkás" vagy "elvtárs" szavak. Muszáj odatenni, hogy rendszer kompatibilisek legyünk, de kurvára senkit nem érdekelt már sem a munkás, sem az elvtárs egy pillanatig sem.

Csak és kizárólag érdekvezérelten működnek. Pávatánc kimaxolva. Brüsszellel is "harcban vannak", a nyugattal is "harcolnak", az ellenzékkel is "harcolnak", mindenkivel "harcolnak". De minden "harc" úgy néz ki, hogy mindent megszavaznak / elengednek / lesz*rnak ami nem a hatalmukat vagy a saját zsebüket érinti, Brüsszelben is, Merkelnél is, a Fehér Házban is, és persze a Kremlben is meg Pekingben is. És minden ellen lázonganak, ami egy picit is ellenőrizné őket, vagy nehezítené a pénz áramlást a saját zsebek felé. Brüsszelben is, Merkelnél is, stb.

Ez a védekezés is ki van számolva, ki van mérve. A kórházakon nyilvánossági lakat, nem jöhet ki se kép, se riport, se nyilatkozat, semmi. Nincs ami a közvéleményt covid szempontból el tudná érni, borzolni az idegeket, esetleg óvatosságot teremteni. Meglépik amit muszáj - például a 3. oltás korai elengedése jó lépés volt, de egyúttal nélkülözhetetlen is a tavaszi kínai oltásos PR akció miatt, ezért meg is lépték -, az pedig nem számít, hogy néhány hónapig megint nem működik az egészségügy. A legidősebbeket megveszik a nyugdíjjal, negyven év alatt meg fontosabb, hogy a gyereket le lehessen passzolni a suliba/oviba, mert menni kell dolgozni, mint az, hogy mi lesz ha végigszalad a családon a vírus. A szülőket is beleértve esetleg.

Szóval kiszámolták ezt, nem hülyék. Csak embertelenek. Meghal most is majd monduk 5-10k-val több, mint amennyit a gazdaság leállítása nélküli, kicsit emberarcúbb korlátozásokkal elvesztenénk. Járulékos veszteség. Na bumm.

Minden rendszer ilyen számító egyébként, a világon mindenütt számolnak. Csak a NER egy ideje már CSAK ilyen. Erre van kihegyezve, ez az egyetlen vezérelve. Vegytisztán adják elő.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)