Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
az egyik elmélet szerint az "nyugodhat" csak meg, aki gyorsan átesik rajta különösebb gond nélkül,
ozibozi
Pont annyira lehet nyugodt az ilyen ember mint én a 3 oltasommal.
Mondjuk én nem izgulok.
Toca
főceleb Rusvaí doki mondja ezt, hogy az oltás az csak egy dolog, véd meg minden, de aki már túl van rajta(gond nélkül) az lehet "nyugodtabb"
ozibozi
Ja. Egyik kollégám másodszor is elkapta, és nagyon vacakul volt.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕
peterk2005
Én tudok.
3 Pfizer után kórházban van.
Bazzani
Az unokatestvérem feleségének az apja 79 évesen, 3 pfizer után hunyt el - hivatalosan - koronavírusban (Pfizert kapott anno mert krónikus beteg volt) szóval lehet itt egy olyan összefüggés is, hogy baszhatod te az oltást ha öreg vagy, krónikus beteg és hát jársz is a helyi kocsmába - mint az öreg - akkor ez bizony simán elrakhat 😕
MC12
Az egyik távoli rokon (dunántúli faluban) két Pfizer után került kórházba Coviddal, kritikus volt az állapota. Azon az áron úszta meg, hogy élete végéig valamilyen cső lóg ki belőle. (Nem akartam tudni a részleteket.) Neki viszont tényleg egyéb súlyos betegsége is van. Felesége azt mondja: legalább nem halt meg.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
az egyik elmélet szerint az "nyugodhat" csak meg, aki gyorsan átesik rajta különösebb gond nélkül,
ozibozi
Pont annyira lehet nyugodt az ilyen ember mint én a 3 oltasommal.
Mondjuk én nem izgulok.
Toca
főceleb Rusvaí doki mondja ezt, hogy az oltás az csak egy dolog, véd meg minden, de aki már túl van rajta(gond nélkül) az lehet "nyugodtabb"
ozibozi
Értem én, de ettől még ez faszság.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
az egyik elmélet szerint az "nyugodhat" csak meg, aki gyorsan átesik rajta különösebb gond nélkül,
ozibozi
Pont annyira lehet nyugodt az ilyen ember mint én a 3 oltasommal.
Mondjuk én nem izgulok.
Toca
főceleb Rusvaí doki mondja ezt, hogy az oltás az csak egy dolog, véd meg minden, de aki már túl van rajta(gond nélkül) az lehet "nyugodtabb"
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
az egyik elmélet szerint az "nyugodhat" csak meg, aki gyorsan átesik rajta különösebb gond nélkül,
ozibozi
Pont annyira lehet nyugodt az ilyen ember mint én a 3 oltasommal.
Mondjuk én nem izgulok.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 152
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕
peterk2005
Én tudok.
3 Pfizer után kórházban van.
Bazzani
Az unokatestvérem feleségének az apja 79 évesen, 3 pfizer után hunyt el - hivatalosan - koronavírusban (Pfizert kapott anno mert krónikus beteg volt) szóval lehet itt egy olyan összefüggés is, hogy baszhatod te az oltást ha öreg vagy, krónikus beteg és hát jársz is a helyi kocsmába - mint az öreg - akkor ez bizony simán elrakhat 😕

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕
peterk2005
Feleségem 2 orosz plusz pfizer komboval elkapta, de egy enyhe nathanal nem produkált durvább tüneteket nála.
somoskovig
És pont ez a lényeg. Ha el is kapod (mert senki sem állítja, hogy három oltás után már nem kaphatod el), ne legyen nagyobb baj.
nagylaza
Munkahelyen pont ezt próbáltam ma megértetni egyik kolléganőmmel, hogy az oltás célja az, hogy komolyabb tünetek nélkül ess át a fertőzésen, ha már egyszer elkapod, és nem az, hogy egyáltalán el se kapd. Ezt pedig azért egészen jó hatékonysággal megoldja, de ő hajthatatlan, és az oltás szerinte mégse olyan jó, mint mondják, ezért nem is oltatja be magát.

Kollégám, akiről múlt pénteken derült ki, hogy covidos, már jobban van, miután kapott gyógyszereket, de az anyuja (80+, mindenféle más problémával) tegnap előtt került kórházba, és igen rosszul van. Kolléganőm pedig kedd óta sem kapott gyógyszereket, ő nincs is jobban, köhög, folyik az orra, fáj a torka, be van rekedve, fáj mindene. Mindketten kétszer voltak oltva.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
az egyik elmélet szerint az "nyugodhat" csak meg, aki gyorsan átesik rajta különösebb gond nélkül,
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕
peterk2005
Feleségem 2 orosz plusz pfizer komboval elkapta, de egy enyhe nathanal nem produkált durvább tüneteket nála.
somoskovig
És pont ez a lényeg. Ha el is kapod (mert senki sem állítja, hogy három oltás után már nem kaphatod el), ne legyen nagyobb baj.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕
peterk2005
Feleségem 2 orosz plusz pfizer komboval elkapta, de egy enyhe nathanal nem produkált durvább tüneteket nála.

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Tehát veszel a shopba egy hőálló kesztyűt ami 90%ban megvéd, hogy ne égesd meg magad. 90% tehát minden 10.re megég mikor a sütőbe nyúlsz, tehát kicsit várni kéne még hűl.

MARATTYOTTHON

A csípés allergiások se lesznek méhészek, pedig van rá gyógyszer, eccerűen csak minimalizálni kell a kockázatot...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕
peterk2005
Én tudok.
3 Pfizer után kórházban van.

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕
peterk2005
én tudok olyanról aki 3. oltás után került intenzívre
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕
peterk2005
Nem tudok olyanról. Egyelőre.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
nagylaza
Olyanról tudsz, aki három oltás után kapta el? A delta+ vagy mi a neve állítólag már a 3.-at is emelkedett eséllyel üti át. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Beszélgetés a Klubrádióban egy Mo-n élő vietnámi operaénekessel.
Nagyjából: „Hiányoznak a szüleim, de most nem tudunk találkozni a járvány miatt. Ide jöhetnének, azzal nincs gond, csak vissza nem mehetnének: nagyon nehéz lenne bejutniuk Vietnámba.”
Hát, igen...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Csak ma délelőttről: egyik barátunkról kiderül, hogy covidos, egy másik ismerősünknek a hozzátartozója belehalt. (Mindketten be vannak oltva, arról, aki meghalt, nem tudom.)
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Második pfizert május végén kaptam. Augusztusban 5500 volt az ellenanyag szintem, tegnapi mérés alapján 2700. December végéig kivárok a harmadik oltással. ( 50 felett valid a teszt)
Nomac
Felesleges kivárnod, csak kockázatot vállalsz fel. Én magasabb eredményre kaptam a 3.adagot (majus 1.volt a 2.oltásom) mert minden doki azt mondta, a delta ellen nem a két oltás ellenanyag szintje a lényeg. És a booster oltás meg akkor lesz tuti, ha nem kiürült értekre kapod. A mostani hullám legdurvábbb szakasza most jön a köv. 1 hónapban.
topin
Veletek mi újság? A múltkori rossz emlékű kórházi esetből nem lett gond?
csi77
A konkrét fertőződést megúsztuk, a programot viszont januárban tudjuk csak folytatni.. így egy stimulációs szakasz potyára lett végig szurizva. Ezért gyorsan fel is iratkoztunk a 3.oltásra.
topin
Az nem jó, de legalább nem kaptátok el.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Kedd óta a családon végigment egy hányás-hasmenés kombó, lányoknál és fiamnál magas lázzal, felnőtteknél hidegrázás- fejfájás applikációval.

Csajokat tegnap, többieket holnap tesztelik, kíváncsi leszek mi a szitu- főleg 3 Pfizer után (ill anyum 2 kínai+Pfizer)! Okt elején kaptuk az oltást, okt közepe óta maszkozunk, sztem oviból jöhetett a picin keresztül.
Willie Parker
it's called Rota. vagy persze Calici.
slowmotion
Igen, vagy delta.
Willie Parker
Ezek tipikusan a calici vírus tünetei.. egy időben minden évben végigment a családon, gyűlöltem.. egyetlen előnye, hogy 1-2 nap alatt lezajlik.
Szesze
Yepp, valószínűleg az, mert mindenki negatív tesztet produkált. A kislányaim PCR -je is -, nekünk kb 48 óra múlva derül ki.

Időközben apám is elkapta, pedig majdnem 2 hete találkoztunk, sanszos h már lappangott bennünk.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Az én buborékomban, és az ismerőseim buborékaiban most lett először “szemmel látható’ ,érzékelhető hogy van COVID és megfertőződtek akár komplett családok.
(Idáig csak valaki ismert valakit, aki ismert valakit volt)
Kivétel nélkül mind oltottak voltak vagy kínaival, vagy pfizerrel. /2 oltással/
Gépre /eddig/ senki sem került, max kórházba, a fiatalok meg szerencsére sehova, csak otthon teázgattak.
ozibozi
Irigylem a buborékodat. Sajnos, az én ismeretségi körömben már tavaly tavasszal is volt halott, később aztán egyre többen lettek. A megfertőzöttekről nem is beszélek.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Második pfizert május végén kaptam. Augusztusban 5500 volt az ellenanyag szintem, tegnapi mérés alapján 2700. December végéig kivárok a harmadik oltással. ( 50 felett valid a teszt)
Nomac
Felesleges kivárnod, csak kockázatot vállalsz fel. Én magasabb eredményre kaptam a 3.adagot (majus 1.volt a 2.oltásom) mert minden doki azt mondta, a delta ellen nem a két oltás ellenanyag szintje a lényeg. És a booster oltás meg akkor lesz tuti, ha nem kiürült értekre kapod. A mostani hullám legdurvábbb szakasza most jön a köv. 1 hónapban.
topin
Veletek mi újság? A múltkori rossz emlékű kórházi esetből nem lett gond?
csi77
A konkrét fertőződést megúsztuk, a programot viszont januárban tudjuk csak folytatni.. így egy stimulációs szakasz potyára lett végig szurizva. Ezért gyorsan fel is iratkoztunk a 3.oltásra.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Második pfizert május végén kaptam. Augusztusban 5500 volt az ellenanyag szintem, tegnapi mérés alapján 2700. December végéig kivárok a harmadik oltással. ( 50 felett valid a teszt)
Nomac
Felesleges kivárnod, csak kockázatot vállalsz fel. Én magasabb eredményre kaptam a 3.adagot (majus 1.volt a 2.oltásom) mert minden doki azt mondta, a delta ellen nem a két oltás ellenanyag szintje a lényeg. És a booster oltás meg akkor lesz tuti, ha nem kiürült értekre kapod. A mostani hullám legdurvábbb szakasza most jön a köv. 1 hónapban.
topin
Veletek mi újság? A múltkori rossz emlékű kórházi esetből nem lett gond?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Az én buborékomban, és az ismerőseim buborékaiban most lett először “szemmel látható’ ,érzékelhető hogy van COVID és megfertőződtek akár komplett családok.
(Idáig csak valaki ismert valakit, aki ismert valakit volt)
Kivétel nélkül mind oltottak voltak vagy kínaival, vagy pfizerrel. /2 oltással/
Gépre /eddig/ senki sem került, max kórházba, a fiatalok meg szerencsére sehova, csak otthon teázgattak.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Második pfizert május végén kaptam. Augusztusban 5500 volt az ellenanyag szintem, tegnapi mérés alapján 2700. December végéig kivárok a harmadik oltással. ( 50 felett valid a teszt)
Nomac
Felesleges kivárnod, csak kockázatot vállalsz fel. Én magasabb eredményre kaptam a 3.adagot (majus 1.volt a 2.oltásom) mert minden doki azt mondta, a delta ellen nem a két oltás ellenanyag szintje a lényeg. És a booster oltás meg akkor lesz tuti, ha nem kiürült értekre kapod. A mostani hullám legdurvábbb szakasza most jön a köv. 1 hónapban.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Kedd óta a családon végigment egy hányás-hasmenés kombó, lányoknál és fiamnál magas lázzal, felnőtteknél hidegrázás- fejfájás applikációval.

Csajokat tegnap, többieket holnap tesztelik, kíváncsi leszek mi a szitu- főleg 3 Pfizer után (ill anyum 2 kínai+Pfizer)! Okt elején kaptuk az oltást, okt közepe óta maszkozunk, sztem oviból jöhetett a picin keresztül.
Willie Parker
it's called Rota. vagy persze Calici.
slowmotion
Igen, vagy delta.
Willie Parker
Ezek tipikusan a calici vírus tünetei.. egy időben minden évben végigment a családon, gyűlöltem.. egyetlen előnye, hogy 1-2 nap alatt lezajlik.