Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Kissé az is demoralizáló, hogy akárhányszor kimegyek az utcára, mindig van valami konflikt.
nagylaza
Milyen szerencsés vagy, hogy neked van extra okod is, hogy otthon maradj!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Kissé az is demoralizáló, hogy akárhányszor kimegyek az utcára, mindig van valami konflikt. Mai élmény: bank, üvegajtó, a biztonsági őr mutatja bentről, hogy várjak, minden ügyintézőnél van valaki. Megjelenik egy 40-45 körüli nő, elém áll. Nem tudom eldönteni, hogy elmebeteg, drogos vagy részeg. Vagy mindhárom. Maszk nincs rajta, viszont köhög. Kezében rózsás mintájú pénztárca és cigis doboz. Úgy néz rám, mintha ufó lennék.
Aztán mondogatni kezdi, hogy a bankkártyája miatt jött. „Hol a bankkártyám? H-o-l a b-a-n-k-k-á-r-t-y-á-m?” – ismételgeti. Egyre hangosabb: „HOL a BANKKÁRTYÁM?” A biztonsági őr résnyire kinyitja az ajtót, közli vele, hogy nincs náluk a bankkártyája. A nő nem nyugszik bele. „A CBA-ban azt mondták, hogy itt van a bankkártyám!” „Nincs itt!” – a biztonsági őr becsukja az ajtót, a nő dúlva-fúlva távozik. Kijön valaki, én bemehetek, de egy perc múlva újra azt hallom kintről: „HOOOOLLLL A BAAANNKKKÁÁÁRRRTTTTYYYÁÁÁÁMMMM?” Visszajött, és magából kikelve üvölt.
Azon drukkoltam, hogy mire végzek, ne legyen ott. Ennyi legalább összejött. Kirakták.
nagylaza
"a világmindenség távozik el attól aki úgy tudja, hogy a világmindenség nem azonos vele"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Az a baj, hogy én is egyre többször ide jutok.
nagylaza
amíg nincs vakcina addig nem lesz rendesen vége
Negritis
Az osztrák Vörös Kereszt vezetője (pedig szvsz egész Európában a sógorok kezelik eddig ezt talán a leghatékonyabban) nyilatkozta, hogy ha nem sikerül vakcinát fejleszteni, akkor 6 évig (!) velünk lehet a járvány.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Kissé az is demoralizáló, hogy akárhányszor kimegyek az utcára, mindig van valami konflikt. Mai élmény: bank, üvegajtó, a biztonsági őr mutatja bentről, hogy várjak, minden ügyintézőnél van valaki. Megjelenik egy 40-45 körüli nő, elém áll. Nem tudom eldönteni, hogy elmebeteg, drogos vagy részeg. Vagy mindhárom. Maszk nincs rajta, viszont köhög. Kezében rózsás mintájú pénztárca és cigis doboz. Úgy néz rám, mintha ufó lennék.
Aztán mondogatni kezdi, hogy a bankkártyája miatt jött. „Hol a bankkártyám? H-o-l a b-a-n-k-k-á-r-t-y-á-m?” – ismételgeti. Egyre hangosabb: „HOL a BANKKÁRTYÁM?” A biztonsági őr résnyire kinyitja az ajtót, közli vele, hogy nincs náluk a bankkártyája. A nő nem nyugszik bele. „A CBA-ban azt mondták, hogy itt van a bankkártyám!” „Nincs itt!” – a biztonsági őr becsukja az ajtót, a nő dúlva-fúlva távozik. Kijön valaki, én bemehetek, de egy perc múlva újra azt hallom kintről: „HOOOOLLLL A BAAANNKKKÁÁÁRRRTTTTYYYÁÁÁÁMMMM?” Visszajött, és magából kikelve üvölt.
Azon drukkoltam, hogy mire végzek, ne legyen ott. Ennyi legalább összejött. Kirakták.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
m4-en Milan-Pool
NB2
De melyik? 2005, vagy 2007?
slowmotion
A második félidőben kiderül 😛
2005.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 291 — Cowboys fan
m4-en Milan-Pool
NB2
De melyik? 2005, vagy 2007?
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 473 — nabege2@yahoo.com
m4-en Milan-Pool
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
 qubit.hu/2020/04/16/ausztriaban-163-ismert-fertozott-jut-szazezer-lakosra-magyarorszagon-17?_ga=2.54565547.1619988405.1587058535-209538062.1540225365
Vrij6
Ma elmondta Cili ennek 3 oka van:
1.
Fasza a kormany
2 Faszak a rendeletek
3 Az allampolgarok is faszan betartjak azokat a rendeleteket.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
nah akkor lássuk a Chinese Odyssey-t
elvileg ez a film rakta fel Stephen Chow-t a térképre
Negritis
ez a film kretén és burtálisan kínai
holnap megnézem a part 2-t 😀
Negritis
Legalább te jól elvagy. Én mintha kezdenék bekattanni:
"Lengyelországban április 20-tól enyhítenek a koronavírus-járvány miatt hozott korlátozó intézkedéseken, az egészségügyi szabályok betartása mellett egyszerre többen tartózkodhatnak majd a boltokban és templomokban, újból megnyitják az erdőket, parkokat - jelentette be Mateusz Morawiecki kormányfő csütörtöki sajtóértekezletén."
nagylaza
 www.youtube.com/watch?v=Y26ci21eqNA

nem biztos hogy én nem vagyok a bekattant kategóriában 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
nah akkor lássuk a Chinese Odyssey-t
elvileg ez a film rakta fel Stephen Chow-t a térképre
Negritis
ez a film kretén és burtálisan kínai
holnap megnézem a part 2-t 😀
Negritis
Legalább te jól elvagy. Én mintha kezdenék bekattanni:
"Lengyelországban április 20-tól enyhítenek a koronavírus-járvány miatt hozott korlátozó intézkedéseken, az egészségügyi szabályok betartása mellett egyszerre többen tartózkodhatnak majd a boltokban és templomokban, újból megnyitják az erdőket, parkokat - jelentette be Mateusz Morawiecki kormányfő csütörtöki sajtóértekezletén."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
nah akkor lássuk a Chinese Odyssey-t
elvileg ez a film rakta fel Stephen Chow-t a térképre
Negritis
ez a film kretén és burtálisan kínai
holnap megnézem a part 2-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Csak semmi pánik, de...
"Az új számítási módszer 42 százalékkal emelte a koronavírusos halottak számát Spanyolországban"
 444.hu/2020/04/16/az-uj-szamitasi-modszer-42-szazalekkal-emelte-a-koronavirusos-halottak-szamat-spanyolorszagban?utm_source=hirkereso&utm_medium=cpc&utm_campaign=az-uj-szamitasi-modszer-42-szazalekkal-emelte-a-koronavirusos-halottak-szamat-spanyolorszagban
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Ősszel újraindul.Kampman
Javítva
iktriad
Laikusként mondom, hogy még ez is benne van, sajnos. Utólag aztán majd olvassuk, milyen nagy hiba volt közönség előtt lejátszani az NFL első fordulóját. (Ahogyan a gurulófocis Atalanta-Valenciát.)
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 827 — Patriot
 m.tiktok.com/v/6815964768021613830.html?u_code=dach600d65k63e&preview_pb=0&language=en&_d=d50eh8ea02bmba×tamp=1587061431&user_id=6783767726160577541&utm_source=viber&utm_campaign=client_share&utm_medium=android&share_app_name=musically&share_iid=6815617223161825029
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Ősszel újraindul.Kampman
Javítva
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Őszre vége.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Közben Bogi úgy néz ki meggyógyult:  www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-negativ-lett-kapas-boglarka-koronavirustesztje-2757911
bcsarli
elvileg a többi úszóé is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Közben Bogi úgy néz ki meggyógyult:  www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-negativ-lett-kapas-boglarka-koronavirustesztje-2757911

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 qubit.hu/2020/04/16/ausztriaban-163-ismert-fertozott-jut-szazezer-lakosra-magyarorszagon-17?_ga=2.54565547.1619988405.1587058535-209538062.1540225365
Vrij6
Fontos, hogy "ismert fertőzött"...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
 qubit.hu/2020/04/16/ausztriaban-163-ismert-fertozott-jut-szazezer-lakosra-magyarorszagon-17?_ga=2.54565547.1619988405.1587058535-209538062.1540225365

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Az a baj, hogy én is egyre többször ide jutok.
nagylaza
amíg nincs vakcina addig nem lesz rendesen vége
Negritis
az már itt van a kanyarban

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Az a baj, hogy én is egyre többször ide jutok.
nagylaza
amíg nincs vakcina addig nem lesz rendesen vége

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Az a baj, hogy én is egyre többször ide jutok.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Apple pay és nem kell pin sosem, saját telefonot tapizod egyedül.
Eazzy
BB-nél még nincs Apple pay..A digitalizációs csapatnak eddig fontosabb volt,hogy az alkalmazásban a gombok szögletesek legyenek vagy lekerekítettek mint,hogy valami érdemleges dolgot tudjanak felmutatni,pl:Apple pay.
JoeyPorter
Jah vágom, hogy sok helyen nincs még, a MagNet-nél sincs, ezért a Revolut-omat töltögetem fel, ami viszont hozzá van adva apple payhez.
Eazzy
Én ma 2 helyen vásároltam 10 felett 15 alatt és egyik helyen kért pint másikon nem...

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Soha nem lesz ennek vége...