Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 index.indavideo.hu/video/kormanyinfo_kormanymedia_kerdesek
Negritis
Ennek a csajnak én azért adnék.

több mint 4 éve
Jerico New York Giants 276
 index.indavideo.hu/video/kormanyinfo_kormanymedia_kerdesek
Negritis
Mind húsba vágó kérdés volt, ennyit simán megállapíthatunk😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 444.hu/2020/04/16/semmit-sem-hajlando-elarulni-az-operativ-torzs-a-borsodnadasdi-idosotthonban-es-mar-az-egesz-telepulesen-terjedo-jarvanyrol

Ez is szép story, ugyanakkor a borsodnádasdi polgármester nagyon jó arc lehet a fb bejegyzések alapján. Lehet(ne) ezt így is csinálni.. (pedig ráadásul fideszes 😊 )
Szesze
Ha az ilyenek miatt sem bukik nagyot a Fidesz (+a kórházból kirakott betegek) akkor itt komolyan történhetne bármi.
Szégyen.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
 index.indavideo.hu/video/kormanyinfo_kormanymedia_kerdesek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
 444.hu/2020/04/16/semmit-sem-hajlando-elarulni-az-operativ-torzs-a-borsodnadasdi-idosotthonban-es-mar-az-egesz-telepulesen-terjedo-jarvanyrol

Ez is szép story, ugyanakkor a borsodnádasdi polgármester nagyon jó arc lehet a fb bejegyzések alapján. Lehet(ne) ezt így is csinálni.. (pedig ráadásul fideszes 😊 )
Szesze
mit kéne? 😀
 www.origo.hu/itthon/20200416-operativ-torzs-tajekoztato.html

Csak egy gócpont van,
a Pesti úti Idősek Otthona
Sikerült a járványügyi görbét ellaposítani, ezért van viszonylag kevés megbetegedés - közölte az Operatív Törzs.


Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Csúnyán hangzik, de úgy gondolom, hogy ha stayathome, social distancing dolog tényleg 2-3 évre elnyúlhat, és a döntésre képesek asztalaira olyan gazdasági modell-számításokat tesznek majd le amik tényleg apokaliptikus-közeli gazdasági veszteségeket vázolnának fel, akkor a politikai / gazdasági elit egész egyszerűen egészségügyi helyett statisztikai problémakét fogja kezelni a dolgot. Elengedik a francba. Lezavarják 5-7-8 hónap alatt, és elkönyvelik azt a pár százalékot.
peterk2005
Nekem az a logikám, hogy
1. vagy gyökeres változások lesznek,
2. vagy közepesek,
3. vagy kábé mennek tovább a dolgok, ahogy eddig.
Sobri Jóska
Tehát a te logikád az, hogy bármi megtörténhet, és mindegyikre igyekszel felkészülni. Van amire már felkészültél, van amire próbálsz.
Ez így rendben van. Közben pedig a szélsőséges esetre felkészülésed közben borzolod a többieket itt.
Én szerintem ez vicces és jókat szórakozok az egymás melletti elbeszéléseken.
Eazzy
Sobri nem borzol semmit csak elmondja a Sobrinisztáni filozófiáját.
Néha ez megegyezik a valósgunkkal, néha elég távol áll tőle, de az övé és amíg világ hallatni fogja végülis ezért van a fórum.
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Csúnyán hangzik, de úgy gondolom, hogy ha stayathome, social distancing dolog tényleg 2-3 évre elnyúlhat, és a döntésre képesek asztalaira olyan gazdasági modell-számításokat tesznek majd le amik tényleg apokaliptikus-közeli gazdasági veszteségeket vázolnának fel, akkor a politikai / gazdasági elit egész egyszerűen egészségügyi helyett statisztikai problémakét fogja kezelni a dolgot. Elengedik a francba. Lezavarják 5-7-8 hónap alatt, és elkönyvelik azt a pár százalékot.
peterk2005
Nekem az a logikám, hogy
1. vagy gyökeres változások lesznek,
2. vagy közepesek,
3. vagy kábé mennek tovább a dolgok, ahogy eddig.
Sobri Jóska
Tehát a te logikád az, hogy bármi megtörténhet, és mindegyikre igyekszel felkészülni. Van amire már felkészültél, van amire próbálsz.
Ez így rendben van. Közben pedig a szélsőséges esetre felkészülésed közben borzolod a többieket itt.
Én szerintem ez vicces és jókat szórakozok az egymás melletti elbeszéléseken.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 516 — Lucas Scott
 444.hu/2020/04/16/semmit-sem-hajlando-elarulni-az-operativ-torzs-a-borsodnadasdi-idosotthonban-es-mar-az-egesz-telepulesen-terjedo-jarvanyrol

Ez is szép story, ugyanakkor a borsodnádasdi polgármester nagyon jó arc lehet a fb bejegyzések alapján. Lehet(ne) ezt így is csinálni.. (pedig ráadásul fideszes 😊 )
Szesze
magányos küzdelem a tájékoztatásban. ezek miatt a megfogalmazások miatt szeretem néha olvasni a 444et 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
 444.hu/2020/04/16/semmit-sem-hajlando-elarulni-az-operativ-torzs-a-borsodnadasdi-idosotthonban-es-mar-az-egesz-telepulesen-terjedo-jarvanyrol

Ez is szép story, ugyanakkor a borsodnádasdi polgármester nagyon jó arc lehet a fb bejegyzések alapján. Lehet(ne) ezt így is csinálni.. (pedig ráadásul fideszes 😊 )

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Csúnyán hangzik, de úgy gondolom, hogy ha stayathome, social distancing dolog tényleg 2-3 évre elnyúlhat, és a döntésre képesek asztalaira olyan gazdasági modell-számításokat tesznek majd le amik tényleg apokaliptikus-közeli gazdasági veszteségeket vázolnának fel, akkor a politikai / gazdasági elit egész egyszerűen egészségügyi helyett statisztikai problémakét fogja kezelni a dolgot. Elengedik a francba. Lezavarják 5-7-8 hónap alatt, és elkönyvelik azt a pár százalékot.
peterk2005
Nekem az a logikám, hogy
1. vagy gyökeres változások lesznek,
2. vagy közepesek,
3. vagy kábé mennek tovább a dolgok, ahogy eddig.
Nekem csak az 1.pontbélivel kell foglalkozzak, mert a másodikhoz vagyok elég rugalmas, hogy megoldjam, akár még ki is használjam az edig életemre alapozva, a harmadikra meg vannak jól működő metodikáim, végülis abban élek legalább 12 éve, tehát jövőtervezés szempontjából, ha néhány hónap után visszaállna az eddigi világ, abban köszönöm jól elvagyok. És igaz ez kábé mindenkire, politikusra, cégvezetőre, munkavállalóra, feketemunkásra, stb.
Vagyis aki nem a konkrét országműködtetésben dolgozik, vagyis te, én, az ideírogatók jelentős része számára végülis a gyökeres változások kitalálása, prognosztizálása, az azokra való felkészülés a hasznos.
Amit ugye nehezít, hogy már eleve a kiindulóponti állapotokat (vagyis amikor vége a járvány egészségügyi részének, jön a gazdasági, politikai, társadalmi) másként vesszük fel.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
 twitter.com/AirWaterSnow/status/1250357248863453185

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
A gazdasági következményeivel kapcsolatban viszont túlzásnak gondolom a közel-apokaliptikus jövendöléseidet.
peterk2005
Rendben.
Az a legfőbb disszonancia köztünk, hogy van egy esemény (a vírus kiteljesedése), ami még nem történt meg.
Én úgy tippelek, mintha ennek X mértéke, következményei, súlya lenne, te úgy, mintha Y.
Az én X-em és a te Y-od köszönőviszonyban sincs egymással, így logikus, hogy a következményeik sem.
Megvárjuk, hogy X vagy Y jön be, esetleg W vagy Z, és okosabbak leszünk, és újra jövendölünk.
De amíg nem történik meg, úgy néz ki egyikünk se hiszi el, hogy nem úgy fog, ahogy most gondoljuk.

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
a kolumbiai megoldás is érdekes, az egyik nap csak a nők, a másikon csak a férfiak mehetnek ki az utcára... 😀
r.baggio
így nincs buzgálkodás
Negritis
Nekem mindegy, hogy buzgolkodás, vagy buzgárkodás, de csinálják otthon a négy fal között!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/techtud/2020/04/16/del-korea_ujrafertozodes/
Vrij6
 hu.m.wikipedia.org/wiki/2020-as_COVID%E2%80%9319-koronav%C3%ADrus-j%C3%A1rv%C3%A1ny_Ausztri%C3%A1ban
Legeza Úr a véres valagot keresett márciusban Ósztriában
.... és utána mindenki hibás, mer mi van, ha teszteredmény van a kezében? a koronát érdekli? nem. mivan a harmicéves masszív küzdősportos izékkel? a koronát érdekli? nem. hát az ima? nem.
gyógyszert szedett'-e? legalább egy kicsike nyurofent? tett-e valamit azér a hasilégzésteknikán kívül, hogy ne az oxigénen kössön ki? mit tett azon kívül, hogy kényszeríteni, hajlítani akarta a rendszert?
bekaphassákbeámbeahalak

jaj aztcsinálok amire csak szottyan de után gyorsan mindenki mentsen meg! jaj jajj

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
a kolumbiai megoldás is érdekes, az egyik nap csak a nők, a másikon csak a férfiak mehetnek ki az utcára... 😀
r.baggio
így nincs buzgálkodás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 516 — Lucas Scott
a kolumbiai megoldás is érdekes, az egyik nap csak a nők, a másikon csak a férfiak mehetnek ki az utcára... 😀
r.baggio
így nehezen lesznek új hetero párok 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 838 — 258. §
a kolumbiai megoldás is érdekes, az egyik nap csak a nők, a másikon csak a férfiak mehetnek ki az utcára... 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Nemrég értem vissza a HO-ba rövid portyázásomból (negyedik kísérletre nagy nehezen összejött a „banki ügyintézés”). A hatkerben szemmel látható a javulás. Tegnap még csak kb. minden második emberen volt maszk, ma már az 50 százalékukon!😊
nagylaza
mi a különbség a minden másodikon és az 50%-ukon között?
briareos

empty taxi
Köszönöm!😊
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Tanulságos történet, főleg a bagatelizálóknak 😕
 www.valaszonline.hu/2020/04/14/legeza-ors-koronavirus/?fbclid=IwAR2NAl5Q77p1HxTxzSqSEhnpSe08qyFVQBAa9q9TQKrcYf065gNDMNFID9I
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Nemrég értem vissza a HO-ba rövid portyázásomból (negyedik kísérletre nagy nehezen összejött a „banki ügyintézés”). A hatkerben szemmel látható a javulás. Tegnap még csak kb. minden második emberen volt maszk, ma már az 50 százalékukon!😊
nagylaza
mi a különbség a minden másodikon és az 50%-ukon között?
briareos

empty taxi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Nemrég értem vissza a HO-ba rövid portyázásomból (negyedik kísérletre nagy nehezen összejött a „banki ügyintézés”). A hatkerben szemmel látható a javulás. Tegnap még csak kb. minden második emberen volt maszk, ma már az 50 százalékukon!😊
nagylaza
mi a különbség a minden másodikon és az 50%-ukon között?
briareos


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Haverom kivizsgáltatta magát kíváncsiságból. Kiderült, hogy ő már átesett rajta tünetmentesen.
hden
1 teszt volt?
Vrij6
Ebből én azt szűröm le, hogy kettű. Az IgG tesztje lett pozitív. :

Először a fertőzést követő 5-8 nap között az IgM típusú antitest válik kimutathatóvá (valójában már korábban beindul a termelés, de a módszereink csak egy bizonyos mennyiség felett képesek észrevenni, ezért csak az 5. nap után lesz pozitív). A 14-21 napok között pedig az IgG típusú antitest is megjelenik. A teszt az IgM és IgG antitesteket mutatja ki.

A tünetek kialakulását követő negyedik hét végére az IgM szint lecsökken, kimutathatatlanná válik, onnantól csak az emelkedett IgG szint látható.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
Haverom kivizsgáltatta magát kíváncsiságból. Kiderült, hogy ő már átesett rajta tünetmentesen.
hden
1 teszt volt?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Nemrég értem vissza a HO-ba rövid portyázásomból (negyedik kísérletre nagy nehezen összejött a „banki ügyintézés”). A hatkerben szemmel látható a javulás. Tegnap még csak kb. minden második emberen volt maszk, ma már az 50 százalékukon!😊
nagylaza
mi a különbség a minden másodikon és az 50%-ukon között?

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Haverom kivizsgáltatta magát kíváncsiságból. Kiderült, hogy ő már átesett rajta tünetmentesen.