Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 516 — Lucas Scott
 444.hu/2020/04/17/orban-a-korhazi-agyak-felszabaditasarol-egy-nagy-katonai-jellegu-akcio-kellos-kozepen-vagyunk-ami-okoz-kenyelmetlenseget

remek focis hasonlat!
Vrij6
amúgy ha ezt komolyan gondolja akkor nagyon igaza van:

Egy mérkőzés 60. percében teljesen mindegy, hogy mi az állás, majd ha lefújják a mérkőzést, az számit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 497 — Broncos
 index.hu/gazdasag/2020/04/17/kereskedelem_koronavirus_szabalysertes/

Sok bolt újra akar nyitni a bírság ellenére is, különben csőd...
warr_b
Amúgy nem teljesen alaptalan.A nagy bevásárlóközpontokban,multiknál így is sorállás van hétvégenként illetve az volt most a húsvéti hosszúhétvégén is. Ergo,nem lehet rosszabb akkor ennél a helyzet egy kiskereskedőnél sem,pláne ha betartja a jelenleg legalapvetőbb rendelkezéseket. (1,5 méter,az üzlethelyiséghez mért egyidejű vásárlószám redukálása stb.)
Egyébként véleményem szerint,a vírus úgy sem fog leköszönni teljesen még akkor sem,ha elindulnak majd a fertőzésszámok lefelé.Tehát akkor a végtelenségig várhatnánk a boltnyitásokkal,illetve az élet normál kerékvágásba terelésével.
Hosszútávon szerintem muszáj lesz tartanunk az alapvető védekezési rendeleteket,de ettől függetlenül be kell indítani a gazdaságot,a mindennapi életet.
több mint 4 éve
rokaur 869
Én is terveztem, de a járvány miatt halasztottam, nem akartam a félretett pénzt elkúrni.
Mondjuk a kedvenc kereskedésemben baromira nem látom, hogy egy forinttal is lejjebb mentek volna az árak...
warr_b
mert még nem most fognak lejjebb menni, ahhoz hogy lejjebb menjenek a használt autó árak ahhoz az kell hogy az embereknek el kelljen adni mert nincs pénz kenyérre (túlzok persze)
ez igaz az ingatlan piacra is
Negritis
Pontossan, én mondjuk a lakás árak esését 1-1,5 múlvára teszem ugye idén nem kell a hitelt fizetni aztán ha januártól kell is lesznek mentő hitelek stb. idő lesz mire elkezd nagy számban bedőlni a lakosság hitele. Illetve most azért a nagyja már forintban is van eladósodva.
Biztosan lesznek majd a közeljövőben is nagyon jó áron lakások, csak egyelőre azokra nagyon sokan ugranak is, csak nekem van három kollégám akik lesben állnak és csak egy ilyen korrekciós időszakra vártak.
Tipikus, hogy én meg januárban vettem lakást 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/gazdasag/2020/04/17/kereskedelem_koronavirus_szabalysertes/

Sok bolt újra akar nyitni a bírság ellenére is, különben csőd...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2020/04/17/orban-a-korhazi-agyak-felszabaditasarol-egy-nagy-katonai-jellegu-akcio-kellos-kozepen-vagyunk-ami-okoz-kenyelmetlenseget

remek focis hasonlat!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Nem várom sem az ingatlanpiac, sem az új és használt autók árának jelentős esését, inkább a kereslet megváltozását. Persze mindez fordulhat, ha a válság nem hónapokig lesz jelen, hanem akár 2021-ben is.

Az ingatlanok áresését nagyjából megfogta a kormány a hitelmoratóriummal. Az tény, hogy most sokan egy szobával nagyobb lakást vettek, mint amire feltétlenül szükségük van, esetleg ők cserélik majd kisebbre, ha elhúzódik a válság. Ettől még áresést nem látok.

Az autóknál pedig úgy gondolom, hogy inkább egy piac átrendeződést fogunk látni, ahol az olcsóbb autókra (értsd 200-300 000 forintos autók) ismét nagyobb lesz a kereslet. Az ár változását befolyásolhatja az is, hogy a németeknél pl bevált recept a válságkezelésre az új autó vásárlás támogatása, ha a régit leadja a bontóba. Ezek az autók eddig használtként ömlöttek Kelet-Európába, most nem tudnak majd jönni. Ráadásul meddig lesz határzár, mennyire lesz könnyű behozni a szutykokat?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
1763 igazolt fertozottek szama, ha minden igaz ez 111 uj fertozott 24 ora alatt es 14 halott.
Beki
Igen. Es 3100 tesztet vegeztek el.
Vrij6
szerk.: és ez a legtöbb a napi bontást nézve.
Vrij6
és ezzel itt már "főoldalasok" vagyunk
 www.youtube.com/watch?v=-ccnqR2UTTc
Negritis
ezt néztem is, hogy mikor kerülünk oda, de az elmúlt 3-4 napban nem néztem.
Vrij6
én minden reggel megnézem (mondjuk már kb a 3. v 4. streamnél tartunk) és ma sikerült felkerülnünk először

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Én is terveztem, de a járvány miatt halasztottam, nem akartam a félretett pénzt elkúrni.
Mondjuk a kedvenc kereskedésemben baromira nem látom, hogy egy forinttal is lejjebb mentek volna az árak...
warr_b
mert még nem most fognak lejjebb menni, ahhoz hogy lejjebb menjenek a használt autó árak ahhoz az kell hogy az embereknek el kelljen adni mert nincs pénz kenyérre (túlzok persze)
ez igaz az ingatlan piacra is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Igazából egy kérdés foglalkoztat, amióta olvasni az autógyárak újranyitásáról:
Ki a faszom vesz most autót??
Akinek eddig nem volt, nem most fog, akinek már van, nem most fogja lecserélni.
Sobri Jóska
én vennék jóáron
briareos
Minek?
És szerinted ez mennyire általános?
Télen én is gondoltam, hogy a 14 éves autómat elengedem, bár nagyon kedvelem, de sose volt még új autóm, és a Mazda cx5 az kényelmes és tetszik is, jókat is olvastam róla, de végülis sose tudtam még rászánni magam új autó vásárlásra.
Hát ezen ez a helyzet se változtat. Sőt, még feleslegesebbnek és haszontalanabbnak érzem mint eddig. Egy huszonéves ismerősöm most akart első autót venni a 880e-1milliós kategóriában, de inkább nem lövi el az erre félretett pénzét, annyira nem létfontosságú.
De átfogalmazom akkor a kérdést:
Rajtad kívül ki a faszom vesz most autót, és miért?
Sobri Jóska
haver most várja hogy elinduljanak újra a dolgok és essen a használt autók ára
ha az meglesz akkor ők vesznek
Negritis
Én is terveztem, de a járvány miatt halasztottam, nem akartam a félretett pénzt elkúrni.
Mondjuk a kedvenc kereskedésemben baromira nem látom, hogy egy forinttal is lejjebb mentek volna az árak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
1763 igazolt fertozottek szama, ha minden igaz ez 111 uj fertozott 24 ora alatt es 14 halott.
Beki
Igen. Es 3100 tesztet vegeztek el.
Vrij6
szerk.: és ez a legtöbb a napi bontást nézve.
Vrij6
és ezzel itt már "főoldalasok" vagyunk
 www.youtube.com/watch?v=-ccnqR2UTTc
Negritis
ezt néztem is, hogy mikor kerülünk oda, de az elmúlt 3-4 napban nem néztem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
1763 igazolt fertozottek szama, ha minden igaz ez 111 uj fertozott 24 ora alatt es 14 halott.
Beki
Igen. Es 3100 tesztet vegeztek el.
Vrij6
szerk.: és ez a legtöbb a napi bontást nézve.
Vrij6
és ezzel itt már "főoldalasok" vagyunk
 www.youtube.com/watch?v=-ccnqR2UTTc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
1763 igazolt fertozottek szama, ha minden igaz ez 111 uj fertozott 24 ora alatt es 14 halott.
Beki
Igen. Es 3100 tesztet vegeztek el.
Vrij6
szerk.: és ez a legtöbb a napi bontást nézve.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 473 — nabege2@yahoo.com
Igazából egy kérdés foglalkoztat, amióta olvasni az autógyárak újranyitásáról:
Ki a faszom vesz most autót??
Akinek eddig nem volt, nem most fog, akinek már van, nem most fogja lecserélni.
Sobri Jóska
én vennék jóáron
briareos
Minek?
És szerinted ez mennyire általános?
Télen én is gondoltam, hogy a 14 éves autómat elengedem, bár nagyon kedvelem, de sose volt még új autóm, és a Mazda cx5 az kényelmes és tetszik is, jókat is olvastam róla, de végülis sose tudtam még rászánni magam új autó vásárlásra.
Hát ezen ez a helyzet se változtat. Sőt, még feleslegesebbnek és haszontalanabbnak érzem mint eddig. Egy huszonéves ismerősöm most akart első autót venni a 880e-1milliós kategóriában, de inkább nem lövi el az erre félretett pénzét, annyira nem létfontosságú.
De átfogalmazom akkor a kérdést:
Rajtad kívül ki a faszom vesz most autót, és miért?
Sobri Jóska
haver most várja hogy elinduljanak újra a dolgok és essen a használt autók ára
ha az meglesz akkor ők vesznek
Negritis
pontosan
akinek van pénze az most kaszál
most kell új autót, lakást venni!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
UK ipari üveg biznisz
haveréknak hétfőtől menni kell dolgozni megint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Igazából egy kérdés foglalkoztat, amióta olvasni az autógyárak újranyitásáról:
Ki a faszom vesz most autót??
Akinek eddig nem volt, nem most fog, akinek már van, nem most fogja lecserélni.
Sobri Jóska
én vennék jóáron
briareos
Minek?
És szerinted ez mennyire általános?
Télen én is gondoltam, hogy a 14 éves autómat elengedem, bár nagyon kedvelem, de sose volt még új autóm, és a Mazda cx5 az kényelmes és tetszik is, jókat is olvastam róla, de végülis sose tudtam még rászánni magam új autó vásárlásra.
Hát ezen ez a helyzet se változtat. Sőt, még feleslegesebbnek és haszontalanabbnak érzem mint eddig. Egy huszonéves ismerősöm most akart első autót venni a 880e-1milliós kategóriában, de inkább nem lövi el az erre félretett pénzét, annyira nem létfontosságú.
De átfogalmazom akkor a kérdést:
Rajtad kívül ki a faszom vesz most autót, és miért?
Sobri Jóska
haver most várja hogy elinduljanak újra a dolgok és essen a használt autók ára
ha az meglesz akkor ők vesznek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Franciáknál egy nap alatt 17 ezerrel nőtt a kimutatott fertőzések száma. Az igen. Az a nép se tud a seggén maradni, húsvétkor valószínűleg a fél ország megint útrakelt északról délre, ahogy szokott.
peterk2005
volt már korábban egy 23ezres napjuk
sztem megjött az új adag teszt és most tudták használni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
1763 igazolt fertozottek szama, ha minden igaz ez 111 uj fertozott 24 ora alatt es 14 halott.
Beki
Igen. Es 3100 tesztet vegeztek el.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
1763 igazolt fertozottek szama, ha minden igaz ez 111 uj fertozott 24 ora alatt es 14 halott.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Igazából egy kérdés foglalkoztat, amióta olvasni az autógyárak újranyitásáról:
Ki a faszom vesz most autót??
Akinek eddig nem volt, nem most fog, akinek már van, nem most fogja lecserélni.
Sobri Jóska
én vennék jóáron
briareos
Minek?
És szerinted ez mennyire általános?
Télen én is gondoltam, hogy a 14 éves autómat elengedem, bár nagyon kedvelem, de sose volt még új autóm, és a Mazda cx5 az kényelmes és tetszik is, jókat is olvastam róla, de végülis sose tudtam még rászánni magam új autó vásárlásra.
Hát ezen ez a helyzet se változtat. Sőt, még feleslegesebbnek és haszontalanabbnak érzem mint eddig. Egy huszonéves ismerősöm most akart első autót venni a 880e-1milliós kategóriában, de inkább nem lövi el az erre félretett pénzét, annyira nem létfontosságú.
De átfogalmazom akkor a kérdést:
Rajtad kívül ki a faszom vesz most autót, és miért?
Sobri Jóska
kérdeztél, válaszoltam, veled ellentétben nem igénylem h minden döntésemet nyilvánosan megindokoljam idegeneknek 😊
briareos
Nem az a kérdés, hogy pont te miért veszel, hanem az, hogy mi a motivációja annak aki vesz, és vajon ugyanolyan tömegek vásárolnak, és cserélnek, mint a vonal előtt?
Nem sokat segítettél.
Sobri Jóska
Aki megteheti hogy cserélje és amugyis 3-4 évente autót vált az most is megfogja. Főleg ha jó árusítva van. Ilyen világban élünk.
Sőt ha például lemegy az autóár én is vennék olcsóbban, mert következő 1-2 évben kelleni fog akkor miért ne most vegyem meg?
Nyilván a kereslet egyelőre kisebb lesz, aztán ahogy vége lesz / közeledünk a végéhez meg robbanásszerű.
Persze lehet ez nem nyárig fog eljönni lehet nem őszig , de előbb utóbb elfog és azért a gyártóknak is jobb ha nem akkor kezdik el a gyártást főleg mivel amit most gyártanak várhatóan akkora lesz kész mikorra vége lehet a járványnak.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Az a baj, hogy én is egyre többször ide jutok.
nagylaza
amíg nincs vakcina addig nem lesz rendesen vége
Negritis
Az osztrák Vörös Kereszt vezetője (pedig szvsz egész Európában a sógorok kezelik eddig ezt talán a leghatékonyabban) nyilatkozta, hogy ha nem sikerül vakcinát fejleszteni, akkor 6 évig (!) velünk lehet a járvány.
empty taxi
Én eléggé ráparázós vagyok de azt még én sem hinném, hogy fél éven belül ne találnának ellenszert egy olyan vírusra amit szappannal elpusztítasz.
Bazzani
Együnk szappant 😊

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Az a baj, hogy én is egyre többször ide jutok.
nagylaza
amíg nincs vakcina addig nem lesz rendesen vége
Negritis
Az osztrák Vörös Kereszt vezetője (pedig szvsz egész Európában a sógorok kezelik eddig ezt talán a leghatékonyabban) nyilatkozta, hogy ha nem sikerül vakcinát fejleszteni, akkor 6 évig (!) velünk lehet a járvány.
empty taxi
Miért pont 6?
Ha nem sikerül, akkor örökre, nem?
Vagy mi történik vakcina nélkül 2026-ra?
Lehet, hogy mindenki meghal vagy felgyógyul, de akkoris születnek gyerekek, akik elkaphatják.
Mi vet véget szerinte pont 6 év múlva a járványnak?

A vakcina az kb 2-3 év lesz, hatásos terápia az lehet hamarabb, hatékony, pontos, olcsó gyorstesztek, amivel legalább a már gyógyultak "normálisan" élhetnek, meg akár idén is.
Sobri Jóska
Addigra megy végig a teljes populáción ha fullba tolják a görbe lapítást.
empty taxi
Az addig oké.
Csak ugye ez újra megfertőz.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Soha nem lesz ennek vége...
Bazzani
Az a baj, hogy én is egyre többször ide jutok.
nagylaza
amíg nincs vakcina addig nem lesz rendesen vége
Negritis
Az osztrák Vörös Kereszt vezetője (pedig szvsz egész Európában a sógorok kezelik eddig ezt talán a leghatékonyabban) nyilatkozta, hogy ha nem sikerül vakcinát fejleszteni, akkor 6 évig (!) velünk lehet a járvány.
empty taxi
Én eléggé ráparázós vagyok de azt még én sem hinném, hogy fél éven belül ne találnának ellenszert egy olyan vírusra amit szappannal elpusztítasz.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
USA ban ma 6500an haltak meg... Kemény.

Trump egyébként ezekben a percekben tart sajttájt
Chargers LT
többek közt arról hogy hamarosan újranyitná az országot...
iktriad
Ha a görbelaposítás évekig tart, akkor dobják a gyeplőt pikk-pakk.
Csak ugye még mindig kevés az adat, és egy kis hiba az induló adatokban nagy torzítást eredményezhet az eredményekben, konklúzióban.
Sobri Jóska
Szerintem sokkal jobb, hogy vannak ilyen örűltek mint Trump, akik úton útfélen azt rugdossák, hogy mikor és hogyan indulhat újra a világ, mert lassan illene mérlegne tenni a túloldalát is, hogy a csőddel, az elszabaduló hitelek, kamatok és a munkanélküliség nem öl-e meg több embert mint maga a vírus.

És akkor még az itthoni gyilkoló gépezetet nem is említettük, ahol előre gondolás és védekezés címszóval konkrétan leépítették a kórházi ellátás felét. Ha tudsz járni, gyere vissza a kemóra holnap címszóval

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért az külön gyönyörű lesz, amikor a bankokból kisajtolt pénzt az EÜ helyett majd fű alatt a Fradi,Vidi,Felcsút hármashoz juttatják, hogy szépen lerabolják a környező országok pénzéhes sáskáit.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Franciáknál egy nap alatt 17 ezerrel nőtt a kimutatott fertőzések száma. Az igen. Az a nép se tud a seggén maradni, húsvétkor valószínűleg a fél ország megint útrakelt északról délre, ahogy szokott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)