Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 250 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 youtu.be/LU2BbUi2PEU

Remélem jól megbasszák az ilyeneket.
Bazzani
Erről mint mond a könyvük ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Hallod tuti nem.
Elképesztően ronda meg igénytelen.
Bazzani
vannak nagyon perverz alakok is..szóval ettől még utazhattak a számára 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na most a domestos az megfelel a futár álltal hozott/megvásárolt dolgok lefertőtlenítésére ?
Janek
Domestos antibakteriális cucc, nem? Vírus ellen nem hidzem higy sokat ér. Esetleg a jó öreg klasszik hipó 😃


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 youtu.be/LU2BbUi2PEU

Remélem jól megbasszák az ilyeneket.

több mint 4 éve
csipkelli 3 972
lesz ma is standup?
briareos
Igen, és a Parlament is kezd nagyjából egyszerre, mindjárt.
csipkelli
fél12
Negritis
Már megy, hírtv.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
lesz ma is standup?
briareos
Igen, és a Parlament is kezd nagyjából egyszerre, mindjárt.
csipkelli
fél12

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Nézőpont: az ország 74 százaléka elégedett a kormánnyalindex
"Módszertan A Nézőpont Intézet közvélemény-kutatása 2020. március 26-28. között, 1000 fő telefonos megkérdezésével készült. A minta reprezentatív."

1000 fő hogyan lehet bármiben reprezentatív???? Főleg országos szinten.

Amúgy van itthon igazi hírportál? Index az ilyen cikkekkel heti 2-3x már a 444 színvonalra esett nálam, a HVG még csak-csak... egyéb alternatíva?
Tudom, naív vagyok 😀 .
MarioAna
1000 főnél nagyobb mintára pedig naggyon ritkán csinálnak kvantitatív kutatást Magyarországon.
empty taxi
magyarul megkérdezed a panelsorház lakóit a Budapest XX. ker. Makkos utcában és abból reprezentatív véleményt csinálsz Soprontól - Záhonyig terjedően. Azért ez a közvéleménykutató, meg thinktank szakma is egy lófasz itthon.
Amadeus
Tényleg? Mesélj még!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reggel egy szegedi kolléganőmet 100ezer ftra büntették civil ruhás rendőrök mert nem volt papírja, hogy munkába megy.
Bazzani
Nem hívta fel a felettesét, vagy valami, hogy bizonyítsa, munkába megy?
Vrij6
Meg volt neki a telefonján az igazolás (emailben) de azt tán nem fogadták el.
Nekem gyanús az egész story de nem lepődök meg semmin.
Kérdeztem a csajt, mutattak igazolványt is.
(Mondjuk ez a csaj is full buta amúgy.)
Bazzani
Az kurva gáz, ha nem fogadták el.

Barátnőm is kapott papírost, de mondták, hogy az is jó, ha telefonon bemutatja, ha kérnék.

Remélem kamu...
Vrij6
Mondjuk én ott azonnal felhívtam volna a szegedi rendőrkapitányságot a helyében.
Bazzani
jegyzőkönyv, vagy bármi papíralapú van? Adatait hova vették fel? Jelentkezni kinél kell?
Amadeus
Ha a csaj szamara mentek valoban, akkor itt igazabol egy kerdes maradt. Mikor kapok kepet rola?
Stez
Olyan ronda, hogy FBra sem mer képet rakni magáról.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reggel egy szegedi kolléganőmet 100ezer ftra büntették civil ruhás rendőrök mert nem volt papírja, hogy munkába megy.
Bazzani
erősen csalás átverés szagú
briareos
pont ezt akartam írni
ráadásul ha készpénzben fizetett akkor meg főleg!
ilyenkor is tuti csekket kell adniuk vagy egyáltalán csak jegyzőkönyv
NB2
Nem kapott csekket.
Nem kellett fizetnie.
Du kell bemennie az igazolással a yardra.
Bazzani
Bazzani, nem a szavaidban kételkedem, de ez kurva nagy Bullshit, ha igaz. Takarodjanak
briareos
Lehet, hogy csalók.
Holnapra kiderül.
Bazzani
És ezt így valahogy nem lehetne nekik bebizonyítani hogy tényleg munkába ment ? Vagy ilyenkor nem kell elkísérniük a munkahelyig, hogy váó tényleg dolgozni ment ?
Heisman Trophy
De lehet, csak rohadtul nem kötelező még.
A mi cégünk is adott már mindenkinek igazolást, ne akkor kelljen kapkodni mikor kötelezővé teszik.
kittli
Ott a pont!
Többször el lett mondva, hogy nem kell igazolni, hogy valóban munkába megy az illető.
Szerintem csak a csaj telefonszámát akarták a srácok megszerezni.
SBL
Hallod tuti nem.
Elképesztően ronda meg igénytelen.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reggel egy szegedi kolléganőmet 100ezer ftra büntették civil ruhás rendőrök mert nem volt papírja, hogy munkába megy.
Bazzani
Nem hívta fel a felettesét, vagy valami, hogy bizonyítsa, munkába megy?
Vrij6
Meg volt neki a telefonján az igazolás (emailben) de azt tán nem fogadták el.
Nekem gyanús az egész story de nem lepődök meg semmin.
Kérdeztem a csajt, mutattak igazolványt is.
(Mondjuk ez a csaj is full buta amúgy.)
Bazzani
Az kurva gáz, ha nem fogadták el.

Barátnőm is kapott papírost, de mondták, hogy az is jó, ha telefonon bemutatja, ha kérnék.

Remélem kamu...
Vrij6
Mondjuk én ott azonnal felhívtam volna a szegedi rendőrkapitányságot a helyében.
Bazzani
jegyzőkönyv, vagy bármi papíralapú van? Adatait hova vették fel? Jelentkezni kinél kell?
Amadeus
Ilyen részletesen nem kérdeztem ki bocsi. A vezetőséggel beszélt.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 818 — Patriot
Na most a domestos az megfelel a futár álltal hozott/megvásárolt dolgok lefertőtlenítésére ?
Janek
Próbáld ki, vagy igen vagy nem 😛 😉

Egyébként nagyon jobb nincs. Esetleg ha pálinkával törlöd át, de az meg pazarlás 😊
dande
vagy szappanos víz ?
Janek
És ha a futár domestost hozott, kinyithatom, hogy önfertőtlenítsem? Vagy akkor befertőzöm az egész flakont? 🤣😅🤣
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Na most a domestos az megfelel a futár álltal hozott/megvásárolt dolgok lefertőtlenítésére ?
Janek
Kesztyűben kibontás nem opció?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
lesz ma is standup?
briareos
Igen, és a Parlament is kezd nagyjából egyszerre, mindjárt.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
lesz ma is standup?
briareos
elvileg hamarosan igen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
lesz ma is standup?

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Na most a domestos az megfelel a futár álltal hozott/megvásárolt dolgok lefertőtlenítésére ?
Janek
Próbáld ki, vagy igen vagy nem 😛 😉

Egyébként nagyon jobb nincs. Esetleg ha pálinkával törlöd át, de az meg pazarlás 😊
dande
vagy szappanos víz ?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most a domestos az megfelel a futár álltal hozott/megvásárolt dolgok lefertőtlenítésére ?
Janek
Próbáld ki, vagy igen vagy nem 😛 😉

Egyébként nagyon jobb nincs. Esetleg ha pálinkával törlöd át, de az meg pazarlás 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Na most a domestos az megfelel a futár álltal hozott/megvásárolt dolgok lefertőtlenítésére ?

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 818 — Patriot
Pedig ha az ember végiggondolja nem nehéz adatbázist csinálni a közvélemény-kutatásokból.
Telószám, politikai nézet, aztán ilyenből összejön egy 20e-s adatbázis, aztán jön a megrendelés mit akarok összehozni, csak a megfelelő számokat kell hívni.
Összeesküvés gyártók pedig lakcímmel, telószámmal ellátott adatbázist képzelnek hozzá, ami segít majd az államhivatalnak...
NB2
Hát, lehet, de melyik megrendelő az, aki azért fizet, hogy kamu eredményeket kapjon? Azért mèg kutatni sem kell, elég a hasadra csapni.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pedig ha az ember végiggondolja nem nehéz adatbázist csinálni a közvélemény-kutatásokból.
Telószám, politikai nézet, aztán ilyenből összejön egy 20e-s adatbázis, aztán jön a megrendelés mit akarok összehozni, csak a megfelelő számokat kell hívni.
Összeesküvés gyártók pedig lakcímmel, telószámmal ellátott adatbázist képzelnek hozzá, ami segít majd az államhivatalnak...
NB2
Aka. Kubatov-lista 😃


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Pedig ha az ember végiggondolja nem nehéz adatbázist csinálni a közvélemény-kutatásokból.
Telószám, politikai nézet, aztán ilyenből összejön egy 20e-s adatbázis, aztán jön a megrendelés mit akarok összehozni, csak a megfelelő számokat kell hívni.
Összeesküvés gyártók pedig lakcímmel, telószámmal ellátott adatbázist képzelnek hozzá, ami segít majd az államhivatalnak...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Reggel egy szegedi kolléganőmet 100ezer ftra büntették civil ruhás rendőrök mert nem volt papírja, hogy munkába megy.
Bazzani
erősen csalás átverés szagú
briareos
pont ezt akartam írni
ráadásul ha készpénzben fizetett akkor meg főleg!
ilyenkor is tuti csekket kell adniuk vagy egyáltalán csak jegyzőkönyv
NB2
Nem kapott csekket.
Nem kellett fizetnie.
Du kell bemennie az igazolással a yardra.
Bazzani
Bazzani, nem a szavaidban kételkedem, de ez kurva nagy Bullshit, ha igaz. Takarodjanak
briareos
Lehet, hogy csalók.
Holnapra kiderül.
Bazzani
Tuti kamu rendőrök lehettek. Nem egy rendőr ismerősöm van, sok az ilyen csaló mostanában. Alapból civil ruhában nem láthatnak el szolgálatot veszélyhelyzet idején azok sem akinek amúgy ez van elrendelve. Meg nem kell igazolást mutatni senkinek sem, mivel nem tilalomról van szó, ki lehet menni az utcára.


több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Reggel egy szegedi kolléganőmet 100ezer ftra büntették civil ruhás rendőrök mert nem volt papírja, hogy munkába megy.
Bazzani
Nem hívta fel a felettesét, vagy valami, hogy bizonyítsa, munkába megy?
Vrij6
Meg volt neki a telefonján az igazolás (emailben) de azt tán nem fogadták el.
Nekem gyanús az egész story de nem lepődök meg semmin.
Kérdeztem a csajt, mutattak igazolványt is.
(Mondjuk ez a csaj is full buta amúgy.)
Bazzani
Az kurva gáz, ha nem fogadták el.

Barátnőm is kapott papírost, de mondták, hogy az is jó, ha telefonon bemutatja, ha kérnék.

Remélem kamu...
Vrij6
Mondjuk én ott azonnal felhívtam volna a szegedi rendőrkapitányságot a helyében.
Bazzani
jegyzőkönyv, vagy bármi papíralapú van? Adatait hova vették fel? Jelentkezni kinél kell?
Amadeus
Ha a csaj szamara mentek valoban, akkor itt igazabol egy kerdes maradt. Mikor kapok kepet rola?
Stez
Na hát itt tartunk... Stez már kéreget... egyre nagyobb a gond. 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Reggel egy szegedi kolléganőmet 100ezer ftra büntették civil ruhás rendőrök mert nem volt papírja, hogy munkába megy.
Bazzani
Nem hívta fel a felettesét, vagy valami, hogy bizonyítsa, munkába megy?
Vrij6
Meg volt neki a telefonján az igazolás (emailben) de azt tán nem fogadták el.
Nekem gyanús az egész story de nem lepődök meg semmin.
Kérdeztem a csajt, mutattak igazolványt is.
(Mondjuk ez a csaj is full buta amúgy.)
Bazzani
Az kurva gáz, ha nem fogadták el.

Barátnőm is kapott papírost, de mondták, hogy az is jó, ha telefonon bemutatja, ha kérnék.

Remélem kamu...
Vrij6
Mondjuk én ott azonnal felhívtam volna a szegedi rendőrkapitányságot a helyében.
Bazzani
jegyzőkönyv, vagy bármi papíralapú van? Adatait hova vették fel? Jelentkezni kinél kell?
Amadeus
Ha a csaj szamara mentek valoban, akkor itt igazabol egy kerdes maradt. Mikor kapok kepet rola?

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
 youtu.be/ElIf2DBrWzU
hden
pont most nézem.
kemény mennyire jó a deliveryje még igy közönség nélkül is