Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én ma megkaptam az első rendőri figyelmeztetést. Elmentunk bringazni a gyerekekkel megalltunk inni ,pihenni pont jott egy masik ismeros csalad. Az ut ket oldalan voltunk dumaltunk par perc mulva ott volt ket rendőr maszkban es tényleg normálisan szóltak hogy haladjunk. Nem miattunk jöttek arra,csak valaki hivta őket hogy vagy 10 fiatal bandazott nemrég arra.
Janek
Ezzel nekem, a leírásod alapján, nincs bajom.
nagylaza
Nálunk is szóltak az embereknek több helyen. Azért a trafizás jóval fontosabb volt.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Én ma megkaptam az első rendőri figyelmeztetést. Elmentunk bringazni a gyerekekkel megalltunk inni ,pihenni pont jott egy masik ismeros csalad. Az ut ket oldalan voltunk dumaltunk par perc mulva ott volt ket rendőr maszkban es tényleg normálisan szóltak hogy haladjunk. Nem miattunk jöttek arra,csak valaki hivta őket hogy vagy 10 fiatal bandazott nemrég arra.
Janek
Ezzel nekem, a leírásod alapján, nincs bajom.
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hála a jó égnek!
"Egyetlen magyar sincs egyedül! - üzente Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap, hivatalos Facebook-oldalára feltöltött videofelvétellel."
nagylaza
És az "ötmillió Magyar, akit nem hall a nagyvilág""??




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Én ma megkaptam az első rendőri figyelmeztetést. Elmentunk bringazni a gyerekekkel megalltunk inni ,pihenni pont jott egy masik ismeros csalad. Az ut ket oldalan voltunk dumaltunk par perc mulva ott volt ket rendőr maszkban es tényleg normálisan szóltak hogy haladjunk. Nem miattunk jöttek arra,csak valaki hivta őket hogy vagy 10 fiatal bandazott nemrég arra.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
 444.hu/2020/03/29/jakab-ferenc-ugy-tunik-a-jarvanygorbet-ellapositottuk

izéééé, süti, doki?
Vrij6
Az Emmi közleményében is ez van: "az európai országokkal is összehasonlítva Magyarországon jóval laposabb a fertőzés görbéje".
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Hála a jó égnek!
"Egyetlen magyar sincs egyedül! - üzente Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap, hivatalos Facebook-oldalára feltöltött videofelvétellel."
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
anyám most küldött egy hanganyagot amiben egy taxis miután egy orvost fuvarozott rájött hogy a TBC védőoltás megvéd a coronától is
fáj

jah és elvileg terjed mintha muszáj volna, kiváncsi vagyok őt elviszik-e fake newsért
Negritis
Talán ezért:
 hvg.hu/tudomany/20200327_tuberkulozis_vedooltas_koronavirus_koronavirus
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2020/03/29/jakab-ferenc-ugy-tunik-a-jarvanygorbet-ellapositottuk

izéééé, süti, doki?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 504 — Colts Fan
Bocs ha már volt.

 www.youtube.com/watch?v=bE68xVXf8Kw&feature=emb_logo
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
anyám most küldött egy hanganyagot amiben egy taxis miután egy orvost fuvarozott rájött hogy a TBC védőoltás megvéd a coronától is
fáj

jah és elvileg terjed mintha muszáj volna, kiváncsi vagyok őt elviszik-e fake newsért

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200329/radikalis-lepesre-kenyszerul-az-orosz-fovaros-is-a-koronavirus-miatt-422826

Mi a manó.
warr_b
Érdekes, hogy Moszkvában "kötelező házi karanténnak" nevezik azt, amit Mo-n "kijárási korlátozásnak". (Oké, a miénkben több a kibúvó.)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holy shit, Kovács Ági nem hajrázott így Sydneyben, mikor olimpiai bajnok lett.
 twitter.com/joshtpm/status/1244119212701990913

És úgy tűnik a Jaguars történetének legjobb játékosa, Tony Boselli is elkapta a koronavírust. És sajnos kicsit komolyabban megdolgozza őt, mint pl. Sean Paytont.
 twitter.com/mikefreemanNFL/status/1244310202029084672
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Kell majd szerelőt hívnom.

Gondolom HA dolgozik, akkor házhoz is hajlandó jönni, ha nem megyünk egymáshoz 2 méterrel közelebb. 😀

Vagy mégsem? Hmmm?
Vrij6
Nekünk múlt szerdán jöttek volna a klímát karbantartani, írtam s központi számra, hogy ezt most hanyagolnánk, egy órával később hívott a szerelő ettől függetlenül, hogy ha nem gond ezt halasszuk.
warr_b
Karácsony előtt garantáltan mindig bebaszik valami a lakásban. Karantén idején még nem próbáltam, de valószínűleg így lesz. Átgondoltam, hogy mi tud elromlani, és mi az, amit távsegítséggel magam is meg tudok oldani. Nem túl jók a kilátásaim.
nagylaza
én nyárra szeretnék redőnyt, nemtom sikerül-e 😀
Negritis
Alig írtam meg az előbbit, telefon, anyám: elromlott a WC, folyik, mit csináljon?!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200329/radikalis-lepesre-kenyszerul-az-orosz-fovaros-is-a-koronavirus-miatt-422826

Mi a manó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
Kell majd szerelőt hívnom.

Gondolom HA dolgozik, akkor házhoz is hajlandó jönni, ha nem megyünk egymáshoz 2 méterrel közelebb. 😀

Vagy mégsem? Hmmm?
Vrij6
Nekünk múlt szerdán jöttek volna a klímát karbantartani, írtam s központi számra, hogy ezt most hanyagolnánk, egy órával később hívott a szerelő ettől függetlenül, hogy ha nem gond ezt halasszuk.
warr_b
Karácsony előtt garantáltan mindig bebaszik valami a lakásban. Karantén idején még nem próbáltam, de valószínűleg így lesz. Átgondoltam, hogy mi tud elromlani, és mi az, amit távsegítséggel magam is meg tudok oldani. Nem túl jók a kilátásaim.
nagylaza
én nyárra szeretnék redőnyt, nemtom sikerül-e 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
Ezek szerint te a földrajzi értelemben vett területen jártál. Ezért Margit-sziget. Amennyiben értelmezésed szerint városrészben (közigazgatási egységben) jártál volna, akkor nem kötőjeles, hanem egybe írandó: Margitsziget.
Sajnos, nem vicc:
 e-nyelv.hu/2007-06-19/margitsziget-margit-sziget/
nagylaza
Ezt elmentettem, holnap kiirom egy tekercsre festekkel. Ha netan jon az apokalipszis, akkor az uj vilag reszben ennek a tekercsnek a bolcsessegebol epitkezik ismet. Mondjuk barlangrajz is kellene belole, lehetne a het bolcsesseg egyike a jovo bibliajaban.
Stez
Legyél szíves, akkor az utókor számára tedd hozzá azt is, hogy volt idő, amikor a vajas kenyeret külön kellett írni, a zsíroskenyeret pedig egybe.
"Az ötvenes években az MTA Nyelvtudományi Intézet nyelvi tanácsadó szolgálatának munkatársai a következőképpen ideologizálták meg a kétféle írásmódot: a zsíroskenyér alkotóelemei, a zsír és a kenyér gyakran fordul elő együtt, hiszen a szegény emberek sokszor fogyasztották; a gyakori előfordulás pedig már elegendő ok az egybeírásra. A vajas kenyér alkotóelemei már ritkábban fordulnak elő együtt, mivel a vaj drága, és csak a gazdag embereknek volt kiváltsága."
 helyesiras.mta.hu/helyesiras/blog/show/zsiros-vs-vajas
nagylaza
Jo, majd mellekelek illusztraciokent egy Bode Daniel-kepet a zsiros kenyerhez.
Stez
Mindenképpen!😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Kell majd szerelőt hívnom.

Gondolom HA dolgozik, akkor házhoz is hajlandó jönni, ha nem megyünk egymáshoz 2 méterrel közelebb. 😀

Vagy mégsem? Hmmm?
Vrij6
Nekünk múlt szerdán jöttek volna a klímát karbantartani, írtam s központi számra, hogy ezt most hanyagolnánk, egy órával később hívott a szerelő ettől függetlenül, hogy ha nem gond ezt halasszuk.
warr_b
Karácsony előtt garantáltan mindig bebaszik valami a lakásban. Karantén idején még nem próbáltam, de valószínűleg így lesz. Átgondoltam, hogy mi tud elromlani, és mi az, amit távsegítséggel magam is meg tudok oldani. Nem túl jók a kilátásaim.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
Ezek szerint te a földrajzi értelemben vett területen jártál. Ezért Margit-sziget. Amennyiben értelmezésed szerint városrészben (közigazgatási egységben) jártál volna, akkor nem kötőjeles, hanem egybe írandó: Margitsziget.
Sajnos, nem vicc:
 e-nyelv.hu/2007-06-19/margitsziget-margit-sziget/
nagylaza
Ezt elmentettem, holnap kiirom egy tekercsre festekkel. Ha netan jon az apokalipszis, akkor az uj vilag reszben ennek a tekercsnek a bolcsessegebol epitkezik ismet. Mondjuk barlangrajz is kellene belole, lehetne a het bolcsesseg egyike a jovo bibliajaban.
Stez
Legyél szíves, akkor az utókor számára tedd hozzá azt is, hogy volt idő, amikor a vajas kenyeret külön kellett írni, a zsíroskenyeret pedig egybe.
"Az ötvenes években az MTA Nyelvtudományi Intézet nyelvi tanácsadó szolgálatának munkatársai a következőképpen ideologizálták meg a kétféle írásmódot: a zsíroskenyér alkotóelemei, a zsír és a kenyér gyakran fordul elő együtt, hiszen a szegény emberek sokszor fogyasztották; a gyakori előfordulás pedig már elegendő ok az egybeírásra. A vajas kenyér alkotóelemei már ritkábban fordulnak elő együtt, mivel a vaj drága, és csak a gazdag embereknek volt kiváltsága."
 helyesiras.mta.hu/helyesiras/blog/show/zsiros-vs-vajas
nagylaza
Jo, majd mellekelek illusztraciokent egy Bode Daniel-kepet a zsiros kenyerhez.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kell majd szerelőt hívnom.

Gondolom HA dolgozik, akkor házhoz is hajlandó jönni, ha nem megyünk egymáshoz 2 méterrel közelebb. 😀

Vagy mégsem? Hmmm?
Vrij6
Nekünk múlt szerdán jöttek volna a klímát karbantartani, írtam s központi számra, hogy ezt most hanyagolnánk, egy órával később hívott a szerelő ettől függetlenül, hogy ha nem gond ezt halasszuk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
Ezek szerint te a földrajzi értelemben vett területen jártál. Ezért Margit-sziget. Amennyiben értelmezésed szerint városrészben (közigazgatási egységben) jártál volna, akkor nem kötőjeles, hanem egybe írandó: Margitsziget.
Sajnos, nem vicc:
 e-nyelv.hu/2007-06-19/margitsziget-margit-sziget/
nagylaza
Ezt elmentettem, holnap kiirom egy tekercsre festekkel. Ha netan jon az apokalipszis, akkor az uj vilag reszben ennek a tekercsnek a bolcsessegebol epitkezik ismet. Mondjuk barlangrajz is kellene belole, lehetne a het bolcsesseg egyike a jovo bibliajaban.
Stez
Legyél szíves, akkor az utókor számára tedd hozzá azt is, hogy volt idő, amikor a vajas kenyeret külön kellett írni, a zsíroskenyeret pedig egybe.
"Az ötvenes években az MTA Nyelvtudományi Intézet nyelvi tanácsadó szolgálatának munkatársai a következőképpen ideologizálták meg a kétféle írásmódot: a zsíroskenyér alkotóelemei, a zsír és a kenyér gyakran fordul elő együtt, hiszen a szegény emberek sokszor fogyasztották; a gyakori előfordulás pedig már elegendő ok az egybeírásra. A vajas kenyér alkotóelemei már ritkábban fordulnak elő együtt, mivel a vaj drága, és csak a gazdag embereknek volt kiváltsága."
 helyesiras.mta.hu/helyesiras/blog/show/zsiros-vs-vajas
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
 rtl.hu/rtlklub/hirek/hiaba-vart-a-tesztre-most-lelegeztetogepen-van?utm_source=Facebook&utm_medium=Hirado&utm_campaign=post&fbclid=IwAR36CswzW3RNHmffMhWjvE1ebzVshfX4fyf91vpx9gB6RV53t8sfdwTY7TM
Nomac
B**meg. :/ És az elején vagyunk.
Vrij6
én azt nem értem h miért nem sürgősségi beavatkozás a tesztelés otthon? épp az ilyen esetek miatt leghamarabb kellene elvégezni egy olyan emberen, aki tüneteket produkál!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
 rtl.hu/rtlklub/hirek/hiaba-vart-a-tesztre-most-lelegeztetogepen-van?utm_source=Facebook&utm_medium=Hirado&utm_campaign=post&fbclid=IwAR36CswzW3RNHmffMhWjvE1ebzVshfX4fyf91vpx9gB6RV53t8sfdwTY7TM
Nomac
B**meg. :/ És az elején vagyunk.
Vrij6
Nyugi!!!
„Pontos, kimunkált terv szerint folyik a koronavírus elleni védekezés – közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma sajtó- és kommunikációs főosztálya vasárnap.”
„Továbbra is 2-3 héttel az események előtt járunk és a magyar egészségügyi rendszer felkészítését végezzük a tömeges megbetegedések időszakára.”
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
 rtl.hu/rtlklub/hirek/hiaba-vart-a-tesztre-most-lelegeztetogepen-van?utm_source=Facebook&utm_medium=Hirado&utm_campaign=post&fbclid=IwAR36CswzW3RNHmffMhWjvE1ebzVshfX4fyf91vpx9gB6RV53t8sfdwTY7TM
Nomac
B**meg. :/ És az elején vagyunk.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 250 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Itt spanyoloknál már tényleg csak a legfontosabb dolgok működhetnek ezentúl, jelentette be Pedro Sánchez.
Ehhez képest még mindig nincs világvége hangulat az emberek között, nem láttam a boltba még hogy egymást verik az emberek.
Heisman Trophy
Merre vagy spanyolban ha nem tiktok vagyis titok.
ZoliMP
Valencia. Igaz nem madridi szinten vagyunk.
De ugyanúgy mint az olaszoknál, itt is megy a zene az utcán.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
"De most már, tényleg, nagyon szépen kérünk mindenkit....!"
zemanla
A lányaimnak anno a kérés után csak annyit mondtam, hogy: "háromig számolok és..."
Sose kellett se a mondatot befejeznem, se háromig számolnom. Ugrott mindkettő.
Mondjuk Cecília asszonyság szájából ez baromi hülyén hangozna. 😀