Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
és te miért voltál ott? 😀
Negritis
Futottam.Kocsit leraktam, egy kör és haza.
Kenny
Te normalis vagy? Veszelybe sodorsz egy artatlan autot?

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
clbass
Húsleves. Vadas. Hagymás rostélyos. Nyertem? 😊
Matthew99
Palacsinta...1 kiló lisztből! Csak hogy megmutassam: megtehetem, hogy ellőjek 1 kilót ebből a fehér aranyból 😉
Klaci79
Enis azt csinalok 1 kilobol, egyreszt finomabb mint a kenyer, masreszt hamarabb kesz van, es eleszto se kell bele.
eaglesmcnabb
Ha lesz jövőre elő Jafl draft, már tudom kik hozzák a flamót 😎😁
4 kg paliért adok egy 3. kört 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Remélem, a játszóterek legalább zárva vannak.
nagylaza
Elvileg igen. Meg a kültéri fitneszparkokat (vagy hogyhíjják ezeket) is leszalagozták meg táblát tettek rá, hogy ne használják. Nálunk a kis dühöngőt is, persze tegnap már le volt tépvd s szalag és ott tengózott 4 kigyúrt kopasz agysebész. Perste s kisbolt előtt is folyamatisyn itt hesszel a 4-5 atomfizikus, ahogy szokott, 20 centire egymástól...
warr_b
Kurba telefon bazzeg, én nem értem hogy a faszomba tudnak ezen a tizenévesek pötyögni, mint a villám... kb minden negyediket mellényomom, rohadna meg.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Remélem, a játszóterek legalább zárva vannak.
nagylaza
Elvileg igen. Meg a kültéri fitneszparkokat (vagy hogyhíjják ezeket) is leszalagozták meg táblát tettek rá, hogy ne használják. Nálunk a kis dühöngőt is, persze tegnap már le volt tépvd s szalag és ott tengózott 4 kigyúrt kopasz agysebész. Perste s kisbolt előtt is folyamatisyn itt hesszel a 4-5 atomfizikus, ahogy szokott, 20 centire egymástól...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Most hirtelen kicsit megzavarodtam, jo topikban vagyok-e, eddig itt azt veseztuk ki, hogy mindeenki meghal, most meg mar a Mari neni porkolt receptjet latom csak. Vagy meghalunk mindannyian porkolt-tuladagolasban?
Stez
mondd ki hiányoznak a csöcsök 😊
NB2
Azt mondjuk kimondtam mar akkor, amikor egy 37 perce voltam karantenban.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Azzal akivel egy fedél alatt élsz, vagy akikkel nap mint nap az irodában vagy, azzal miért ne mehetnél ki az utcára vagy piknikezni a kocsiddal a szabadba.
Nagyobb veszélyben leszel holnap a
Munkahelyeden, vagy a boltba mikor lemész vásárolni. Mert úgyis lemész, akárhány gyereked is van otthon.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Remélem, a játszóterek legalább zárva vannak.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
és te miért voltál ott? 😀
Negritis
Futottam.Kocsit leraktam, egy kör és haza.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
és te miért voltál ott? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Olaszok: 5217 uj eset, 756 elhunyt

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
clbass
Húsleves. Vadas. Hagymás rostélyos. Nyertem? 😊
Matthew99
Palacsinta...1 kiló lisztből! Csak hogy megmutassam: megtehetem, hogy ellőjek 1 kilót ebből a fehér aranyból 😉
Klaci79
Enis azt csinalok 1 kilobol, egyreszt finomabb mint a kenyer, masreszt hamarabb kesz van, es eleszto se kell bele.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 250 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy ennek csak én nem értem a gyakorlati hasznát ? Vagy akinek van kint eü elletása azt megvédik a magyartól ha itthon elkapná.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 825 — Bla, bla, bla
A külföldön élő, hazai lakcímmel nem rendelkező állampolgárokat a tisztifőorvos kitiltotta Magyarországról, ha nem fertőzöttek.
csebi
Ha azt mondja hogy fertőzöt de kiderül hogy mégsem akkor visszaküldik?
Bazzani
NEM! Megfertőzik!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
 blog.atlatszo.hu/2020/03/maszkokat-es-fertotlenitot-kinalnak-eladasra-nagy-tetelben-szabo-tunde-allamtitkar-rokonsagaban/

Remélhetőleg az ilyen férgek keserves kínok közt fognak kimúlni, miközben kiköhögik a tüdejüket.
warr_b
Valamiből meg kell élni, ugyebár. A kreatív, igényekhez gyorsan alkalmazkodó, talpraesett vállalkozó mintapéldánya.
nagylaza
Remelem csak ironizáltál..
A hanyatló nyugaton ilyenért kb börtön jár.
gordon
Undorító egy banánköztársaság ez
Megyek is Tropico-t játszani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
A külföldön élő, hazai lakcímmel nem rendelkező állampolgárokat a tisztifőorvos kitiltotta Magyarországról, ha nem fertőzöttek.
csebi
Ha azt mondja hogy fertőzöt de kiderül hogy mégsem akkor visszaküldik?
Bazzani
egyrészt vszeg igen plusz kap egy büntető eljárást a nyakába (hatóság megtévesztése).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
 blog.atlatszo.hu/2020/03/maszkokat-es-fertotlenitot-kinalnak-eladasra-nagy-tetelben-szabo-tunde-allamtitkar-rokonsagaban/

Remélhetőleg az ilyen férgek keserves kínok közt fognak kimúlni, miközben kiköhögik a tüdejüket.
warr_b
Valamiből meg kell élni, ugyebár. A kreatív, igényekhez gyorsan alkalmazkodó, talpraesett vállalkozó mintapéldánya.
nagylaza
Remelem csak ironizáltál..
A hanyatló nyugaton ilyenért kb börtön jár.
gordon
Nem gondoltam rá, hogy netán valaki komolyan veheti.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Egy meghatalmazást aláhamisítva amíg az okmányirodák működnek bárkinek csináltathatsz lakcímkártyát fél óra alatt. Az meg bekerül a rendszerbe. Lefényképezed, kiküldöd telefonon, azt bemutatod a határon, és bent vagy. Hétfő 08-kor nyitnak

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A külföldön élő, hazai lakcímmel nem rendelkező állampolgárokat a tisztifőorvos kitiltotta Magyarországról, ha nem fertőzöttek.
csebi
Ha azt mondja hogy fertőzöt de kiderül hogy mégsem akkor visszaküldik?

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
A külföldön élő, hazai lakcímmel nem rendelkező állampolgárokat a tisztifőorvos kitiltotta Magyarországról, ha nem fertőzöttek.
csebi
és ha fertőzöttek akkor jöhetnek?
Negritis
Igen. Kijelölt karanténba kerül.

Amúgy ez azért érdekes mert alaptorvenyi jog h magyar állampolgár külföldről bmikor hazatérhet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
A külföldön élő, hazai lakcímmel nem rendelkező állampolgárokat a tisztifőorvos kitiltotta Magyarországról, ha nem fertőzöttek.
csebi
és ha fertőzöttek akkor jöhetnek?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
A külföldön élő, hazai lakcímmel nem rendelkező állampolgárokat a tisztifőorvos kitiltotta Magyarországról, ha nem fertőzöttek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
 blog.atlatszo.hu/2020/03/maszkokat-es-fertotlenitot-kinalnak-eladasra-nagy-tetelben-szabo-tunde-allamtitkar-rokonsagaban/

Remélhetőleg az ilyen férgek keserves kínok közt fognak kimúlni, miközben kiköhögik a tüdejüket.
warr_b
Valamiből meg kell élni, ugyebár. A kreatív, igényekhez gyorsan alkalmazkodó, talpraesett vállalkozó mintapéldánya.
nagylaza
Remelem csak ironizáltál..
A hanyatló nyugaton ilyenért kb börtön jár.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
clbass
Húsleves. Vadas. Hagymás rostélyos. Nyertem? 😊
Matthew99
Palacsinta...1 kiló lisztből! Csak hogy megmutassam: megtehetem, hogy ellőjek 1 kilót ebből a fehér aranyból 😉
Klaci79
Oszt' mi van hozzá? Lekvár? Kakaópor? Tejföl+reszelt sajt?
nagylaza
Lekvár és kakaópor...de már csak múltidő...kollégákkal kivégeztük 😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
clbass
Húsleves. Vadas. Hagymás rostélyos. Nyertem? 😊
Matthew99
Palacsinta...1 kiló lisztből! Csak hogy megmutassam: megtehetem, hogy ellőjek 1 kilót ebből a fehér aranyból 😉
Klaci79
Oszt' mi van hozzá? Lekvár? Kakaópor? Tejföl+reszelt sajt?
nagylaza
A túrót kifelejtettem!