Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
clbass
Húsleves. Vadas. Hagymás rostélyos. Nyertem? 😊
Matthew99
Palacsinta...1 kiló lisztből! Csak hogy megmutassam: megtehetem, hogy ellőjek 1 kilót ebből a fehér aranyból 😉
Klaci79
Oszt' mi van hozzá? Lekvár? Kakaópor? Tejföl+reszelt sajt?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Érdemes ezt is meghallgatni, okos nő.

 www.youtube.com/watch?v=-FwCmlfJ7w0&t=329s

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Elmentem ma nagyanyámhoz összecsapkodni neki pár mázsa tűzifát. A legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy két hete nem volt kint a portáról. Nagyanyámról tudni kell, hogy az a tipikus nagymama, akit tankkal nem tudsz elpusztítani, és egy percet nem tud nyugodtan lenni. Most pedig mégis otthon van és elfoglalja magát, mert ezt kérte tőle a család. Bevásárolunk neki felváltva mindig, ő pedig tesz vesz. Takarít, kutyázik, hagymát ültet, olvas és elkezdett angol szavakat tanulni valami padláson talált 40 éves tankönyvből, mert olvasta a kiskegyedben, hogy a tanulás szellemileg karbantart. Totál ledöbbentem és nagyon büszke vagyok rá. Szóval az a nyugger, aki flangál az utcán és nem szorul az önellátásra, az mától nálam az official gyökér státuszba tartozik.
Hanni
Azért a panel 4. emeletén lakó, 50 M2-re beszoruló, amúgy még viszonylag fitt 65-70 körüli nyugdíjasoknak talán nehezebb, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Most hirtelen kicsit megzavarodtam, jo topikban vagyok-e, eddig itt azt veseztuk ki, hogy mindeenki meghal, most meg mar a Mari neni porkolt receptjet latom csak. Vagy meghalunk mindannyian porkolt-tuladagolasban?
Stez
Nézd csak meg két-három hónap múlva, mi lesz a karanténkaja:
– enyhén sózott zsemlemorzsa, kis lángon pirítva
– száraz kenyérhéjmaradék, pohárnyi langyos vízzel megbolondítva
– szalonnabőr, csőben sütve
– lisztes zacskóban érlelt tojáshéj, konfitálva.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Most hirtelen kicsit megzavarodtam, jo topikban vagyok-e, eddig itt azt veseztuk ki, hogy mindeenki meghal, most meg mar a Mari neni porkolt receptjet latom csak. Vagy meghalunk mindannyian porkolt-tuladagolasban?
Stez
mondd ki hiányoznak a csöcsök 😊
NB2
Megnézte Horváth Évike képeit, 1 órára most nyugton van így.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
clbass
Húsleves. Vadas. Hagymás rostélyos. Nyertem? 😊
Matthew99
Palacsinta...1 kiló lisztből! Csak hogy megmutassam: megtehetem, hogy ellőjek 1 kilót ebből a fehér aranyból 😉
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
clbass
Húsleves. Vadas. Hagymás rostélyos. Nyertem? 😊

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Most hirtelen kicsit megzavarodtam, jo topikban vagyok-e, eddig itt azt veseztuk ki, hogy mindeenki meghal, most meg mar a Mari neni porkolt receptjet latom csak. Vagy meghalunk mindannyian porkolt-tuladagolasban?
Stez
mondd ki hiányoznak a csöcsök 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Most hirtelen kicsit megzavarodtam, jo topikban vagyok-e, eddig itt azt veseztuk ki, hogy mindeenki meghal, most meg mar a Mari neni porkolt receptjet latom csak. Vagy meghalunk mindannyian porkolt-tuladagolasban?

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért kezd elmenni a dolog a nem kell mindenkit tesztelni-től az egyre többet tesztelünk irányba.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
lencseleves füstölt hússal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
sült kolbász krumplival. de héten várhatóan nálunk is lesz bolongai meg túrós csusza 😛 😀
dande
Tézis, antitézis, szintézis...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
sült kolbász krumplival. de héten várhatóan nálunk is lesz bolongai meg túrós csusza 😛 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
+1 bolognais 😛
empty taxi
Csalás!!!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Ha már Sobri linkelte több interjút, én is megteszem:



Tamásról elképesztően jó véleményem van mind emberileg, mind szakmailag. Rengetegszer álltunk a tárgyalóterem ellentétes oldalán ennek ellenére vele mindvégig megmaradt a jó kapcsolat, tudta, hogy semmi sem személyes, ami benn elhangzik, ő (ellentétben néhány kollégájával) szintén sosem személyeskedett. Pedig fontos ügyekben is tárgyaltunk egymás ellen (pl. Torubarov), de még ilyenkor is volt, hogy megdicsért perbeszédért.
Százszor többet ér ez a 20 perc, mint az összes operatív törzs tájékoztató.
csebi
Most kapcsolok. A bevándorlási hivatal (magyar állam) jogi képviselője voltál a Torubarov-ügyben?
nagylaza
még nagyon régen. a legelső eljárásban, és elvileg nem én voltam, de a kolléga nem tudott elmenni tárgyalni, ezért én helyettesítettem.
utána szerencsére kimaradtam belőle, mert Kairóba kerültem majd miután hazajöttem mehettem Luxembourgba ugyanúgy a Torubarov ügyben képviselni a magyar államot az Európai Unió Bírósága előtt. aztán persze itt az új melóhelyen éppen ebből az ügyből kellett összefoglalót írnom az új főnökömnek is 😊 szóval kísértett eleget ez az ügy engem.
csebi
Világutazó!😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
+1 bolognais 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
borsóleves + túrós csusza 😉
gamerkr
Paradicsomleves + túrós csusza 😊
somoskovig
Remek! Mi, csuszások, lassan kezdjük megelőzni a bolognaisokat.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
Ha már Sobri linkelte több interjút, én is megteszem:



Tamásról elképesztően jó véleményem van mind emberileg, mind szakmailag. Rengetegszer álltunk a tárgyalóterem ellentétes oldalán ennek ellenére vele mindvégig megmaradt a jó kapcsolat, tudta, hogy semmi sem személyes, ami benn elhangzik, ő (ellentétben néhány kollégájával) szintén sosem személyeskedett. Pedig fontos ügyekben is tárgyaltunk egymás ellen (pl. Torubarov), de még ilyenkor is volt, hogy megdicsért perbeszédért.
Százszor többet ér ez a 20 perc, mint az összes operatív törzs tájékoztató.
csebi
Most kapcsolok. A bevándorlási hivatal (magyar állam) jogi képviselője voltál a Torubarov-ügyben?
nagylaza
még nagyon régen. a legelső eljárásban, és elvileg nem én voltam, de a kolléga nem tudott elmenni tárgyalni, ezért én helyettesítettem.
utána szerencsére kimaradtam belőle, mert Kairóba kerültem majd miután hazajöttem mehettem Luxembourgba ugyanúgy a Torubarov ügyben képviselni a magyar államot az Európai Unió Bírósága előtt. aztán persze itt az új melóhelyen éppen ebből az ügyből kellett összefoglalót írnom az új főnökömnek is 😊 szóval kísértett eleget ez az ügy engem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
borsóleves + túrós csusza 😉
gamerkr
Paradicsomleves + túrós csusza 😊

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
 www.instagram.com/p/B-SCLnpAejy/

Az agysebész-infuenszer celebeink. Évike nincs egy hete, hogy hazajött Vietnámból (ugye ez nem kötelező karanténos ország, mert hát frissíteni a rendeletet minek). Ezután maszk meg minden nélkül ki a Duna-partra, mert a természet az hiányzott szegénykémnek. Vietnámból minimum 1 átszállása volt (Moszkva vagy Isztambul valószínűleg), szóval gratula ezeknek is!
VanillaSky
Ki a tököm ez a liba? 😃
warr_b
fiatalon megrépáztad volna, hidd el😊
NB2
Nem az esetem 😊
warr_b
Szégyeld el magad 😊
FLZOLI
 mustache.hu/horvath-eva-2011-aprilis-playboy-fotok/
azért egy patront megérne, sőt lehet többet is...
NB2
Műcsöcs, ostoba fej, kösz, nem.
warr_b
baszásnál ezek nem hátrányok nem feleségül kell venni
jó volt amikor kvázi egy épületben dolgoztunk sok éve

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Ha már Sobri linkelte több interjút, én is megteszem:



Tamásról elképesztően jó véleményem van mind emberileg, mind szakmailag. Rengetegszer álltunk a tárgyalóterem ellentétes oldalán ennek ellenére vele mindvégig megmaradt a jó kapcsolat, tudta, hogy semmi sem személyes, ami benn elhangzik, ő (ellentétben néhány kollégájával) szintén sosem személyeskedett. Pedig fontos ügyekben is tárgyaltunk egymás ellen (pl. Torubarov), de még ilyenkor is volt, hogy megdicsért perbeszédért.
Százszor többet ér ez a 20 perc, mint az összes operatív törzs tájékoztató.
csebi
Most kapcsolok. A bevándorlási hivatal (magyar állam) jogi képviselője voltál a Torubarov-ügyben?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
 blog.atlatszo.hu/2020/03/maszkokat-es-fertotlenitot-kinalnak-eladasra-nagy-tetelben-szabo-tunde-allamtitkar-rokonsagaban/

Remélhetőleg az ilyen férgek keserves kínok közt fognak kimúlni, miközben kiköhögik a tüdejüket.
warr_b
Valamiből meg kell élni, ugyebár. A kreatív, igényekhez gyorsan alkalmazkodó, talpraesett vállalkozó mintapéldánya.
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
[quote=steelwolf
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
kittli
Kenyeret hogy? Mivel?
SBL
Amióta vírusveszély van, csak csomagolt kenyeret veszek és otthon mosószeres szivaccsal lemosom. Ha a boltban került rá a vírus akkor ez segít, ha a pékségben a csomagolás előtt, akkor nem.
kittli
Sok mindenen változtattam az elmúlt időben, (párom is megint elkezdett kenyeret sütni) de zacskós szeletelt kenyeret az nem eszek. Max. pirítósnak , vagy bundáskenyérnek. Péktől fehér kenyér kétujjnyi vastagon szelve.
[/quote]Annak alapvetően nagyon örülök, h mi is rengeteget változtattunk kb 2 hét alatt!
Nem mondom, hogy pazarlóan éltünk volna korábban, de most a zéró selejtre törekszünk az élelmiszer terén.
Kedvesem pl olyan finom gyümölcs kenyeret/kalácsot sütött a fonnyadt almából, hogy lehet már nem is marad holnapra! A száraz kenyér pedig kiváló pirítós, ha akad rá egy kevés padlizsán krém 😊
Kis tudatosságal most is lehet jól, változatosan és takarékosan étkezni!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 blog.atlatszo.hu/2020/03/maszkokat-es-fertotlenitot-kinalnak-eladasra-nagy-tetelben-szabo-tunde-allamtitkar-rokonsagaban/

Remélhetőleg az ilyen férgek keserves kínok közt fognak kimúlni, miközben kiköhögik a tüdejüket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 127
[quote=steelwolf
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
kittli
Kenyeret hogy? Mivel?
SBL
Amióta vírusveszély van, csak csomagolt kenyeret veszek és otthon mosószeres szivaccsal lemosom. Ha a boltban került rá a vírus akkor ez segít, ha a pékségben a csomagolás előtt, akkor nem.
kittli
Sok mindenen változtattam az elmúlt időben, (párom is megint elkezdett kenyeret sütni) de zacskós szeletelt kenyeret az nem eszek. Max. pirítósnak , vagy bundáskenyérnek. Péktől fehér kenyér kétujjnyi vastagon szelve.
[/quote]Persze, az az igazi. Én sem vettem eddig szeleteltet soha és az egyik dolog, amiért nagyon várom, hogy vége legyen ennek a szarságnak, az a friss fehérkenyér.