Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.instagram.com/p/B-SCLnpAejy/

Az agysebész-infuenszer celebeink. Évike nincs egy hete, hogy hazajött Vietnámból (ugye ez nem kötelező karanténos ország, mert hát frissíteni a rendeletet minek). Ezután maszk meg minden nélkül ki a Duna-partra, mert a természet az hiányzott szegénykémnek. Vietnámból minimum 1 átszállása volt (Moszkva vagy Isztambul valószínűleg), szóval gratula ezeknek is!
VanillaSky
Ki a tököm ez a liba? 😃
warr_b
fiatalon megrépáztad volna, hidd el😊
NB2
Nem az esetem 😊
warr_b
Szégyeld el magad 😊

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Apropó, bolognai: ha darált húst kér az emberfia a hentestől, az újabb rizikótényező, vagy teljesen mindegy?
nagylaza
Ha figyel a hentes az ujjára a darálóval akkor semmi rizikó nincs benne

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Apropó, bolognai: ha darált húst kér az emberfia a hentestől, az újabb rizikótényező, vagy teljesen mindegy?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Nem tudtál öt percet várni még 😊
csebi
A déli ebédhez nem 11.55kor kedtünk el tésztát főzni.
Mégha a sztorit akkor is írtam. 😉
Bazzani
előkerültek a raktár aljából a 40 perces tétták?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Teabee Denver Broncos 716
paradicsomos húsgombóc. nincs tésztaprobléma
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Nem tudtál öt percet várni még 😊
csebi
A déli ebédhez nem 11.55kor kedtünk el tésztát főzni.
Mégha a sztorit akkor is írtam. 😉

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Legutóbbi 2 elhunyt 86 és 90 évesek voltak.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Tegnap mi is azt csináltunk. Mondjuk mi eleve kétféle tésztát főzünk hozzá, mert a kisebbik nem eszi meg a spagettit...
warr_b
Kb. három hete egyik kollégám azon örvendezett, hogy milyen finom pizzát evett a Király utcában, olaszok készítik + az alapanyag is eredeti, Olaszországból hozzák. Amikor megkérdeztem tőle, biztosan jó ötlet-e, a homlokához kapott: „Hú, bazdmeg…”
nagylaza
Mikor temetik?
bcsarli
Szerencsére nincs baja.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Tegnap mi is azt csináltunk. Mondjuk mi eleve kétféle tésztát főzünk hozzá, mert a kisebbik nem eszi meg a spagettit...
warr_b
Kb. három hete egyik kollégám azon örvendezett, hogy milyen finom pizzát evett a Király utcában, olaszok készítik + az alapanyag is eredeti, Olaszországból hozzák. Amikor megkérdeztem tőle, biztosan jó ötlet-e, a homlokához kapott: „Hú, bazdmeg…”
nagylaza
Mikor temetik?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.instagram.com/p/B-SCLnpAejy/

Az agysebész-infuenszer celebeink. Évike nincs egy hete, hogy hazajött Vietnámból (ugye ez nem kötelező karanténos ország, mert hát frissíteni a rendeletet minek). Ezután maszk meg minden nélkül ki a Duna-partra, mert a természet az hiányzott szegénykémnek. Vietnámból minimum 1 átszállása volt (Moszkva vagy Isztambul valószínűleg), szóval gratula ezeknek is!
VanillaSky
Ki a tököm ez a liba? 😃
warr_b
fiatalon megrépáztad volna, hidd el😊
NB2
Most is.
Amugy most valahol kifejezetten mulatsagos a be positive hashtag. Az elobb meglattam, hirtelen nagyon felrohogtem, mert hat nyilvan mire gondoltam... 😀

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Tegnap mi is azt csináltunk. Mondjuk mi eleve kétféle tésztát főzünk hozzá, mert a kisebbik nem eszi meg a spagettit...
warr_b
Kb. három hete egyik kollégám azon örvendezett, hogy milyen finom pizzát evett a Király utcában, olaszok készítik + az alapanyag is eredeti, Olaszországból hozzák. Amikor megkérdeztem tőle, biztosan jó ötlet-e, a homlokához kapott: „Hú, bazdmeg…”
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 504 — Colts Fan

vpi
És pont ekkora távolságot kell legörgetni, hogy megtaláljuk ugyanezt a poént. 😜
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Tegnap mi is azt csináltunk. Mondjuk mi eleve kétféle tésztát főzünk hozzá, mert a kisebbik nem eszi meg a spagettit...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 818 — Patriot
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Bolognai? Látom szeretsz veszélyesen élni 😂
Klaci79
Jobb mint a milánói!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Mindjárt déli 12 óra van.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Nem tudtál öt percet várni még 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Bolognai? Látom szeretsz veszélyesen élni 😂
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Csak kreatívan 😊

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.

több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 701
Szentesen 8 fertőzött.
Meg nem erősített hírek szerint nagymágocsiak.
Bazzani
Nagymágocs cigányhely?
Amadeus
Nyugdíjas otthonról beszélt, ott volt 8 pozitív
bcsarli
A kastély vagy a zsúfolt ház ahol 5 éve is rühes lett mindenki?
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szentesen 8 fertőzött.
Meg nem erősített hírek szerint nagymágocsiak.
Bazzani
Nagymágocs cigányhely?
Amadeus
Nyugdíjas otthonról beszélt, ott volt 8 pozitív
bcsarli
Igen.

"Nagymágocsi otthonban lett mind a 8 bentlakó pozitív."

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szentesen 8 fertőzött.
Meg nem erősített hírek szerint nagymágocsiak.
Bazzani
Nagymágocs cigányhely?
Amadeus
Nyugdíjas otthonról beszélt, ott volt 8 pozitív

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Cecília ma is nagyot megy: a rendelkezésre álló gyógyszerek rendelkezésre állnak.
csebi
Dadaista performansz.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670
Szentesen 8 fertőzött.
Meg nem erősített hírek szerint nagymágocsiak.
Bazzani
Nagymágocs cigányhely?

criminal lawyer or criminal lawyer?