Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 419
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
steelwolf
pont ezt irtam tegnap..telefon fogdosas stb...
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 249 — Cowboys fan
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
aszittem, Tiétek a bolt, a személyzet meg úgyis bent tartózkodhat
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
No offense, de kertes házban sokkal könnyebb átvészelni ezt az egészet, mint panelben.
NB2
Jah, két hete hallgatom, hogy két emelettel (!!) lejjebb sír a kisbaba, olyan kb. 2-3 óránként 20 percet. Engem, aki részben amiatt nem akar gyereket, mert ezt nem tudná elviseni, eléggé zavar. 😂
Az egyetlen, ami vígasztal, hogy pont afölött a szomszéd fölött laknak, akik tavaly, mikor kutyám lett, átmentek bunkó parasztba, merthogy "a te kutyááád? Egész nap halljuuuk." S azóta köszönni se tudnak. Persze a velünk egy szinten, vagy közvetlenül alattunk lakók mindig azt mondják, hogy sose hallották ugatni.
Szóval legalább ennyi örömöm van benne, tuti hogy az agyukra megy a gyereksírás. 😁
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
steelwolf
Ha mindenki használná lenne értelme.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
No offense, de kertes házban sokkal könnyebb átvészelni ezt az egészet, mint panelben.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Amíg nem tesztelik első-második körben az eladókat, dolgozókat, majdnem mindegy hogy reggel 9-kor vagy 12.05-kor adja oda neked a kenyeredet a kis pékségben vagy fogdossa össze az összes árút a pénztáros.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
(lehet a kőleves még jobb vóna)
Borbinho
Zárva:  kolevesvendeglo.hu/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Tegnap mi is azt csináltunk. Mondjuk mi eleve kétféle tésztát főzünk hozzá, mert a kisebbik nem eszi meg a spagettit...
warr_b
Nálunk is bolognai a kaja 😀
peach
én azt már toltam a héten 1x (+ 3x teljes angol reggelit, lol 😀), most megpróbálkozok főzni 1 krumplilevest

(lehet a kőleves még jobb vóna)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Elmentem ma nagyanyámhoz összecsapkodni neki pár mázsa tűzifát. A legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy két hete nem volt kint a portáról. Nagyanyámról tudni kell, hogy az a tipikus nagymama, akit tankkal nem tudsz elpusztítani, és egy percet nem tud nyugodtan lenni. Most pedig mégis otthon van és elfoglalja magát, mert ezt kérte tőle a család. Bevásárolunk neki felváltva mindig, ő pedig tesz vesz. Takarít, kutyázik, hagymát ültet, olvas és elkezdett angol szavakat tanulni valami padláson talált 40 éves tankönyvből, mert olvasta a kiskegyedben, hogy a tanulás szellemileg karbantart. Totál ledöbbentem és nagyon büszke vagyok rá. Szóval az a nyugger, aki flangál az utcán és nem szorul az önellátásra, az mától nálam az official gyökér státuszba tartozik.
Hanni
Nem állítom, hogy a lényegre koncentrál a kérdés, de érdekelne: milyen fa? (Én az akácra esküszöm: van egy falusi házunk, régóta mindig azt rendelek. Hiába jobb elméletileg a csertölgy fűtőértéke, sokáig kell szárítani, hogy ne legyen büdös, és olyan még nem volt, hogy a kéreg alatt ne legyenek férgek. A bükköt meg pl. sajnálom eltüzelni.)
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Elmentem ma nagyanyámhoz összecsapkodni neki pár mázsa tűzifát. A legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy két hete nem volt kint a portáról. Nagyanyámról tudni kell, hogy az a tipikus nagymama, akit tankkal nem tudsz elpusztítani, és egy percet nem tud nyugodtan lenni. Most pedig mégis otthon van és elfoglalja magát, mert ezt kérte tőle a család. Bevásárolunk neki felváltva mindig, ő pedig tesz vesz. Takarít, kutyázik, hagymát ültet, olvas és elkezdett angol szavakat tanulni valami padláson talált 40 éves tankönyvből, mert olvasta a kiskegyedben, hogy a tanulás szellemileg karbantart. Totál ledöbbentem és nagyon büszke vagyok rá. Szóval az a nyugger, aki flangál az utcán és nem szorul az önellátásra, az mától nálam az official gyökér státuszba tartozik.
Hanni
Anyukam anyukaja is ilyen. Megmondtuk neki mi a helyzet, mit kell tennie, bevasarolnak neki anyuek. Falun lakik. A heten volt 84 eves. Felhivtam, kerdeztem mi ujsag, mit csinal. Hat lelkem, mit csinalnek,jo ido volt, felastam a kertet. 😀 buszke vagyok ra, mert fel.sem merul benne hogy kimozduljon, max minimalis seta.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
"Összegezve tehát: az urbanizált északi régió, az idős olasz társadalom, az aktív szociális élet, az elkésett szabályozás, a szabályok be nem tartása, a kevés tesztelés és a magas ismeretlen esetszám együttesen eredményezték azt, hogy Olaszország vált a koronavírus eddig legnagyobb áldozatává."
Érdekes cikk+táblázat.
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200329/egyre-tisztabban-latunk-ezert-tarolta-le-olaszorszagot-olyan-konnyen-a-koronavirus-422724?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=portfolio_linkek&utm_campaign=hiraggregator
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
Tegnap Máltán rekord számú (585 ugye ez azt jelentene h otthon egy nap alatt kb 12ezer) tesztet végeztek és csupán 2 pozitív.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 701
Szentesen 8 fertőzött.
Meg nem erősített hírek szerint nagymágocsiak.
Bazzani
Nagymágocs cigányhely?
Amadeus
Nyugdíjas otthonról beszélt, ott volt 8 pozitív
bcsarli
A kastély vagy a zsúfolt ház ahol 5 éve is rühes lett mindenki?
andree
Az jól hangzik, Spanyolországbam egy nyugdíjas otthonban haltak meg kb 30an mert elterjedt a vírus...
FLZOLI
Volt barátnőm nagymamáját látogattuk meg ott. Iszonyatos hely. Normál családi házból átalakítva, minden szobában hárman négyen úgy, hogy az ágyak között se nagyon férsz el. Volt egy rühfertőzés, amit próbáltak eltusolni, így a hozzátartozók közül is sokan hazavitték. Aztán került be a kastélyba, de nem tudom amazt a helyet felgyújtották, vagy jó szokás szerint megvárták míg elül a sztori és újranyitották.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
"A vírusfertőzés feltette az i-re a pontot" - M. Cecília ezzel a találó, részvétteljes mondással adta hírül, hogy újabb két idős ember elhunyt a járványban.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Elmentem ma nagyanyámhoz összecsapkodni neki pár mázsa tűzifát. A legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy két hete nem volt kint a portáról. Nagyanyámról tudni kell, hogy az a tipikus nagymama, akit tankkal nem tudsz elpusztítani, és egy percet nem tud nyugodtan lenni. Most pedig mégis otthon van és elfoglalja magát, mert ezt kérte tőle a család. Bevásárolunk neki felváltva mindig, ő pedig tesz vesz. Takarít, kutyázik, hagymát ültet, olvas és elkezdett angol szavakat tanulni valami padláson talált 40 éves tankönyvből, mert olvasta a kiskegyedben, hogy a tanulás szellemileg karbantart. Totál ledöbbentem és nagyon büszke vagyok rá. Szóval az a nyugger, aki flangál az utcán és nem szorul az önellátásra, az mától nálam az official gyökér státuszba tartozik.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
Tegnap mi is azt csináltunk. Mondjuk mi eleve kétféle tésztát főzünk hozzá, mert a kisebbik nem eszi meg a spagettit...
warr_b
Nálunk is bolognai a kaja 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Már éppen itt volt az ideje!😊
"Horvátország, Szlovénia, Ausztria, Magyarország, Bosznia-Hercegovina, Olaszország, Szlovákia és Románia közösen kérte a lipicai lovak tenyésztésének felvételét az UNESCO szellemi kulturális örökség listájára."
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 www.instagram.com/p/B-SCLnpAejy/

Az agysebész-infuenszer celebeink. Évike nincs egy hete, hogy hazajött Vietnámból (ugye ez nem kötelező karanténos ország, mert hát frissíteni a rendeletet minek). Ezután maszk meg minden nélkül ki a Duna-partra, mert a természet az hiányzott szegénykémnek. Vietnámból minimum 1 átszállása volt (Moszkva vagy Isztambul valószínűleg), szóval gratula ezeknek is!
VanillaSky
Ki a tököm ez a liba? 😃
warr_b
fiatalon megrépáztad volna, hidd el😊
NB2
Nem az esetem 😊
warr_b
Szégyeld el magad 😊
FLZOLI
 mustache.hu/horvath-eva-2011-aprilis-playboy-fotok/
azért egy patront megérne, sőt lehet többet is...
NB2
Eloben smink nelkul lattad mar?😀
Ilyen magazinban meg en is szexi no lennek ferfi letemre.
ZoliMP
Erős hardverrel megoldható 😊

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Hetek óta hivatalosan is országos veszélyhelyzet van, és most kell megtudnom, hogy az almát nem elég megmosni, ajánlatos meghámozni.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.instagram.com/p/B-SCLnpAejy/

Az agysebész-infuenszer celebeink. Évike nincs egy hete, hogy hazajött Vietnámból (ugye ez nem kötelező karanténos ország, mert hát frissíteni a rendeletet minek). Ezután maszk meg minden nélkül ki a Duna-partra, mert a természet az hiányzott szegénykémnek. Vietnámból minimum 1 átszállása volt (Moszkva vagy Isztambul valószínűleg), szóval gratula ezeknek is!
VanillaSky
Ki a tököm ez a liba? 😃
warr_b
fiatalon megrépáztad volna, hidd el😊
NB2
Nem az esetem 😊
warr_b
Szégyeld el magad 😊
FLZOLI
 mustache.hu/horvath-eva-2011-aprilis-playboy-fotok/
azért egy patront megérne, sőt lehet többet is...
NB2
Műcsöcs, ostoba fej, kösz, nem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 419
 www.instagram.com/p/B-SCLnpAejy/

Az agysebész-infuenszer celebeink. Évike nincs egy hete, hogy hazajött Vietnámból (ugye ez nem kötelező karanténos ország, mert hát frissíteni a rendeletet minek). Ezután maszk meg minden nélkül ki a Duna-partra, mert a természet az hiányzott szegénykémnek. Vietnámból minimum 1 átszállása volt (Moszkva vagy Isztambul valószínűleg), szóval gratula ezeknek is!
VanillaSky
Ki a tököm ez a liba? 😃
warr_b
fiatalon megrépáztad volna, hidd el😊
NB2
Nem az esetem 😊
warr_b
Szégyeld el magad 😊
FLZOLI
 mustache.hu/horvath-eva-2011-aprilis-playboy-fotok/
azért egy patront megérne, sőt lehet többet is...
NB2
Eloben smink nelkul lattad mar?😀
Ilyen magazinban meg en is szexi no lennek ferfi letemre.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szentesen 8 fertőzött.
Meg nem erősített hírek szerint nagymágocsiak.
Bazzani
Nagymágocs cigányhely?
Amadeus
Nyugdíjas otthonról beszélt, ott volt 8 pozitív
bcsarli
A kastély vagy a zsúfolt ház ahol 5 éve is rühes lett mindenki?
andree
Az jól hangzik, Spanyolországbam egy nyugdíjas otthonban haltak meg kb 30an mert elterjedt a vírus...

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
 www.instagram.com/p/B-SCLnpAejy/

Az agysebész-infuenszer celebeink. Évike nincs egy hete, hogy hazajött Vietnámból (ugye ez nem kötelező karanténos ország, mert hát frissíteni a rendeletet minek). Ezután maszk meg minden nélkül ki a Duna-partra, mert a természet az hiányzott szegénykémnek. Vietnámból minimum 1 átszállása volt (Moszkva vagy Isztambul valószínűleg), szóval gratula ezeknek is!
VanillaSky
Ki a tököm ez a liba? 😃
warr_b
fiatalon megrépáztad volna, hidd el😊
NB2
Nem az esetem 😊
warr_b
Szégyeld el magad 😊
FLZOLI
 mustache.hu/horvath-eva-2011-aprilis-playboy-fotok/
azért egy patront megérne, sőt lehet többet is...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Apropó, bolognai: ha darált húst kér az emberfia a hentestől, az újabb rizikótényező, vagy teljesen mindegy?
nagylaza
Ha figyel a hentes az ujjára a darálóval akkor semmi rizikó nincs benne
FLZOLI
Kösz, akkor nincs akadálya egy sikeres fasírtprojekt megvalósításának.