Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
[quote=steelwolf
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
kittli
Kenyeret hogy? Mivel?
SBL
Amióta vírusveszély van, csak csomagolt kenyeret veszek és otthon mosószeres szivaccsal lemosom. Ha a boltban került rá a vírus akkor ez segít, ha a pékségben a csomagolás előtt, akkor nem.
[/quote]Sok mindenen változtattam az elmúlt időben, (párom is megint elkezdett kenyeret sütni) de zacskós szeletelt kenyeret az nem eszek. Max. pirítósnak , vagy bundáskenyérnek. Péktől fehér kenyér kétujjnyi vastagon szelve.
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
[quote=steelwolf
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
kittli
Kenyeret hogy? Mivel?
SBL
Amióta vírusveszély van, csak csomagolt kenyeret veszek és otthon mosószeres szivaccsal lemosom. Ha a boltban került rá a vírus akkor ez segít, ha a pékségben a csomagolás előtt, akkor nem.
[/quote]Én is minden csomagolást fertőtlenítek törlőkendővel, a gyümölcsöket, zöldségeket, és egyéb természetes anyagaokat pedig egy jó kis 75°os rézeleji barack párlattal! Aztán h baj ne legyen, jöhet az 50es szilva esszencia 😉

Szerkesztette: clbass
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
steelwolf
Kenyeret hogy? Mivel?
kittli
Házilag sütve? Kacsazsírral?
clbass
Kacsazsír...
Megéheztem tőle pedig most pihenem ki a marhapörit. 😀
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Csülkös bableves házi FEHÉR kenyérrel házi tejföllel. Nem gondolom hogy lesz második. Desszertnek max egy kis palacsinta. 😉
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bolognai spagettit csinálunk.
Rájöttem, hogy nincs itthon hozzávaló spagetti tészta. Most a nyugdíjasoké a bolt.
Rövidcső lesz hozzá.
Bazzani
aszittem, Tiétek a bolt, a személyzet meg úgyis bent tartózkodhat
slowmotion
A főnökömé a bolt, én csak kisfőnök vagyok meg szállító.
A hét boltunkból a legközelebbi is 5perc bicajjal.
Be tudok menni, de maradt inkább a rövidcső.

több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 127
[quote=steelwolf
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
kittli
Kenyeret hogy? Mivel?
[/quote]Amióta vírusveszély van, csak csomagolt kenyeret veszek és otthon mosószeres szivaccsal lemosom. Ha a boltban került rá a vírus akkor ez segít, ha a pékségben a csomagolás előtt, akkor nem.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
borsóleves + túrós csusza 😉
gamerkr
rövidkaraj sörben hagymában
sutianap
angol reggeli reggelire, ebédre és vacsorára is 😀 a koleszterinemet picit felpumpálom (+ a bélgázaim)
Borbinho
én most 2 szendót reggelizek ebédre meg pizzát rendelek 😀
Negritis
Jóreggelt 😊

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 250 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
lángos tejföl fokhagymával 😊
NB2
Kicsit bealszik az ember egy kormányinfó alatt és olyan mintha Jókai nagy regényt kéne visszaolvasni néhány Sobri extra fogalmazással. Hamár kaja aki bevállalós küldhetne pár túró rudit meg vaníliás karikát.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
lángos tejföl fokhagymával 😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Ha már Sobri linkelte több interjút, én is megteszem:



Tamásról elképesztően jó véleményem van mind emberileg, mind szakmailag. Rengetegszer álltunk a tárgyalóterem ellentétes oldalán ennek ellenére vele mindvégig megmaradt a jó kapcsolat, tudta, hogy semmi sem személyes, ami benn elhangzik, ő (ellentétben néhány kollégájával) szintén sosem személyeskedett. Pedig fontos ügyekben is tárgyaltunk egymás ellen (pl. Torubarov), de még ilyenkor is volt, hogy megdicsért perbeszédért.
Százszor többet ér ez a 20 perc, mint az összes operatív törzs tájékoztató.
csebi
Tényleg jó csávó, most a Helsinkinél van, korábban TASZ-os volt.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Arra készülök, hogy kipróbálom. Nem tűnik ördöngösségnek:
 femina.hu/recept/dagasztas-nelkuli-hazi-kenyer/
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
Ha már Sobri linkelte több interjút, én is megteszem:



Tamásról elképesztően jó véleményem van mind emberileg, mind szakmailag. Rengetegszer álltunk a tárgyalóterem ellentétes oldalán ennek ellenére vele mindvégig megmaradt a jó kapcsolat, tudta, hogy semmi sem személyes, ami benn elhangzik, ő (ellentétben néhány kollégájával) szintén sosem személyeskedett. Pedig fontos ügyekben is tárgyaltunk egymás ellen (pl. Torubarov), de még ilyenkor is volt, hogy megdicsért perbeszédért.
Százszor többet ér ez a 20 perc, mint az összes operatív törzs tájékoztató.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
borsóleves + túrós csusza 😉
gamerkr
rövidkaraj sörben hagymában
sutianap
angol reggeli reggelire, ebédre és vacsorára is 😀 a koleszterinemet picit felpumpálom (+ a bélgázaim)
Borbinho
én most 2 szendót reggelizek ebédre meg pizzát rendelek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
steelwolf
Kenyeret hogy? Mivel?
kittli
Házilag sütve? Kacsazsírral?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
borsóleves + túrós csusza 😉
gamerkr
rövidkaraj sörben hagymában
sutianap
angol reggeli reggelire, ebédre és vacsorára is 😀 a koleszterinemet picit felpumpálom (+ a bélgázaim)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
clbass
Ez a minimum!😊
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
El se merem mondani, hogy találtam egy szűzérmét a fagyóban 😊
Egészben, bacon-be csavarva, répával, édesburgunyával sütve 😉
Most megyek önként melegebb éghajlatra...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
No offense, de kertes házban sokkal könnyebb átvészelni ezt az egészet, mint panelben.
NB2
Jah, két hete hallgatom, hogy két emelettel (!!) lejjebb sír a kisbaba, olyan kb. 2-3 óránként 20 percet. Engem, aki részben amiatt nem akar gyereket, mert ezt nem tudná elviseni, eléggé zavar. 😂
Az egyetlen, ami vígasztal, hogy pont afölött a szomszéd fölött laknak, akik tavaly, mikor kutyám lett, átmentek bunkó parasztba, merthogy "a te kutyááád? Egész nap halljuuuk." S azóta köszönni se tudnak. Persze a velünk egy szinten, vagy közvetlenül alattunk lakók mindig azt mondják, hogy sose hallották ugatni.
Szóval legalább ennyi örömöm van benne, tuti hogy az agyukra megy a gyereksírás. 😁
Mikey
én augusztus óta vagyok panelben, és közvetlen felettünk egy tüdőbajos középkorú úr lakik (lakott?).
azt képzeld el, hogy fél éve, szinte 0-24-ben mélyről jövő köhögés, de tényleg reggel mikor kelek már az ment, és délután mire hazaérek melóból ugyan úgy folytatódik, sajnáltam is szegény eléggé.
kb 3.5 héttel ezelőtt viszont érezhetően változott valami, konkrétan mintha egy haláltusát hallgattunk volna napi rendszerességgel. 3 napja teljes csend van...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
borsóleves + túrós csusza 😉
gamerkr
rövidkaraj sörben hagymában


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
nagylaza
borsóleves + túrós csusza 😉

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃
warr_b
Tiltakozom! Túrós csusza + pörkölt.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
No offense, de kertes házban sokkal könnyebb átvészelni ezt az egészet, mint panelben.
NB2
Továbbá: egy parasztházban van pótmegoldás, ha befuccsolnak a közművek. Ha nincs gáz vagy áram, akkor egy városi lakásban megáll az élet, ott viszont kályhával tudsz fűteni, főzni rajta. A rádió elemmel is működik. Ha a vezetékes vízszolgáltatás megszűnik, akkor ott a kút vagy a forrás. Városban ilyenkor vagyonokat költhetsz „mentes” ásványvízre, ha nem jön a lajtos kocsi.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?
Negritis
Semmi, kiderült hogy mindenkinél bolognai a kaja 😃


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
A kesztyűzésnek sincs sok értelme, ha nem fújom le a cuccokat amit veszek! Mert akkor otthon ragad ràm a ,retek'!
steelwolf
Kenyeret hogy? Mivel?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
asszem 3 oldalt nem olvasok vissza
volt bármi izgalmas?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!