Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
Ezek szerint te a földrajzi értelemben vett területen jártál. Ezért Margit-sziget. Amennyiben értelmezésed szerint városrészben (közigazgatási egységben) jártál volna, akkor nem kötőjeles, hanem egybe írandó: Margitsziget.
Sajnos, nem vicc:
 e-nyelv.hu/2007-06-19/margitsziget-margit-sziget/
nagylaza
Ezt elmentettem, holnap kiirom egy tekercsre festekkel. Ha netan jon az apokalipszis, akkor az uj vilag reszben ennek a tekercsnek a bolcsessegebol epitkezik ismet. Mondjuk barlangrajz is kellene belole, lehetne a het bolcsesseg egyike a jovo bibliajaban.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 419
Itt spanyoloknál már tényleg csak a legfontosabb dolgok működhetnek ezentúl, jelentette be Pedro Sánchez.
Ehhez képest még mindig nincs világvége hangulat az emberek között, nem láttam a boltba még hogy egymást verik az emberek.
Heisman Trophy
Merre vagy spanyolban ha nem tiktok vagyis titok.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Kell majd szerelőt hívnom.

Gondolom HA dolgozik, akkor házhoz is hajlandó jönni, ha nem megyünk egymáshoz 2 méterrel közelebb. 😀

Vagy mégsem? Hmmm?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 937 — balazs.t85@gmail.com
 rtl.hu/rtlklub/hirek/hiaba-vart-a-tesztre-most-lelegeztetogepen-van?utm_source=Facebook&utm_medium=Hirado&utm_campaign=post&fbclid=IwAR36CswzW3RNHmffMhWjvE1ebzVshfX4fyf91vpx9gB6RV53t8sfdwTY7TM
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Csorna délután kihalt. Pár autó, 1 biciklis család, néhány járókelő. Lidl parkoló főútról nézve kb normál vasárnapi forgalom.

Tippre vidéken az ember elfoglalja magát. Kerti munkák szezonja elindult. Gond Pesten van elsősorban, ahogy előttem is mondják és nem csak koronavírus kapcsán.
tüsi91
Máskor nem kihalt Csorna vasárnap du.?
nagylaza
Még valami: neked talán mond valamit az a falunév, hogy Dénesfa. Csak azért, mert élnek ott rokonaim (anyai nagymamám ága).
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
Ezek szerint te a földrajzi értelemben vett területen jártál. Ezért Margit-sziget. Amennyiben értelmezésed szerint városrészben (közigazgatási egységben) jártál volna, akkor nem kötőjeles, hanem egybe írandó: Margitsziget.
Sajnos, nem vicc:
 e-nyelv.hu/2007-06-19/margitsziget-margit-sziget/
nagylaza
...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Csorna délután kihalt. Pár autó, 1 biciklis család, néhány járókelő. Lidl parkoló főútról nézve kb normál vasárnapi forgalom.

Tippre vidéken az ember elfoglalja magát. Kerti munkák szezonja elindult. Gond Pesten van elsősorban, ahogy előttem is mondják és nem csak koronavírus kapcsán.
tüsi91
Máskor nem kihalt Csorna vasárnap du.?
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 250 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Itt spanyoloknál már tényleg csak a legfontosabb dolgok működhetnek ezentúl, jelentette be Pedro Sánchez.
Ehhez képest még mindig nincs világvége hangulat az emberek között, nem láttam a boltba még hogy egymást verik az emberek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Törökország indult be nagyon, pedig ott múlt hétvégén még soccerfordulót is akartak rendezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vásárhely:

"Egy ismerősömet most viszi be a mentő, mert péntek óta magas a láza, és nem tudja lehúzni. Hívta a háziorvosát, az ügyeletet, a mentőt, és senki le se szarta. Most nagy nehezen elérte, hogy a háziorvosa hívjon neki egy mentőt......"

Na én ezért nem állok ki tapsikolni. Beteg alig van a kórházban.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Csorna délután kihalt. Pár autó, 1 biciklis család, néhány járókelő. Lidl parkoló főútról nézve kb normál vasárnapi forgalom.

Tippre vidéken az ember elfoglalja magát. Kerti munkák szezonja elindult. Gond Pesten van elsősorban, ahogy előttem is mondják és nem csak koronavírus kapcsán.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
Ezek szerint te a földrajzi értelemben vett területen jártál. Ezért Margit-sziget. Amennyiben értelmezésed szerint városrészben (közigazgatási egységben) jártál volna, akkor nem kötőjeles, hanem egybe írandó: Margitsziget.
Sajnos, nem vicc:
 e-nyelv.hu/2007-06-19/margitsziget-margit-sziget/
nagylaza
távozztőllem Kazincsi!
sutianap
Szerintem ő pont forog a sírjában, ha ezt meglátja.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
Ezek szerint te a földrajzi értelemben vett területen jártál. Ezért Margit-sziget. Amennyiben értelmezésed szerint városrészben (közigazgatási egységben) jártál volna, akkor nem kötőjeles, hanem egybe írandó: Margitsziget.
Sajnos, nem vicc:
 e-nyelv.hu/2007-06-19/margitsziget-margit-sziget/
nagylaza
távozztőllem Kazincsi!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 844 — beers & Packers
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
Ezek szerint te a földrajzi értelemben vett területen jártál. Ezért Margit-sziget. Amennyiben értelmezésed szerint városrészben (közigazgatási egységben) jártál volna, akkor nem kötőjeles, hanem egybe írandó: Margitsziget.
Sajnos, nem vicc:
 e-nyelv.hu/2007-06-19/margitsziget-margit-sziget/
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
BP kurva hamar el fog esni olasz módra.
Vidéken jobb a szitu.
Nálunk "csak" a boltokban nincs akkora fegyelem.
Bazzani
Most miért mondod? Az egyik internetes portál azt írta, hogy probléma nélkül lezajlott az első nap.
csi77
Lesz egy pontja a vírusnak amikor már nem fogják elhinni az emberek, hogy minden rendben.
Bár az M1 meg fogja próbálni, hogy elhitesse.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
BP kurva hamar el fog esni olasz módra.
Vidéken jobb a szitu.
Nálunk "csak" a boltokban nincs akkora fegyelem.
Bazzani
és Pestről meg rengetegen jönnek a Balatonra
tehát terjesztik ők is szépen
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"De most már, tényleg, nagyon szépen kérünk mindenkit....!"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Remélem, a játszóterek legalább zárva vannak.
nagylaza
Elvileg igen. Meg a kültéri fitneszparkokat (vagy hogyhíjják ezeket) is leszalagozták meg táblát tettek rá, hogy ne használják. Nálunk a kis dühöngőt is, persze tegnap már le volt tépvd s szalag és ott tengózott 4 kigyúrt kopasz agysebész. Perste s kisbolt előtt is folyamatisyn itt hesszel a 4-5 atomfizikus, ahogy szokott, 20 centire egymástól...
warr_b
Kurba telefon bazzeg, én nem értem hogy a faszomba tudnak ezen a tizenévesek pötyögni, mint a villám... kb minden negyediket mellényomom, rohadna meg.
warr_b
Sebaj, értjük 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
BP kurva hamar el fog esni olasz módra.
Vidéken jobb a szitu.
Nálunk "csak" a boltokban nincs akkora fegyelem.
Bazzani
Most miért mondod? Az egyik internetes portál azt írta, hogy probléma nélkül lezajlott az első nap.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
BP kurva hamar el fog esni olasz módra.
Vidéken jobb a szitu.
Nálunk "csak" a boltokban nincs akkora fegyelem.
Bazzani
Kíváncsi vagyok, hogy lezárják-e majd
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó
Amadeus
BP kurva hamar el fog esni olasz módra.
Vidéken jobb a szitu.
Nálunk "csak" a boltokban nincs akkora fegyelem.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
Margit-sziget dettó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a nagymágocsi story nagyon erős.
Apukát hazahozza a gyerek olaszból és beviszi az öregek otthnába ahol lakik.
Senkinek nincs ezzel gondja.
Öreg rosszul lesz, hívnak mentőt.
Azok beviszik Szentesre ahol berakják egy sima szobaba.
Amikor már nagyon szarul van akkor merül fel a koronavírus gyanú.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
és te miért voltál ott? 😀
Negritis
Futottam.Kocsit leraktam, egy kör és haza.
Kenny
Te normalis vagy? Veszelybe sodorsz egy artatlan autot?
Stez
nyugi.100-asat tettem bele.védve van a báttya.
Kenny
Na es? Ha rozsdas a kipufogo, akkor az auto mar beteg, szoval veszelyeztetett. Felelotlen vagy. 😕

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!
Városliget rogyásig, de tényleg ha ezer ember nem volt egy se.És nem futottak..Piknikeztek,sütögettek.Kurvára nem értem ezt.
Kenny
és te miért voltál ott? 😀
Negritis
Futottam.Kocsit leraktam, egy kör és haza.
Kenny
Te normalis vagy? Veszelybe sodorsz egy artatlan autot?
Stez
nyugi.100-asat tettem bele.védve van a báttya.