Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Pff na már a pécsi urológia volt a téma az RTL híradóban. 😕
Tony Adams
Mi volt?
Bazzani
Daganatos beteg,nem műtik meg, miért nem műtik meg,ha a vén ribanc a TVben azt mondja, meg KELL műteni... Mindez a pécsi urológián.
Tony Adams
Műccse meg Csecsília.
Bazzani
Szépen kérlek, gyógyulj meg!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pff na már a pécsi urológia volt a téma az RTL híradóban. 😕
Tony Adams
Mi volt?
Bazzani
Daganatos beteg,nem műtik meg, miért nem műtik meg,ha a vén ribanc a TVben azt mondja, meg KELL műteni... Mindez a pécsi urológián.
Tony Adams
Műccse meg Csecsília.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 504 — Colts Fan
Pff na már a pécsi urológia volt a téma az RTL híradóban. 😕
Tony Adams
Mi volt?
Bazzani
Daganatos beteg,nem műtik meg, miért nem műtik meg,ha a vén ribanc a TVben azt mondja, meg KELL műteni... Mindez a pécsi urológián.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 258 — 49ers GM
Nem szoktam ilyet kívánni, de remelem, ez a f*szfej elkapja és beledöglik...

 index.hu/kulfold/2020/03/27/trump_usa_egyesult_allamok_amerika_koronavirus_lelegeztetogep/

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pff na már a pécsi urológia volt a téma az RTL híradóban. 😕
Tony Adams
Mi volt?

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Holnaptól csikágó lesz amúgy, mert bezárnak a kocsmák 😁
Jönnek majd az olyan gyilkosságok, késelések, hogy B. Józsi átment K. Aladárhoz a falun, aki nem adott neki a pálinkából és összevitatkoztak... 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 504 — Colts Fan
Pff na már a pécsi urológia volt a téma az RTL híradóban. 😕
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.
Bazzani
Igy jar az, aki szarik magasrol az egeszre. Ket hetig fostak az olaszok mindenre. Ez var rank is, Amerikara is, esatobbi. Sajnos az emberi butasag megbosszulja most magat.

Ket napja olvastam, hogy a nehany hettel ezelotti Atalanta-Valencianal becslesek szerint kozvetve vagy kozvetlenul osszesen 40 ezer spanyol es angol kapta el a virust.
Stez
Remélem azért nálunk kicsit kisebb a beleszarás.
Most azért itt nálunk világvégén 0 beteg van és kezd beállni a fegyelem.
Én bízok benne, hogy itt nem lesz mészárszék.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 818 — Patriot
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.
Bazzani
Igy jar az, aki szarik magasrol az egeszre. Ket hetig fostak az olaszok mindenre. Ez var rank is, Amerikara is, esatobbi. Sajnos az emberi butasag megbosszulja most magat.

Ket napja olvastam, hogy a nehany hettel ezelotti Atalanta-Valencianal becslesek szerint kozvetve vagy kozvetlenul osszesen 40 ezer spanyol es angol kapta el a virust.
Stez
Miért? Angliában játszották?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.
Bazzani
ha számolunk némi átfutási idővel (pl egy héttel), akkor ezek az emelkedő adatok még a március 20 körüli bekerült esetek származékai. márpedig 21-éről áll a rekord 6500+ bekerüléssel. plusz akkor lehet számolni a kritikus esetekre jutó nagyobb figyelemmel, amikor a kórházból kikerülők száma nagyobb lesz, mint a bekerülőké. márpedig most úgy néz ki, hogy bekerül napi 5-6e, felgyógyul 1e, elhuny (nagyjából) 1e. még mindig napi három-négyezer fővel nő a kórházban kezeltek létszáma, így ez még nem fog rendeződni egy ideig.
slowmotion
nem mindenkit kell korházban kezelni az új esetek közül!
Negritis
jó. akkor mennyit?
slowmotion
nem tudom, 20-25%?
perse még mindig hátrányba maradnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.
Bazzani
Igy jar az, aki szarik magasrol az egeszre. Ket hetig fostak az olaszok mindenre. Ez var rank is, Amerikara is, esatobbi. Sajnos az emberi butasag megbosszulja most magat.

Ket napja olvastam, hogy a nehany hettel ezelotti Atalanta-Valencianal becslesek szerint kozvetve vagy kozvetlenul osszesen 40 ezer spanyol es olasz kapta el a virust.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.
Bazzani
ha számolunk némi átfutási idővel (pl egy héttel), akkor ezek az emelkedő adatok még a március 20 körüli bekerült esetek származékai. márpedig 21-éről áll a rekord 6500+ bekerüléssel. plusz akkor lehet számolni a kritikus esetekre jutó nagyobb figyelemmel, amikor a kórházból kikerülők száma nagyobb lesz, mint a bekerülőké. márpedig most úgy néz ki, hogy bekerül napi 5-6e, felgyógyul 1e, elhuny (nagyjából) 1e. még mindig napi három-négyezer fővel nő a kórházban kezeltek létszáma, így ez még nem fog rendeződni egy ideig.
slowmotion
nem mindenkit kell korházban kezelni az új esetek közül!
Negritis
jó. akkor mennyit?
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Cecília azt javasolja az öregeknek, hogy igyekezzenek... 😁
Pörögjön az a bot a kézben

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.
Bazzani
ha számolunk némi átfutási idővel (pl egy héttel), akkor ezek az emelkedő adatok még a március 20 körüli bekerült esetek származékai. márpedig 21-éről áll a rekord 6500+ bekerüléssel. plusz akkor lehet számolni a kritikus esetekre jutó nagyobb figyelemmel, amikor a kórházból kikerülők száma nagyobb lesz, mint a bekerülőké. márpedig most úgy néz ki, hogy bekerül napi 5-6e, felgyógyul 1e, elhuny (nagyjából) 1e. még mindig napi három-négyezer fővel nő a kórházban kezeltek létszáma, így ez még nem fog rendeződni egy ideig.
slowmotion
nem mindenkit kell korházban kezelni az új esetek közül!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.
Bazzani
ha számolunk némi átfutási idővel (pl egy héttel), akkor ezek az emelkedő adatok még a március 20 körüli bekerült esetek származékai. márpedig 21-éről áll a rekord 6500+ bekerüléssel. plusz akkor lehet számolni a kritikus esetekre jutó nagyobb figyelemmel, amikor a kórházból kikerülők száma nagyobb lesz, mint a bekerülőké. márpedig most úgy néz ki, hogy bekerül napi 5-6e, felgyógyul 1e, elhuny (nagyjából) 1e. még mindig napi három-négyezer fővel nő a kórházban kezeltek létszáma, így ez még nem fog rendeződni egy ideig.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Ebből vajon mennyi van már ellopva, vagy hol épült már új stadion?

 index.hu/gazdasag/2020/03/27/2000_milliard_forintot_ad_nekunk_az_eu_a_jarvany_ellen/
kapitnono
FÚÚÚJ! Állítsuk meg Brüsszelt! Csúnya Brüsszel!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.
Bazzani
6k körülre kezd beállni az új esetek száma és lassan de emelkedik a recovery
nagy baj van az biztos, de vannak bíztató dolgok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 825 — Bla, bla, bla
 index.hu/kultur/zene/2020/03/27/a_rammstein_enekese_koronavirusos_intenziven_apoljak/amp

Oh, baszdmeg, remélem felépül...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 908
Jöhet megint a sav. Tegnap ugye erre próbáltam rávilágítani...

 alfahir.hu/2020/03/25/egeszsegugyi_dolgozo_fuggetlen_egeszsegugyi_szakszervezet_koronavirus_velemeny
peach
én nagyjából értettem mit akarsz mondani. a képviselős részletet nem értettem igazán egyedül
csebi
Csak annyi, hogy nekem szerencsém volt. Nagyon sokat voltam korházban, több mint 10szer műtöttek, a vészhelyzet k8hirdetéséig is heti rendszerességgel jártam kezelésre az elmúlt 10 évben. És a roskadozó egészségügyből ezáltal nagyon sokat láttam, sok emberi történetet ismertem meg és mégis remek ellátást kaptam.
peach
Ez ok, csak egyrészt miből gondolod, hogy más nem járt így (sőt, akár sokkal rosszabbul), másrészt meg pl nekem van több nagyon jó barátom az egészségügyben akiknek pl nagyon jól esik ez az esti tapsolgatás, szóval ha értem is mire gondoltál, véleményem szerint újfent elég hülyén fogalmaztad meg..
Szesze
Ez nem új keletű, az asszony is folyton ezzel baszogat 😀 meg sokszor megbántok embereket is ezmiatt...
peach
Ezen lehet változtatni. Most van rá időd, használd ki 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
Beki
Fú ott hatalmas a baj.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
919 halott az olaszoknál az utóbbi 24 órában. 😕
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 012 — Giants fan
Jöhet megint a sav. Tegnap ugye erre próbáltam rávilágítani...

 alfahir.hu/2020/03/25/egeszsegugyi_dolgozo_fuggetlen_egeszsegugyi_szakszervezet_koronavirus_velemeny
peach
én nagyjából értettem mit akarsz mondani. a képviselős részletet nem értettem igazán egyedül
csebi
Csak annyi, hogy nekem szerencsém volt. Nagyon sokat voltam korházban, több mint 10szer műtöttek, a vészhelyzet k8hirdetéséig is heti rendszerességgel jártam kezelésre az elmúlt 10 évben. És a roskadozó egészségügyből ezáltal nagyon sokat láttam, sok emberi történetet ismertem meg és mégis remek ellátást kaptam.
peach
Ez ok, csak egyrészt miből gondolod, hogy más nem járt így (sőt, akár sokkal rosszabbul), másrészt meg pl nekem van több nagyon jó barátom az egészségügyben akiknek pl nagyon jól esik ez az esti tapsolgatás, szóval ha értem is mire gondoltál, véleményem szerint újfent elég hülyén fogalmaztad meg..
Szesze
Ez nem új keletű, az asszony is folyton ezzel baszogat 😀 meg sokszor megbántok embereket is ezmiatt...
peach
jólvan, azért túléljük 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ez a mai korlátozás csak az első lépés..ez kb 0 értékű , erre mindenki tojik majd !
én kb 1 hetet adok és akkor jön majd valami valóban markánsabb!
yooker
Ehhez nem kell jóstehetség. Mivel csak az események után futnak, ha elszaladnak a számok, majd meglépik. Csak előtte kellene, nem utána.
Lecsó
Szerintem mindössze azért nem rendelnek el kijárási tilalmat, mert az nagyon sok problémát okozna.
Kezdjük azzal, hogy hó vége van, tehát a magyar lakosság 70%-ának nincs arra pénze, hogy bevásároljon egy háromhetes karanténra.
Nincs meg az emberállomány a tilalom betartására.
A gazdaságban meglévő, maradék életjelek leállítása nagyobb probléma, mint pár ezer elhunyt nyugdíjas. (OK, plusz pár fiatal)

Emellett bár divatos azt mondani, hogy a teljes karantén az egyetlen megoldás, de pl D-Korea és Japán anélkül oldotta meg, Olaszországban pedig 2 hete karantén van, aztán mégsem javul a helyzet.
Hogy működik vagy sem ez a járvány végén derül ki, amikor össze tudod hasonlítani az olasz, spanyol, francia vs svéd, holland modellek sikerességét.
vpi
Karenten eseten is lehet boltba menni ha jol tudom.vagy nem?marmint elelmiszer
ZoliMP
Akkor meg mi a kulonbseg? Az eü séta?
vpi
eü séta, fodrász, ...
spanyoloknál konkrétan:
munka,bolt, patika, kutya sétáltatás

franciáknál ehhez jön az egyéni sportolás
Negritis
Ismerős mesélte (Valencia-ban laknak), hogy konkrétan fizetnek a nemkutyások a kutyásoknak hogy levihessék ők is sétálni az ebet
Bazzani
Ha fizetnének érte se sétáltatnék kutyát...
warr_b
Ha fizetnének érte se engedném, hogy sétálni vigye bárki a kutyámat. 😂 Alapesetben sem, hát még ilyenkor.
Mikey
En a szep lanyoknak engednem, hogy a kigyom megsetaltassak. Persze csak porazzal, szajkosarban.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Jöhet megint a sav. Tegnap ugye erre próbáltam rávilágítani...

 alfahir.hu/2020/03/25/egeszsegugyi_dolgozo_fuggetlen_egeszsegugyi_szakszervezet_koronavirus_velemeny
peach
én nagyjából értettem mit akarsz mondani. a képviselős részletet nem értettem igazán egyedül
csebi
Csak annyi, hogy nekem szerencsém volt. Nagyon sokat voltam korházban, több mint 10szer műtöttek, a vészhelyzet k8hirdetéséig is heti rendszerességgel jártam kezelésre az elmúlt 10 évben. És a roskadozó egészségügyből ezáltal nagyon sokat láttam, sok emberi történetet ismertem meg és mégis remek ellátást kaptam.
peach
Ez ok, csak egyrészt miből gondolod, hogy más nem járt így (sőt, akár sokkal rosszabbul), másrészt meg pl nekem van több nagyon jó barátom az egészségügyben akiknek pl nagyon jól esik ez az esti tapsolgatás, szóval ha értem is mire gondoltál, véleményem szerint újfent elég hülyén fogalmaztad meg..
Szesze
Ez nem új keletű, az asszony is folyton ezzel baszogat 😀 meg sokszor megbántok embereket is ezmiatt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Picsoghatunk itt, de közben folyik a MUNKA!

 www.facebook.com/szijjarto.peter.official/videos/848262579024319/?vh=e
vpi
annyira kurvára nevetséges
briareos
Nyilván ez ripacskodás, de ettől még tényleg komoly munka ennyi korlátozás mellett szervezni a repatriálást. Ha ez még nem lenne elég próbáld meg úgy intézni h minél kisebb legyen a külképviseleti dolgozókra nézve a fertőzésveszély...
empty taxi
igen, most kb mki konzul lett. nekem annyit mondtak, hogy mehetek haza, Londonon keresztül. Végülis csak kb 3 órát kellene várnom Heathrown.
de tény h most írtak, hogy azért adjam meg a számomat ha bmi változna.
csebi
Meg is kaptam egy ügyeleti telefont estére 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...