NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Az USA "gazdasagi minisztere" tajekoztatta a Feher Hazat, hogy van ra esely, hogy a mostani 3.x szazalekos munkanelkuli mutato 20 szazalekra ugorjon.

Most kell jol atgondolni,hogy milyen devizaba fektessen az ember.

 www.foxbusiness.com/economy/coronavirus-unemployment-rate-estimate-mnuchin
undisputedly
Leginkabb semmibe.
Hendrix
Szerintem nem erdemes forintban hagyni. A nemet autogyarak termelesi kiesese visszaloki a forintot a godorbe. Az euroban sem bizok 'ont azert, mert nemetorszag a motorja.
undisputedly
kínai jüan?
slowmotion
Probalok utana olvasni mertekado velemenyeknek, egyelore otletem sincs. Juan is opcio lehet.
undisputedly
szerintem ha hamarabb túllesznek a válságon, akkor nagyon helyzetbe kerülhetnek. ráadásul nagyjából mindenük van az olajat kivéve, azt meg nem hiszem, hogy nehéz lenne szerezniük.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
Az USA "gazdasagi minisztere" tajekoztatta a Feher Hazat, hogy van ra esely, hogy a mostani 3.x szazalekos munkanelkuli mutato 20 szazalekra ugorjon.

Most kell jol atgondolni,hogy milyen devizaba fektessen az ember.

 www.foxbusiness.com/economy/coronavirus-unemployment-rate-estimate-mnuchin
undisputedly
Leginkabb semmibe.
Hendrix
Szerintem nem erdemes forintban hagyni. A nemet autogyarak termelesi kiesese visszaloki a forintot a godorbe. Az euroban sem bizok 'ont azert, mert nemetorszag a motorja.
undisputedly
kínai jüan?
slowmotion
Kb. Márc 9.e óta meredeken emelkedik!!! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Most potenciálisan gyilkossá változtam ezt olvasva:

 vilagfigyelo.com/kemeny-uzenet-a-koronavirus-miatt-hazamenekulo-honfitarsainknak-bezzeg-eddig-szidtatok-ezt-a-szr-orszagot/?fbclid=IwAR1InedjbB-ioeAd9eg0egbWbsdumEnQnWd9rHFUMdA8hWzsKiRku-LLZBM
gyeek
az indiánoknál a hülyéket különös tisztelettel illették... de nekem meg nem véletlenül nem Mérges Medve a nevem.
ez is csak elszívja az oxigént az értelmesebbek elől.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az USA "gazdasagi minisztere" tajekoztatta a Feher Hazat, hogy van ra esely, hogy a mostani 3.x szazalekos munkanelkuli mutato 20 szazalekra ugorjon.

Most kell jol atgondolni,hogy milyen devizaba fektessen az ember.

 www.foxbusiness.com/economy/coronavirus-unemployment-rate-estimate-mnuchin
undisputedly
Leginkabb semmibe.
Hendrix
Szerintem nem erdemes forintban hagyni. A nemet autogyarak termelesi kiesese visszaloki a forintot a godorbe. Az euroban sem bizok 'ont azert, mert nemetorszag a motorja.
undisputedly
kínai jüan?
slowmotion
Probalok utana olvasni mertekado velemenyeknek, egyelore otletem sincs. Juan is opcio lehet.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Most potenciálisan gyilkossá változtam ezt olvasva:

 vilagfigyelo.com/kemeny-uzenet-a-koronavirus-miatt-hazamenekulo-honfitarsainknak-bezzeg-eddig-szidtatok-ezt-a-szr-orszagot/?fbclid=IwAR1InedjbB-ioeAd9eg0egbWbsdumEnQnWd9rHFUMdA8hWzsKiRku-LLZBM

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Az USA "gazdasagi minisztere" tajekoztatta a Feher Hazat, hogy van ra esely, hogy a mostani 3.x szazalekos munkanelkuli mutato 20 szazalekra ugorjon.

Most kell jol atgondolni,hogy milyen devizaba fektessen az ember.

 www.foxbusiness.com/economy/coronavirus-unemployment-rate-estimate-mnuchin
undisputedly
Leginkabb semmibe.
Hendrix
Szerintem nem erdemes forintban hagyni. A nemet autogyarak termelesi kiesese visszaloki a forintot a godorbe. Az euroban sem bizok 'ont azert, mert nemetorszag a motorja.
undisputedly
kínai jüan?
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az USA "gazdasagi minisztere" tajekoztatta a Feher Hazat, hogy van ra esely, hogy a mostani 3.x szazalekos munkanelkuli mutato 20 szazalekra ugorjon.

Most kell jol atgondolni,hogy milyen devizaba fektessen az ember.

 www.foxbusiness.com/economy/coronavirus-unemployment-rate-estimate-mnuchin
undisputedly
Leginkabb semmibe.
Hendrix
Én vettem szőlőt. A válságban nagyon megugrik az alkoholfogyasztás.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
"Kedves Barátaim, Ismerőseim!
Lenne egy kérésem Felétek: ha esetleg van valakinek használaton kívüli mosó-szárítógépe, és tudná pár hétig (hónapig?) nélkülözni, nagyon megköszönném.. Ugyanis saját ruhákban dolgozunk a Sürgősségin, amit per pillanat haza kell hoznunk mosni..Nem szívesen hozom haza, a Gyerekekhez. Sajnos egyelőre nincs más ötletem, ez jelenthet most megoldást számunkra.
Kérem, aki tud, jelezzen vissza. Szállítást megoldjuk valahogy.
Köszönöm a veszprémi Csapat nevében. ❤️❤️❤️"

ugyika bazeg, középkor.....

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
FIGYELEM!
 www.portfolio.hu/bank/20200318/breking-a-lakossagi-hitelekre-is-torlesztesi-moratoriumot-ker-az-mnb-420239
FONTOS!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az USA "gazdasagi minisztere" tajekoztatta a Feher Hazat, hogy van ra esely, hogy a mostani 3.x szazalekos munkanelkuli mutato 20 szazalekra ugorjon.

Most kell jol atgondolni,hogy milyen devizaba fektessen az ember.

 www.foxbusiness.com/economy/coronavirus-unemployment-rate-estimate-mnuchin
undisputedly
Leginkabb semmibe.
Hendrix
Szerintem nem erdemes forintban hagyni. A nemet autogyarak termelesi kiesese visszaloki a forintot a godorbe. Az euroban sem bizok 'ont azert, mert nemetorszag a motorja.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 464
Az USA "gazdasagi minisztere" tajekoztatta a Feher Hazat, hogy van ra esely, hogy a mostani 3.x szazalekos munkanelkuli mutato 20 szazalekra ugorjon.

Most kell jol atgondolni,hogy milyen devizaba fektessen az ember.

 www.foxbusiness.com/economy/coronavirus-unemployment-rate-estimate-mnuchin
undisputedly
Leginkabb semmibe.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
Nos, most hogy hivatalos...
Az Audi Hun. leáll, leállt 12-13-14. hét egyenlőre, DE az az alap fizut mindeki megkapja + a prém. kifizetését is előre hozzák a jövő hónapra.
Azt hiszem ez több mint korrekt kb. 12~13ezer embernek, | Nekem biztos! |



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az USA "gazdasagi minisztere" tajekoztatta a Feher Hazat, hogy van ra esely, hogy a mostani 3.x szazalekos munkanelkuli mutato 20 szazalekra ugorjon.

Most kell jol atgondolni,hogy milyen devizaba fektessen az ember.

 www.foxbusiness.com/economy/coronavirus-unemployment-rate-estimate-mnuchin
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/belfold/2020/03/18/10_kilometeres_dugo_van_hegyeshalomnal/

Ki az a hülye, aki ilyenkor Ausztriába megy? Akció van Parndorfban, vagy mi a szösz??
somoskovig
Több, mint 50000 ember jár át naponta dolgozni. Sztem ennyi.
empty taxi
Ja, akkor csak a szigorúbb határellenőrzés hatása? Mondjuk Ausztria durvábban fertőzött, mint mi, a cégnél hetek óta tiltólistás oda utazni, igazán örömteli, hogy napi 50.000-en megteszik...
somoskovig
Ha nem tennék meg, kb. összeomlana Burgenland, nagyon sok az idősek ápolásában, egészségügyben, kiskereskedelemben dolgozó ember ezek között.
empty taxi
mé nem csatolják vissza? ejj...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szomszéddal erkély meetingeltem! IT guru a srác. Szerinte csak idő kérdése és a Net is belassul. Sok a home office, gyerekek video chatelnek ezt a lakossági hálózat nem bírja sokáig, mert ott zömében nem optikai kábelen megy a nafta... 😕
nagir
Az lesz majd az igazi apokalipszis 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Szomszéddal erkély meetingeltem! IT guru a srác. Szerinte csak idő kérdése és a Net is belassul. Sok a home office, gyerekek video chatelnek ezt a lakossági hálózat nem bírja sokáig, mert ott zömében nem optikai kábelen megy a nafta... 😕
nagir
a régi pstn-ről átalakított hálózatok nem fogják bírni
az ed3-as kábelnek bírnia kéne de lehet ott is gond
ahol optika van ott még nem lesz baj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
Szomszéddal erkély meetingeltem! IT guru a srác. Szerinte csak idő kérdése és a Net is belassul. Sok a home office, gyerekek video chatelnek ezt a lakossági hálózat nem bírja sokáig, mert ott zömében nem optikai kábelen megy a nafta... 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Viszont a Mammut kornyeken erezhetoen kevesebb ember van az utcan, ennek orulok
Borbinho
Keletinél is az általános embertömeg kb tizede bóklászik. Rákóczin a szokásos autótömeg helyett, kb három taxit láttam. Szóval azért van hatása a dolgoknak.
Hanni
De tényleg csak a fiatalok és a középkorúak "tűntek" el. A boltok, tömegközlekedés és az utcák is a banyatankos öregekkel van teli...😀
lehet majd ha látják, hogy valamelyik pletykacimbijük intenzívre kerül, akkor komolyan veszik...de hogy miért csak a kemény szavakból, vagy eseményekből értik meg a helyzet súlyosságát...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 index.hu/belfold/2020/03/18/10_kilometeres_dugo_van_hegyeshalomnal/

Ki az a hülye, aki ilyenkor Ausztriába megy? Akció van Parndorfban, vagy mi a szösz??
somoskovig
Több, mint 50000 ember jár át naponta dolgozni. Sztem ennyi.
empty taxi
Ja, akkor csak a szigorúbb határellenőrzés hatása? Mondjuk Ausztria durvábban fertőzött, mint mi, a cégnél hetek óta tiltólistás oda utazni, igazán örömteli, hogy napi 50.000-en megteszik...
somoskovig
Ha nem tennék meg, kb. összeomlana Burgenland, nagyon sok az idősek ápolásában, egészségügyben, kiskereskedelemben dolgozó ember ezek között.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Viszont a Mammut kornyeken erezhetoen kevesebb ember van az utcan, ennek orulok
Borbinho
Keletinél is az általános embertömeg kb tizede bóklászik. Rákóczin a szokásos autótömeg helyett, kb három taxit láttam. Szóval azért van hatása a dolgoknak.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ausztria durvábban fertőzött, mint mi
somoskovig
vagy csak több tesztet csináltak?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2020/03/18/10_kilometeres_dugo_van_hegyeshalomnal/

Ki az a hülye, aki ilyenkor Ausztriába megy? Akció van Parndorfban, vagy mi a szösz??
somoskovig
Több, mint 50000 ember jár át naponta dolgozni. Sztem ennyi.
empty taxi
Ja, akkor csak a szigorúbb határellenőrzés hatása? Mondjuk Ausztria durvábban fertőzött, mint mi, a cégnél hetek óta tiltólistás oda utazni, igazán örömteli, hogy napi 50.000-en megteszik...

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 index.hu/belfold/2020/03/18/10_kilometeres_dugo_van_hegyeshalomnal/

Ki az a hülye, aki ilyenkor Ausztriába megy? Akció van Parndorfban, vagy mi a szösz??
somoskovig
Több, mint 50000 ember jár át naponta dolgozni. Sztem ennyi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...