NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Oszinten, szerinted ezek negy nap alatt feltalaltak a spanyolviaszt, amikor mas orszagok honapok ota ezen dolgoznak?

Jo vicc.
Stez
Ja, hogy a virus izolacio mint nemzeti siker volt a kerdes? Az lofutyit sem jelent. Igy van pr erteke, de siman kerhettek volna a konaiaktol mintat


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 287 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Oszinten, szerinted ezek negy nap alatt feltalaltak a spanyolviaszt, amikor mas orszagok honapok ota ezen dolgoznak?

Jo vicc.
Stez
Magyar ember okos ember!
Két intelligens faj létezik: az emberek és a magyarok

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Oszinten, szerinted ezek negy nap alatt feltalaltak a spanyolviaszt, amikor mas orszagok honapok ota ezen dolgoznak?

Jo vicc.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Nem. Sok-sok helyen kuzdenek. A pecsi virologiai labor is elkezdte. USA- ban, Ausztraliaban fazis 1 megy ( ezt mondjuk nem szaklapban, csak lvazi bulvarhirkent lattam). De teny sokan fejlesztenek, de ez meg hosszu ido mig elerheto lesz ( ha lesz)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Humorosan felfogva:
Amikor Józsi bácsi megkönnyebbülten felsóhajt, nem vagyok koronavírusos!

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/90442407_2989490324429402_2503992184408113152_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=auMm1BxUEvQAX_SvlMC&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=e32cdace19d97584caba9e00d72294cb&oe=5E973FF8

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Durant is elkapta.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
németeknél ma 3000 új eset :s
Negritis
Az a fura h halott viszont a nagy számukhoz képest kevés vessétek össze francia adatokkal
csebi
idő kérdése szerintem, és a német rendszer is túlterhelődik, és onnantól megugrik a halálozási ráta
slowmotion
Igen de a francia és nemet tok hasonló ( hasonló népesség szám, hasonló időben jutott oda, hasonló fertőzött szán, de halálozási szám eltérő nagy mértékben)
csebi
sokkal alacsonyabb népsűrűség, sokkal nagyobb kubatúra, ja és nem mellesleg kevesebb nemzetközi repülőtér...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Egy adalék a kormányunkról, mennyire van képben, és mi alapján tart sajtótájékoztatót
 www.facebook.com/photo.php?fbid=1501604183342584&set=a.105440549625628&type=3&theater
Mondhatnám: kérdezze meg az egészségügyi minisztert (ja olyan nincs), vagy szólhatna a gazdájának vehetett volna korábban párat
A bázis számokhoz: nem gáz ám, hogy a magán fogorvosi altatógépeket akarja az állam rekvirálni! Senki ne gondolja, hogy azt jelenti, hogy esetleg a kormány rájött nincs elég! Á dehogy
diverdoc
Ha esetleg be akarunk szólni, ott a megadott email cím... én mindenféleképpen írok nekik valami fincsit.
Utána várom a nagy fekete autót 😀

A nemzetközi helyzet fokozódik, elvtársak!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Doki! Nálam te vagy a hiteles információ adó, a frontvonalból. Volt nejem az ország legnagyobb gyógyszergyárában dolgozik, de tőle tőmondatokat kapok. Van "némi" orvosi kapcsolat, de nem mondja, pedig tud valamit... Ez nekem mindig gyanús! 🙂
Nem vidám a helyzet, az biztos!
zemanla
En (meg) nem vagyok frontvonalban. En a masodlagos karokat haritom jelenleg.
diverdoc
Gyere haver lisztet pakolni.
Harcolj velem az igazi frontvonalban.
(Természetesen vicc.)
Bazzani
az még ennél is kilátástalanabb harc 😊

amúgy a lisztet még fogjuk rá, h megértem, de a cukrot azt mi a francnak veszik az emberek tonnaszámra?
Szesze
Ma a raktárban (!!!) kikapta a vevő a kezemből a zsugor lisztet és szaladt vele a pénztárhoz. Csajokkal csak nevettünk.
Bazzani
én ki se pakolnám a helyetekben, kikúrnék mindent egy konténerbe, a vevők úgyis kiválogatnák.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
németeknél ma 3000 új eset :s
Negritis
Az a fura h halott viszont a nagy számukhoz képest kevés vessétek össze francia adatokkal
csebi
idő kérdése szerintem, és a német rendszer is túlterhelődik, és onnantól megugrik a halálozási ráta
slowmotion
Igen de a francia és nemet tok hasonló ( hasonló népesség szám, hasonló időben jutott oda, hasonló fertőzött szán, de halálozási szám eltérő nagy mértékben)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Néhány száz millió talán elég ahhoz, hogy diverzifikáljak, annyi meg nincs.
nagylaza
Össszeraktam neked és kispénzű befektetőknek egy garantáltan emelkedő értékű portfóliót a következő egy évre, 100 ezer forintra.
Ha több (vagy kevesebb) van, akkor értelemszerűen arányosítsd. Prognózisom szerint legalább 50%-os hozamot realizálhatsz, ha most befektetsz:
10 ezerért kolzettpapír
10 ezerért higiéniai cikkek (szappan, tusfürdő, mosogatószer, stb.)
30 ezerért gyógyszerek (sutianap leírta miket érdemes, algopirin, cetirizin, fluimucil, cataflam, diapulmon, én még hozzávennék normalivot, rubophent, vitaminokat)
50 ezerért tartós élelmiszer (készételkonzerv, zöldségkonzerv, zacskós leves, tábláscsoki, nutella, kétszersült, tészta, szósz, kukoricapehely, mirelithusok).
Sobri Jóska
gyógszerek nem jók. Olasz orvosok szerint ipubrophen gyanús, hogy több kért okoz mint hasznot. Paracetalmol a jó. Meg minden ami klórhexidin, mert az a vírusölő, a többi sámánfütty...
Lecsó
baszod rálöktem a sört a Miklobi Közönyre

zabáljatok csak paracetamolt, előbb durran ki a májatok, minthogy levinné a magas lázat

hogy ki mondta, a flanszia eü megbízott, dehogy honna vette titok, lásd a társkollégájat a lámánson túlon

klórhexidin sose ölt meg vírust, olyan mint a nagy piros elefántlövőpuska, befestik pirosra, megvárjálk míg megnő

ha bőr nyálkahártya antiviral, na azt octeniseptnek hívják

van még valami mára, vaze nem merem lenyalni az asztalt....
sutianap
az octenisept az a színtelen folyadék, amit a Novákdoktor javasolt, hogy fertőtlenít, de nem Betadine?
slowmotion
ahunyor - nem szeressem, a mindig a hivatalos a Közöny

herpeszt is viszi

decsak bör és nyálkahártya, nemlenyelni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
németeknél ma 3000 új eset :s
Negritis
Az a fura h halott viszont a nagy számukhoz képest kevés vessétek össze francia adatokkal
csebi
idő kérdése szerintem, és a német rendszer is túlterhelődik, és onnantól megugrik a halálozási ráta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
németeknél ma 3000 új eset :s
Negritis
Az a fura h halott viszont a nagy számukhoz képest kevés vessétek össze francia adatokkal

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
németeknél ma 3000 új eset :s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egy adalék a kormányunkról, mennyire van képben, és mi alapján tartbsajtótájákoztatót
 www.facebook.com/photo.php?fbid=1501604183342584&set=a.105440549625628&type=3&theater
Mondgatnám: kérdezze meg az egészségügyi minisztert (ja olyan nincs), vagy szólhatna a gazdájának vehetett volna korábban párat
diverdoc
Néznem kellett pár percig, mire rájöttem, hogy hol a hiba.
Nem vagyok nyugodt.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy adalék a kormányunkról, mennyire van képben, és mi alapján tart sajtótájékoztatót
 www.facebook.com/photo.php?fbid=1501604183342584&set=a.105440549625628&type=3&theater
Mondhatnám: kérdezze meg az egészségügyi minisztert (ja olyan nincs), vagy szólhatna a gazdájának vehetett volna korábban párat
A bázis számokhoz: nem gáz ám, hogy a magán fogorvosi altatógépeket akarja az állam rekvirálni! Senki ne gondolja, hogy azt jelenti, hogy esetleg a kormány rájött nincs elég! Á dehogy

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az online oktatást meglepetésemre mi is megtapasztaltuk 😀 Ovis fiam 60++os edzője emailben küldte el az otthon elvégzendő edzéstervet youtube videóval meg mindennel 😊 És pár rövid videót vár vissza, hogy ki az aki megcsinálta 😀 Hatalmas arc az öreg 😀
vik
mindenki most csodálkozikn h online oktatás, bezzeg pokol professor már 20+ éve youtuben tolta JÁBot 😀
briareos
Istenem micsoda pure gold. Főleg az angol nyelvű.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ahogy a politikának se volt logikus az elmúlt 30 évben az eü.fejlesztés, majd most az lesz.
Sobri Jóska
Francokat... ahogy vége a járványnak, kap stadiont Budaörs meg Budafok, illetve Nyíregy.
A politikusok sosem tanulnak.
LoveSobri
Tévedés. Mindig tanulnak, de ebből még nem következik, hogy a tanulságuk vagy az érdekeik egybe esnek a tiéddel.
Sobri Jóska
Nem csak az én érdekem, az országé.
Amikor a súlyos kínai helyzetről lehetett olvasni, már akkor el kellett volna kezdeni felszerelni a kórházakat, felkészíteni az EÜ-t, bevásárolni a felszerelésből, maszkokból, védőruhákból, kesztyűkből, fertőtlenítőszerekből, felkészíteni az orvosokat, ápolókat, konzultálni más országokkal.
Ehelyett kaptam egy állítsuk meg Brü... a koronát plakátot.
LoveSobri
Kicsit fura azért, hogy én lettem leugatva diverdoc által, de úgy látom ti vagytok azok akik nem vagytok képben ezzel kapcs.. Itt már a kínai helyzet kirobbanásakor már rég késő volt (nyilván lehetett volna sokkal jobban csinálni a dolgokat, de semmi realitása nem volt ennek a múltat tekintve), csak idő kérdése volt, hogy mikor történik valami ami végleg kiborítja a bilit.
Én a környezetvédelemben dolgozom 20 éve, ott is hasonló a helyzet, csak az egészségügy az még fájdalmasabb.
Szesze
Nem ugattam le senkit. Siman annak az embernek ( jelesul neked) reagAltam, aki engem letorkolt a stilusom miatt. Amit egyebkent bem neked irtam, hanem bazisszamozo forumtarsunknak. Akinek uzenem, hogy megtelt a pecsi infektologia osztaly, meg kellett nyitni a “ szukseg telephelyet” es nyugi de a kprmany kijelolte a szekszardi infektologiat az egy 70 eves szakorvosukkal es 10 agyukkal mint mentesito osztaly. ja es a bazisszamokhoz: Pecsett nincs hivatLos fertozott ( lol), mondjuk teszt sem volt. Es 50 fertozott van Magyarorszagon. Jol allunk.

Szerk. Megfogadtam nem irok ide, de nejemmmel beboroztunk mert kivagyunk, most mar nem torlom ki
diverdoc
Kedves egészségedre!
Én örülök, hogy leírod mi történik. Ezért követem ezt a fórumot és nem a politizálásért! Most és itt felesleges vitatkozni ezen, mi jó emberek fogjunk össze az ilyen helyzetben. Ne ilyen semmirevaló alakokon vesszünk össze már, ezek nem érnek ennyit...
Kitartást Doki!
hden
Nincs semmirekello alak! Veletlenul se ez jojjon le! Siman a felreinformaltsag miatti tudatlansag. Csak az a baj, ha ezt szajkozzak. Stiluspm meg tenyleg nem volt a legszebb. Csak a szep szon mar tul vagyunk. De ezt a semmirekellozest felejtsuk el!
diverdoc
Itt senkit nem akartam megsérteni. Csak a politikusainkra mondtam overall.
hden
Ahogy a politikának se volt logikus az elmúlt 30 évben az eü.fejlesztés, majd most az lesz.
Sobri Jóska
Francokat... ahogy vége a járványnak, kap stadiont Budaörs meg Budafok, illetve Nyíregy.
A politikusok sosem tanulnak.
LoveSobri
Tévedés. Mindig tanulnak, de ebből még nem következik, hogy a tanulságuk vagy az érdekeik egybe esnek a tiéddel.
Sobri Jóska
Nem csak az én érdekem, az országé.
Amikor a súlyos kínai helyzetről lehetett olvasni, már akkor el kellett volna kezdeni felszerelni a kórházakat, felkészíteni az EÜ-t, bevásárolni a felszerelésből, maszkokból, védőruhákból, kesztyűkből, fertőtlenítőszerekből, felkészíteni az orvosokat, ápolókat, konzultálni más országokkal.
Ehelyett kaptam egy állítsuk meg Brü... a koronát plakátot.
LoveSobri
Kicsit fura azért, hogy én lettem leugatva diverdoc által, de úgy látom ti vagytok azok akik nem vagytok képben ezzel kapcs.. Itt már a kínai helyzet kirobbanásakor már rég késő volt (nyilván lehetett volna sokkal jobban csinálni a dolgokat, de semmi realitása nem volt ennek a múltat tekintve), csak idő kérdése volt, hogy mikor történik valami ami végleg kiborítja a bilit.
Én a környezetvédelemben dolgozom 20 éve, ott is hasonló a helyzet, csak az egészségügy az még fájdalmasabb.
Szesze
Nem ugattam le senkit. Siman annak az embernek ( jelesul neked) reagAltam, aki engem letorkolt a stilusom miatt. Amit egyebkent bem neked irtam, hanem bazisszamozo forumtarsunknak. Akinek uzenem, hogy megtelt a pecsi infektologia osztaly, meg kellett nyitni a “ szukseg telephelyet” es nyugi de a kprmany kijelolte a szekszardi infektologiat az egy 70 eves szakorvosukkal es 10 agyukkal mint mentesito osztaly. ja es a bazisszamokhoz: Pecsett nincs hivatLos fertozott ( lol), mondjuk teszt sem volt. Es 50 fertozott van Magyarorszagon. Jol allunk.

Szerk. Megfogadtam nem irok ide, de nejemmmel beboroztunk mert kivagyunk, most mar nem torlom ki
diverdoc
Kedves egészségedre!
Én örülök, hogy leírod mi történik. Ezért követem ezt a fórumot és nem a politizálásért! Most és itt felesleges vitatkozni ezen, mi jó emberek fogjunk össze az ilyen helyzetben. Ne ilyen semmirevaló alakokon vesszünk össze már, ezek nem érnek ennyit...
Kitartást Doki!
hden
Nincs semmirekello alak! Veletlenul se ez jojjon le! Siman a felreinformaltsag miatti tudatlansag. Csak az a baj, ha ezt szajkozzak. Stiluspm meg tenyleg nem volt a legszebb. Csak a szep szon mar tul vagyunk. De ezt a semmirekellozest felejtsuk el!
diverdoc
Itt senkit nem akartam megsérteni. Csak a politikusainkra mondtam overall.
hden
Azok tenyleg semmirekellok!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Doki! Nálam te vagy a hiteles információ adó, a frontvonalból. Volt nejem az ország legnagyobb gyógyszergyárában dolgozik, de tőle tőmondatokat kapok. Van "némi" orvosi kapcsolat, de nem mondja, pedig tud valamit... Ez nekem mindig gyanús! 🙂
Nem vidám a helyzet, az biztos!
zemanla
En (meg) nem vagyok frontvonalban. En a masodlagos karokat haritom jelenleg.
diverdoc
Gyere haver lisztet pakolni.
Harcolj velem az igazi frontvonalban.
(Természetesen vicc.)
Bazzani
az még ennél is kilátástalanabb harc 😊

amúgy a lisztet még fogjuk rá, h megértem, de a cukrot azt mi a francnak veszik az emberek tonnaszámra?
Szesze
Mert az mindig kell a cefrébe.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
 www.wbur.org/artery/2020/03/17/dropkick-murphys-livestream-st-patricks-day

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Ahogy a politikának se volt logikus az elmúlt 30 évben az eü.fejlesztés, majd most az lesz.
Sobri Jóska
Francokat... ahogy vége a járványnak, kap stadiont Budaörs meg Budafok, illetve Nyíregy.
A politikusok sosem tanulnak.
LoveSobri
Tévedés. Mindig tanulnak, de ebből még nem következik, hogy a tanulságuk vagy az érdekeik egybe esnek a tiéddel.
Sobri Jóska
Nem csak az én érdekem, az országé.
Amikor a súlyos kínai helyzetről lehetett olvasni, már akkor el kellett volna kezdeni felszerelni a kórházakat, felkészíteni az EÜ-t, bevásárolni a felszerelésből, maszkokból, védőruhákból, kesztyűkből, fertőtlenítőszerekből, felkészíteni az orvosokat, ápolókat, konzultálni más országokkal.
Ehelyett kaptam egy állítsuk meg Brü... a koronát plakátot.
LoveSobri
Kicsit fura azért, hogy én lettem leugatva diverdoc által, de úgy látom ti vagytok azok akik nem vagytok képben ezzel kapcs.. Itt már a kínai helyzet kirobbanásakor már rég késő volt (nyilván lehetett volna sokkal jobban csinálni a dolgokat, de semmi realitása nem volt ennek a múltat tekintve), csak idő kérdése volt, hogy mikor történik valami ami végleg kiborítja a bilit.
Én a környezetvédelemben dolgozom 20 éve, ott is hasonló a helyzet, csak az egészségügy az még fájdalmasabb.
Szesze
Nem ugattam le senkit. Siman annak az embernek ( jelesul neked) reagAltam, aki engem letorkolt a stilusom miatt. Amit egyebkent bem neked irtam, hanem bazisszamozo forumtarsunknak. Akinek uzenem, hogy megtelt a pecsi infektologia osztaly, meg kellett nyitni a “ szukseg telephelyet” es nyugi de a kprmany kijelolte a szekszardi infektologiat az egy 70 eves szakorvosukkal es 10 agyukkal mint mentesito osztaly. ja es a bazisszamokhoz: Pecsett nincs hivatLos fertozott ( lol), mondjuk teszt sem volt. Es 50 fertozott van Magyarorszagon. Jol allunk.

Szerk. Megfogadtam nem irok ide, de nejemmmel beboroztunk mert kivagyunk, most mar nem torlom ki
diverdoc
Kedves egészségedre!
Én örülök, hogy leírod mi történik. Ezért követem ezt a fórumot és nem a politizálásért! Most és itt felesleges vitatkozni ezen, mi jó emberek fogjunk össze az ilyen helyzetben. Ne ilyen semmirevaló alakokon vesszünk össze már, ezek nem érnek ennyit...
Kitartást Doki!
hden
Nincs semmirekello alak! Veletlenul se ez jojjon le! Siman a felreinformaltsag miatti tudatlansag. Csak az a baj, ha ezt szajkozzak. Stiluspm meg tenyleg nem volt a legszebb. Csak a szep szon mar tul vagyunk. De ezt a semmirekellozest felejtsuk el!
diverdoc
Itt senkit nem akartam megsérteni. Csak a politikusainkra mondtam overall.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Ahogy a politikának se volt logikus az elmúlt 30 évben az eü.fejlesztés, majd most az lesz.
Sobri Jóska
Francokat... ahogy vége a járványnak, kap stadiont Budaörs meg Budafok, illetve Nyíregy.
A politikusok sosem tanulnak.
LoveSobri
Tévedés. Mindig tanulnak, de ebből még nem következik, hogy a tanulságuk vagy az érdekeik egybe esnek a tiéddel.
Sobri Jóska
Nem csak az én érdekem, az országé.
Amikor a súlyos kínai helyzetről lehetett olvasni, már akkor el kellett volna kezdeni felszerelni a kórházakat, felkészíteni az EÜ-t, bevásárolni a felszerelésből, maszkokból, védőruhákból, kesztyűkből, fertőtlenítőszerekből, felkészíteni az orvosokat, ápolókat, konzultálni más országokkal.
Ehelyett kaptam egy állítsuk meg Brü... a koronát plakátot.
LoveSobri
Kicsit fura azért, hogy én lettem leugatva diverdoc által, de úgy látom ti vagytok azok akik nem vagytok képben ezzel kapcs.. Itt már a kínai helyzet kirobbanásakor már rég késő volt (nyilván lehetett volna sokkal jobban csinálni a dolgokat, de semmi realitása nem volt ennek a múltat tekintve), csak idő kérdése volt, hogy mikor történik valami ami végleg kiborítja a bilit.
Én a környezetvédelemben dolgozom 20 éve, ott is hasonló a helyzet, csak az egészségügy az még fájdalmasabb.
Szesze
Nem ugattam le senkit. Siman annak az embernek ( jelesul neked) reagAltam, aki engem letorkolt a stilusom miatt. Amit egyebkent bem neked irtam, hanem bazisszamozo forumtarsunknak. Akinek uzenem, hogy megtelt a pecsi infektologia osztaly, meg kellett nyitni a “ szukseg telephelyet” es nyugi de a kprmany kijelolte a szekszardi infektologiat az egy 70 eves szakorvosukkal es 10 agyukkal mint mentesito osztaly. ja es a bazisszamokhoz: Pecsett nincs hivatLos fertozott ( lol), mondjuk teszt sem volt. Es 50 fertozott van Magyarorszagon. Jol allunk.

Szerk. Megfogadtam nem irok ide, de nejemmmel beboroztunk mert kivagyunk, most mar nem torlom ki
diverdoc
Kedves egészségedre!
Én örülök, hogy leírod mi történik. Ezért követem ezt a fórumot és nem a politizálásért! Most és itt felesleges vitatkozni ezen, mi jó emberek fogjunk össze az ilyen helyzetben. Ne ilyen semmirevaló alakokon vesszünk össze már, ezek nem érnek ennyit...
Kitartást Doki!
hden
Nincs semmirekello alak! Veletlenul se ez jojjon le! Siman a felreinformaltsag miatti tudatlansag. Csak az a baj, ha ezt szajkozzak. Stiluspm meg tenyleg nem volt a legszebb. Csak a szep szon mar tul vagyunk. De ezt a semmirekellozest felejtsuk el!
diverdoc
nem biztos, de szerintem a politikusokra gondolt 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
én is örülök doki írásának, csak pécsiként szar olvasni a rossz híreket 😕
NB2
dunakeszi lakosként, kübeki szülőkkel sem jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
én is örülök doki írásának, csak pécsiként szar olvasni a rossz híreket 😕