NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
 index.hu/belfold/2020/03/18/10_kilometeres_dugo_van_hegyeshalomnal/

Ki az a hülye, aki ilyenkor Ausztriába megy? Akció van Parndorfban, vagy mi a szösz??
somoskovig
odaát jobb az eü

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2020/03/18/10_kilometeres_dugo_van_hegyeshalomnal/

Ki az a hülye, aki ilyenkor Ausztriába megy? Akció van Parndorfban, vagy mi a szösz??

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Ilyet leírni viszont elég nagy kár, semennyivel nem vagyunk beljebb

Az indexről meg annyit, hogy Puzsér sokat hangoztatott elmélete szerint a médiaügynökségük van jobbos kezekben, ezáltal az ő ellenzékiségük is csak illúzió
r.baggio
az hogy milyen kézben van az index nem elmélet
ezért indult a nagy pénzgyűjtés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Úgy látom az üzenet csak azoknak nem ment át, akiknek igazán szólt.
A 17es villamoson 16 ember van rajtam kívül, ebből 15 (!!!) nyugdíjas. Fun fact: rajtam meg egy 30 körüli csajon van csak szájmaszk.
A legjobb, hogy mindegyiknek látod az arcán, h "én mindenkinél mindent jobban tudok".

Tényleg természetes szelekció lesz itt, és az ilyenekért nem is kár.
Borbinho
Elkeserítő. :/
Vrij6
Gyógysztár, sor, tucat ember, csak 3 maszk velem együtt...
Anyámék gyógyszere legyen meg, plusz a gyerekek vitaminnya aztán majd lesz vhogy!
nagir
Viszont a Mammut kornyeken erezhetoen kevesebb ember van az utcan, ennek orulok

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
Úgy látom az üzenet csak azoknak nem ment át, akiknek igazán szólt.
A 17es villamoson 16 ember van rajtam kívül, ebből 15 (!!!) nyugdíjas. Fun fact: rajtam meg egy 30 körüli csajon van csak szájmaszk.
A legjobb, hogy mindegyiknek látod az arcán, h "én mindenkinél mindent jobban tudok".

Tényleg természetes szelekció lesz itt, és az ilyenekért nem is kár.
Borbinho
Elkeserítő. :/
Vrij6
Gyógysztár, sor, tucat ember, csak 3 maszk velem együtt...
Anyámék gyógyszere legyen meg, plusz a gyerekek vitaminnya aztán majd lesz vhogy!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Ilyet leírni viszont elég nagy kár, semennyivel nem vagyunk beljebb

Az indexről meg annyit, hogy Puzsér sokat hangoztatott elmélete szerint a médiaügynökségük van jobbos kezekben, ezáltal az ő ellenzékiségük is csak illúzió


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Úgy látom az üzenet csak azoknak nem ment át, akiknek igazán szólt.
A 17es villamoson 16 ember van rajtam kívül, ebből 15 (!!!) nyugdíjas. Fun fact: rajtam meg egy 30 körüli csajon van csak szájmaszk.
A legjobb, hogy mindegyiknek látod az arcán, h "én mindenkinél mindent jobban tudok".

Tényleg természetes szelekció lesz itt, és az ilyenekért nem is kár.
Borbinho
Elkeserítő. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Úgy látom az üzenet csak azoknak nem ment át, akiknek igazán szólt.
A 17es villamoson 16 ember van rajtam kívül, ebből 15 (!!!) nyugdíjas. Fun fact: rajtam meg egy 30 körüli csajon van csak szájmaszk.
A legjobb, hogy mindegyiknek látod az arcán, h "én mindenkinél mindent jobban tudok".

Tényleg természetes szelekció lesz itt, és az ilyenekért nem is kár.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
58at vallottak be.
Vrij6
Elkepeszto. nullat nyugodtan a vegere lehetne tenni talan
Kenny
kettőt is, és akkor talán komolyabban vennénk végre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 844 — Omar's Coming Yo!
58at vallottak be.
Vrij6
Elkepeszto. nullat nyugodtan a vegere lehetne tenni talan

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
58at vallottak be.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Egyébként az index átállt a sötét oldalra? Évekig fullba tolták a sajtószabadság vélt életérzését, most meg ott is megy a féliformáció, a clickbait, és most már a kalapolás is :/
Tényleg ott tartunk, hogy a XXI. században nem lehet reális adatot beszerezni/leközölni?
A kalapolás alá már csak az álamilag támogatott tartalom hiányzik 😕
clbass
Az index mindig is a sötét oldal volt. Vicces, ahogy sírnak a bulvár, a clickbait meg a fake news terjedésén, miközben ezeket kb. ők honosították meg a hazai netes médiában.
Persze, hogy lejmolnak is, látják, hogy ez több, kisebb médiumnak is bejött, ők pedig nem is kicsik 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Egyébként az index átállt a sötét oldalra? Évekig fullba tolták a sajtószabadság vélt életérzését, most meg ott is megy a féliformáció, a clickbait, és most már a kalapolás is :/
Tényleg ott tartunk, hogy a XXI. században nem lehet reális adatot beszerezni/leközölni?
A kalapolás alá már csak az álamilag támogatott tartalom hiányzik 😕
clbass
Index mindig ilyen volt. Csak nem volt ennyi összevetési lehetőség saját tapasztalattal, más infóval.
Tényleg ott tartunk.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Egyébként az index átállt a sötét oldalra? Évekig fullba tolták a sajtószabadság vélt életérzését, most meg ott is megy a féliformáció, a clickbait, és most már a kalapolás is :/
Tényleg ott tartunk, hogy a XXI. században nem lehet reális adatot beszerezni/leközölni?
A kalapolás alá már csak az álamilag támogatott tartalom hiányzik 😕
clbass
Pont ezen gondolkodtam én is, hogy csak ami info itt a fórumon van, abból egy rendes oknyomozó újságíró már bőven kiderítette volna, mekkorát kamuzik az operatív mókus örs...

több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Egyébként az index átállt a sötét oldalra? Évekig fullba tolták a sajtószabadság vélt életérzését, most meg ott is megy a féliformáció, a clickbait, és most már a kalapolás is :/
Tényleg ott tartunk, hogy a XXI. században nem lehet reális adatot beszerezni/leközölni?
A kalapolás alá már csak az álamilag támogatott tartalom hiányzik 😕
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 464
 www.youtube.com/watch?v=1fmLshf13tA
steelwolf
Meglatom ezt a not mndig olyan erzesem van mintha a takaritot kuldtek volna oda.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 495
 www.youtube.com/watch?v=1fmLshf13tA
steelwolf
ÁÁÁ, kicsit sem érthető két féle képpen "Magyarországon elsőként sikerült izolálni az új koronavírust" biztosan véletlenül hangzott el így 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Oszinten, szerinted ezek negy nap alatt feltalaltak a spanyolviaszt, amikor mas orszagok honapok ota ezen dolgoznak?

Jo vicc.
Stez
A H1N1-nél elég gyorsak voltak a magyar kutatók. Lehet most is mázli van, de akárhol is tartanak, ez még min másfél év.
vpi
Épp erre irányult a kérdés. Lehet-e gyakorlati haszna?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 287 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=1fmLshf13tA
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Oszinten, szerinted ezek negy nap alatt feltalaltak a spanyolviaszt, amikor mas orszagok honapok ota ezen dolgoznak?

Jo vicc.
Stez
Ja, hogy a virus izolacio mint nemzeti siker volt a kerdes? Az lofutyit sem jelent. Igy van pr erteke, de siman kerhettek volna a konaiaktol mintat
diverdoc
A magyar narancs!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Oszinten, szerinted ezek negy nap alatt feltalaltak a spanyolviaszt, amikor mas orszagok honapok ota ezen dolgoznak?

Jo vicc.
Stez
A H1N1-nél elég gyorsak voltak a magyar kutatók. Lehet most is mázli van, de akárhol is tartanak, ez még min másfél év.
vpi
az a h1n1 magyar vakcina - nem jut most eszembe tragikomédia, de az, minden létező előírást megszegve áttolták, pfű


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Nem. Sok-sok helyen kuzdenek. A pecsi virologiai labor is elkezdte. USA- ban, Ausztraliaban fazis 1 megy ( ezt mondjuk nem szaklapban, csak lvazi bulvarhirkent lattam). De teny sokan fejlesztenek, de ez meg hosszu ido mig elerheto lesz ( ha lesz)
diverdoc
Lanceten vagy 45 cég volt felsorolva vakcinafejlesztésre, de az idő, az óra meg ketyeg
sutianap
Azt tudom, a fazis egyre nem tudok tudomanyos adatot


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Nem. Sok-sok helyen kuzdenek. A pecsi virologiai labor is elkezdte. USA- ban, Ausztraliaban fazis 1 megy ( ezt mondjuk nem szaklapban, csak lvazi bulvarhirkent lattam). De teny sokan fejlesztenek, de ez meg hosszu ido mig elerheto lesz ( ha lesz)
diverdoc
Lanceten vagy 45 cég volt felsorolva vakcinafejlesztésre, de az idő, az óra meg ketyeg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Oszinten, szerinted ezek negy nap alatt feltalaltak a spanyolviaszt, amikor mas orszagok honapok ota ezen dolgoznak?

Jo vicc.
Stez
Ja, hogy a virus izolacio mint nemzeti siker volt a kerdes? Az lofutyit sem jelent. Igy van pr erteke, de siman kerhettek volna a konaiaktol mintat
diverdoc
Persze. Ezt adtak el vilagszenzaciokent. Ez a gondom vele.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
A vakcinafejlesztés is csak beetetés?
🤘gaben🤘
Oszinten, szerinted ezek negy nap alatt feltalaltak a spanyolviaszt, amikor mas orszagok honapok ota ezen dolgoznak?

Jo vicc.
Stez
A H1N1-nél elég gyorsak voltak a magyar kutatók. Lehet most is mázli van, de akárhol is tartanak, ez még min másfél év.