NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Franc kivan.
Utolértem magam az NFL piaccal. Aztán a koronavírus topikkal.
Most megint lemaradtam a piaccal.
Mit nekem vírus, csakameló egésznap.

U.i.: én baszdmeg életemben nem hordtam ennyi lisztet a boltokba.
Bazzani
Ti ugyanugy fontosak vagytok mint az egeszsegugyisek. Respect mindenkinek aki az alap stuksegleteinkhez segitenek minket
diverdoc
Köszi.

Ma beszéltem egy szakival.
Azt mondta két nagy roham lesz/van.
Az első most megy, a pánikolók.

A második roham azoktól lesz akik most nem pánikoltak be, nem vásároltak de a komolyabb intézkedések miatt kénytelenek lesznek mindent is venni.
Hozzájuk csatlakoznak majd a mégjobban bepánikoló első pánikolók.

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Biztos rakták már be, de egy nagyon jó és gyakran frissülő világtérkép és statisztikai oldal:

 gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6?&&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202003;

Jelenleg 190. 535 beteg van, a világ népességének 0.002%-a.
Kampman
Afrika "szüzessége" meglep
NB2
Elvileg a vírus nem annyira szereti a meleget.
Meg aztán ott van annyi aktív kórság, hogy már lehet, hogy helye sincs nagyon 😀
Kampman
akkor miért nem pusztul el azonnal a szervezetben?

birom ezeket az elvileg ez v az állitásokat amik terjednek a neten meg az emberek fejében
briareos
Rohadtul nem értek hozzá, szóval tippre csak azt tudom mondani, hogy talán más, ha már gazdaszervezeten belül van. De simán lehet, hogy wishful thinkingelő hülye vagyok.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Franc kivan.
Utolértem magam az NFL piaccal. Aztán a koronavírus topikkal.
Most megint lemaradtam a piaccal.
Mit nekem vírus, csakameló egésznap.

U.i.: én baszdmeg életemben nem hordtam ennyi lisztet a boltokba.
Bazzani
Ti ugyanugy fontosak vagytok mint az egeszsegugyisek. Respect mindenkinek aki az alap stuksegleteinkhez segitenek minket
diverdoc
Így igaz!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Biztos rakták már be, de egy nagyon jó és gyakran frissülő világtérkép és statisztikai oldal:

 gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6?&&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202003;

Jelenleg 190. 535 beteg van, a világ népességének 0.002%-a.
Kampman
Afrika "szüzessége" meglep
NB2
Elvileg a vírus nem annyira szereti a meleget.
Meg aztán ott van annyi aktív kórság, hogy már lehet, hogy helye sincs nagyon 😀
Kampman
akkor miért nem pusztul el azonnal a szervezetben?

birom ezeket az elvileg ez v az állitásokat amik terjednek a neten meg az emberek fejében

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Biztos rakták már be, de egy nagyon jó és gyakran frissülő világtérkép és statisztikai oldal:

 gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6?&&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202003;

Jelenleg 190. 535 beteg van, a világ népességének 0.002%-a.
Kampman
Afrika "szüzessége" meglep
NB2
Elvileg a vírus nem annyira szereti a meleget.
Meg aztán ott van annyi aktív kórság, hogy már lehet, hogy helye sincs nagyon 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Olasz napi adatok valaki?
Vrij6
3526 / 345 a napi változás.
Talán tetőzik már ott?
Sinisa
Csatlakozva:
 hvg.hu/vilag/20200317_koronavirus_olaszorszag?s=hk
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Franc kivan.
Utolértem magam az NFL piaccal. Aztán a koronavírus topikkal.
Most megint lemaradtam a piaccal.
Mit nekem vírus, csakameló egésznap.

U.i.: én baszdmeg életemben nem hordtam ennyi lisztet a boltokba.
Bazzani
Ti ugyanugy fontosak vagytok mint az egeszsegugyisek. Respect mindenkinek aki az alap stuksegleteinkhez segitenek minket


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Olasz napi adatok valaki?
Vrij6
3526 / 345 a napi változás.
Talán tetőzik már ott?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Olasz napi adatok valaki?
Vrij6
Így kell ezt kéremszépen:

 index.hu/kultur/cinematrix/2020/03/17/jared_leto_szinesz_koronavirus_jarvany/
😊

Ma is 345 halott 3 ezer feletti beteg, s ami rosszabb el kezdtek a karanténból kijárkálni

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Olasz napi adatok valaki?
Vrij6
Nincs ott se elég teszt. Van xxx halott de nem tudhatjuk úgysem, hogy mennyi fertőzöttből.
De 28.000/2158-nál tartanak.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Biztos rakták már be, de egy nagyon jó és gyakran frissülő világtérkép és statisztikai oldal:

 gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6?&&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202003;

Jelenleg 190. 535 beteg van, a világ népességének 0.002%-a.
Kampman
Afrika "szüzessége" meglep
NB2
Valószínű még tesztjük se nagyon van szerencsétleneknek...
somoskovig
Éppen most akartam belinkelni a térképet, de látom, már itt van. Afrika sem teljesen szűz.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Franc kivan.
Utolértem magam az NFL piaccal. Aztán a koronavírus topikkal.
Most megint lemaradtam a piaccal.
Mit nekem vírus, csakameló egésznap.

U.i.: én baszdmeg életemben nem hordtam ennyi lisztet a boltokba.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Olasz napi adatok valaki?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Hiányolom a magyar celebek felajánlásait kórházaknak... túl korai?
LoveSobri
Sanyibá mennyit tolt?

Amúgy ha figyelmesen tájékozódsz, akkor láthatod, hogy most van az a helyzet, hogy pénz van doszt.
De orvost, ápolónőt, lélegeztetőgépet, stb. nem lehet 1 hét alatt venni belőle.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hiányolom a magyar celebek felajánlásait kórházaknak... túl korai?
LoveSobri
Most vegyük elő a Forbes magazint....
zemanla
Nem sok, de a semminél több:
 forbes.hu/uzlet/magyar-milliardos-sajat-szallodajat-ajanlja-fel-karantenkorhaznak/
nagylaza
Lehet, jobb, mint a konténer kórház.
Tudom, azt spéci úgy alakítják ki, blablabla, de akkor is szép gesztus.
Kérem a következőt!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Biztos rakták már be, de egy nagyon jó és gyakran frissülő világtérkép és statisztikai oldal:

 gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6?&&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202003;

Jelenleg 190. 535 beteg van, a világ népességének 0.002%-a.
Kampman
Afrika "szüzessége" meglep
NB2
Valószínű még tesztjük se nagyon van szerencsétleneknek...

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Biztos rakták már be, de egy nagyon jó és gyakran frissülő világtérkép és statisztikai oldal:

 gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6?&&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202003;

Jelenleg 190. 535 beteg van, a világ népességének 0.002%-a.
Kampman
Afrika "szüzessége" meglep
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Hiányolom a magyar celebek felajánlásait kórházaknak... túl korai?
LoveSobri
Most vegyük elő a Forbes magazint....
zemanla
Nem sok, de a semminél több:
 forbes.hu/uzlet/magyar-milliardos-sajat-szallodajat-ajanlja-fel-karantenkorhaznak/
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
Hiányolom a magyar celebek felajánlásait kórházaknak... túl korai?
LoveSobri
 www.thefalcoholic.com/2020/3/17/21183680/matt-ryan-donating-100000-to-help-atlantans-effected-by-coronavirus-outbreak

Úuuupsz nem magyar...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hiányolom a magyar celebek felajánlásait kórházaknak... túl korai?
LoveSobri
Most vegyük elő a Forbes magazint....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Hiányolom a magyar celebek felajánlásait kórházaknak... túl korai?
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Biztos rakták már be, de egy nagyon jó és gyakran frissülő világtérkép és statisztikai oldal:

 gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6?&&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202003;

Jelenleg 190. 535 beteg van, a világ népességének 0.002%-a.
Kampman
Én ezt szoktam nézegetni, némileg frissebb adatokkal dolgozik (de kevésbé informatív mondjuk):


Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
Néhány száz millió talán elég ahhoz, hogy diverzifikáljak, annyi meg nincs.
nagylaza
Össszeraktam neked és kispénzű befektetőknek egy garantáltan emelkedő értékű portfóliót a következő egy évre, 100 ezer forintra.
Ha több (vagy kevesebb) van, akkor értelemszerűen arányosítsd. Prognózisom szerint legalább 50%-os hozamot realizálhatsz, ha most befektetsz:
10 ezerért kolzettpapír
10 ezerért higiéniai cikkek (szappan, tusfürdő, mosogatószer, stb.)
30 ezerért gyógyszerek (sutianap leírta miket érdemes, algopirin, cetirizin, fluimucil, cataflam, diapulmon, én még hozzávennék normalivot, rubophent, vitaminokat)
50 ezerért tartós élelmiszer (készételkonzerv, zöldségkonzerv, zacskós leves, tábláscsoki, nutella, kétszersült, tészta, szósz, kukoricapehely, mirelithusok).
Sobri Jóska
gyógszerek nem jók. Olasz orvosok szerint ipubrophen gyanús, hogy több kért okoz mint hasznot. Paracetalmol a jó. Meg minden ami klórhexidin, mert az a vírusölő, a többi sámánfütty...
Lecsó
baszod rálöktem a sört a Miklobi Közönyre

zabáljatok csak paracetamolt, előbb durran ki a májatok, minthogy levinné a magas lázat

hogy ki mondta, a flanszia eü megbízott, dehogy honna vette titok, lásd a társkollégájat a lámánson túlon

klórhexidin sose ölt meg vírust, olyan mint a nagy piros elefántlövőpuska, befestik pirosra, megvárjálk míg megnő

ha bőr nyálkahártya antiviral, na azt octeniseptnek hívják

van még valami mára, vaze nem merem lenyalni az asztalt....
sutianap
Akkormeg mindmeghalunk... Nem mindegy? 😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Biztos rakták már be, de egy nagyon jó és gyakran frissülő világtérkép és statisztikai oldal:

 gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6?&&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202003;

Jelenleg 190. 535 beteg van, a világ népességének 0.002%-a.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 402
Nincs az embereknek megtakarításuk. Pedig sokan nem keresnek rosszul.
Ezt egy origós cikkből emelem át, kábé az agyatlanság, ostobaság esszenciája:

Détár Enikő számtalan színházi és szinkronmunkától esett el a koronavírus miatt, és már most elkezdte felélni a tartalékait. Mint mondja, takarítást és betegápolást is vállalna, hogy pénzhez jusson.
"Vállalkozóként dolgozom, így én kizárólag a fellépéseim után kapok pénzt, nincs fix jövedelmem, havi apanázsom. Most minden bevételemtől elestem, a színházi szerepeimtől, a Dívás fellépéseimtől, egyedül egy kisebb szinkronmunkám maradt, de ha a stúdióban is lehúzzák a rolót, akkor csak idő kérdése, és teljesen legatyásodom" - mesélte a Borsnak a jelenlegi helyzetről.
Takarítást, autómosást, fűnyírást, betegápolást simán végeznék.
Utóbbit volt alkalmam az édesanyám mellett megtanulni, úgyhogy nem okozna gondot a pelenkázás, a fürdetés. Képesítés nélkül is helyt tudnék állni. Nem ez lenne az első, hogy civil munkát vállalok" - tette hozzá.
Elmondta, korábban, kezdő színészként csak kevés pénze volt, akkor butikokba szállított ruhákat. "Időnként ugyan megalázónak éreztem, de mindenesetre érdekes tapasztalás volt.
Már akkor megtanultam, hogy több lábon kell állni, és tartalékolni kell, mert sosem lehet tudni, hogy mit hoz a holnap.
Óriási szerencsém van, hogy most ebben a bizonytalan helyzetben van mihez nyúlnom, talán két-három hónapig kitart a félretett pénzem, de azután fogalmam sincs, hogy miből fogok élni. A túlélésre játszom" - magyarázta.


Bennem a következő kérdések fogalmazódnak meg:
Látszólag sok fellépése, kereseti lehetősége volt. Két hete nincs kábé fellépés. Mekkora rezsivel kell élni, hogy már most megérezze?
Mifaszt tanult meg, ha 2-3 hónapnyi tartaléka van mindössze? Az nem tartalék, csak nem azonnal elvert lóvé.
És ő egy celeb, egy példakép...
Nekem is van ismerősöm, aki havi netto 800 fölött keres, de nincs 1 milliója félretéve.
Hiszen "ki gondolta volna?!"
Végülis bárki, aki ténylegesen gondolkodik, nem csak hisz, remél, bízik.
Alapvetően a tücsök meg a hangya meséje van elbaszva, mert nem ez a két alternatíva van. Valójában egy kissé értelmes tücsök vígan a hangya képébe röhöghetne, ha csak a bevételeinek 20 százalékát félretenné havonta és a többit mulatná csak el.
La Fontaine baszta el, alulmarketingelte a hangyát. Ha a mulatozó tücsök és a takarékos (és mulatozó) oroszlán történeteként írja meg, lehet, hogy nagyobb népszerűségnek örvendene az előrelátás is.
Sobri Jóska
Ez kényes téma...
Nagyobb jövedelemhez nagyobb életminőség is párosul.
NB2
Mehet Kovihoz sajna.
Janek
Nem feltetlenul parosul nagyobb jovedelemhez nagyobb eletminioseg.vagy ha igen nem is drasztikus a kulonbseg. Gondolkodas kerdese az egesz.
Csekk, elelmiszer az elso nalam.es etterem kb csak unnepnapokon.es ez igy volt akkor is mikor kevesebb volt a fizum palyakezdokent.
Van olyan aki kereshet 1m havonta semmi sem marad.

Hulye pelda.en anno a 2.havi fizetesemet vartam h vegyek egy ps2-ot. Es tudtam h nem "uszok" be kollegam az elso honapban vette meg.szamlahitelkeretbe bele is csuszott es honapolig azt kohogte.

Szerkesztette: YoungZeeZee