Make Love

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szeptember elején Dublin, Boston College - Georgia Tech meccsel 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Több hetes kemény munka után elkészült életem első promóvideója, diákszervezetünk egyik szakmai eseményéhez. Ez itt most nem a reklám helye, csupán nagyon boldog vagyok, hogy ilyen gyönyörűre sikerült. Akinek van egy perce egy BP-ről szóló timelapsere az nézze meg! 😉
 www.youtube.com/watch?v=diQbbhFaj0c
Laki
Tetszik. Nem értek hozzá de engem egy kicsit zavart, hogy pl az "Art" kiírásnál a 4es metró, a "luxuséttermeknél" pedig az Országház volt a "képen".
gordon
Azokat teljesen random helyeztük el. Ez tényleg csak egy olyan teaser, hogy ha az ember megnézi, körülbelül tudja mire számíthat és a látványtól pedig teljesen kész legyen. 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ezek ilyen LSD-s bélyegek? Vagy mi a fenéért gyűjti mindenki? 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
holnaptól megint matricagyűjtés a sparban, juhééé!
slowmotion
Én már kaptam egy tasaknyit, meg régebbről van egy albumnyi, ha esetleg kéne. 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Több hetes kemény munka után elkészült életem első promóvideója, diákszervezetünk egyik szakmai eseményéhez. Ez itt most nem a reklám helye, csupán nagyon boldog vagyok, hogy ilyen gyönyörűre sikerült. Akinek van egy perce egy BP-ről szóló timelapsere az nézze meg! 😉
 www.youtube.com/watch?v=diQbbhFaj0c
Laki
Tetszik. Nem értek hozzá de engem egy kicsit zavart, hogy pl az "Art" kiírásnál a 4es metró, a "luxuséttermeknél" pedig az Országház volt a "képen".
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Több hetes kemény munka után elkészült életem első promóvideója, diákszervezetünk egyik szakmai eseményéhez. Ez itt most nem a reklám helye, csupán nagyon boldog vagyok, hogy ilyen gyönyörűre sikerült. Akinek van egy perce egy BP-ről szóló timelapsere az nézze meg! 😉
 www.youtube.com/watch?v=diQbbhFaj0c

Szerkesztette: Laki


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
holnaptól megint matricagyűjtés a sparban, juhééé!
slowmotion
Mit adnak érte?
Geeri
semmit. ez ilyen gyűjtgetős album. olyan, mint a Lutra régen, csak most 😊
(mondjuk a kölök tegnap óta mindig boltba akar menni. lehet, hogy kellene neki tanítani egy kis önuralmat)
slowmotion
AP poszter a szobája falára? 😀

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
holnaptól megint matricagyűjtés a sparban, juhééé!
slowmotion
Mit adnak érte?
Geeri
semmit. ez ilyen gyűjtgetős album. olyan, mint a Lutra régen, csak most 😊
(mondjuk a kölök tegnap óta mindig boltba akar menni. lehet, hogy kellene neki tanítani egy kis önuralmat)
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
holnaptól megint matricagyűjtés a sparban, juhééé!
slowmotion
Mit adnak érte?

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Glasgow, Rangers-meccsel.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
holnaptól megint matricagyűjtés a sparban, juhééé!
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hatósági vizsga megvan, szóbeli és írásbeli is elsőre 😎 Végre ismét bp


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Az Európa Bajnokság megnyitóján a fiam a magyar zászlóvivő. Egy apának nem semmi ezt látni!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
életünk a cégnél

íme a régi kontroller:
 www.konzolokszervize.hu/data/picture_product/75/1875/microsoft-xbox-360-controller-vezeteknelkuli-pc-hez-is-hasznalhato-fekete-x360-27051.jpg

és itt az új:
 i1085.photobucket.com/albums/j433/herremans007/11195264_432633883589911_1068298826_n_zpsw4hvvnqd.jpg

😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Bár nem volt rajta, de Szudánt is kihúzhatom a bakancslistáról
csebi
jézusom, mit keresel ott?
Amadeus91
Dolgozom 😊

@Sobri: azért eléggé alulértékeled a diplomata fizetést ...

@ slowmotion: itt nagyobb nyugalom van mint odahaza. Nincs tüntetés mki békés 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bár nem volt rajta, de Szudánt is kihúzhatom a bakancslistáról
csebi
jézusom, mit keresel ott?
Amadeus91
Havi 1200 eurót. Kb. 😉
Sobri Jóska
Az Bécsben a mosogató fizu.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Bár nem volt rajta, de Szudánt is kihúzhatom a bakancslistáról
csebi
jézusom, mit keresel ott?
Amadeus91
várj, lehet, hogy az egész országot felrobbantották, és csak azért kell kihúznia, mert többé már nem létezik
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Bár nem volt rajta, de Szudánt is kihúzhatom a bakancslistáról
csebi
jézusom, mit keresel ott?
Amadeus91
Havi 1200 eurót. Kb. 😉

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bár nem volt rajta, de Szudánt is kihúzhatom a bakancslistáról
csebi
jézusom, mit keresel ott?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Bár nem volt rajta, de Szudánt is kihúzhatom a bakancslistáról

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
múlt vasárnapi darts versenyen két 180, és egy 16 nyilas 😊
12 is lehetett volna 136-os kiszállóval (előtte 140, 100, 125 volt a first 9), de hát na, majd legközelebb 😊
kaszo
Grat! Nekem azt hiszem 18 nyilas volt a legjobb.
Egyszer lehetett volna egy 15 nyilas, de dupla20-nál fölé dobtam. Aztán jól megzavarodtam és kellett még 6-7 kör mire kiszálltam 😀

több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
múlt vasárnapi darts versenyen két 180, és egy 16 nyilas 😊
12 is lehetett volna 136-os kiszállóval (előtte 140, 100, 125 volt a first 9), de hát na, majd legközelebb 😊
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ismét bajnok lett a pécsi csapat. 16 évesen felnőtt magyar bajnok lett a kisebbik fiam! Bátyja pedig már 2x felnőtt magyar bajnok 19 évesen! Mindegyik fordulóban mindkettő minden meccsét megnyerte!!
diverdoc
Hova lehet még ezt fokozni? 😀
Matthew99
Nagyobbik a csapat EB-n most Kazanyban az egyenit fogja jatszani. 19 evesen ez nagy szo. Kisebb az ifi EB-re megy. Ha ezeken tisztesseggel kepviselik Magyarorszagot akkor az lesz a fokozas.
diverdoc
Nincs kétség e felől...
Matthew99
Rendes vagy. Köszönöm.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Ismét bajnok lett a pécsi csapat. 16 évesen felnőtt magyar bajnok lett a kisebbik fiam! Bátyja pedig már 2x felnőtt magyar bajnok 19 évesen! Mindegyik fordulóban mindkettő minden meccsét megnyerte!!
diverdoc
Hova lehet még ezt fokozni? 😀
Matthew99
Nagyobbik a csapat EB-n most Kazanyban az egyenit fogja jatszani. 19 evesen ez nagy szo. Kisebb az ifi EB-re megy. Ha ezeken tisztesseggel kepviselik Magyarorszagot akkor az lesz a fokozas.
diverdoc
Nincs kétség e felől...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ismét bajnok lett a pécsi csapat. 16 évesen felnőtt magyar bajnok lett a kisebbik fiam! Bátyja pedig már 2x felnőtt magyar bajnok 19 évesen! Mindegyik fordulóban mindkettő minden meccsét megnyerte!!
diverdoc
Hova lehet még ezt fokozni? 😀
Matthew99
Nagyobbik a csapat EB-n most Kazanyban az egyenit fogja jatszani. 19 evesen ez nagy szo. Kisebb az ifi EB-re megy. Ha ezeken tisztesseggel kepviselik Magyarorszagot akkor az lesz a fokozas.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P