NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Olyan vizsgán kaptam ma közepest, amiből egyáltalán nem volt ez számításba vehető. A kettes is csoda lett volna. 😊 jejeje.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Két hete forgattunk Erdő Péter bíborossal, akivel nem csak lejattoltam, hanem a szemembe nézett és annak rendje és módja szerint meg is áldott, és tessék, megadatott:



Kérjetek és adatik néktek; keressetek és találtok; zörgessetek és megnyittatik néktek. (Máté 7,7)Sobri Jóska
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kiváncsi lennék hogy csak 1-2 fotó erejéig, esetleg 15-20 percre állt be, vagy tényleg járt is az a lapát... A nagyonelegáns öltözéke némi kételyt ébreszt bennem 😊Rataxes
Nem a lapát a lényeg. Tőle ez nem is várható el. A felajánlása viszont követendő példa lenne olyan jó elvtársaknak, akik eddig nyakló nélkül nyelték az állami pénzeket.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Két hete forgattunk Erdő Péter bíborossal, akivel nem csak lejattoltam, hanem a szemembe nézett és annak rendje és módja szerint meg is áldott, és tessék, megadatott:



Kérjetek és adatik néktek; keressetek és találtok; zörgessetek és megnyittatik néktek. (Máté 7,7)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azért kiváncsi lennék hogy csak 1-2 fotó erejéig, esetleg 15-20 percre állt be, vagy tényleg járt is az a lapát... A nagyonelegáns öltözéke némi kételyt ébreszt bennem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minden tiszteletem Mága Zoltánnak.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
holnap délben szidjon mindenki engem.Amadeus91
émmá ma elkezdem, nehogy eltéveszem holnapig


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
holnap délben szidjon mindenki engem.Amadeus91
csak akkor? 😀Asbee
akkor főleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
holnap délben szidjon mindenki engem.Amadeus91
Kiharapsz egy darabot a nyúlgátból?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
holnap délben szidjon mindenki engem.Amadeus91
csak akkor? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
holnap délben szidjon mindenki engem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
három nap, három sikeres vizsga, 7 kredit. Ezzel már nyolc vizsga kipörgetve, már csak 7 😀

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Köszönöm szépen mindenkinek. Jelentem minden rendben ment, jól sikerült a lagzi. Szerencsére az idő is kegyes volt hozzánk és megvárta míg a kinti programok lefutnak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ma este Liszabon, holnap NY. Augusztus 27-én újra itt 😉 Fuckyeah


több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hála a Magasságosnak a "tecsőért"!
Most éppen a 2013 Bcs megy. Alabama-Notre Dame!
Így kicsit könnyebben telik a holtidő!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Hivatalosan tegnap óta férj vagyok, de holnap még vár rám egy hosszú nap templomi esküvővel és lagzival megfűszerezve 😊Matthew99
Grat "Apu" 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Hivatalosan tegnap óta férj vagyok, de holnap még vár rám egy hosszú nap templomi esküvővel és lagzival megfűszerezve 😊Matthew99
Jó egészség és "rakenroll" 😊 Gratulálok!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Gratula! Jó dolog a házasság majd meglássad!Bazzani
Köszönöm. Remélem így lesz.Matthew99
Gratula! Reggel olyan könnyűnek éreztem a vállaimat. Most már értem, eggyel többen húzzuk...... 😊csi77
Kösz. Úgy látom itt laksz a szomszédban. Akár be is ugorhatsz egy italra holnap 😊Matthew99
Rendes vagy, de elég hülyén enné ki magát. 😊 A holnapi napra pedig kitartást, de észre sem veszed és már hajnal lesz......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vizsgáknak annyi, megvan az összes, amit elterveztem. 😀 Meló mellet kemény volt, de csak vége lett hála az égnek. 😀
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Gratula! Jó dolog a házasság majd meglássad!Bazzani
Köszönöm. Remélem így lesz.Matthew99
Gratula! Reggel olyan könnyűnek éreztem a vállaimat. Most már értem, eggyel többen húzzuk...... 😊csi77
Kösz. Úgy látom itt laksz a szomszédban. Akár be is ugorhatsz egy italra holnap 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Gratula! Jó dolog a házasság majd meglássad!Bazzani
Köszönöm. Remélem így lesz.Matthew99
Gratula! Reggel olyan könnyűnek éreztem a vállaimat. Most már értem, eggyel többen húzzuk...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Gratula! Jó dolog a házasság majd meglássad!Bazzani
Köszönöm. Remélem így lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratula! Jó dolog a házasság majd meglássad!

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Hivatalosan tegnap óta férj vagyok, de holnap még vár rám egy hosszú nap templomi esküvővel és lagzival megfűszerezve 😊Matthew99
érezd jól magad. mintha két májad lennesutianap
Kösz. A legénybúcsús emlékek élénken élnek úgyhogy annyira nem kívánom az alkoholt. Táncolni józanon is tudok, de valamit majd azért megkóstolok 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Hivatalosan tegnap óta férj vagyok, de holnap még vár rám egy hosszú nap templomi esküvővel és lagzival megfűszerezve 😊Matthew99
érezd jól magad. mintha két májad lenne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak