Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem jó, hogy van ilyen. csak egyszerűen nem kell komolyan venni, helyén kell kezelni 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem pont le kell szarni az egész karmás cuccot.

Úgyse mutatja meg reálisan, hogy ki mennyire ír okosakat, mert teszem azt, jónéhány csapattopikban írhat bármilyen jót az ember (természetesen nem magamra gondolok), egyetlen lájkot nem kap, míg mondjuk humor topikban a viccekre kap 5-öt.

Na mármost nem tudom, ki hogy van vele, de előbbiért inkább járna, mint egy vicc bemásolásáért.

Úgy hülyeség az egész, ahogy van imho. Nem véletlen csináltam én is poént belőle tegnap. 😊Mikey
szerintem is hülyeség volt bevezetni :/
hogy ne legyek OFF: SPURS Where amazing happens :cool:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Szerintem pont le kell szarni az egész karmás cuccot.

Úgyse mutatja meg reálisan, hogy ki mennyire ír okosakat, mert teszem azt, jónéhány csapattopikban írhat bármilyen jót az ember (természetesen nem magamra gondolok), egyetlen lájkot nem kap, míg mondjuk humor topikban a viccekre kap 5-öt.

Na mármost nem tudom, ki hogy van vele, de előbbiért inkább járna, mint egy vicc bemásolásáért.

Úgy hülyeség az egész, ahogy van imho. Nem véletlen csináltam én is poént belőle tegnap. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod!catattack
nagyobb probléma ez, mint gondolnád...JJ Tiller
Lájkoltalak 😛
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod!catattack
nagyobb probléma ez, mint gondolnád...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azért az még adhat okot reménykedésre, hogy azt hiszem Szablernek legjobb az aránya.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
minek neked koton?briareos
mert egyelőre nem haragszom annyira a világra, hogy rászabadítsak valakit, akit egy olyan ember nevel fel, mint én.fetomy
szedjél tabitbriareos
a-a, kövérít
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
minek neked koton?briareos
mert egyelőre nem haragszom annyira a világra, hogy rászabadítsak valakit, akit egy olyan ember nevel fel, mint én.fetomy
szedjél tabit

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
minek neked koton?briareos
mert egyelőre nem haragszom annyira a világra, hogy rászabadítsak valakit, akit egy olyan ember nevel fel, mint én.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
minek neked koton?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉konqueror
Továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy el kell osztani két számot 😀tenorx
továbbra is ok nélkül csüngesz a témán mint a GM tradeken, és nonstop kóstolgatsz. olyan vagy, mint Hurkakonqueror
Én nem kóstolgatlak 😀 De ezt most tényleg nem értem hogy jön ide. A GM tradek meg végképp wtf 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉konqueror
Továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy el kell osztani két számot 😀tenorx
továbbra is ok nélkül csüngesz a témán mint a GM tradeken, és nonstop kóstolgatsz. olyan vagy, mint Hurkakonqueror
ők ketten örülhetnek a legjobban,hogy már nincs -,akkor azokat számolgathatnák inkább 😛

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nyilván BMEs kell ahhoz, hogy elossz egymással két számot 😀tenorx
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉konqueror
Továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy el kell osztani két számot 😀tenorx
továbbra is ok nélkül csüngesz a témán mint a GM tradeken, és nonstop kóstolgatsz. olyan vagy, mint Hurka
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
Nyilván BMEs kell ahhoz, hogy elossz egymással két számot 😀tenorx
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉konqueror
Továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy el kell osztani két számot 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
Nyilván BMEs kell ahhoz, hogy elossz egymással két számot 😀tenorx
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
Nyilván BMEs kell ahhoz, hogy elossz egymással két számot 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
koton - szárnyasbetétnél is néznek az emberre 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
bűn és bűnhődéskonqueror
hát ha minden bűnöm után olyan bűnhődésben részesülnék, mint akkor... :rolleyes:
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
....Vadkender
Lehet azért adta végül oda, mert egyetértett, jobb ezt a szaporodást még nem erőltetni.Escalade
én azt csodálom, hogy a dvd-k miatt nem került szóba az akció közzététele a neten.Höri
Kösz Höri, hogy felhívtad rá a figyelmet. Elis felejtettem felrakni netre. 😀 A hiányosságot, máris pótlom.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
bűn és bűnhődés
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bazz, megyek be ma reggel Tescoba, viszem oda a pénztárhoz amit veszek: 2db dvd kamerába való, egy csomag Durex, meg egy Monster. (Nagyonjo csaj volt a pénztárban.) Megszólal elmúltál már 18? Nem. Azt mondja akkor nem adom oda. Mire én: nembaszol fel, neked hála csináljak gyereket vagy mi a fasz? Ennyit arról a szövegről hogy védekezz? Most miattad basszam el az életem, azzal hogy idő előtt apa legyek? Tudod mit bazd meg a gumidat, megveszem máshol. Erre azt mondta, jól van,meggyőztél, odaadom. De remélem nem ellenőrzésre küldtek... (itt már remegett, meg tökre parázott)
Mire én: Bazdmeg, szerinted így beszélnék ha lenne rajtam kamera? 😀


Kifizettem, kisétáltam a Tescobol, és akkor esett le, hogy mekkora bunkó vagyok, végülis csak a munkáját végezte. De olyat jót nevettem rajta. 😂Vadkender
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
0,038 😛shawnka
van ennél jobb? még 10k fölött is vagyok

mi lenne, ha szeretnétek 😂konqueror
szerencsére ettől nem kell félned 😀


több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
0,038 😛shawnka
van ennél jobb? még 10k fölött is vagyok

mi lenne, ha szeretnétek 😂