Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
0,038 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Vadkender
A munkáját végezte, de ROSSZUL.
A törvény ugyanis tiltja szexuális termékek eladását 18 éven aluliaknak, ez eddig oké, csakhogy:
"szexuális termék: bármely birtokba vehető, forgalomképes olyan dolog, amelynek elsődleges célja a szexuális ingerkeltés, különösen amelyik nemi aktust vagy egyéb szexuális cselekményt nyíltan ábrázol, illetve emberi testet, testrészt szexuális ingerkeltésre alkalmas módon vagy szexuális ingerkeltés céljából ábrázol, ideértve - rendeltetése szerint - a szexuális ingerkeltésre szolgáló, nemi aktus vagy egyéb szexuális cselekmény során alkalmazható eszközt is, a fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz kivételével;"
A gumi pedig nyilván fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz. Egyébként is agyon lenne támadva az a kormány, aki megszavaz egy törvényjavaslatot, ami tiltja, hogy 18 év alatti személy védekezzen szex közben 😊
Tehát ha legközelebb mész, szólj, hogy nagy mákja, hogy nem ellenőr vagy, mert megkúrtad volna - gumi nélkül - ha nem ad el neked gumit, aztán meg a főnöke is kúrta volna, csak ő ki 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bazz, megyek be ma reggel Tescoba, viszem oda a pénztárhoz amit veszek: 2db dvd kamerába való, egy csomag Durex, meg egy Monster. (Nagyonjo csaj volt a pénztárban.) Megszólal elmúltál már 18? Nem. Azt mondja akkor nem adom oda. Mire én: nembaszol fel, neked hála csináljak gyereket vagy mi a fasz? Ennyit arról a szövegről hogy védekezz? Most miattad basszam el az életem, azzal hogy idő előtt apa legyek? Tudod mit bazd meg a gumidat, megveszem máshol. Erre azt mondta, jól van,meggyőztél, odaadom. De remélem nem ellenőrzésre küldtek... (itt már remegett, meg tökre parázott)
Mire én: Bazdmeg, szerinted így beszélnék ha lenne rajtam kamera? 😀


Kifizettem, kisétáltam a Tescobol, és akkor esett le, hogy mekkora bunkó vagyok, végülis csak a munkáját végezte. De olyat jót nevettem rajta. 😂Vadkender
Lehet azért adta végül oda, mert egyetértett, jobb ezt a szaporodást még nem erőltetni.Escalade
én azt csodálom, hogy a dvd-k miatt nem került szóba az akció közzététele a neten.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Bazz, megyek be ma reggel Tescoba, viszem oda a pénztárhoz amit veszek: 2db dvd kamerába való, egy csomag Durex, meg egy Monster. (Nagyonjo csaj volt a pénztárban.) Megszólal elmúltál már 18? Nem. Azt mondja akkor nem adom oda. Mire én: nembaszol fel, neked hála csináljak gyereket vagy mi a fasz? Ennyit arról a szövegről hogy védekezz? Most miattad basszam el az életem, azzal hogy idő előtt apa legyek? Tudod mit bazd meg a gumidat, megveszem máshol. Erre azt mondta, jól van,meggyőztél, odaadom. De remélem nem ellenőrzésre küldtek... (itt már remegett, meg tökre parázott)
Mire én: Bazdmeg, szerinted így beszélnék ha lenne rajtam kamera? 😀


Kifizettem, kisétáltam a Tescobol, és akkor esett le, hogy mekkora bunkó vagyok, végülis csak a munkáját végezte. De olyat jót nevettem rajta. 😂Vadkender
Lehet azért adta végül oda, mert egyetértett, jobb ezt a szaporodást még nem erőltetni.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem nehéz lenyomni, mivel 30 ezer likeolatlan hsz-szel kezdtem el a bowl.hu karriert míg ti 5-10-20 ezerrel, ezért az arányszám is sokkal jobb helyzetből indult 😉

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
0,08 😛shawnka
jóbazmeg 4 számjegyű hsz-számmal ne erősködjél 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
rájöttem hogy a legmenőbb stat az egy hsz-re jutó userkarma. ebben talán verem hörit 😊haromt
és igen.
az én user karmám 0,026 HSZenként, míg hörié 0,020
😀haromt
Öregek vagytok ti ehhez. 😀 0,033. 😊F.Schleck
10 000 HSZ alatt nincs reális eredmény 😛
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
0,08 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hoppá, az enyém 0,025, jobb vagyok, mint Höri 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ne írj semmit, összehozzuk 😀tenorx
rájöttem hogy a legmenőbb stat az egy hsz-re jutó userkarma. ebben talán verem hörit 😊haromt
és igen.
az én user karmám 0,026 HSZenként, míg hörié 0,020
😀haromt
Öregek vagytok ti ehhez. 😀 0,033. 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
rájöttem hogy a legmenőbb stat az egy hsz-re jutó userkarma. ebben talán verem hörit 😊haromt
és igen.
az én user karmám 0,026 HSZenként, míg hörié 0,020
😀haromt
😀
Bria még esélyes, bár neki volt egy elég hosszú inaktív időszaka, esetleg konq.tenorx
enyém csak 0,01795

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne írj semmit, összehozzuk 😀tenorx
rájöttem hogy a legmenőbb stat az egy hsz-re jutó userkarma. ebben talán verem hörit 😊haromt
és igen.
az én user karmám 0,026 HSZenként, míg hörié 0,020
😀haromt
😀
Bria még esélyes, bár neki volt egy elég hosszú inaktív időszaka, esetleg konq.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most nézem csak: 5 000 😊

Köszönöm mindenkinek, aki reagálni szokott a hülyeségeimre. 😀

Kár, hogy nem jött össze mellé a 100. 😕Mikey
Ne írj semmit, összehozzuk 😀tenorx
rájöttem hogy a legmenőbb stat az egy hsz-re jutó userkarma. ebben talán verem hörit 😊haromt
és igen.
az én user karmám 0,026 HSZenként, míg hörié 0,020
😀
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Bazz, megyek be ma reggel Tescoba, viszem oda a pénztárhoz amit veszek: 2db dvd kamerába való, egy csomag Durex, meg egy Monster. (Nagyonjo csaj volt a pénztárban.) Megszólal elmúltál már 18? Nem. Azt mondja akkor nem adom oda. Mire én: nembaszol fel, neked hála csináljak gyereket vagy mi a fasz? Ennyit arról a szövegről hogy védekezz? Most miattad basszam el az életem, azzal hogy idő előtt apa legyek? Tudod mit bazd meg a gumidat, megveszem máshol. Erre azt mondta, jól van,meggyőztél, odaadom. De remélem nem ellenőrzésre küldtek... (itt már remegett, meg tökre parázott)
Mire én: Bazdmeg, szerinted így beszélnék ha lenne rajtam kamera? 😀


Kifizettem, kisétáltam a Tescobol, és akkor esett le, hogy mekkora bunkó vagyok, végülis csak a munkáját végezte. De olyat jót nevettem rajta. 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most nézem csak: 5 000 😊

Köszönöm mindenkinek, aki reagálni szokott a hülyeségeimre. 😀

Kár, hogy nem jött össze mellé a 100. 😕Mikey
Ne írj semmit, összehozzuk 😀tenorx
rájöttem hogy a legmenőbb stat az egy hsz-re jutó userkarma. ebben talán verem hörit 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ez a vizsga ma LOL 😀 Alapból úgy kezdte a tanár, hogy ugye nem jártam be órákra, mert nem ismerős az arcom. Hámmondom nem. Kérdi miért. Mondom mert fehérvári vagyok. Akkor mér ide járok, mér nem oda? Mondom mer ott nincs levelező, viszont tartott már ott nekem órát a tanár úr, az is jog volt, és mellesleg 5-ös lett, úgyhogy kifejezetten pozitívak az emlékeim 😀
Na, 3 perccel később már amikor ellenőrizte, hogy ki jelent meg (kurvanehéz dolga volt, 19-ből 2-en voltunk ott 😀), akkor már úgy mondta, hogy "Tamás, őt ugye ismerem, -a csajhoz fordulva- és önt hogy hívják?" 😀
A vizsga meg faszán zajlott, írtam egy kb. színegyes vizsgát, de legalábbis messze volt a kettestől, helyben leellenőrzi, és hát mondja, hogy ez kissé értékelhetetlen. Hát mit csináljunk most... Épp mondtam volna, hogy "szívesen" jövök a következő -évi- időpontra, amikor kijelenti, hogy hát max egy kettest tud ráírni, jó lesz? 😀 Majdnem kicsúszott, hogy ERREEEE???? 😀 De aztán egy nagyon szépen köszönömmel eltávoztam sebesen 😀 Imádom ezt a sulit 😀

Egyébként pedig a KFC k.vajó!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Ahogy apám szokta mondani: látom, a hülyeség az megy. 😀

Thank you all for your help.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Én megtettem a magamét Mikey. 😊

Nem tudom mi van a levegőben, a szezonális nyavalya pár napja belém költözött, alig tutam aludni az este, még mindig szarul vagyok, de mindez ellenére kurvajó kedvem van. Azt hiszem ezt a Rammsteinnak köszönhetem. Kösz srácok!



És tessék. Amint egy pillanatra is elégedetten hátradőlök, a Fasszopó Sors (TM) elintézi, hogy ne legyen kolbászból a kerítés. Kopogtak az ajtómon, felkeltem hogy megnézzem mifasz, a sötétben meg úgy belerúgtam egy fekete fotelbe, hogy majd' beszarok. Tanulságos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most nézem csak: 5 000 😊

Köszönöm mindenkinek, aki reagálni szokott a hülyeségeimre. 😀

Kár, hogy nem jött össze mellé a 100. 😕Mikey
Ne írj semmit, összehozzuk 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Most nézem csak: 5 000 😊

Köszönöm mindenkinek, aki reagálni szokott a hülyeségeimre. 😀

Kár, hogy nem jött össze mellé a 100. 😕
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Vidékfejlesztés vizsga 3,úgy hogy csak a beugrókat tanultam meg :cool:

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kaposvár győzelem, sör, csocsó, remek társaság kell ennél több 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😊F.Schleck
Mr. Bőbeszéd 😀eaglesmcnabb
ez egy dugás utáni elégedett vigyor