NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Egyébként ahhoz kèpest hogy arról volt szó 4-0val kisöpörnek, nem rossz ez, meg lehetne rosszabb is csak azért ha már megvolt az esèly jó lett volna megragadni.. 😊
dande
Mikor volt róla szó? Én legtöbb szakitol4-3 vagy 4-2 Celticset hallottam.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ahhoz kèpest hogy arról volt szó 4-0val kisöpörnek, nem rossz ez, meg lehetne rosszabb is csak azért ha már megvolt az esèly jó lett volna megragadni.. 😊
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
Brown egyre jobban elemében érzi magát. Disznó mázlista, h Kerr nem korábban lett covidos, különben nem lenne jövőre biztos állása.
dawyd728
Ne felejtsd el, hogy megkapta az alapszakasz talán legjobb csapatát ellenfélnek, míg Kerr a Moranttal felálló gyengített Grizzlies ellen játszhatott.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
A mai meccsek kozul melyik volt a legizgibb es dramaibb?este megneznem.koszi😀
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Micsoda chokejob, következő meccsen sima kiesés.

Ez a core sosem lesz bajnok, ahhoz 1-es és 2-es poszton is nagyon súlyos hiányosságok vannak a labda mindkét oldalán, ami különösen a mai perimeter-orientált ligában garantálja a sikertelenséget.
Kampman
Azért ez kicsit overreaction.
Brown és Tatum 25-24 évesek. Mellesleg nem hiszem hogy a perimeteren van a gond, ha 18 lepattanoval szed többet az ellenfél.
Persze ezt a Bucksot kintről kene szetlőni amire nem alkalmas a Celtics úgy tűnik, de még mindig simán lehet 4-3 nekik, hosszú távon meg Udoka első szezonja hoz képest ha kiesnek is eleg jó lett.
Toca
Nagyon könnyen és simán dobta a hármasokat a Bucks az egész meccsen, akár az elején, akár a comeback kezdetekor. Ebben úgy általában elég sok csapat jobb szokott lenni, mint a Celtics. De a már a labdafelhozatalnál elkövetett turnoverekben is az élmezőnyben kell, hogy legyünk, ha van erről statisztika.
Nyilván a pattanózások is borzalmasan sikerültek, ez tény.
De az is, hogy ennek a csapatnak évek óta a PG-SG pozíciók a rákfenéi (még ha ezek a posztok ennyire mereven már nem is léteznek). Nem véletlen az átjáróház ezen a fronton az utóbbi években: Thomas, Irving, Fournier, Walker, Schröder, most talán Smartnak lenne valami ilyesmi a feladata.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
Brown egyre jobban elemében érzi magát. Disznó mázlista, h Kerr nem korábban lett covidos, különben nem lenne jövőre biztos állása.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Micsoda chokejob, következő meccsen sima kiesés.

Ez a core sosem lesz bajnok, ahhoz 1-es és 2-es poszton is nagyon súlyos hiányosságok vannak a labda mindkét oldalán, ami különösen a mai perimeter-orientált ligában garantálja a sikertelenséget.
Kampman
Azért ez kicsit overreaction.
Brown és Tatum 25-24 évesek. Mellesleg nem hiszem hogy a perimeteren van a gond, ha 18 lepattanoval szed többet az ellenfél.
Persze ezt a Bucksot kintről kene szetlőni amire nem alkalmas a Celtics úgy tűnik, de még mindig simán lehet 4-3 nekik, hosszú távon meg Udoka első szezonja hoz képest ha kiesnek is eleg jó lett.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Micsoda chokejob, következő meccsen sima kiesés.

Ez a core sosem lesz bajnok, ahhoz 1-es és 2-es poszton is nagyon súlyos hiányosságok vannak a labda mindkét oldalán, ami különösen a mai perimeter-orientált ligában garantálja a sikertelenséget.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rohadtul megérdemelt veresèg ilyen szarul lepattanózni saját palánk alatt ès gyáván támadni előnyben...pedig....kv😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Remélem 30 ponttal kikapunk a 6. meccsen.....

Az volt a baj hogy elkezdtem nèzni az utolsó negyedet 😒😒😒😒

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.
csebi
Szerintem a Memphisben nincs is több, az is egy nagyon szép dolog,hogy ezen a nyugaton ilyen jól tolták eddig. Jövőre viszont szerintem be fognak horpadni vagy ugyanezt fogják tudni hozni,mert ennek a csapatnak képességileg valahol itt a plafonja.-bár ez lehet csak az én elfogultságom a one-man show csapatok általános potenciáljairól.-
DrChef
Memphis nálam pont nem one-man show csapat.
Idén ez a GSW nekik nagy falat, de övék a jövő, jó a keret ráadásul baromi fiatal.
Ebből a Memphisbol kinezem hogy ok lesznek a következő erő nyugaton akit le kell nyomni.
Toca
a minny szeria elott en is ugy gondoltam, hogy nem eleg az, hogy Morant a star a tobbiek meg elkepeszto melyseget adnak, mert POban kevesse szamit ez. ehhez kepest szepen ramcafoltak, sztem is eleg szep jovojuk van.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
RIP

 24.hu/sport/2022/05/11/meghalt-bob-lanier-nba-kosarlabda/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Zion eddig 85 meccsen játszott a lehetséges 226 meccsből. Összehasonlításként: Embiid 311 lehetséges meccs után járt 85 lejátszottnál.

Korai lenne még temetni, pláne, hogy tavaly másodévesként 27 pontot átlagolva All-Star volt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Zion az új Oden csak más okok miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Mi lesz Westbrookkal?
DrChef
Vége.

Meddig lehet Zionnak bizalmat szavazni?
DrChef
Még 1, max. 2 év és aztán tényleg lepereg róla az "évszázad tehetsége" hype, amit minden évtizedben megkap minimum három 1/1-es pick.
Kampman
Vele amúgy azon kívül hogy dagadt mi a probléma? Ha visszafogyasztanák valami ropinak lehetne belőle valami értelmes játékos vagy csak a fizikumból él?
FLZOLI
Hozzáállása nagyobb gond.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi lesz Westbrookkal?
DrChef
Vége.

Meddig lehet Zionnak bizalmat szavazni?
DrChef
Még 1, max. 2 év és aztán tényleg lepereg róla az "évszázad tehetsége" hype, amit minden évtizedben megkap minimum három 1/1-es pick.
Kampman
Vele amúgy azon kívül hogy dagadt mi a probléma? Ha visszafogyasztanák valami ropinak lehetne belőle valami értelmes játékos vagy csak a fizikumból él?

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Mi lesz Westbrookkal?
DrChef
Vége.

Meddig lehet Zionnak bizalmat szavazni?
DrChef
Még 1, max. 2 év és aztán tényleg lepereg róla az "évszázad tehetsége" hype, amit minden évtizedben megkap minimum három 1/1-es pick.
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.
csebi
Szerintem a Memphisben nincs is több, az is egy nagyon szép dolog,hogy ezen a nyugaton ilyen jól tolták eddig. Jövőre viszont szerintem be fognak horpadni vagy ugyanezt fogják tudni hozni,mert ennek a csapatnak képességileg valahol itt a plafonja.-bár ez lehet csak az én elfogultságom a one-man show csapatok általános potenciáljairól.-
DrChef
Memphis nálam pont nem one-man show csapat.
Idén ez a GSW nekik nagy falat, de övék a jövő, jó a keret ráadásul baromi fiatal.
Ebből a Memphisbol kinezem hogy ok lesznek a következő erő nyugaton akit le kell nyomni.
Toca
Nagyon jó piecek vannak Ja körül és szerintem egy önmagában jó csapat aki rendkívűl szerethető,de ahhoz hogy esély legyen egy bajnoki címre,ahhoz szükség van még egy elit all pro kozeli játékosra,ami most hiányzik.

Nyugat egyébként érdekes lesz számos kérdőjellel.
Los Angeles ki tud-e rakni legalább egy kompetitív csapatot,avagy Kawhi és David tud e egy egész szezont játszani. Mi lesz Westbrookkal?
Dallas képes-e Doncic köré egy olyan csapatot húzni amivel esélyük van a végső sikerre?( Hasonló problémák mint a Memphisnél)
Meddig tud Chris Paul ilyen szinten játszani és a Suns nélküle mennyire horpad be?
Az egészséges Denver jobb vagy rosszabb lesz mint tavaly? (Szerintem nem)
Gsw Nagy hármas egy évvel idősebb
Meddig lehet Zionnak bizalmat szavazni?

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.
csebi
Szerintem a Memphisben nincs is több, az is egy nagyon szép dolog,hogy ezen a nyugaton ilyen jól tolták eddig. Jövőre viszont szerintem be fognak horpadni vagy ugyanezt fogják tudni hozni,mert ennek a csapatnak képességileg valahol itt a plafonja.-bár ez lehet csak az én elfogultságom a one-man show csapatok általános potenciáljairól.-
DrChef
Memphis nálam pont nem one-man show csapat.
Idén ez a GSW nekik nagy falat, de övék a jövő, jó a keret ráadásul baromi fiatal.
Ebből a Memphisbol kinezem hogy ok lesznek a következő erő nyugaton akit le kell nyomni.
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.
csebi
Szerintem a Memphisben nincs is több, az is egy nagyon szép dolog,hogy ezen a nyugaton ilyen jól tolták eddig. Jövőre viszont szerintem be fognak horpadni vagy ugyanezt fogják tudni hozni,mert ennek a csapatnak képességileg valahol itt a plafonja.-bár ez lehet csak az én elfogultságom a one-man show csapatok általános potenciáljairól.-

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
sztem nélküle az első meccsen volt esélyük, de most már van mit elemezni
4ből nem fog 3at nyerni a grizz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.