NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
 www.espn.com/nba/story/_/id/32504149/chicago-bulls-f-patrick-williams-surgery-dislocated-wrist-likely-rest-season

eh, bullsnak ez mennyire lesz gáz?
nem tudom idén mennyire fontos
Negritis
Ezt így most szerintem nehéz megmondani. Én azért bízom benne, hogy sikerül megoldani a hiányát.

" class="embed">
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
Röpke 38 pontot dobott így az 1. negyedben a Pacers a Netsnek.
empty taxi
A 2. negyedben viszont csak 17-et, így már 3-mal vezet a Nets félidőben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
Röpke 38 pontot dobott így az 1. negyedben a Pacers a Netsnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 557 — The Mathematician
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F1029%2Fr930284_1296x729_16-9.jpg
Bulls' Williams (wrist surgery) out 4 to 6 months
Bulls forward Patrick Williams will undergo surgery to repair torn ligaments in his left wrist and is expected to miss the remainder of the regular season, a source told ESPN.


eh, bullsnak ez mennyire lesz gáz?
nem tudom idén mennyire fontos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 474
ez a kings - suns jo kis meccs volt ..
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
És ott volt a végén a lehetőség
DeRozan kezében, hogy nyerjünk. 😕 Nem baj, megérdemelte a Knicks, gyakorlatilag végig vezettek.
Gergőke
Jaja, igazából Randle jó napja és Lavine (felesleges?) erőlködése döntött szerintem. Caruso játékát a Lakersben is szerettem, itt is jól nyomja. Jó lesz ez.

több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
És ott volt a végén a lehetőség
DeRozan kezében, hogy nyerjünk. 😕 Nem baj, megérdemelte a Knicks, gyakorlatilag végig vezettek.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Nagyon kíváncsi vagyok, ma este a Knicks lesz az ellenfél, ez már keményebb dió lesz, mint az eddigiek.

" class="embed">
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 557 — The Mathematician
Imádom.
dawyd728
Rengeteget javítana az NBA nézhetőségén, hogy ha tényleg hosszú távon megrendszabályoznák őt és a hozzá hasonlókat.
Kampman
currynek is volt már gondja olyanból hogy nem kapott faltot
young és doncic is elvileg "kárvallottja" a módosításoknak
de csak harden szenved igazából, de ő meg sztem fizikailag szarabb állapotba van mint mikor sörpocakot eresztett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 984
Imádom.
dawyd728
Rengeteget javítana az NBA nézhetőségén, hogy ha tényleg hosszú távon megrendszabályoznák őt és a hozzá hasonlókat.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 557 — The Mathematician


Imádom.
dawyd728
 www.youtube.com/watch?v=jbe_ALH8LT0

itt a feje 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 838


Imádom.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Meg van a 4:0. 😃 Természetesen látja az ember a hibákat, hogy bőven van mit javítani, de akkor is 1996- ban kezdődött így egy Bulls szezon utoljára.
Gergőke
Nem a hibákat kell látni, hanem hogy milyen pihe könnyű volt a sorsolás 😊
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Meg van a 4:0. 😃 Természetesen látja az ember a hibákat, hogy bőven van mit javítani, de akkor is 1996- ban kezdődött így egy Bulls szezon utoljára.

" class="embed">
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
3:0-val rajtoltunk. Legutóbb szintén 2016-ban sikerült ez. Akkor 41:41 lett a mérleg és keleti 8. hely. A PO 1. körében búcsú a Celtics ellen. Remélem idén egy kicsit jobban sikerül a szezon.

Bár az elmúlt szezonok után ez is siker lenne.
Gergőke
Nem néztem vissza de sztem a Wolves is Butlerrel kezdett utoljára 2-0val (azelőtt ki tudja mikor …) és nyugati 8. Hely lett éppen egy Huszáros hajrával.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=BriyQiO4Zoc


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
3:0-val rajtoltunk. Legutóbb szintén 2016-ban sikerült ez. Akkor 41:41 lett a mérleg és keleti 8. hely. A PO 1. körében búcsú a Celtics ellen. Remélem idén egy kicsit jobban sikerül a szezon.

Bár az elmúlt szezonok után ez is siker lenne.

" class="embed">
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 994
de jó végre egy Bulls meccset úgy megnézni, hogy van védekezés náluk is 😊
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 389 — Ajmo Vatreni
Na szóval Ayton ma a Portland ellen 26 perc alatt 3 lepattanó, 8 pont. (Idei három meccsen, 15, 8, 8 pont)
Azért ez kurva messze van a max szerződéstől.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Aztakurva!!! (A végén Larry Fitzgeraldból Suns többségi tulaj lesz.)
iktriad
E-mailek jól betárazva remélem.

Közben a Celtics egy újabb sehová sem vezető szezont kezdett el, ahol a deklarált sztárjátékosok (Tatum, Brown) soha nem lesznek képesek konzisztens elit szintet hozni. A Walker-Horford trade a Stevens-korszak messze leghülyébb üzlete volt, egyben tükrözi is a totális ötlettelenséget, amiben ez a franchise 2-3 éve van.

A Lakers pedig a 2012-13-as szezonját igyekszik duplikálni, amikor összehozták a Kobe-Nash-Howard szupercsapatot, ami az NBA legjobba lehetett volna 2007-08-ban. Az akkori bulvármédia (ESPN, stb.) ugyanúgy félreértékelte azt a keretet, mint a mai média a mostanit és előre a legnagyobb bajnokesélyesnek kiáltották ki. Ez a nyugdíjas all-star csapat is kb. a 7-8. helyért fog menni.
Kampman
Ez a csapat szerintem simán bajnokeselyes lehetne. Két dolog miatt nem lesz szerintem az a sérülések és a spacing.
Mondjuk ha minimálon levő kiegészítő emberek bejönnek és hozzák a triplákat ez egy nagyon erős csapat.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 984
Aztakurva!!! (A végén Larry Fitzgeraldból Suns többségi tulaj lesz.)
iktriad
E-mailek jól betárazva remélem.

Közben a Celtics egy újabb sehová sem vezető szezont kezdett el, ahol a deklarált sztárjátékosok (Tatum, Brown) soha nem lesznek képesek konzisztens elit szintet hozni. A Walker-Horford trade a Stevens-korszak messze leghülyébb üzlete volt, egyben tükrözi is a totális ötlettelenséget, amiben ez a franchise 2-3 éve van.

A Lakers pedig a 2012-13-as szezonját igyekszik duplikálni, amikor összehozták a Kobe-Nash-Howard szupercsapatot, ami az NBA legjobba lehetett volna 2007-08-ban. Az akkori bulvármédia (ESPN, stb.) ugyanúgy félreértékelte azt a keretet, mint a mai média a mostanit és előre a legnagyobb bajnokesélyesnek kiáltották ki. Ez a nyugdíjas all-star csapat is kb. a 7-8. helyért fog menni.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aztakurva!!! (A végén Larry Fitzgeraldból Suns többségi tulaj lesz.)
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Azért az jó kérdés melyik GM akarja majd ezt a hisztis alibi gyökeret a keretébe. Max olyat tudok elképzelni, hogy valamelyik franchise player jóban van vele és azzal csuklóztatja a vezetőséget, hogy hozzák mellé az öribari Simmonst.

Embiid Lillard duó mondjuk nagyot szólna ha összejönne. Szegény Portland úgyis mindig szív, megszokták már
FLZOLI
towns mellé fasza lenne egyébként
Negritis
Csak nem tudunk kit adni cserében és a 3 csapatos trade meg elég nehezen jön össze

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.