NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 992
Azért az nem rossz,hogyha a 4. negyedre lőtávolon belül fordulunk, akkor simán behúzzúk eddig a meccseket.

Úgy néz ki,hogy most a szezon elején álmosan kezdünk, de a második félidőre szépen össze tudjuk magunkat kapni, különösen a negyedik negyedre.
Gergőke
Jó lenne dolgozni kicsit még az elején is. Persze ne legyünk telhetetlenek, elképesztő fejlődés eddig a korábbiakhoz képest.
Bezzeg a Knicks rögtön helyre tette a Philly-t. Hoztak is a szokásos 30-32%-ot hármasokból
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Sztori a következő.

Morris testvére kirakott egy posztot a meccs után, hogy megjegyezte az esetet, nyilván utalva erre a Clips-Nuggets meccsre. Mire Jokic küzdősportos testvérei (média megerősítette, hogy nem fake) regisztráltak twitterre egyetlen tweet erejéig, hogy ha hozzáér szét lesz verve a feje. (Jokic tesokén sokszorosan annyi lajk)

Mire megérkezett a sértett Markieff is twitterezni, hogy neki hatalmas tökei vannak, soha nem vetemedne arra, hogy valakit hatulrol fellokjon, nem punci. Tweetje alatt videót reply-zett valaki, ahol épp hátulról felöklelt valakit, hatalmasat megy.

Jokic egyébként simán elnézést kért az esetért a sajttájon, elismerte hogy hulye volt. neki nincs közösségi médiája. De az mondjuk vicces, hogy állítólag Butler emberkedett a Nuggets öltözőnél hogy meg akarja verni Jokicot, majd amikor a biztonsági őrök elzavarták és megpillantotta a nyilatkozással végző jokicot, mély kussban volt.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Azért az nem rossz,hogyha a 4. negyedre lőtávolon belül fordulunk, akkor simán behúzzúk eddig a meccseket.

Úgy néz ki,hogy most a szezon elején álmosan kezdünk, de a második félidőre szépen össze tudjuk magunkat kapni, különösen a negyedik negyedre.

" class="embed">
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Ha már olvasni nem tudok, azért remélem a látásommal nincs gond, és fantasztikusnak joggal tarthatom az alábbi 50 pontot. Talán másokat jobban érdekel a mi kis cicaharcunknál Curry.


dawyd728
Volt mellette 10 assistja és 7 lepattanója. Ez az ember hihetetlen.

Szerkesztette: KoporShow
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Ha már olvasni nem tudok, azért remélem a látásommal nincs gond, és fantasztikusnak joggal tarthatom az alábbi 50 pontot. Talán másokat jobban érdekel a mi kis cicaharcunknál Curry.



Szerkesztette: KoporShow
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
azert ne felejtsuk el, hogy csak nagyon szoros meccsek eseten vizsgaljak, meg epp ebben a periodusban KAT kb fele annyi meccsen jatszott osszesen (es ezek kozul is joval kevesebb volt, amirol report keszult) szoval nem csoda, ha itt KAT nem annyira relevans.
csebi
Maradjon egészséges. Erre csak ezt tudom mondani.

de az tetszik, hogy itt egy ilyen a meccs 4%rol keszulo reportot relevansabbnak itelsz amugy mint a beatwriterek altal megenekelt dolgokat teljes meccsek alapjan (btw epp az a problemaja KATnak, hogy meccs kozben mar kipontozzak a sporik igy el sem jut a reportba)
Most komolyan beatwriterek érzéseiről/véleményeiről fogunk vitázni? Nuggets beatwriterek közül millió egy van, aki ki sem lát a csapat segglyukából mindenféle objektív véleménytől mentesen képesek tálalni a történteket.
de jo oke szegeny Jokicot terrorizolja KAT, amihez a birok asszisztalnak is ... (nem, ez sztem nem igy van, es csak annyit irtam, hogy biroi vedelem hianyat Jokic eseten en viccesnek talalom ...)
Bírói védelem hiányát Jokic esetében én meg nem tartom viccesnek.
Folytatjuk még az eset körüli lényegtelen részleteken rugózást?
dawyd728
en meg erre azt tudom mondani, hogy erto olvasas nem egy elhanyagolhato tulajdonsag lehetne nalad ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
azert ne felejtsuk el, hogy csak nagyon szoros meccsek eseten vizsgaljak, meg epp ebben a periodusban KAT kb fele annyi meccsen jatszott osszesen (es ezek kozul is joval kevesebb volt, amirol report keszult) szoval nem csoda, ha itt KAT nem annyira relevans.
csebi
Maradjon egészséges. Erre csak ezt tudom mondani.

de az tetszik, hogy itt egy ilyen a meccs 4%rol keszulo reportot relevansabbnak itelsz amugy mint a beatwriterek altal megenekelt dolgokat teljes meccsek alapjan (btw epp az a problemaja KATnak, hogy meccs kozben mar kipontozzak a sporik igy el sem jut a reportba)
Most komolyan beatwriterek érzéseiről/véleményeiről fogunk vitázni? Nuggets beatwriterek közül millió egy van, aki ki sem lát a csapat segglyukából mindenféle objektív véleménytől mentesen képesek tálalni a történteket.
de jo oke szegeny Jokicot terrorizolja KAT, amihez a birok asszisztalnak is ... (nem, ez sztem nem igy van, es csak annyit irtam, hogy biroi vedelem hianyat Jokic eseten en viccesnek talalom ...)
Bírói védelem hiányát Jokic esetében én meg nem tartom viccesnek.
Folytatjuk még az eset körüli lényegtelen részleteken rugózást?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
azert ne felejtsuk el, hogy csak nagyon szoros meccsek eseten vizsgaljak, meg epp ebben a periodusban KAT kb fele annyi meccsen jatszott osszesen (es ezek kozul is joval kevesebb volt, amirol report keszult) szoval nem csoda, ha itt KAT nem annyira relevans.
de az tetszik, hogy itt egy ilyen a meccs 4%rol keszulo reportot relevansabbnak itelsz amugy mint a beatwriterek altal megenekelt dolgokat teljes meccsek alapjan (btw epp az a problemaja KATnak, hogy meccs kozben mar kipontozzak a sporik igy el sem jut a reportba)
de jo oke szegeny Jokicot terrorizolja KAT, amihez a birok asszisztalnak is ... (nem, ez sztem nem igy van, es csak annyit irtam, hogy biroi vedelem hianyat Jokic eseten en viccesnek talalom ...)
csebi
valahogy nem a beatwriterek véleménye érdekelne ilyen témában

nem ezt mondja dwayd hanem hogy összességében jokicot szarabbul fújják mint a többi centert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Ja és Spo.


Példa 'take foul'-ra.


Amikor egy edző ennyire nem tud a saját játékosai seggéből kibújva beszélni egy mezei alapszakasz meccs után sem, ott vajon burkoltan nem felbújt és zöld lámpát mutat a maga részéről továbbiakban is Morris féle akciókra? Nem Jokic ellen, bárki ellen.
Nem ezzel van a baj? Inkább az intheheatofthemoment reakció a nagyobb probléma? Az egyik sosincs a másik nélkül. Míg a másikra ösztönözzük a sajátjainkat?

Szerkesztette: KoporShow
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Nyilván többet fog kapni Jokic. Csak ugye Jokic szabad préda. Mai napig nem kap mvp-nek járó bírói védelmet.
dawyd728
hagyjuk mar. en bmeik Minny meccset latom, ott agyonvedik a birok es szorjak KATra az olyan faultokat (tamadokat is) amiket tuloldalon Jokicnak boven elneznek ...
csebi
Akkor vedd le a szemüveged. Tavalyi évben a crunch timeban/utolsó 2 percben (hirtelen nem tudom, de az az időszak, amit a bírói testület mindig felülvizsgál..) Jokic kárára történt legtöbb bírói tévedés. Fact. Linkeltem tavasszal.

Amúgy pont nem erről a fajta védelmről beszéltem. Az, h szerinted mit néznek el neki, amivel segítik a statjait, az nem az a fajta védelem, mint mikor szándékosan próbálja őt fizikailag kizökkenteni.
dawyd728
aha tehat az nem vedelem, hogy neki engedik a fizikalis jatekot, sot elnezik a faultokat (neha durvakat is) mig tuloldalon KAT bmit csinal lefujjak mert ralehelt Jokicra. ertem ...
csebi
Tételezzük fel, h igazad van. Szerintem nincs, de parttalan innentől ezt rágni.
Elmúlt 2 évben ~730 napban 4x játszottak egymás ellen. Az elég apró, jóval kisebb minta, mint a teljes tavalyi mvp szezonról meglévő független szervezet (bíró bizottság) meccs után a crunch timeról szóló és arról kiadott hibás bíró döntések által szabályosnak-szabálytalannak látott esetek nettó Jokicot érintették leghátrányosabban a tavalyi szezonban. Abban megegyezhetünk, h az nagyobb minta, mint ez a 4 meccs.
dawyd728
azert ne felejtsuk el, hogy csak nagyon szoros meccsek eseten vizsgaljak, meg epp ebben a periodusban KAT kb fele annyi meccsen jatszott osszesen (es ezek kozul is joval kevesebb volt, amirol report keszult) szoval nem csoda, ha itt KAT nem annyira relevans.
de az tetszik, hogy itt egy ilyen a meccs 4%rol keszulo reportot relevansabbnak itelsz amugy mint a beatwriterek altal megenekelt dolgokat teljes meccsek alapjan (btw epp az a problemaja KATnak, hogy meccs kozben mar kipontozzak a sporik igy el sem jut a reportba)
de jo oke szegeny Jokicot terrorizolja KAT, amihez a birok asszisztalnak is ... (nem, ez sztem nem igy van, es csak annyit irtam, hogy biroi vedelem hianyat Jokic eseten en viccesnek talalom ...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Morris egy ostoba pöcs.
Oldalba basz valakit, majd lazán sétalgat, mintha a másik egy kislány lenne, aki majd nem fogja fellökni a picsába?!
Mégis, mit gondolt, mi fog történni, ha nem ez? Ez nem óvoda, hogyha hátat fordítasz, akkor "nem ér a neved", akkor téged nem lehet bántani.


Büntessék. Nem mondom, h nem ér büntetést. Csak míg Morris 1 meccsel megússza, addig 3-5 meccset fog Jokic, ami vicc a maga módján. Erre akartam kezdetektől a figyelmet felhívni.

dawyd728
Ha ezek után nem basztatják, vagy kevésbbé, akkor már megérte.

több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Nyilván többet fog kapni Jokic. Csak ugye Jokic szabad préda. Mai napig nem kap mvp-nek járó bírói védelmet.
dawyd728
hagyjuk mar. en bmeik Minny meccset latom, ott agyonvedik a birok es szorjak KATra az olyan faultokat (tamadokat is) amiket tuloldalon Jokicnak boven elneznek ...
csebi
Akkor vedd le a szemüveged. Tavalyi évben a crunch timeban/utolsó 2 percben (hirtelen nem tudom, de az az időszak, amit a bírói testület mindig felülvizsgál..) Jokic kárára történt legtöbb bírói tévedés. Fact. Linkeltem tavasszal.

Amúgy pont nem erről a fajta védelmről beszéltem. Az, h szerinted mit néznek el neki, amivel segítik a statjait, az nem az a fajta védelem, mint mikor szándékosan próbálja őt fizikailag kizökkenteni.
dawyd728
aha tehat az nem vedelem, hogy neki engedik a fizikalis jatekot, sot elnezik a faultokat (neha durvakat is) mig tuloldalon KAT bmit csinal lefujjak mert ralehelt Jokicra. ertem ...
csebi
Tételezzük fel, h igazad van. Szerintem nincs, de parttalan innentől ezt rágni.
Elmúlt 2 évben ~730 napban 4x játszottak egymás ellen. Az elég apró, jóval kisebb minta, mint a teljes tavalyi mvp szezonról meglévő független szervezet (bíró bizottság) meccs után a crunch timeról szóló és arról kiadott hibás bíró döntések által szabályosnak-szabálytalannak látott esetek nettó Jokicot érintették leghátrányosabban a tavalyi szezonban. Abban megegyezhetünk, h az nagyobb minta, mint ez a 4 meccs.
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Tehát akkor amit Jokics csinált az rendben van mert ellene állítólag sokat tévednek a bírók.

Én a magam kis egyszerű módján azért örülnék ha az ilyen hátulról való szándékos törlesztés nem lenne elfogadott és pár meccses eltiltással büntetnék.
Bazzani
Nem. Az csebinek válasz arra, h szerinte Towns egy áldozat minden Wolves meccsen, míg Jokic a szerencse fia. Erre írtam, h téved.

Büntessék. Nem mondom, h nem ér büntetést. Csak míg Morris 1 meccsel megússza, addig 3-5 meccset fog Jokic, ami vicc a maga módján. Erre akartam kezdetektől a figyelmet felhívni.

EDIT: Illetve arra, h lehetne a szabályokkal is kezdeni valamit, h ne legyen egy meccsen n+1 ilyen kosaras mozdulatra nem hasonlító fault kísérlet oldalhátulról, a labda megjátszására totál esélytelen módon, ami ellenben sérülés veszélyes is. Millió ilyen van leindításoknál, levegőben tarolásnál stb. Miért nincs sportszerűtlen hiba?

Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Nyilván többet fog kapni Jokic. Csak ugye Jokic szabad préda. Mai napig nem kap mvp-nek járó bírói védelmet.
dawyd728
hagyjuk mar. en bmeik Minny meccset latom, ott agyonvedik a birok es szorjak KATra az olyan faultokat (tamadokat is) amiket tuloldalon Jokicnak boven elneznek ...
csebi
Akkor vedd le a szemüveged. Tavalyi évben a crunch timeban/utolsó 2 percben (hirtelen nem tudom, de az az időszak, amit a bírói testület mindig felülvizsgál..) Jokic kárára történt legtöbb bírói tévedés. Fact. Linkeltem tavasszal.

Amúgy pont nem erről a fajta védelmről beszéltem. Az, h szerinted mit néznek el neki, amivel segítik a statjait, az nem az a fajta védelem, mint mikor szándékosan próbálja őt fizikailag kizökkenteni.
dawyd728
aha tehat az nem vedelem, hogy neki engedik a fizikalis jatekot, sot elnezik a faultokat (neha durvakat is) mig tuloldalon KAT bmit csinal lefujjak mert ralehelt Jokicra. ertem ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
eltiltás mindkét oldalra oszt' jól van. Morris sem volt kevésbé suttyó, csak ő nem hirtelen felindulásból követte el.

a színészkedés mindesetre biztos nagyobb...
jokic hátulról fellökte, nem oldalról ált bele a másikba könyökkel
Negritis
lökésnél azért ez kicsit komolyabb volt, mind a 130 kilóját beletette a tackle-be. ráadásul ha még nem is érezte meg a gerince, attól a feje elég komolyat csapódott. mondhatni nem azzal van a baj, amit Morris kapott, hanem ahogy kapta.
slowmotion
kajak nézem de nem látom hol veri be a fejét a földbe

 www.youtube.com/watch?v=Yy8T53X_fx0



amúgy a youtube kommentek jokic mellett vannak 😊
Negritis
Nyaksérülése lett.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 348 — Cowboys fan
eltiltás mindkét oldalra oszt' jól van. Morris sem volt kevésbé suttyó, csak ő nem hirtelen felindulásból követte el.

a színészkedés mindesetre biztos nagyobb...
jokic hátulról fellökte, nem oldalról ált bele a másikba könyökkel
Negritis
lökésnél azért ez kicsit komolyabb volt, mind a 130 kilóját beletette a tackle-be. ráadásul ha még nem is érezte meg a gerince, attól a feje elég komolyat csapódott. mondhatni nem azzal van a baj, amit Morris kapott, hanem ahogy kapta.
slowmotion
kajak nézem de nem látom hol veri be a fejét a földbe

 www.youtube.com/watch?v=Yy8T53X_fx0



amúgy a youtube kommentek jokic mellett vannak 😊
Negritis
mert kajak nem azt mondtam, hogy a földbe verte. amikor megérkezik a tömegszer sebesség mint lendület (illetve a z 1/2*m*v^2 mint energia) és ez csak a test egy behatárolható felületén keletkezik, akkor a fej a tehetetlenség miatt hátracsapódik, miközben a támadott testrész előrelendül.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
eltiltás mindkét oldalra oszt' jól van. Morris sem volt kevésbé suttyó, csak ő nem hirtelen felindulásból követte el.

a színészkedés mindesetre biztos nagyobb...
jokic hátulról fellökte, nem oldalról ált bele a másikba könyökkel
Negritis
lökésnél azért ez kicsit komolyabb volt, mind a 130 kilóját beletette a tackle-be. ráadásul ha még nem is érezte meg a gerince, attól a feje elég komolyat csapódott. mondhatni nem azzal van a baj, amit Morris kapott, hanem ahogy kapta.
slowmotion
kajak nézem de nem látom hol veri be a fejét a földbe

 www.youtube.com/watch?v=Yy8T53X_fx0



amúgy a youtube kommentek jokic mellett vannak 😊

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
Tehát akkor amit Jokics csinált az rendben van mert ellene állítólag sokat tévednek a bírók.

Én a magam kis egyszerű módján azért örülnék ha az ilyen hátulról való szándékos törlesztés nem lenne elfogadott és pár meccses eltiltással büntetnék.
Bazzani
dehogy elfogadott és jár neki az eltiltás
csak nem biztos hogy érdemes vákumban nézni az eseményeket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tehát akkor amit Jokics csinált az rendben van mert ellene állítólag sokat tévednek a bírók.

Én a magam kis egyszerű módján azért örülnék ha az ilyen hátulról való szándékos törlesztés nem lenne elfogadott és pár meccses eltiltással büntetnék.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 348 — Cowboys fan
eltiltás mindkét oldalra oszt' jól van. Morris sem volt kevésbé suttyó, csak ő nem hirtelen felindulásból követte el.

a színészkedés mindesetre biztos nagyobb...
jokic hátulról fellökte, nem oldalról ált bele a másikba könyökkel
Negritis
lökésnél azért ez kicsit komolyabb volt, mind a 130 kilóját beletette a tackle-be. ráadásul ha még nem is érezte meg a gerince, attól a feje elég komolyat csapódott. mondhatni nem azzal van a baj, amit Morris kapott, hanem ahogy kapta.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Nyilván többet fog kapni Jokic. Csak ugye Jokic szabad préda. Mai napig nem kap mvp-nek járó bírói védelmet.
dawyd728
hagyjuk mar. en bmeik Minny meccset latom, ott agyonvedik a birok es szorjak KATra az olyan faultokat (tamadokat is) amiket tuloldalon Jokicnak boven elneznek ...
csebi
Akkor vedd le a szemüveged. Tavalyi évben a crunch timeban/utolsó 2 percben (hirtelen nem tudom, de az az időszak, amit a bírói testület mindig felülvizsgál..) Jokic kárára történt legtöbb bírói tévedés. Fact. Linkeltem tavasszal.

Amúgy pont nem erről a fajta védelmről beszéltem. Az, h szerinted mit néznek el neki, amivel segítik a statjait, az nem az a fajta védelem, mint mikor szándékosan próbálja őt fizikailag kizökkenteni.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Nyilván többet fog kapni Jokic. Csak ugye Jokic szabad préda. Mai napig nem kap mvp-nek járó bírói védelmet.
dawyd728
hagyjuk mar. en bmeik Minny meccset latom, ott agyonvedik a birok es szorjak KATra az olyan faultokat (tamadokat is) amiket tuloldalon Jokicnak boven elneznek ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
Hagyjuk már. Odamész valakihez utcán oldalról pofán köpöd, majd megfordulsz és elsétálsz és hajad szála nem görbül. Életszerű.
Nyilván többet fog kapni Jokic. Csak ugye Jokic szabad préda. Mai napig nem kap mvp-nek járó bírói védelmet. Itt is a térde simán kimehetett volna, ahogy oldalról beletérdelt Morris. Vagy csak meg kell nézni milyen karmolás nyomok vannak a felkarján. A sok ilyen fake tough guy meg arra van tarva majd minden csapatban, h verje őt napestig. Nulla tisztelet, ahol érik.. Most visszaütött. Erre picsog a fél internet.
dawyd728
nem az a baj hogy jokic nem kap hanem hogy mások igen

amúgy eleve mi a fasznak kell -17nél így odamenni?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Hagyjuk már. Odamész valakihez utcán oldalról pofán köpöd, majd megfordulsz és elsétálsz és hajad szála nem görbül. Életszerű.
Nyilván többet fog kapni Jokic. Csak ugye Jokic szabad préda. Mai napig nem kap mvp-nek járó bírói védelmet. Itt is a térde simán kimehetett volna, ahogy oldalról beletérdelt Morris. Vagy csak meg kell nézni milyen karmolás nyomok vannak a felkarján. A sok ilyen fake tough guy meg arra van tarva majd minden csapatban, h verje őt napestig. Nulla tisztelet, ahol érik.. Most visszaütött. Erre picsog a fél internet.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
A törlesztés mértéke jelentősen nagyobb mint a faulté.
Ne védjük már azért ezt a köcsög Jokicsot egy ilyen után.
Bazzani
a színészkedés mindesetre biztos nagyobb...
jokic hátulról fellökte, nem oldalról ált bele a másikba könyökkel

A kettő közül az egyik MVP kaliber a másik dirty player ember akit többek között ezért tartanak. Tök mindegy mi az ok, Jokic nem viselkedhet ekkora paraszt módjára, mégha a másik meg is érdemelné
FLZOLI
miért ne lehetne ekkora paraszt?
lassan kezdi megunni hogy az nba vezetői telibe szarnak mindent

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!