Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
dawyd728 4 267
tenorx
DBook90
Szerintetek az rendben van, h egy Beal féle ellenértéknél kicsit többért akarja a cserét? 4 éves szerződése van. Nem Davis szituáció ez, ahol 1 év volt hátra és zsarolhatta azzal a kérőket, h úgysem fog ott hosszabbítani, csak a Lakers.

Helyzet az, h akarta a nagy pénzt, amit, ha elpályázott volna 1 évvel ezelőtt, nem kapott volna meg máshol, csak kevesebbet és azt is csak hasonló erősségű csapattól, akikkel hasonlóan nem lett volna bajnoki címre esélyes. Így meg adja magát, a pénz mellett építette azt a képet, ami a többi sztártól különb személyiség képe. Ami a mai világban további milliókat hoz csak már nem liga irányából.
Ha már az élet úgy hozta, h mindenkinek az lenne a legjobb, ha cserélnék, akkor ott a kérdés, miért nem cserélhetné el mondjuk Minnesotába őt KAT-ért a Blazers, vagy Utah-ba, vagy bármelyik Heatnél jobb ajánlatot adni tudó csapatba?

Nekem azzal van a kisebb bajom, h cserét kért. Lehet magyarázni valahol, h Scoot draftolása után mindenkinek az a legjobb, ha csere lesz. Btw kíváncsi lettem volna Miller esetén most mi zajlana, de ezt már sosem tudjuk meg. Ebből a szempontból Blazers is beszari volt és hagyta, h Lillard mondja ki a válást, pedig ők is megtehették volna. Ez a legkisebb.
több mint 2 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
Amúgy nem akartam elhinni, hogy ekkora pálfordulás lesz a szurkolók meg a média szintjén is Lillard irányában, ha végre cserét kér, de hát itt vagyunk.

A csávó sokkal, sokkal hosszabb ideig tűrt Portlandben, és ráadásul most egy olyan helyzetben kért cserét, amikor egyértelműen jót tesz ezzel a franchisenak, mert van esélyük újraépülni. Konkrétan lose-lose lett volna mindenkinek, ha marad egy ilyen csikócsapat mellett.
Konkrétan ő tesz szívességet a franchisenak, hogy ő szakított, és nem várta meg, még simán elcserélik.

Teljesen hihetetlen.
tenorx
eddig az volt a baj mindig hogy miért nem kért évekkel ezelőtt cserét, most mindenkinek az a baja hogy cserét kért
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Amúgy nem akartam elhinni, hogy ekkora pálfordulás lesz a szurkolók meg a média szintjén is Lillard irányában, ha végre cserét kér, de hát itt vagyunk.

A csávó sokkal, sokkal hosszabb ideig tűrt Portlandben, és ráadásul most egy olyan helyzetben kért cserét, amikor egyértelműen jót tesz ezzel a franchisenak, mert van esélyük újraépülni. Konkrétan lose-lose lett volna mindenkinek, ha marad egy ilyen csikócsapat mellett.
Konkrétan ő tesz szívességet a franchisenak, hogy ő szakított, és nem várta meg, még simán elcserélik.

Teljesen hihetetlen.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Ez a Dame story nekem kezd unalmas lenni. Nagyon szépen fel van építve a lojális szupersztár kép, de minek írta alá a 5 évet, ha 1 év után menni akar? Szerintem a Portland nem tartozik számára semmivel.
Szokták azt mondani róla, h az a csoda, h nem építettek köré bajnokesélyes keretet, pedig rajta nem múlna. Ezt is vitatom, mert az olyan esetek, mikor Facundo Campazzo legit nba játékosnak tűnik veled szemben, ott gondok vannak veled is. Szerintem baromi nehéz egy a liga top10 peremén táncoló játékosra bajnokesélyest építeni. Ahhoz további 2 all-star kell minimum, aki illik is játékát tekintve mellé, h első emberként nyerj vele. Nem egy állandó MVP várományos játékos volt sosem, akitől ténylegesen a Blazers FO vette el a bajnoki gyűrű esélyét.

Szóval nekem visszás az, h Miami vagy semmi és a Blazers érezze rosszul magát, amiért azt mondják bocsi, de hülyék nem vagyunk. 6-8 jobb ajánlatot lehetne összeszedni liga másik 28 csapatától. 4 éves szerződés köti, amiből esetleg utolsó évében tud kilépni. Egyszerűen érthetetlen számomra ez a kutyakomédia.
dawyd728
Azért mondjuk az FO tényleg szar volt nem csinalt túl sok jó dolgot.
Azt se tudod, hogy hanyszor maradt mert megígérték, hogy mostmár rendes csapatot kap.
Szóval azért simán lehet, hogy árnyaltabb a dolog.
Lehetett volna melle egy komoly csapatot összerakni, hogy bajnokcsapat lett volna az necces látva a többi csapatot akik nyertek az elmúlt 10 évben, de Nyugati elit csapatot azért simán lehetett volna építeni.
több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Ez a Dame story nekem kezd unalmas lenni. Nagyon szépen fel van építve a lojális szupersztár kép, de minek írta alá a 5 évet, ha 1 év után menni akar? Szerintem a Portland nem tartozik számára semmivel.
Szokták azt mondani róla, h az a csoda, h nem építettek köré bajnokesélyes keretet, pedig rajta nem múlna. Ezt is vitatom, mert az olyan esetek, mikor Facundo Campazzo legit nba játékosnak tűnik veled szemben, ott gondok vannak veled is. Szerintem baromi nehéz egy a liga top10 peremén táncoló játékosra bajnokesélyest építeni. Ahhoz további 2 all-star kell minimum, aki illik is játékát tekintve mellé, h első emberként nyerj vele. Nem egy állandó MVP várományos játékos volt sosem, akitől ténylegesen a Blazers FO vette el a bajnoki gyűrű esélyét.

Szóval nekem visszás az, h Miami vagy semmi és a Blazers érezze rosszul magát, amiért azt mondják bocsi, de hülyék nem vagyunk. 6-8 jobb ajánlatot lehetne összeszedni liga másik 28 csapatától. 4 éves szerződés köti, amiből esetleg utolsó évében tud kilépni. Egyszerűen érthetetlen számomra ez a kutyakomédia.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.

Toca
Ez már kering pár napja.
Nem ennyire rossz a helyzet. NBA Escrow pl az lényegében marad nála. 50%-nál több marad zsebben.
dawyd728
Őszintén engem nem zavar. Sőt tetszik hogy mivel kurva sokat keres ezért a Federal tax sokkal nagyobb.
Szerintem 17 misiből is megtud élni 😀
Inkább csak érdekesség volt mit jelent egy 200 millás max.
több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.

Toca
Ez már kering pár napja.
Nem ennyire rossz a helyzet. NBA Escrow pl az lényegében marad nála. 50%-nál több marad zsebben.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.

Toca
Az igen, hogy a fizetése 58%-át leadózza...
Bár gondolom ez a képlet max a hazai meccsekre érvényes
FLZOLI
Nagy különbség nem lehet.

Max a Jock és az Indiana Tax ami különbözik statenként ha jól értem. (persze az is 1.2 évente)
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.

Toca
Az igen, hogy a fizetése 58%-át leadózza...
Bár gondolom ez a képlet max a hazai meccsekre érvényes

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Ant is alárta a maxot
Negritis, a vajda
ezzel most mar papir is van rola, hogy ez az o csapata. kivancsi vagyok mikor csereljuk KATot. sztem jovo nyaron.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Ant is alárta a maxot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Sabonis top5 a posztján és all NBA 3rd teambe is benne van

Haliburton, lamelo ... Fiatal guard all star közel

20 éve is voltak olyan játékosok max szerződésen hogy a hajad fogod
Most is vannak
Az meg hogy ez most 40m nem 12 sztem irreleváns
Negritis, a vajda
Lamelo és Haliburton no brainer.
Sabonis ha meg kozeptavolira meg ráfekszik akkor tökéletesen illeszkedik a Kingsbe, nem kérdés.
Bane folyamatosan fejlődik, szerintem simán érthető ő is.
Illetve nincs nagyon FA ahol ilyen embereket szerezhetsz muszáj megtartani a sajatod és ennek ez az ára.
Toca
Én Bane esetén nem vagyok annyira biztos, h ő megéri. Persze támadásban nincs egy rossz szavam se, de védekezésben elég nehéz köré megfelelő védekezést tenni. Memphisnek sikerült. Szóval akár jól is kijöhet belőle a Grizzlies. Ettől még ő más csapatban nehezen látom hogyan szolgálna rá a maximumra.
dawyd728
itt az lehet a kérdés, hogy ki az aki Banere ajánlatot tett/tehetett volna ehhez hasonló értékben, mert cap space-e csak pár csapatnak volt... Utah? Houston? Pacers? Spurs?
a Utah-t el tudom képzelni, mert ott fiatal periméter játékos hiány van

btw nekem Sabonis a legneccesebb a listából, ez egy kiugró éve volt egy elég speciális sémában, és a PO-ban kijött amikor a GSW hagyta a periméterről és a festék tetejéről dolgozni... hogy neki elég sok hiányossága van a védekezésen kívül is, de remekül elossza és belép az üres területre... meglepődnék ha a következő PO szériában nem pont ugyanezt csinálnák vele még egyszer és akkor gyakorlatilag játszhatatlan a PO-ban?
sapka
Bane 3.legfontosabb jatekosod, nem tudod pótolni. Primeja csak most jön. Simán kitomték volna.
De bajnoki ablakot akarja kinyitni a Grizzles hülyeség lenne elengedni a legjobb shooterét.
Ez a szerződés két év múlva rohadt megérős lesz.

Sabonis meg dobásban fejlődhet, szerintem rá is fog gyúrni a nyáron amúgy most se volt rossz dobó szóval inkább fejben dőlt az el.
De szerintem is ő a legneccesebb.
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Sabonis top5 a posztján és all NBA 3rd teambe is benne van

Haliburton, lamelo ... Fiatal guard all star közel

20 éve is voltak olyan játékosok max szerződésen hogy a hajad fogod
Most is vannak
Az meg hogy ez most 40m nem 12 sztem irreleváns
Negritis, a vajda
Lamelo és Haliburton no brainer.
Sabonis ha meg kozeptavolira meg ráfekszik akkor tökéletesen illeszkedik a Kingsbe, nem kérdés.
Bane folyamatosan fejlődik, szerintem simán érthető ő is.
Illetve nincs nagyon FA ahol ilyen embereket szerezhetsz muszáj megtartani a sajatod és ennek ez az ára.
Toca
Én Bane esetén nem vagyok annyira biztos, h ő megéri. Persze támadásban nincs egy rossz szavam se, de védekezésben elég nehéz köré megfelelő védekezést tenni. Memphisnek sikerült. Szóval akár jól is kijöhet belőle a Grizzlies. Ettől még ő más csapatban nehezen látom hogyan szolgálna rá a maximumra.
dawyd728
itt az lehet a kérdés, hogy ki az aki Banere ajánlatot tett/tehetett volna ehhez hasonló értékben, mert cap space-e csak pár csapatnak volt... Utah? Houston? Pacers? Spurs?
a Utah-t el tudom képzelni, mert ott fiatal periméter játékos hiány van

btw nekem Sabonis a legneccesebb a listából, ez egy kiugró éve volt egy elég speciális sémában, és a PO-ban kijött amikor a GSW hagyta a periméterről és a festék tetejéről dolgozni... hogy neki elég sok hiányossága van a védekezésen kívül is, de remekül elossza és belép az üres területre... meglepődnék ha a következő PO szériában nem pont ugyanezt csinálnák vele még egyszer és akkor gyakorlatilag játszhatatlan a PO-ban?

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Sabonis top5 a posztján és all NBA 3rd teambe is benne van

Haliburton, lamelo ... Fiatal guard all star közel

20 éve is voltak olyan játékosok max szerződésen hogy a hajad fogod
Most is vannak
Az meg hogy ez most 40m nem 12 sztem irreleváns
Negritis, a vajda
Lamelo és Haliburton no brainer.
Sabonis ha meg kozeptavolira meg ráfekszik akkor tökéletesen illeszkedik a Kingsbe, nem kérdés.
Bane folyamatosan fejlődik, szerintem simán érthető ő is.
Illetve nincs nagyon FA ahol ilyen embereket szerezhetsz muszáj megtartani a sajatod és ennek ez az ára.
Toca
Én Bane esetén nem vagyok annyira biztos, h ő megéri. Persze támadásban nincs egy rossz szavam se, de védekezésben elég nehéz köré megfelelő védekezést tenni. Memphisnek sikerült. Szóval akár jól is kijöhet belőle a Grizzlies. Ettől még ő más csapatban nehezen látom hogyan szolgálna rá a maximumra.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Eric Gordon -> Suns
zinedine5
Jobb későn, mint soha.

iktriad
Még emlékszem, hogy kiplakátoltak Phoenixben a stadion előtt. Aztán meccselték az ajánlatot.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eric Gordon -> Suns
zinedine5
Minek???
Sixo
Minőségi ember a padon.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Eric Gordon -> Suns
zinedine5
Minek???

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eric Gordon -> Suns
zinedine5
Jobb későn, mint soha.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Eric Gordon -> Suns
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Sabonis top5 a posztján és all NBA 3rd teambe is benne van

Haliburton, lamelo ... Fiatal guard all star közel

20 éve is voltak olyan játékosok max szerződésen hogy a hajad fogod
Most is vannak
Az meg hogy ez most 40m nem 12 sztem irreleváns
Negritis, a vajda
Lamelo és Haliburton no brainer.
Sabonis ha meg kozeptavolira meg ráfekszik akkor tökéletesen illeszkedik a Kingsbe, nem kérdés.
Bane folyamatosan fejlődik, szerintem simán érthető ő is.
Illetve nincs nagyon FA ahol ilyen embereket szerezhetsz muszáj megtartani a sajatod és ennek ez az ára.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Sabonis top5 a posztján és all NBA 3rd teambe is benne van

Haliburton, lamelo ... Fiatal guard all star közel

20 éve is voltak olyan játékosok max szerződésen hogy a hajad fogod
Most is vannak
Az meg hogy ez most 40m nem 12 sztem irreleváns

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Sabonis, Kings agree to 5-year, $217M extension

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Ball is közel egy 5 év 260 millió dolláros szerződéshez a Hornetsel
kapitnono
Rengeteg egy sérülékeny játékosnak.
Sixo
Gondolom úgy voltak vele hogy legalább amikor játszott akkor hasznos volt.
Mondjuk komoly hogy milyen játékosoknak adnak most max szerződéseket, azért ha megnézem mondjuk, Ballt,Sabonist,Banet,Haliburtont egyikről sem az évi 40+ milliós játékos jutna eszembe.


több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Hoppá

Lillard cserét kért!
DBook90
Heat, Clippers, 76ers aki elviekben ajánlatot tett már vagy fog.

Ebből remélem Heat lesz, Butlerrel együtt mindketten szerezhetnének gyűrűt vén korukra. Mondjuk akkor Adebayot nem kéne elboltolni, Herro-ért nem kár
FLZOLI
Állítólag Heatbe hajlandó csak menni.
csebi
Helyes jó lesz Gabe Vincent helyére 😀
Lakers nagyot megy az elmúlt 24 órában.
C: Anthony Davis, Jaxson Hayes
PF: Rui Hachimura, Jarred Vanderbilt
SF: LeBron James, Taurean Prince
SG: Austin Reaves, Cam Reddish, Max Christie
PG: D’Angelo Russell, Gabe Vincent, Jalen Hood-Schifino

Reaves diszkont áron. Vincent upgrade Schroderhez képest. Prince, Hayes, Reddish akár be is jöhet.
dawyd728
Gabe Vincent nem csak a rájátszásban ment nagyot ? Vagy keverem valakivel?
Sixo
Nem tudsz olyan jatekost mondani aki nem csak a playoffban villogott, csak Herrot mert ő sérült volt a PO-ban.
Én simán megnézném kezdőben ott lenne helye.