Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Nem tud, All time top3 gyökér. Ha nem lenne ilyen jó már kibaszták volna és ki is kellett volna.
Toca
Jayson Williams
 www.history.com/this-day-in-history/former-nba-all-star-indicted
Kermit Washington
 www.espn.co.uk/video/clip/_/id/21693564
de Latrell Sprewell, Sheed, Bowen vagy Rodman is simán idefér
Calvin Muprhy-t nem tudom ott elég fura pár dolog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
reklámozott egy antiszemita filmet

 www.nytimes.com/2022/11/03/sports/basketball/kyrie-irving-apology-antisemitic-documentary.html
 www.theguardian.com/sport/2022/oct/30/kyrie-irving-defends-post-antisemitic-film

nem láttam a filmet így nem tudom hogy mennyire gáz
csak továbbra is az a bajom hogy Meyers Leonardot elmeszelték random "dühniggerezésért" streamen
ezt a faszt meg simán megtűrik
(és akkor a tulajokról ne is beszéljünk akiket kevesebbért is kitúrnak)
Negritis, a vajda
Alapvetően még a legnagyobb gyokereknek is joguk van kifejteni a véleményük de amikor már eloveszik a kettős mércét, a PC vakitast meg a faji kártyát hányinger szintre emelkedik az egész.

Irving all-time top3 labdakezelo kb, ilyen talentel sima HoF kaliber lenne ha végre a játékra is koncentrálni kicsit
FLZOLI
Nem tud, All time top3 gyökér. Ha nem lenne ilyen jó már kibaszták volna és ki is kellett volna.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nash távozásának legalább lehet örülni. Remélem lehetőséget kap egy normális csapatnál.
🤘gaben🤘
Remélem még nem és nem mint főedző. Kidd-i karriert kéne bejárnia.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
ugye a Petry dilemma.
csebi
meg Hrutka, meg még pár egyéb
Negritis, a vajda
azert a Hrutka meg a Petry ugy kozott rengeteg kulonbseg van. nem szimplan a szabad velemeny nyilvanitasrol van szo.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
ugye a Petry dilemma.
csebi
meg Hrutka, meg még pár egyéb

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
reklámozott egy antiszemita filmet

 www.nytimes.com/2022/11/03/sports/basketball/kyrie-irving-apology-antisemitic-documentary.html
 www.theguardian.com/sport/2022/oct/30/kyrie-irving-defends-post-antisemitic-film

nem láttam a filmet így nem tudom hogy mennyire gáz
csak továbbra is az a bajom hogy Meyers Leonardot elmeszelték random "dühniggerezésért" streamen
ezt a faszt meg simán megtűrik
(és akkor a tulajokról ne is beszéljünk akiket kevesebbért is kitúrnak)
Negritis, a vajda
Alapvetően még a legnagyobb gyokereknek is joguk van kifejteni a véleményük de amikor már eloveszik a kettős mércét, a PC vakitast meg a faji kártyát hányinger szintre emelkedik az egész.

Irving all-time top3 labdakezelo kb, ilyen talentel sima HoF kaliber lenne ha végre a játékra is koncentrálni kicsit
FLZOLI
joga van kifejteni a véleményét, viszont vajon a cégnek nincs-e joga megbüntetni őt azért mert ezzel szar helyzetbe hozza őket?

és HOF karrierje lehetett volna (így is lehet hogy az lesz) de azért all time listákon semmilyen skillje nincs ott
Negritis, a vajda
ugye a Petry dilemma.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
reklámozott egy antiszemita filmet

 www.nytimes.com/2022/11/03/sports/basketball/kyrie-irving-apology-antisemitic-documentary.html
 www.theguardian.com/sport/2022/oct/30/kyrie-irving-defends-post-antisemitic-film

nem láttam a filmet így nem tudom hogy mennyire gáz
csak továbbra is az a bajom hogy Meyers Leonardot elmeszelték random "dühniggerezésért" streamen
ezt a faszt meg simán megtűrik
(és akkor a tulajokról ne is beszéljünk akiket kevesebbért is kitúrnak)
Negritis, a vajda
Leonard is antiszemita kifejezés miatt lett elmeszelve.

Egyébként sokkal nagyobb baj, hogy miután megkérdezték tőle, hogy egyetért-e filmmel, amiben Hitler piedesztálra van emelve és ki van fejtve, hogy a zsidók hogyan teszik tönkre a többi embert, akkor azt mondta, hogy ez igaz és egyetért ezekkel.
Jughead
 www.sbnation.com/nba/2021/3/9/22321900/meyers-leonard-racial-slur-streaming-video-game

nekem a racist slur volt meg, nem követtem annyira szorosan
ettől még őt egyből kivágták a faszba és sztem jóval kisebb faszság volt mint irvingé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
reklámozott egy antiszemita filmet

 www.nytimes.com/2022/11/03/sports/basketball/kyrie-irving-apology-antisemitic-documentary.html
 www.theguardian.com/sport/2022/oct/30/kyrie-irving-defends-post-antisemitic-film

nem láttam a filmet így nem tudom hogy mennyire gáz
csak továbbra is az a bajom hogy Meyers Leonardot elmeszelték random "dühniggerezésért" streamen
ezt a faszt meg simán megtűrik
(és akkor a tulajokról ne is beszéljünk akiket kevesebbért is kitúrnak)
Negritis, a vajda
Leonard is antiszemita kifejezés miatt lett elmeszelve.

Egyébként sokkal nagyobb baj, hogy miután megkérdezték tőle, hogy egyetért-e filmmel, amiben Hitler piedesztálra van emelve és ki van fejtve, hogy a zsidók hogyan teszik tönkre a többi embert, akkor azt mondta, hogy ez igaz és egyetért ezekkel.

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Nash távozásának legalább lehet örülni. Remélem lehetőséget kap egy normális csapatnál.
🤘gaben🤘
nemtom, inkább lesz belőle Fisher mint Kidd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
jah és nekem tök mind1 hogy mit támad a konteoval, filmjével
lehet az muszlim, wasp, zsidó bármi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
reklámozott egy antiszemita filmet

 www.nytimes.com/2022/11/03/sports/basketball/kyrie-irving-apology-antisemitic-documentary.html
 www.theguardian.com/sport/2022/oct/30/kyrie-irving-defends-post-antisemitic-film

nem láttam a filmet így nem tudom hogy mennyire gáz
csak továbbra is az a bajom hogy Meyers Leonardot elmeszelték random "dühniggerezésért" streamen
ezt a faszt meg simán megtűrik
(és akkor a tulajokról ne is beszéljünk akiket kevesebbért is kitúrnak)
Negritis, a vajda
Alapvetően még a legnagyobb gyokereknek is joguk van kifejteni a véleményük de amikor már eloveszik a kettős mércét, a PC vakitast meg a faji kártyát hányinger szintre emelkedik az egész.

Irving all-time top3 labdakezelo kb, ilyen talentel sima HoF kaliber lenne ha végre a játékra is koncentrálni kicsit
FLZOLI
joga van kifejteni a véleményét, viszont vajon a cégnek nincs-e joga megbüntetni őt azért mert ezzel szar helyzetbe hozza őket?

és HOF karrierje lehetett volna (így is lehet hogy az lesz) de azért all time listákon semmilyen skillje nincs ott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
reklámozott egy antiszemita filmet

 www.nytimes.com/2022/11/03/sports/basketball/kyrie-irving-apology-antisemitic-documentary.html
 www.theguardian.com/sport/2022/oct/30/kyrie-irving-defends-post-antisemitic-film

nem láttam a filmet így nem tudom hogy mennyire gáz
csak továbbra is az a bajom hogy Meyers Leonardot elmeszelték random "dühniggerezésért" streamen
ezt a faszt meg simán megtűrik
(és akkor a tulajokról ne is beszéljünk akiket kevesebbért is kitúrnak)
Negritis, a vajda
Alapvetően még a legnagyobb gyokereknek is joguk van kifejteni a véleményük de amikor már eloveszik a kettős mércét, a PC vakitast meg a faji kártyát hányinger szintre emelkedik az egész.

Irving all-time top3 labdakezelo kb, ilyen talentel sima HoF kaliber lenne ha végre a játékra is koncentrálni kicsit

több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nash távozásának legalább lehet örülni. Remélem lehetőséget kap egy normális csapatnál.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
reklámozott egy antiszemita filmet

 www.nytimes.com/2022/11/03/sports/basketball/kyrie-irving-apology-antisemitic-documentary.html
 www.theguardian.com/sport/2022/oct/30/kyrie-irving-defends-post-antisemitic-film

nem láttam a filmet így nem tudom hogy mennyire gáz
csak továbbra is az a bajom hogy Meyers Leonardot elmeszelték random "dühniggerezésért" streamen
ezt a faszt meg simán megtűrik
(és akkor a tulajokról ne is beszéljünk akiket kevesebbért is kitúrnak)
Negritis, a vajda
köszi az infót...ez nem volt meg
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
reklámozott egy antiszemita filmet

 www.nytimes.com/2022/11/03/sports/basketball/kyrie-irving-apology-antisemitic-documentary.html
 www.theguardian.com/sport/2022/oct/30/kyrie-irving-defends-post-antisemitic-film

nem láttam a filmet így nem tudom hogy mennyire gáz
csak továbbra is az a bajom hogy Meyers Leonardot elmeszelték random "dühniggerezésért" streamen
ezt a faszt meg simán megtűrik
(és akkor a tulajokról ne is beszéljünk akiket kevesebbért is kitúrnak)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
Pont nem igaz, jó ideje óta húzódó ügy, ahol már azért kellett lépni, mert óriási volt a visszhang. Gyakorlatilag mindenki követelte ezt, pl. Barkley és Shaq is az amúgy ilyen témákba soha bele nem menő, laza Inside the NBA-ben.
Jughead
azért kérdezem, hogy mi volt ez az ügy, mert most csak Irvinget láttam, ahogy a sajtónak nyilatkozott, meg a twitteren látok ezt-azt, csak nem tudom mi volt
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
Klaci79
Pont nem igaz, jó ideje óta húzódó ügy, ahol már azért kellett lépni, mert óriási volt a visszhang. Gyakorlatilag mindenki követelte ezt, pl. Barkley és Shaq is az amúgy ilyen témákba soha bele nem menő, laza Inside the NBA-ben.

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget
Negritis, a vajda
milyen antiszemita tartalmat osztott meg?
most megy persze az apologizolás, de mivel fekete sportolóról van szó, rögtön ott vannak a bezzeg amikor a feketék ellen mond valaki valamit, akkor nem ennyire szigorúak a döntéshozók...
ő is inkább kosarazna...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
nets elmeszelte 5 meccsre irvinget

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 www.espn.com/nba/story/_/id/34941255/miles-bridges-pleads-no-contest-felony-domestic-violence

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
a Primo ügy egyre gázosabb

Silver meg egy csicskagyász amiért puszilgatja Irvinget

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Sikerült 100 pont alatt tartani a Brooklynt, Irving pedig egész konkrétan 4 pontot dobott ellenünk. 🙂

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Adrian Wojnarowski (@wojespn)
The Nets fired Steve Nash, sources tell ESPN.

nem értem miért nem nyáron vágták ki
Negritis, a vajda
Udoka megy elviekben a helyére....

Na az Irving, Durant retard duó megint alkotott akkor. Nem tudom milyen kétségbeesett edző kell legyen aki odamegy majd ezután.
FLZOLI
Udoka???? Nem a Celtics alkalmazásában áll csak eltiltották, vagy viszik vmi pickèrt?
dande2
a celtics tiltotta el nem az nba, és kétlem hogy nagyon kérnének bármit érte
Negritis, a vajda
Ez ok de elvileg szerződèst nem bontottak vagy ez nem számít?
dande2
A Celtics szeretne tőle szabadulni.

A Nets-be meg tökéletesen illik, hiszen ott a gyökereket keresik. Primot meg Leonardot is illene szerződtetniük.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Adrian Wojnarowski (@wojespn)
The Nets fired Steve Nash, sources tell ESPN.

nem értem miért nem nyáron vágták ki
Negritis, a vajda
Udoka megy elviekben a helyére....

Na az Irving, Durant retard duó megint alkotott akkor. Nem tudom milyen kétségbeesett edző kell legyen aki odamegy majd ezután.
FLZOLI
Udoka???? Nem a Celtics alkalmazásában áll csak eltiltották, vagy viszik vmi pickèrt?
dande2
a celtics tiltotta el nem az nba, és kétlem hogy nagyon kérnének bármit érte
Negritis, a vajda
Ez ok de elvileg szerződèst nem bontottak vagy ez nem számít?
dande2
mivel nem tudjuk kit borított meg így nemtom számít-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adrian Wojnarowski (@wojespn)
The Nets fired Steve Nash, sources tell ESPN.

nem értem miért nem nyáron vágták ki
Negritis, a vajda
Udoka megy elviekben a helyére....

Na az Irving, Durant retard duó megint alkotott akkor. Nem tudom milyen kétségbeesett edző kell legyen aki odamegy majd ezután.
FLZOLI
Udoka???? Nem a Celtics alkalmazásában áll csak eltiltották, vagy viszik vmi pickèrt?
dande2
a celtics tiltotta el nem az nba, és kétlem hogy nagyon kérnének bármit érte
Negritis, a vajda
Ez ok de elvileg szerződèst nem bontottak vagy ez nem számít?