Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Holnap Warriors-Magic meccsre mehetnék, de az Orlandot elnézve szerintem szkippelem a dolgot... A Warrios-Heat se hoz lázba, majd Heat-Wolves jó lesz

Hurka mondta, hogy sokkal gyorsabb a játék az Nba-ben, mint a college-ban, nekem mondhat bárki bármit, ez az előbb említett mérkőzésből nem jött le. A körítés persze remek, de nekem kissé csalódás volt ez így, és még a nagy NBA-fan haverjaim is húzták a szájukatjjncaa
A Warriors-Heatet elég nagy hiba volt kihagynod így az összefoglaló alapján. 😊Schleck
Most Orlandoban vagyunk, innen megyünk Miamiba, a két város között 200 mérföld 😊
Viszont a csomagjaink még mindig nem érkeztek meg, szóval kezd para lenni a dolog, de ez itt off


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Holnap Warriors-Magic meccsre mehetnék, de az Orlandot elnézve szerintem szkippelem a dolgot... A Warrios-Heat se hoz lázba, majd Heat-Wolves jó lesz

Hurka mondta, hogy sokkal gyorsabb a játék az Nba-ben, mint a college-ban, nekem mondhat bárki bármit, ez az előbb említett mérkőzésből nem jött le. A körítés persze remek, de nekem kissé csalódás volt ez így, és még a nagy NBA-fan haverjaim is húzták a szájukatjjncaa
A Warriors-Heatet elég nagy hiba volt kihagynod így az összefoglaló alapján. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Holnap Warriors-Magic meccsre mehetnék, de az Orlandot elnézve szerintem szkippelem a dolgot... A Warrios-Heat se hoz lázba, majd Heat-Wolves jó lesz

Hurka mondta, hogy sokkal gyorsabb a játék az Nba-ben, mint a college-ban, nekem mondhat bárki bármit, ez az előbb említett mérkőzésből nem jött le. A körítés persze remek, de nekem kissé csalódás volt ez így, és még a nagy NBA-fan haverjaim is húzták a szájukat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
írok a warriorsról, a netsről gondolom majd ír szaba, meghagyom neki a boldogságot 😊
elősször is védekezik a csapat. golden state warriors védekezik. kicsit furcsa ezt kimondani és szokni kell még 😊
két rookie van a kezdőben, és bogut még nem jött vissza, ami még erősebbé teszi a palánk alatti játékot!
curry végre egészséges és félelmetesen jól játszik, mindent bedob, és szépen megtalálja az embereket, thompsonnak majdnem olyan dobása van mint currynek, szép backcourt lesz az.
barnes dobása még nem az igazi, és akkor finoman fogalmaztam, de majd belejön, de látszik a védekezése, meg h jó deng type játékos lesz.
ja és jarret jack hatalmas igazolás. ugye mindenki mondja róla h milyen jó csapattárs, de folyamatosan dob 10+ pontokat, és szervezi az offenset amikor nincs steph.
összességében nagy pozitívum a warriors, jackson jó munkát végez, és ugye nagyon fiatal ez a csapat azért. bogut visszatérésére nagyon kíváncsi vagyok. várom nagyon 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ezt most így miért? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon jó meccs volt a Clippers elleni, Thib jókat húzott, csak Boozer (wtf?) mellé senki nem tudott fellépni. És Noah+Deng megint 42 percet volt a pályán. Nem igaz, hogy Gibson (botrányos, 8 millióért különösen botrányos) és Butler (hatalmas steal, NBA kezdő kaliber a srác) nem kaphat plusz 5 percet C, SF poszton. Na mondom, 76ers ellen ki lesz facsarva a társaság. Boozer szokásos szar (meg is nyugodtam), de Noah megint pirított majd' 45(!!!!) percet. Teague is úgy néz ki, stabil cserejátékos lehet, bár tényleg nagyon keveset játszott eddig.

Asik dupla-duplát átlagol, de a védekezésben botrányos, azt hittem nagyobb terror lesz a palánk aatt. Ebben a Rocketsben azért több van, mint 50% körüli karistolás. Wizards botrányos, Wall nem tudom, menniy tudna ehez hozzátennni.

Arra is kíváncsi leszek, mikor akarják majd az újságírók Grangert elcseréltetni, mert George eddig nagyon jó. Hibbert nem, de ki az aki ezt nem látta előre? Irvingnek rengeteget kell fejlődnie, de ez a keret körülötte.... Mr. Cavalier (a legjobb kommentátorok egyike szerintem, a Suns stábja szoros második) a botrányosan védekezésükkel kapcsolatban gyakorlatilag ugyanazt a két dolgot emeli ki, ez azért Scott sara is. Egyre inkább sajnálom Brownt.

A Raptorsról annyit, lövésem sincs mit keresnek ebben a ligában. Évről-évre ugyanolyan szarok. A Bobcats is helyére kerül, megszakítottak néhány rossz sorozatot, azóta járnak zsinórban vagy 7 vereségnél.

Aki nagyobb figyelmet szentel egy-egy csapatnak, az írna néha egy kis összefoglalót? Engem például minden csapat érdekel, de annyi időm, energiám nincs, hogy megnézzek egy héten 20 meccset.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Magic-Hawks élőben, azt már az első pár percből leszűrtem, hogy nem lesz nagy meccs 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Félidőig olyan a Nets, mint a Chargers a 3. negyed végéig. Kár, hogy nem addig tart a meccs, különben két rohadt jó csapatnak szurkolhatnék.
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Hello Brooklyn. Kidd papa hatalmas.Chevy
félidőig néztem, addig nagyon meggyőzőek voltunk. mármint, tényleg. 😀
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Hello Brooklyn. Kidd papa hatalmas.
több mint 13 éve
kisvanek4 313 — Jaguars fan
Dikembe Mutambo megmenti a földet. sztem óriási 😊
 www.oldspicesavestheworld.com/
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Ki nem játszik ellenünk nagyot?
Ugyanaz mint NFLben.
Ha karriercsúcsot akarsz elérni akkor játsz a Detroit ellen.

több mint 13 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
Bakker!!!! Noah mekkorát játszott a Det. ellen. Érvényesíthetné ezt a formáját minden meccsre és nem lenne gondja Bulls-nak... 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
A Utah tehetne egy szivességet, és visszaadhatná a Jazz nevet. Még lenne is értelme. Pelikánok te jóó ég 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Enyhén aláztuk a Heatet, ráadásul Dagi nem is játszott. Ha nem látom, el se hiszem.Chevy
a légibombázás Melo nélkül sem maradt el, ezúttal 18 triplát kaptak. 😊 Felton lassan a kedvenc játékosom leszdeyell
Az az ember is csak new yorkban tud játszani 😀 Máshol csak alibizik.
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Enyhén aláztuk a Heatet, ráadásul Dagi nem is játszott. Ha nem látom, el se hiszem.Chevy
a légibombázás Melo nélkül sem maradt el, ezúttal 18 triplát kaptak. 😊 Felton lassan a kedvenc játékosom lesz

built for this shit

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Enyhén aláztuk a Heatet, ráadásul Dagi nem is játszott. Ha nem látom, el se hiszem.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mennyivel szerethetőbb lesz így a Franchise New Orleansban ,meg máshol is 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Milyen pelikánok?Bazzani
jjncaa
Jesszus.

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Milyen pelikánok?Bazzani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Stern úgy vonul majd vissza, mint az összes valaha élő komisszárok legnagyobbika, holott kicsit a kezére játszott, hogy egyedül a kosárlabdát játszák máshol is a világon, és mondjuk feltalálták a televíziót. Persze nem árott a PR gépezet Johnson, Jordan, Shaq, Barkley, Ewing etc. köré építve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Milyen pelikánok?

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na a Hornets-nak se kell drukkolnom többet... majd a pelikánoknakjjncaa
Érdekes névválasztás. "Alig várom" a mascotot...
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
na a Hornets-nak se kell drukkolnom többet... majd a pelikánoknak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azt hiszem ebben a cikkben elég jól le van írva ki provokál kit...

 sports.yahoo.com/news/nba--david-stern-stumbles-again-in-his-failed-culture-war-against-the-spurs-194828970.html