Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
 www.nemzetiatlasz.hu/MNA/3.html

Van ebből egy extra példányom angol nyelven, ha valaki szeretné, ingyen viheti


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Amikor a Sok okoskodó wannabe kiskertész hirtelen rájön, hogy parasztnak születni kell 😊
ozibozi
Inkább az a probléma, hogy annyira központosítva van minden, hogy az agglomeráció az szívás, mert be kell járni melózni, utaztatni a gyereket, stb.

BP-t kellene zöldebbé, élhetőbbé tenni, ami úgy-ahogy működik is, de azért van még hova fejlődni.

Az agglomerációra meg ne mondjuk már azt, hogy oda már parasztnak kell születni, lol.
Köze nincs a kettőnek egymáshoz.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Amikor kiköltözik a pógár falura, aztán bejelent az önkormányzatnál, hogy túl hangosan kukorékol a kakasod, és nem tud tőle pihenni. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Amikor a Sok okoskodó wannabe kiskertész hirtelen rájön, hogy parasztnak születni kell 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Érdekes cikk, alátámasztja, hogy miért nem szeretnék az agglomerációba költözni. Pedig benne vannak a Budapest környékén lévő kedvenc településeim: Dunakeszi, Nagykovácsi, Pilisszentkereszt, Vác. (Csak Csobánka, Pilisszentlászló és Szentendre hiányzik. Perbált nem igazán ismerem, emlékeim szerint egyszer jártam ott.) Annyi a furcsaság, hogy csupa nő nyilatkozik.
„A lakóhelyemet igazítom az életemhez, nem fordítva” – Akik inkább visszajöttek az agglomerációból
 welovebudapest.com/cikk/2024/02/16/budapest-agglomeracio-visszakoltozes-elmenyek-lakhatas-pilisszentkereszt-vac-dunakeszi-nagykovacsi-perbal/
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
Meglepően pozitív kezdése a napnak
 youtu.be/WCli0gyNwL0?si=E8-Ews0Ke29stcuV

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.penzcentrum.hu/otthon/20240221/erik-a-kegyetlen-legkondikrach-2024-ben-ezt-a-magyarok-sem-usszak-meg-brutalis-ami-rajuk-var-1147252

Kalózok bekavartak a biznicnek


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Vissza viszed szívesen, csak az ilyen helyeken ne pislogjon a kiscsajszi’ ha nem jattolod tele a kis zsebét😎
ozibozi
Nyilván.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Vissza viszed szívesen, csak az ilyen helyeken ne pislogjon a kiscsajszi’ ha nem jattolod tele a kis zsebét😎
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Akkor még egy kis kocsmaetikett: ha nincs kiszolgálás, tehát a pultnál rendeled az italt, akkor szerintem az is alap, hogy távozás előtt visszaviszed az üres poharat és/vagy üveget. Bp-en, a tömegtermelésre ráállt "romkocsmákban" ez már nem feltétlenül igaz (külön ember van rá, aki összeszedi), de az egyszerű "igazi kocsmákban" - akár falun, akár városban - mindenképpen így kellene lennie. Nos, tapasztalataim alapján a vendégek jelentős része másként gondolja.
nagylaza, főpohárnok
Ez mondjuk nem kocsmai etikett, ez bárhol így kéne működjön.
Ha kiozod a kajád / piád és senki nincs aki elvigye akkor neked illik.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Akkor még egy kis kocsmaetikett: ha nincs kiszolgálás, tehát a pultnál rendeled az italt, akkor szerintem az is alap, hogy távozás előtt visszaviszed az üres poharat és/vagy üveget. Bp-en, a tömegtermelésre ráállt "romkocsmákban" ez már nem feltétlenül igaz (külön ember van rá, aki összeszedi), de az egyszerű "igazi kocsmákban" - akár falun, akár városban - mindenképpen így kellene lennie. Nos, tapasztalataim alapján a vendégek jelentős része másként gondolja.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Én úgy vagyok vele, hogy egy kiskocsmában (nem mintha járnék😊)) ) oké köszönsz, de egy hodály kocsmában, ahol bent vannak vagy 100-an, az ajtóban mi értelme köszönni? 😊 Pultnál, pincérnél alap. Nyáron meg lehet, hogy már eleve a kerthelyiségbe vagyunk, ott kinek köszönjünk? 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Idevonatkozó story.

Üllői úti kocsma, egyszer csak beesik az ajtón Fekete Pákó.
- H-hol a WC?
Tulaj válasza:
- Miért, tán ki akarod takarítani?
- N-nem.
- Akkor kimész, bejössz, köszönsz és utána kérdezed meg, akkor talán megmondom.
Ez meg is történt, így Pákó el tudta végezni dolgát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Én is szoktam köszönni a pultosoknak mikor megérkezek, elmegyek, ez sztem alapnak kéne lennie. Persze nem megyek oda minden ott ülőhöz kezet fogni, mint a tiszavasvári Vadász presszóban annó.
Sebii
Hát, a legtöbb helyen ha nem így teszel, akkor el is zavarnak, mert bunkó vagy.
Ja, és a sapkád is vedd le, ha már belépsz az ajtón.
És csukd be magad után.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 24.hu/tudomany/2024/02/20/szurke-farkas-ut-rekord-csucs/

a kis bolhafészeknek mázlija van, hogy nem tájolta el magát. ha az első kereszteződésnél nem egyenesen megy tovább, hanem balra fordul, akkor már ólommérgezést kapott volna valahol az Északi-középhegységben.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
abbol tudod h mar videki vagy h pesten minden szembejovonek koszonnel, hogy jo napot
😀
YoungZeeZee
Vidéki haverom minden pesti kocsmában hangosan köszönt, mikor belépett.
Hülyén néztek rá, pedig tök jó szokás.
Dzsokijuing
Tatabánya mennyire vidék? Nálunk szinte mindenki köszön ha belép kocsmába, pubba, kávézóba, vagy távozik onnan.
Mikey
Ez Győrben is igaz... A kocsmákban mindenképp!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
abbol tudod h mar videki vagy h pesten minden szembejovonek koszonnel, hogy jo napot
😀
YoungZeeZee
Vidéki haverom minden pesti kocsmában hangosan köszönt, mikor belépett.
Hülyén néztek rá, pedig tök jó szokás.
Dzsokijuing
Tatabánya mennyire vidék? Nálunk szinte mindenki köszön ha belép kocsmába, pubba, kávézóba, vagy távozik onnan.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Én is szoktam köszönni a pultosoknak mikor megérkezek, elmegyek, ez sztem alapnak kéne lennie. Persze nem megyek oda minden ott ülőhöz kezet fogni, mint a tiszavasvári Vadász presszóban annó.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
abbol tudod h mar videki vagy h pesten minden szembejovonek koszonnel, hogy jo napot
😀
YoungZeeZee
Vidéki haverom minden pesti kocsmában hangosan köszönt, mikor belépett.
Hülyén néztek rá, pedig tök jó szokás.
Dzsokijuing
Ezt én is szoktam, pedig világ életemben BP-en éltem...
warr_b
hát a pultosoknak mindenképpen, főleg, ha előttük kell elvonulni az asztalhoz

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
abbol tudod h mar videki vagy h pesten minden szembejovonek koszonnel, hogy jo napot
😀
YoungZeeZee
Vidéki haverom minden pesti kocsmában hangosan köszönt, mikor belépett.
Hülyén néztek rá, pedig tök jó szokás.
Dzsokijuing
Ezt én is szoktam, pedig világ életemben BP-en éltem...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
abbol tudod h mar videki vagy h pesten minden szembejovonek koszonnel, hogy jo napot
😀
YoungZeeZee
Vidéki haverom minden pesti kocsmában hangosan köszönt, mikor belépett.
Hülyén néztek rá, pedig tök jó szokás.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
abbol tudod h mar videki vagy h pesten minden szembejovonek koszonnel, hogy jo napot
😀
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 444.hu/2024/02/11/vegiggyalogoltam-a-kitores-turat-de-csak-harom-nacival-talalkoztam
Ez valakinek esetleg megvan? Paywall mögött van, és csak emiatt nem fizetnék elő?

Köszi, már küldtétek többen.

Szerkesztette: zacknorb
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
Na ezek a baromságok tudnak tönkre tenni jó ügyeket.....

 telex.hu/kulfold/2024/02/09/peta-allatvedo-lo-kizsakmanyolas-korhinta
dande2
peta - jó ügy | makó - jeruzsálem
gyeek
ha lehetne a porcelán lovat is elaltatnák ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Na ezek a baromságok tudnak tönkre tenni jó ügyeket.....

 telex.hu/kulfold/2024/02/09/peta-allatvedo-lo-kizsakmanyolas-korhinta
dande2
peta - jó ügy | makó - jeruzsálem

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass